18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
9799 KACPER DUR M-30
9798 TOMASZ PIÓREK M-20
9797 FILIP G M-30
9796 DOMINIK IGNYŚ M-40
9795 TOMASZ IGNYŚ M-30
9794 JUSTYNA KOSECKA K-40
9793 RAFAŁ BARTKOWIAK M-50
9792 KAROLINA UMIŃSKA K-20
9791 ADAM ŁUKASZEWSKI M-30
9790 SZYMON JAKUBASZEK M-20
9789 JAKUB FROŁOW M-50
9788 ŁUKASZ NIEDZIELAK M-30
9787 KRZYSZTOF WIERZBICKI M-40
9786 AGNIESZKA RUDOLF K-40
9785 KAMIL KOCEMBA M-30
9784 MICHAŁ ZABRANIAK M-30
9783 MIRA RZĄCA K-30
9782 PAWEŁ KOSIN M-40
9781 MONIKA GASIOR K-30
9780 AGNIESZKA BUNIA K-30
9779 KATARZYNA SIKORA K-40
9778 PATRYCJA SAROTA K-20
9777 CEZARY JEDLIŃSKI M-50
9776 KAMIL KUSIŃSKI M-40
9775 JERZY SZOT M-60
9774 ANETA SZOT K-60
9773 PAWEŁ CHABER M-30
9772 KINGA JASSOWICZ-BOBIŃSKA K-30
9771 WALDEMAR JASIŃSKI M-60
9770 ROMAN KAMIŃSKI M-60
9769 GRZEGORZ BABIŃSKI M-40
9768 STANISŁAW BOGUSZ M-20
9767 ELIZA GODZIMIRSKA K-40
9766 PIOTR BIEŁAWA M-40
9765 MIŁOSZ PAWŁOWSKI M-20
9764 WIKTOR BUTKIEWICZ M-20
9763 ROBERT STOLARÓW M-50
9762 DOMINIK DAWIDZIAK M-20
9761 PAWEŁ RAKOCZY M-50
9760 ZOFIA SZUBA K-70
9759 AGNIESZKA GOŁUCH K-30
9758 RENATA GRABOWIEC-ALIKOWSKA K-50
9757 ADAM WILGAT M-50
9756 GRZEGORZ CIERPKA M-50
9755 KACPER BARDZKI M-30
9754 ALEKSANDER KLUKOWSKI M-30
9753 WALDEMAR KOZŁOWIECKI M-70
9752 MAGDALENA TOMCZAK K-40
9751 DOROTA RAKOCZY K-40
9750 JACEK DĄBROWSKI M-50
9749 TOMASZ MIESZKALSKI M-20
9748 TOMASZ ZIELIŃSKI M-40
9747 FILIP WĘGLARCZYK M-20
9746 GRZEGORZ CHYBOWSKI M-40
9745 MICHAŁ ANDRZEJCZAK M-30
9744 GRZEGORZ KASPROWICZ M-40
9743 PIOTR WOJCIESZKO M-40
9742 JAKUB NIEMYSKI M-20
9741 JULIA CYRSON K-20
9740 AGATA SEKLECKA K-40
9739 JOAO BRAS JORGE M-50
9738 MARTA RAKOWSKA K-30
9737 MATEUSZ RAKOWSKI M-30
9736 PIOTR KASPRZYK M-50
9735 VOLODYMYR DOLIA M-40
9734 MICHAŁ CZARNOMSKI M-30
9733 PIOTR MASARCZYK M-20
9732 KRYSTYNA JAKUBOWSKA K-30
9731 DZIANIS PARAMONAU M-30
9730 TOMEK GUTKOWSKI M-40
9729 NATALIA ROSSA K-20
9728 MARGARYTA IEVTUKH K-30
9727 RICCARDO PAPARO M-50
9726 KATARZYNA SCHERFENBERG K-30
9725 KASIA SEWERYN K-20
9724 MARTA LEWKOWICZ K-30
9723 ŁUKASZ WOŹNIAK M-30
9722 KRZYSZTOF STĘPIEŃ M-30
9721 JERZY NOWAKOWSKI M-40
9720 ALIAKSEI KALIADA M-30
9719 DMYTRO MUZYCHENKO M-20
9718 AGNIESZKA SZYMAŃSKA K-40
9717 MACIEJ DZIUBEK M-30
9716 IWONA WAROWNA K-30
9715 RAFAŁ KLUSZCZYŃSKI M-50
9714 PATRYK SERWATKA M-30
9713 GRZEGORZ BOROWSKI M-20
9712 ŁUKASZ WITKOWSKI M-40
9711 JAKUB MANDECKI M-40
9710 TOMASZ KUCIAPSKI M-50
9709 MAREK KALUŻNY M-30
9708 PAWEŁ STOLARSKI M-20
9707 ADAM MACHOWINA M-40
9706 MIROSŁAW FILIPOWICZ M-60
9705 JERZY MIROSŁAW M-60
9704 ANDRZEJ SENDER M-50
9703 CRAIG ROSE M-40
9702 ANNA ŚLUSARCZYK K-40
9701 MATEUSZ OPPELN-BRONIKOWSKI M-30
9700 YAN HLAZ M-20
9699 PAWEŁ KARCZMARCZYK M-30
9698 MACIEK KĘDZIOR M-40
9697 JACEK BZURA M-40
9696 KIM DALGAARD M-40
9695 SZYMON WĄSOWSKI M-40
9694 ŁUKASZ MAZURKIEWICZ M-30
9693 MAREK STAWOSKI M-50
9692 KRZYSZTOF PRZYBYLAK M-20
9691 ALEKSANDRA DZIERZKOWSKA K-60
9690 JAN PAJCHEL M-50
9689 SEBASTIAN HULBÓJ M-50
9688 SEIJI MASUDA M-40
9687 PAULINA KOCISZEWSKA K-40
9686 SŁAWOMIR KUNCEWICZ M-40
9685 JERZY STANISŁAWSKI M-50
9684 YAUHENI TROMZA M-30
9683 MARIIA KHARABARA K-20
9682 MAJA GÓRKA K-20
9681 GRZEGORZ BORKOWICZ M-40
9680 ARTUR HAMMERMEISTER M-20
9679 MARCIN ROZLAZLY M-40
9678 ZOFIA MAŁOŃ K-20
9677 NINA KULAK-OKÓLSKA K-40
9676 BEDRETTIN CAN M-30
9675 JAKUB MORAWSKI M-20
9674 TOMASZ DĄBROWSKI M-40
9673 PIOTR KUBIT M-40
9672 JOANNA WĘCŁAWIAK K-40
9671 MARIUSZ MICHALAK M-50
9670 SŁAWOMIR KULIŃSKI M-30
9669 KONRAD KRÓLICKI M-40
9668 MATEUSZ SPRENGEL M-20
9667 MAKS GURSKI M-20
9666 JACEK MISTAK M-50
9665 MICHAŁ MATUSIEWICZ M-40
9664 MYKYTA STRUNKYS M-30
9663 KRZYSZTOF OLENDRZYŃSKI M-60
9662 ADAM BUCHTA M-40
9661 ŁUKASZ HOŁODY M-30
9660 MARCIN TADEUSIAK M-50
9659 MARCIN BANASIK M-20
9658 MATEUSZ KOZŁOWSKI M-20
9657 PAWEŁ JĘDRZEJEWSKI M-40
9656 IRENEUSZ PODHAJNY M-40
9655 RAFAŁ RĘKAWEK M-30
9654 JAKUB KACZMAREK M-30
9653 SZYMON OLEKSIAK M-30
9652 ARKADIUSZ GRONOWSKI M-30
9651 MICHALINA HEROLD K-20
9650 ALIAKSANDR TURCHYN M-30
9649 DOMINIKA MAZUR K-20
9648 JAKUB KOCIOŁOWICZ M-40
9647 ANNA CHALEWICZ K-30
9646 JAKUB JASKÓŁOWSKI M-40
9645 MAŁGORZATA DOLEGA-DE MAKAY K-50
9644 PAWEŁ ŁOCZEWSKI M-60
9643 RAFAŁ KUCHARSKI M-30
9642 MAREK HIŻ M-50
9641 ANDRZEJ MAŁKOWSKI M-40
9640 TOMASZ GIEYSZTOR M-40
9639 MACIEJ WESOŁOWSKI M-40
9638 MARLON FALCON M-40
9637 ANITA GÓRNA K-40
9636 GABRIELA WALA K-30
9635 IWONA WOJTASZEWSKA K-30
9634 EWA OLCZAK K-30
9633 OLIVER SZOT M-20
9632 ANDRZEJ SOBOŃ M-30
9631 MARIKA FRANKOWSKA K-30
9630 WITOLD BARTNIK M-30
9629 JACEK NOWOSIELSKI M-40
9628 ALBERT FELIS M-40
9627 JOACHIM TRANVÅG M-30
9626 DOMINIK ZALEWSKI M-30
9625 DARIUSZ CHUDZIK M-40
9624 KAMIL PAWŁOWSKI M-20
9623 SABINA MIL K-30
9622 TOMASZ PAWŁOWSKI M-30
9621 RADOSŁAW PAWŁOWSKI M-50
9620 TOMASZ CHMIELEWSKI M-40
9619 PAWEŁ ŻUKOWSKI M-40
9618 AGATA CABAJ K-20
9617 RENATA TULA K-70
9616 DOMINIK OSYPOWICZ M-20
9615 SYLWESTER OSTROWSKI M-40
9614 MATEUSZ OKULANIS M-20
9613 RAFAŁ NAPIERAJ M-40
9612 KRZYSZTOF DUDA M-50
9611 AGNIESZKA DUDA K-40
9610 MAGDALENA KŁOS K-20
9609 MAŁGORZATA BANAŚ K-30
9608 MAREK SZOSTEK M-20
9607 SZYMON GŁĄB M-30
9606 PIOTR GRZYBEK M-40
9605 BUSRA DOGAN K-20
9604 PIOTR WIŚNIEWSKI M-20
9603 AGNIESZKA OŚCIŁOWSKA K-30
9602 PIOTR WIKTOROWICZ M-20
9601 MARCIN KAWKA M-30
9600 MACIEJ OKONSKI M-40