18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
9399 SZYMON BRONIEK M-40
9398 RAFAŁ CIUPA M-40
9397 MATEUSZ MICHALSKI M-30
9396 WOJCIECH BAJOR M-20
9395 PAWEŁ CYBULSKI M-20
9394 ARTUR KOŹLICKI M-40
9393 JULIA SOCHACKA K-20
9392 ADAM AMBROZIAK M-40
9391 IWONA DZIANKOWSKA K-40
9390 KARINA CHMIELARZ K-30
9389 MIŁOSZ FREJ M-50
9388 ARTUR GODLEWSKI M-30
9387 ROBERT SENGER M-40
9386 WIOLETA WIŚNIEWSKA K-30
9385 MONIKA SMOLIŃSKA K-30
9384 ROBERT STANIAK M-20
9383 TOMASZ KRYCZKA M-30
9382 JOHAN NYHOLM M-50
9381 TOMASZ JAKUBOWSKI M-20
9380 MAGDALENA SOSTOK K-30
9379 KEVIN MROTEK M-30
9378 RYSZARD MIKUSEK M-40
9377 PAWEŁ DUDEK M-50
9376 VLADYSLAV SOLOVEI M-20
9375 MARTA TOKAJ K-20
9374 ERNEST ORLIŃSKI M-40
9373 MICHAŁ SITAREK M-40
9372 MIKOŁAJ RACZYŃSKI M-30
9371 PAWEŁ STASIECZEK M-30
9370 TYMON STACHOWIAK M-40
9369 JAROSŁAW LEŚNIAŃSKI M-40
9368 ANNA KOŁATKA K-20
9367 ARTUR KUŁAKOWSKI M-40
9366 KATARZYNA GÓRECKA K-40
9365 SEBASTIAN PETRYKOWSKI M-40
9364 MARIA BABKIEWICZ K-20
9363 PIOTR ŻOŁNIERCZYK M-30
9362 ANDRZEJ ZAWADZKI M-30
9361 VINCENT DAUNIZEAU M-30
9360 TADEUSZ WOJAS M-70
9359 DMITRY VOLOKH M-30
9358 MIROSŁAW CHMIELARZ M-50
9357 ANDRZEJ WEGIERA M-50
9356 OLEKSII SLIPCHENKO M-30
9355 PAWEŁ ZIÓŁKOWSKI M-30
9354 RAFAŁ JAWORSKI M-40
9353 DAMIAN KRZEMIŃSKI M-20
9352 MAREK MARCINKIEWICZ M-40
9351 JERZY KOSOWICZ M-50
9350 TADEUSZ BARANOWSKI M-80
9349 BARBARA NIEDŹWIEDŹ K-50
9348 PIOTR PIOTROWSKI M-40
9347 ARTUR FROLOV M-30
9346 PAWEŁ JASIŃSKI M-30
9345 MAŁGORZATA WALKÓW K-40
9344 TOMASZ KOWALSKI M-30
9343 DOROTA RUSZYŃSKA K-40
9342 GRZEGORZ DZIĘGIELOWSKI M-40
9341 ANNA JANKOWSKA K-30
9340 ŁUKASZ WOJTASIK M-40
9339 JĘDRZEJ DZIERAN M-20
9338 ZBIGNIEW CHRÓL M-50
9337 BARTŁOMIEJ PISZCZEK M-20
9336 MAGDALENA ARSKA K-30
9335 SINEAD PLUNKETT K-30
9334 KRZYSZTOF FRYDRYCHOWICZ M-50
9333 MAJA KRÓLIKOWSKA K-30
9332 MARTYNA FRĄCZEK K-20
9331 DARIUSZ WIERBIŁOWICZ M-50
9330 OLIWIA ŚCIERCZAK K-20
9329 JAKUB ZACZYK M-40
9328 CEDRIK WREME M-50
9327 ARTUR OLESIŃSKI M-40
9326 EWELINA KRASUCKA K-30
9325 MAGDALENA SMOLAREK K-40
9324 DOMINIKA RAZMUK K-30
9323 ANNA JAKUBIAK K-50
9322 ADAM JASIŃSKI M-30
9321 ŁUKASZ ZIELIŃSKI M-30
9320 ANNA STACHURSKA K-30
9319 EWELINA BARANOWSKA K-30
9318 ARKADIUSZ BOGUCKI M-40
9317 NINA KONDERA K-20
9316 PAWEŁ GRABOWSKI M-30
9315 MAGDALENA WARAKOMSKA K-30
9314 MACIEJ SYNORADZKI M-40
9313 JAN BAŃKOWSKI M-20
9312 BARTOSZ RAKOWSKI M-40
9311 MICHAŁ BURDA M-20
9310 MATEUSZ SOBOCIŃSKI M-30
9309 SZYMON POLAK M-50
9308 MAGDALENA PAJEWSKA K-40
9307 PAWEŁ JANKOWSKI M-30
9306 LUKASZ NOWICKI M-40
9305 PIOTR WOJCIECHOWSKI M-40
9304 SEBASTIAN RUDNICKI M-50
9303 STANISŁAW HOSANIAK M-40
9302 ELŻBIETA TUCZYŃSKA K-50
9301 KONRAD JEDRZEJEWSKI M-50
9300 KAMIL ZAWADKA M-30
9299 MICHAŁ SOBOŃ M-40
9298 TORSTEN MITTE M-50
9297 PATRICK BRYL M-30
9296 MARCIN WELKIER M-50
9295 DOROTA KORYCKA K-30
9294 JAROGNIEW KACZKOWSKI M-60
9293 KORNELIA BARANOWSKA K-50
9292 KATARZYNA LIPNICKA K-40
9291 AGNIESZKA MORDARSKA K-30
9290 MARCIN GRĄDZIK M-30
9289 MACIEJ BARANOWSKI M-50
9288 JAKUB MIAŁKOWSKI M-30
9287 KAJA SIUDOWSKA K-40
9286 ZOFIA KOTLARZ K-30
9285 DOMINIK DĄBEK M-20
9284 MILOS NIKITOVIC M-30
9283 GRZEGORZ JAKUBASZEK M-30
9282 MACIEJ ZALEWSKI M-20
9281 KRZYSZTOF ŁAGOWSKI M-30
9280 RENATA ŁUKASIK K-50
9279 PAWEŁ KOSIN M-40
9278 PRZEMYSŁAW WEŁNIAK M-40
9277 MACIEJ KOPEĆ M-20
9276 JOANNA KLECZKOWSKA K-30
9275 DANIEL SZTOMBER M-40
9274 KAMIL SZYDŁOWSKI M-30
9273 RYSZARD GERAS M-40
9272 JAROSLAW MERES M-40
9271 FILIP LAZAR M-20
9270 MACIEJ KAZIMIERSKI M-40
9269 IRYNA RUD K-30
9268 KAROL DRYNKO M-40
9267 TOMASZ BROGOWSKI M-30
9266 MATEUSZ KACZMAREK M-20
9265 WERONIKA KURASIEWICZ K-20
9264 JACEK GRUBA M-30
9263 ROBERT WODZYŃSKI M-50
9262 JOANNA SAGANEK K-30
9261 MATEUSZ KUCABA M-30
9260 KAMILA RADKE K-40
9259 ANETA RĘBISZ K-40
9258 ILYA BYCHYK M-40
9257 MATEUSZ MYŚLIŃSKI M-20
9256 SYLWIA CHOROŚ K-30
9255 GRZEGORZ ORCZYK M-40
9254 PATRYK MENDEL M-30
9253 SEBASTIAN WOŹNIAK M-30
9252 MANUELA BARROS K-50
9251 KAMIL WIECZOREK M-40
9250 PRZEMYSŁAW KOZAK M-40
9249 BEATA KIERCZAK K-50
9248 ALBERT DZWONKOWSKI M-40
9247 SZYMON WIKLIK M-20
9246 MICHAŁ WDOWIARSKI M-30
9245 ŁUKASZ KŁOS M-40
9244 THOMAS LEE M-20
9243 PAWEŁ KOWALCZYK M-40
9242 MARTINS VILUMS M-30
9241 KASIA SZKODA K-30
9240 ADRIANNA BRANICKA K-30
9239 KAMIL PAWLAK M-30
9238 WIOLETA KOT K-40
9237 AGA NOWAK K-40
9236 ELA KOŁODZIEJSKA K-50
9235 MARIUSZ FIGIEL M-50
9234 ANDRZEJ REY M-50
9233 MACIEJ BARTOSIAK M-30
9232 PAWEŁ HAJDASZ M-40
9231 BARTŁOMIEJ DZIUBAN M-30
9230 ŁUKASZ GRONOWSKI M-40
9229 KAROL PISAREK M-30
9228 DARIUSZ DAWIDEJT M-30
9227 KAMIL SOĆKO M-30
9226 ANDRZEJ MEDEŃSKI M-40
9225 ANNA TOMCZYK K-40
9224 ROBERT BIELECKI M-30
9223 CLAUDIO ULLOA M-30
9222 KAMIL CHATYS M-30
9221 EDYTA SZULC K-40
9220 NATALIA KOŚMICKA K-40
9219 KRZYSZTOF PAŚKA M-40
9218 AGNIESZKA NOWICKA K-30
9217 NATALIA PAWŁOWSKA K-30
9216 MARCIN PRZYSIWEK M-30
9215 NATALIA MAŃCZAK K-30
9214 YOUSRY ABDALLAH M-70
9213 EDWARD KOMENDACKI M-50
9212 TOMASZ MAĆKOWIAK M-40
9211 PRZEMYSLAW SASIN M-30
9210 CHARLES PAGE M-20
9209 MARTA KAŹMIERCZAK K-40
9208 SLAWOMIR OLEKSY M-40
9207 HANNA OLEKSY K-40
9206 KRZYSZTOF TOMKOWSKI M-40
9205 KAMIL JARZYNA M-30
9204 KAMIL PAWELEC M-30
9203 JAN MLYNARSKI M-40
9202 WERONIKA WIATROWSKA K-20
9201 KRZYSZTOF BAWIEC M-30
9200 ALEKSANDRA GONDKO K-20