18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
1003 JACEK KOŁODZIEJ M-30
16001 DAWID ŚWIDER M-30
1020 MICHAŁ SOBOCIŃSKI M-40
7006 DANIEL WRÓBEL M-30
1036 WOJTEK PIĘCEK M-50
1068 JAKUB KOWARA M-30
1166 MICHAŁ JURKIEWICZ M-20
1052 JAROSŁAW KILKOWSKI M-50
16018 BARBARA POPEK K-50
1084 MICHAŁ WĄSIK M-30
16034 MIROSŁAW WIŚNIEWSKI M-60
1100 SYLWIA KRAUZE-NOWAKOWSKA K-40
1117 ZBIGNIEW WALENTO M-70
7022 EZRA DZWONIAREK M-20
16050 MICHAŁ KRÓLIKOWSKI M-40
1133 MACIEJ PODSIADŁY M-30
1150 MARIUSZ KUSTRA M-30
16067 ADAM WILKOŃSKI M-30
1184 ALEKSANDRA DOMINIAK K-50
1200 MAREK WOŹNIAK M-30
16084 PIOTR BRATKOWSKI M-30
7039 KAROLINA BEDRUNKA K-20
1216 MAJA CIECHAŃSKA K-20
1232 BARTOSZ ŚWIERŻEWSKI M-20
1410 ARTUR KOWALSKI M-40
1249 ŁUKASZ MACZUŁAJTYS M-30
16101 LEONARD MILCIN M-40
1265 BEATA BARTOSIAK K-40
1282 ALIAKSANDR KLIUYEU M-30
1298 MARTYNA PIÓRKOWSKA K-30
16117 JOLANTA KAWA K-30
1314 KAROL WOJDA M-30
1330 DOMINIK RAJCZAK M-20
16134 SYLWIA JABŁOŃSKA K-40
1346 JAROSŁAW HUZIUK M-40
1362 JAROSŁAW GŁUCH M-30
7220 MAREK JAŁOSZYŃSKI M-50
16150 KATARZYNA SUCHCICKA K-30
7055 BARTOSZ JAKUBIAK M-30
1427 TOMASZ SZMYT M-60
11379 JAKUB NIEDŹWIECKI M-30
1443 KAMILA LIPSKA K-40
16166 ANNA SKAWIŃSKA K-40
1459 STEFAN EVERGARD M-50
1475 KATARZYNA MITASZKA K-30
1491 ADAM KOWALEWSKI M-50
16183 KRZYSZTOF DUDEK M-40
11297 JUSTYNA SADOWSKA K-50
16199 JAKUB BŁAŻOWSKI M-50
139 JAKUB MOLCZYK M-20
16215 MAŁGORZATA URBANIAK K-40
16231 KRZYSZTOF GLABA M-40
16247 KACPER USZKIEWICZ M-20
11589 KACPER ADAMSKI M-30
16263 WIKTOR KISIELEWSKI M-20
16279 AGNIESZKA DOBKOWSKA K-40
16295 ANDRZEJ KANIA M-40
7105 KATARZYNA STĘPIEŃ K-20
7122 KINGA KRASUSKA K-20
7138 VASYL RYBALKA M-30
7154 MAREK JACEK M-60
7170 ŁUKASZ OPAŁA M-40
11103 NIKOLA DETMER K-20
7186 SZYMON HUSAK M-30
7203 SZYMON KURZEP M-30
11573 RUDA VIKTORIIA K-20
7236 MARCIN MAZURO M-20
10859 KATARZYNA ROMANOWICZ K-40
10875 JUSTYNA KAMIŃSKA K-40
10892 KAROLINA PIETRASZEK K-20
10909 ŁUKASZ SOBOŃ M-30
10925 BARTOSZ MAGIER M-20
10941 MICHAŁ M. MISZEWSKI M-40
10957 ALEKSANDRA SZCZYKUT K-20
10973 HUBERT KORDACZUK M-30
7252 KATARZYNA PLACHA K-20
10989 WERONIKA SZKUTNIK K-30
11005 KRZYSZTOF DRZEWIECKI M-30
11021 PAWEŁ ZAMIELSKI M-40
11054 NORBERT BORG M-40
11071 KAROLINA PERZANOWSKA K-30
11087 LUIS ARAUJO M-50
11119 MIKOŁAJ JANICKI M-30
11233 MATYLDA CIACHLA K-30
11135 ADAM RUTKOWSKI M-40
11152 KAMIL DYCHTOŃ M-30
11168 WOJCIECH WOJCZUK M-30
7269 RAFAŁ OLSZEWSKI M-50
11185 BETHAN PIKE K-20
11201 PATRYK JANCZEWSKI M-20
11217 EMILIA DAWIDZIAK K-20
11249 DZMITRY KAZBIAROVICH M-30
11265 FRANCESC SERRANO M-40
7285 KUBA SOTNIK M-20
11281 KAROLINA DĄBROWSKA K-20
11313 BARTOSZ CICHY M-40
11329 MARKO ILIEVSKI M-30
11346 ANNA AMROZIK K-40
7088 MAŁGORZATA BARYLSKA K-20
11363 ARTSIOM LIPAUKA M-30
11395 JĘDRZEJ GORCZYCA M-30
11412 KATARZYNA BAREJA K-20
11428 MICHAŁ TARGOSZ M-40
7301 RAFAŁ WIECZOREK M-40
11444 PIOTR CHABROWSKI M-40
11460 KAROLINA FRANCZUK K-20
11541 ANNA KARASIŃSKA-ZDUNEK K-30
11493 IDA DANIELSEN K-20
11509 ROBERT WŁODYKA M-40
11525 MARCIN BEKAS M-40
11557 PATRYK KRYSA M-30
11605 MACIEJ MACIEJEWSKI M-40
7317 ARTUR NIESŁUCHOWSKI M-30
11621 GRZEGORZ BOŚ M-40
11476 DAMIAN GĄSIEWICZ M-40
11637 RAFAŁ MAŁOTA M-40
11653 ALFONSO PÉREZ M-50
11669 HALVOR HAUKELI M-40
15197 DANIEL WIERZBICKI M-40
15149 MARCIN HOŁDYŃSKI M-40
7071 JAN KRAJCZEWSKI M-30
1378 CARLA JÄGER K-20
1394 MACIEJ KRZYZANOWSKI M-40
11037 MATEUSZ KAZANA M-20
4927 ADAM PLUSZKA M-40
4813 MACIEJ PIASECKI M-40
4831 AGNIESZKA OSIECKA K-40
4847 KAROLINA ZIĘBA K-20
4863 MACIEJ WICHROWSKI M-20
15213 JOANNA DĄBROWSKA K-30
4879 PAWEŁ GRECZUK M-40
4895 RAUF MAMMADLI M-20
4911 RAFAŁ PRUSZKOWSKI M-20
4943 ŁUKASZ GODOWSKI M-30
- ELIZA PITURA K-40
M4 LUCAS DA SILVA M-20
4975 TOMASZ PIOTROWSKI M-50
- KACPER GALAS M-20
15341 LENA MARIANKOWSKA K-30
4991 BŁAŻEJ KOWALSKI M-20
- PRZEMYSŁAW CZEREPANIAK M-30
15261 ADAM KUBICKI M-30
176 MARTYNA KONARZEWSKA K-30
15051 TOMASZ JAN OKSIĘDZKI M-30
- KANSTANTSIN PETRUKOVICH M-40
5039 KYRYLO BILOUSOV M-20
15035 MICHAŁ KRYCHNIAK M-20
5007 BENJAMIN ROWE M-30
5296 MAŁGORZATA WĘGIERSKA K-30
- OLIWIA KUPKA K-20
123 KRYSTIAN KUNA M-20
15309 JOASIA LESZCZYŃSKA K-40
15003 SIMAS STASIUKAITIS M-30
15019 KATARZYNA SZCZAP K-30
15067 WERONIKA LIPIEŃ K-20
15084 ARTEM SHPAK M-20
15100 PAWEŁ WAJDA M-40
15116 FRANCISZEK OSSOLIŃSKI M-20
15132 FRANÇOIS WERYHA M-30
- GRZEGORZ ZIÓŁKOWSKI M-40
103 ADAM GŁOGOWSKI M-30
160 MARCIN SOSZKA M-40
15165 FEDERICO VIOLA M-50
209 KRZYSZTOF GOSIEWSKI M-30
15181 TOMASZ WYSOCKI M-20
15229 MARZENA NOWAK K-40
15245 JADWIGA GŁOWACKA K-20
15277 PAWEŁ HAŁADYJ M-40
- KRZYSZTOF GRZYB M-40
15293 MARTA PIETKA K-40
15357 MIKOLAJ ANTOSZEWSKI M-20
15373 KRZYSZTOF RIEDL M-30
15389 JANUSZ ZUBRZYCKI M-40
15405 PAWEŁ KALBARCZYK M-30
- KAMILA DUTKOWSKA-WAWRZAK K-30
15421 TOMASZ BONIKOWSKI M-50
15437 AGNIESZKA PAWLAK K-30
15453 KATARZYNA AMMANN K-40
15469 FILIP DYBCZYNSKI M-20
15485 TOMASZ KOŁODZIEJ M-30
5023 MIKOŁAJ KULETA M-30
5055 PRZEMYSŁAW CIENIEK M-40
5087 MARCIN RIEGE M-50
- TOMASZ DZWONEK M-30
5103 MARIUSZ MAZUR M-40
5119 MARTYNA KUNDA K-30
5135 MAKSYMILIAN MAKOWSKI M-20
5151 KAJETAN KILIANEK M-20
5167 OLHA VERAKSA K-30
5183 SEBASTIAN SZWACZKA M-40
5199 ARTUR KIELAK M-30
5247 MARCIN MĄDRY M-40
- ADAM DYCZKOWSKI M-20
5215 ŁUKASZ KASPRZAK M-30
5231 KRZYSZTOF KOWALCZUK M-40
- TOMASZ NAGÓRKA M-40
- TOMASZ SZEWCZYK M-20
5263 PIOTR KARCZ M-30
5280 RAFAL JANICKI M-30
- ADAM KELLERMANN M-40