18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
9900 SKYE HE K-30
9819 PIOTR ŻEBROWSKI M-30
- DAMIAN KOZIEŁ M-40
- RENÉ HIRZ M-30
3857 ŁUKASZ ŻYGADŁO M-40
14325 PIOTR SZELĄG M-50
- ANDRZEJ MRÓWKA M-50
3662 KEVIN WALDRON M-40
- DANIEL BELICA M-40
- DOROTA PORWIT-WÓJCIK K-40
- KAMIL CHORĘBAŁA M-30
- ZUZANNA AMBROZIAK K-20
- RAFAŁ JAŚKIEWICZ M-20
14517 MAŁGORZATA WARGOCKA K-30
- ROMAN WITOSZKA M-40
- ARTUR TRUSIAK M-50
- WOJCIECH OSZCZAKIEWICZ M-40
14020 BARTŁOMIEJ SZYMAŃSKI M-40
- AGNIESZKA WALASIK K-50
3534 KAMIL KOBYLARZ M-20
- KATARZYNA MOŚCICKA K-30
- ŁUKASZ ŁAŻEŃSKI M-30
9932 MARTA ONYSZK K-40
10367 JACEK GIBA M-50
- JERZY RUSZTECKI M-20
14373 KACPER KIRKIEWICZ M-30
- MACIEJ HAJEWSKI M-40
10028 ANNA KOZIOŁ K-20
- GEORGE NWANBIT M-30
- DAWID KUKLEWICZ M-20
9883 YAUHEN LASHYTSKI M-30
- WIKTORIA DRĘŻEK K-20
- MICHAŁ SZYNWELSKI M-30
- KAMIL SZATANIK M-30
9560 MATEUSZ PIOTROWSKI M-30
- AGNIESZKA KONOPKA K-40
14229 JUSTYNA POST K-40
9592 JERZY PAWLUK M-50
- KAMIL WINIARSKI M-20
13872 OLEKSII ALEKSEIENKO M-40
9608 MAREK SZOSTEK M-20
9625 DARIUSZ CHUDZIK M-40
9641 ANDRZEJ MAŁKOWSKI M-40
9658 MATEUSZ KOZŁOWSKI M-20
9674 TOMASZ DĄBROWSKI M-40
9691 ALEKSANDRA DZIERZKOWSKA K-60
9707 ADAM MACHOWINA M-40
9723 ŁUKASZ WOŹNIAK M-30
- PATRYK IDZIKOWSKI M-20
9739 JOAO BRAS JORGE M-50
9755 KACPER BARDZKI M-30
9771 WALDEMAR JASIŃSKI M-60
9787 KRZYSZTOF WIERZBICKI M-40
- PIOTR KOWALEWSKI M-40
9803 MICHAŁ CHLEBOWSKI M-50
9835 SEBASTIAN MUGDA M-40
9851 CARLOS VALCARCEL M-30
- KRZYSZTOF KOZARSKI M-40
9916 JOANNA ZOMBORSZKI K-30
9948 MARIUSZ DORUCH M-40
- PIOTR MAJCHERSKI M-50
9964 SYLWESTER BANASIK M-40
9980 MAKSYM CHERTIENKOV M-30
9996 PIOTR KOŁODZIEJ M-40
10012 ALEKSANDRA GŁOWACKA K-50
10044 ZHIBEK BAITEREKOVA K-20
10061 KATARZYNA KRZYZANOWSKA K-40
- WOJCIECH FRYC M-40
10077 RAFAŁ BILICZ M-30
10093 MIROSŁAW SOSZYŃSKI M-40
13856 PAWEŁ KRYCZYK M-20
10109 KUBA KOWALSKI M-50
10125 KONRAD KASZUBIAK M-40
9867 TADEUSZ AGACIŃSKI M-50
10141 MACIEJ BIERNACKI M-30
10157 MARCIN KRAWCZYK M-30
10173 ROZALIA KUBICA-BADORA K-30
10190 JOANNA RABI K-30
- BARTŁOMIEJ OLICHWIROWICZ M-20
10206 JULIA KOTOWSKA K-20
10222 NATALIA MIKLIS K-20
10238 MICHAŁ TRZOSKA M-30
10255 ROZALIA TCHOREK K-30
10271 TOMASZ NABORCZYK M-30
10287 DAMIAN BOGUSKI M-20
10319 MARCIN BUDZISZEWSKI M-40
10335 TANITA ASZYK K-30
- PATRYK BARTNIK M-30
10351 MARCIN TOMCZYK M-40
10383 GRZEGORZ CIEŚLA M-40
10399 TOMASZ ZOCHOWSKI M-30
- MICHAŁ MŁYŃCZAK M-40
- ANGELIKA GURGUL K-20
13807 JOLANTA WOŹNICZKA K-40
- DANIEL MACYSZYN M-40
- MARCIN SYKAŁA M-30
- PIOTR STECHBART M-30
- ADAM OZGA M-30
- JAKUB PEPLIŃSKI M-30
- PIOTR REGUCKI M-50
- MICHAEL NOWICKI M-40
- NIKITA RUBAN M-20
- PIOTR MINKINA M-30
- MARCIN ZASKURSKI M-40
14084 ARTUR NAWROT M-40
14068 MICHAŁ ORZEŁ M-40
3517 PATRYCJA BRUCH K-20
3550 GRZEGORZ KOCHAN M-40
3566 JAN ZDUNIAK M-20
3582 PAWEŁ MURDZEK M-20
3598 JONATHAN SIDDONS M-50
3614 JON DREJER TITTMANN M-30
3630 DANIEL RICHMOND M-30
3646 MILENA NOWICKA K-20
3678 ADAM SOBÓTKA M-50
3694 PIOTR WIŚNIEWSKI M-20
3710 ALEKSANDER RESZKA M-30
3726 MACIEJ KEMNITZ M-30
3742 KINGA RUTKOWSKA K-40
4259 MICHAŁ DĘBSKI M-40
3758 ŁUKASZ PASEK M-40
13888 SIMON KJOGE M-30
3775 CHRISTOPH WIGGER M-30
3791 JUAN CARLOS CALDERÓN M-40
3807 MARIUSZ MAŁEK M-40
14052 OLGA KOSIŃSKA K-20
3823 MACIEK PIETRZAK M-40
3841 PRZEMYSŁAW DEMBRAŁ M-20
3873 PIOTR DOMAŃSKI M-20
3889 ŁUKASZ ZĄBEK M-40
3905 AGATA HEBDA K-40
14421 DARIUSZ KUBACKI M-40
14197 ADAM KRÓLIKOWSKI M-40
3921 EWA IZABELA FIEDOROWICZ K-40
3938 MATEUSZ PARCHEM M-30
13791 OLGA GNIADO PIOTROWSKA K-30
3954 DAWID MŁODZIKOWSKI M-30
3970 SZYMON ZDROJEWSKI M-30
10303 JAKUB LASKOWSKI M-30
3986 JAREK MAZUR M-30
4002 PIOTR MAJEK M-30
14245 MICHAŁ MATUSIAK M-30
4018 MACIEJ SKOWRONEK M-30
4034 TOMASZ SENATOR M-20
4050 MAŁGORZATA CHRZANOWSKA K-50
4066 KRZYSZTOF ŁUKASZUK M-50
4082 MARTA NOWAK K-30
4098 ANNA ZOŁOTAR-WIŚNIEWSKA K-40
4114 ALENA KAVALCHUK K-20
14437 CHRISTOPHE DAVY M-30
4130 MICHAŁ ZAWADA M-20
4146 MARTA DŁUGOSZ K-30
4163 JACEK CHALICKI M-40
4179 GABRIELA KOCIOK K-50
4195 MATEUSZ GOLANKO M-30
4211 ŁUKASZ ZDUŃCZYK M-30
4227 NANTHINNI ANNAMALAI K-30
4243 ALEKSANDRA CZAPLA K-30
4275 MATEUSZ MIĘKUS M-20
4292 JAN OJRZYŃSKI M-20
4308 PIOTR KNYPIŃSKI M-30
9576 MICHAŁ KORZENIEWSKI M-30
4324 DORIAN IDZI M-30
4340 KAROLINA KRZYSZTOFOWICZ K-40
13907 MARCIN BIAŁY M-20
4356 ALEKSANDRA OKOŁOWICZ K-20
13939 TOMASZ ROKICKI M-30
13923 MICHAL KULGAWCZYK M-40
14181 DARIUS GARČINSKAS M-40
13695 ARTUR BIŃCZYK M-30
13711 JAKUB JEZIERSKI M-50
13727 ADAM WIĘCEK M-30
13743 PIOTR MATUSZEWSKI M-40
13759 KAMILA NOWAK K-40
13775 KAROLINA BRUDNICKA K-20
13823 RADOSŁAW KURZYDŁO M-50
13840 CHRISTOPHER MCDONALD M-30
14261 JAKUB ŁOPATYŃSKI M-20
13955 ADRIAN BAJER M-40
13972 ADAM SIENKIEWICZ M-20
13988 ŁUKASZ PRZYCHODZKI M-40
14004 MARTA LEONKIEWICZ K-30
14036 PAWEŁ BARTOSIAK M-20
14100 DANIEL CHODZIŃSKI M-50
14117 PAWEŁ CHRAPKOWSKI M-40
14133 OKSANA SIVTSOVA K-20
14149 MARIIA ROMANENKO K-20
14165 SIMON CLARE M-50
14357 KAMIL SIERADZAN M-20
14213 IWONA SUŁEK K-30
14341 JANUSZ KALISZUK M-40
14277 HALINA ZAKHARAVA K-30
14293 KAJA FRĄSZCZAK K-20
14309 MACIEJ WÓJCIK M-20
14389 KAJA WIĘCEK K-20
14405 TOMASZ SELWESTRUK M-40
14453 JAROSŁAW SOKOŁOWSKI M-40
14469 PAULINA PERYT K-40
14485 OKSANA KASHIVSKA K-50
14501 IRYNA BAKHANOUSKAYA K-30