18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
9599 KRZYSZTOF TUSZNIO M-30
9598 ANNA KORZENIOWSKA K-30
9597 PATRYK PACIOREK M-20
9596 KONRAD STRZELECKI M-50
9595 ALDONA GAŁECKA K-40
9594 KINGA BURCAN K-40
9593 MAŁGORZATA LITWINIUK-KOSMALA K-30
9592 JERZY PAWLUK M-50
9591 JUAN ROMERO GARCIA M-30
9590 PRZEMYSŁAW LICHNOWSKI M-30
9589 IVAN OMELCHENKO M-40
9588 PIOTR DROSDZOL M-30
9587 ARTUR DĘBSKI M-40
9586 SŁAWEK GWIOŹDZIK M-50
9585 MAREK NOWAK M-40
9584 OLGA GRZANKOWSKA K-20
9583 WERONIKA KACHLICKA K-20
9582 MAGDALENA LEYMAŃCZYK K-20
9581 KATARZYNA RADKOWSKA K-20
9580 BŁAŻEJ CIEŚLIK M-20
9579 ŁUKASZ ŚWIĘTOCHOWSKI M-20
9578 KAMIL RUSAK M-30
9577 ANTONI KOPEĆ M-20
9576 MICHAŁ KORZENIEWSKI M-30
9575 MIROSŁAW STĘPIEŃ M-50
9574 KATARZYNA STALKOWSKA-GALUHN K-50
9573 MARIUSZ GALUHN M-50
9572 DANIEL BIISGAARD RASMUSSEN M-20
9571 PIOTR CHRZANOWSKI M-40
9570 PIOTR WAWER JR M-40
9569 DAWID KITOWSKI M-30
9568 KRZYSZTOF BUJWID M-30
9567 JAKUB ŁOBODA M-20
9566 PIOTR SIWY M-20
9565 WOJCIECH TOMASZEWSKI M-30
9564 PRZEMYSŁAW PODESZWA M-40
9563 BELINDA PEREIRA K-30
9562 TOMASZ KOCOT M-30
9561 MARIUSZ TRACZYK M-50
9560 MATEUSZ PIOTROWSKI M-30
9559 MICHAŁ ŁUKASIEWICZ M-30
9558 OSKAR MISIEWICZ M-20
9557 SYLWIA KANIEWSKA K-30
9556 ALEKSANDRA KUCIŃSKA K-20
9555 PIOTR KANAFA M-40
9554 MARCIN MELA M-40
9553 IZABELA KURZ K-40
9552 PATRYK MIKULSKI M-20
9551 RYSZARD GURZĘDA M-30
9550 ANETA SZYNDLER K-40
9549 KRYSTIAN PAWLIK M-30
9548 ANASTASIYA SAVITSKAYA K-20
9547 AGNIESZKA BIERNACKA K-40
9546 MARCEL MIERZICKI M-40
9545 BARTOSZ TELĄŻKA M-20
9544 RAFAŁ KWAŚNIK M-30
9543 MARTA HANDZLIK-ROSUŁ K-40
9542 JOANNA RACZYŃSKA K-20
9541 LASZLO SZEPE M-40
9540 RAFAŁ RAŹNY M-40
9539 PATRYCJA STERN K-30
9538 JAN ZBORUCKI M-40
9537 AGNIESZKA KĘDRA-SULEJ K-40
9536 YUMIKO KORCZENIEWSKI K-30
9535 MARCIN GRUSZKA M-30
9534 SEBASTIAN SŁOWIŃSKI M-40
9533 ROBERT KUNA M-40
9532 JAN KOCIMSKI M-70
9531 MAGDALENA NARTOWICZ K-30
9530 KAMIL MATEŃKA M-30
9529 MIROSŁAW DRAPIEWSKI M-40
9528 PRZEMYSŁAW ŚLIWIŃSKI M-40
9527 PIOTR SIEDLIŃSKI M-20
9526 ŁUKASZ KRAWCZYK M-30
9525 MARTA AMBROSEWICZ-WALACIK K-30
9524 MARCIN CEBULA M-40
9523 ZENON BARAN M-60
9522 SYLWIA STYPUŁA K-40
9521 SZYMON KONCEWICZ M-20
9520 MAGDALENA JAKÓBCZAK K-20
9519 ANDRZEJ KOROLUK M-40
9518 MARCIN KOWALSKI M-40
9517 RÓŻA DRZĄDZEWSKA K-20
9516 OLIWER KICINSKI M-20
9515 BOGUMIŁA GRZESZKOWIA K-50
9514 RENATA DRÓŻDŻ K-40
9513 ARTUR ROGÓLSKI M-40
9512 RENZO RAIMONDI M-40
9511 AGNIESZKA JÓŹWIK K-40
9510 IWONA ZBUCKA K-20
9509 MARIUSZ ZBOJNA M-40
9508 SØREN R. MORTENSEN M-40
9507 PRZEMYSŁAW ŁACIŃSKI M-30
9506 PAWEŁ KAŁUSZYŃSKI M-40
9505 MATEUSZ WIATRZYK M-20
9504 PIOTR MILEWSKI M-40
9503 GRZEGORZ BINKIEWICZ M-40
9502 ZBIGNIEW BORUŃ M-30
9501 SYLWIA BINKIEWICZ K-30
9500 DARIUSZ SIEDLECKI M-50
9499 ANUBHAV GOYAL M-30
9498 MARCIN SROKA M-40
9497 ANNA KOZŁOWSKA K-30
9496 AGATA SIWIEC K-20
9495 SEBASTIAN HOFFMAN M-50
9494 LUCJAN GAJEWSKI M-50
9493 ADAM MOTYKA M-40
9492 DAWID SZNURKOWSKI M-30
9491 BARBARA JÓŹWIAK K-40
9490 TANYA NICHIPORUK K-20
9489 SANDRO SURWIŁO M-30
9488 SŁAWOMIR KOŚMIŃSKI M-40
9487 KATARZYNA PIETRZYKOWSKA K-40
9486 ADRIAN OKOŃ M-30
9485 MAREK SOBIERAJSKI M-40
9484 VITALII POTOROKA M-20
9483 ROBERT ZARZYCKI M-50
9482 ANIA MŁYNARCZYK K-30
9481 WIKTOR CZARNY M-20
9480 RADOSŁAW STOLARCZYK M-40
9479 TOMASZ IZDEBSKI M-40
9478 DAWID WEJKUĆ M-20
9477 GAVIN BIRD M-60
9476 IWONA MICHNOWICZ K-40
9475 BARTŁOMIEJ LIŚKIEWICZ M-50
9474 KRZYSZTOF ROGOWICZ M-40
9473 ROBERT WRZOSEK M-20
9472 AJAY THOMAS M-30
9471 MARZENA KRUSZYŃSKA K-40
9470 ROBERT WYSZYŃSKI M-40
9469 KAMIL WERNER M-40
9468 ARTUR WIŚNIEWSKI M-30
9467 ANDRZEJ KWINTA M-40
9466 MACIEJ KWINTA M-50
9465 AGNIESZKA KUBRYN K-30
9464 AGATA ZAKRZEWSKA K-40
9463 JAROSŁAW ZAKRZEWSKI M-40
9462 KLAUDIA SŁOWIAK K-30
9461 PIOTR KRETOWICZ M-20
9460 WALDEMAR LASKOWSKI M-50
9459 MAŁGORZATA SIENNICKA K-30
9458 MICHAŁ ŁOKAJ M-20
9457 BARTŁOMIEJ OBST M-30
9456 PIA CHANETTE JENSEN K-40
9455 JAROSŁAW BIELSKI M-50
9454 ALINA LICZNIERSKA K-40
9453 PAWEŁ PACIOREK M-40
9452 KAROLINA LINDA K-30
9451 MATEUSZ LINDA M-30
9450 FEDERICA CREPAZ K-30
9449 TOMASZ MOTYLEWSKI M-40
9448 TOMASZ GAŁAN M-30
9447 TOMASZ MICHAŁEK M-50
9446 JAN TOMASZEWSKI M-30
9445 AGNIESZKA CZAJKA K-30
9444 DARIUSZ ZAWADKA M-40
9443 MYKOLA MOROZOV M-20
9442 KRZYSZTOF KRZTOŃ M-30
9441 ŁUKASZ SZLANGA M-40
9440 KRISTJANA PALSDOTTIR K-30
9439 MICHAŁ SIKORSKI M-30
9438 ADRIAN ROMAŃSKI M-30
9437 PIOTR PROKOPOWICZ M-20
9436 KAMIL KUBAN M-20
9435 PIOTR TURUK M-20
9434 KAROL KULBACKI M-20
9433 DAGMARA JACIUK K-40
9432 ANDRZEJ GOZDEK M-50
9431 BARTŁOMIEJ TRZEBIŃSKI M-40
9430 WALDEMAR JAŁOCHA M-50
9429 JUSTYNA DOMINIK K-20
9428 TOMASZ MAJTYKA M-50
9427 OLAVI ALLASE M-30
9426 KAROLINA KOZAK K-20
9425 KAROLINA PIETRZYK K-20
9424 DOMINIK SOKOLEK M-30
9423 JAROSŁAW MATYSZEWSKI M-50
9422 KRZYSZTOF JACHYMSKI M-30
9421 ŁUKASZ LECIEJEWSKI M-40
9420 ADAM WALACIK M-30
9419 AGNIESZKA DOBROWOLSKA K-30
9418 MICHAŁ LEWICKI M-30
9417 JUSTYNA ŁABA K-20
9416 MAŁGORZATA SZOPA K-40
9415 MAREK SZOPA M-50
9414 SŁAWEK DŁUŻNIEWSKI M-40
9413 JAKUB ROMANEK M-20
9412 KATARZYNA BLADOWSKA K-40
9411 WOJCIECH JADWIŃSKI M-40
9410 KAREL ZHENG M-20
9409 MATEUSZ POŁCZYŃSKI M-20
9408 KSAWERY DUCHOWSKI M-20
9407 ANETA KRUSZEWSKA K-40
9406 MATEUSZ MARACHOWSKI M-20
9405 JUSTYNA BIERNAT K-40
9404 SERHII DEMYDENKO M-30
9403 WOJCIECH ROMANIUK M-40
9402 PAVEL RADIMOV M-30
9401 TOMASZ KAPUSTA M-40
9400 SZYMON NALEPA M-40