18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
1008 KRZYSZTOF CZAPIEWSKI M-30
16006 KRZYSZTOF SZYJKA M-40
1025 RICCARDO MORO M-30
1041 GRZEGORZ KOLASIŃSKI M-50
1057 PIOTR KRASIŃSKI M-40
7011 MICHAŁ KARNOWSKI M-40
16023 JACEK KULIK M-60
1073 ARTUR SIERY M-60
1089 MICHAŁ STRZESZEWSKI M-50
16039 JAROSŁAW GRODZICKI M-40
1105 JAROSŁAW ŻYWICKI M-50
1122 MAREK ZĄBEK M-60
1138 SEBASTIAN SĘK M-20
1155 MICHAŁ BADURA M-40
16055 ADRIAN GOŹDZIK M-30
7027 MARIOLA ŁADA K-40
1171 ANNA PAWŁOWSKA-POJAWA K-40
16072 MACIEJ MRÓWKA M-50
1189 MARCIN ZBYTNIEWSKI M-20
1205 ANDRII DIDENKO M-20
16089 WIESŁAW WLAŹLAK M-60
1221 PIOTR CIACH M-40
1237 LARS DIETZE M-40
11157 WOJCIECH BĘBENEK M-30
7044 KAROL WALA M-20
1254 JAKUB AMANOWICZ M-20
16106 BŁAŻEJ DERDA M-30
1271 JAROSLAW MYSZKOWSKI M-50
1287 RENATA FUDALA K-40
1303 DOMINIK RADZEWICZ M-30
11140 JACEK MOSSAKOWSKI M-30
16122 MARIUSZ SKURSKI M-50
1335 MACIEJ DREJ M-20
1351 ANGELIKA FEDORCZUK K-30
1367 RADOSŁAW TOPCZEWSKI M-40
904 ALI SAWALMEH M-50
1529 TOMASZ JASIŃSKI M-40
1384 SARA SCHELLER-KABICZ K-30
16301 DARIUSZ WYDERKA M-30
1400 ŁUKASZ ZAŁUSKI M-30
1417 PAWEŁ KAMIŃSKI M-40
16155 ŁUKASZ KUREK M-30
1433 SLAWOMIR NOWICKI M-50
1449 MARCIN STANIECKI M-30
1465 MARTA WASIK K-40
7060 CEZARY PASZKOWSKI M-50
16171 IWONA PAJEK K-40
1481 BARTOSZ KITLIŃSKI M-20
1497 MACIEJ MISZTAL M-30
1513 ZUZANNA STASZEWSKA K-20
16188 ŁUKASZ TURCZYŃSKI M-30
1545 ŁUKASZ MAJERSKI M-30
16205 JOAO LADEIRA M-50
1577 WOJCIECH WOJTYSIAK M-50
1593 PAULINA MAZUREK K-30
16221 BOGDAN GOLAROWSKI M-50
16237 PAWEŁ SUSKI M-30
7077 PRZEMYSLAW SPASIUK M-30
16253 GABRIELA PAWLUS-ŁAPA K-40
16269 WOJCIECH SMOŁKOWSKI M-40
16285 KAMIL GOŹDZIK M-40
7093 ANNA GAJDA K-50
7307 LUCYNA SROKA K-40
16317 TOMASZ KAŹMIERCZAK M-40
11334 ADAM DĄBROWSKI M-40
16334 ŁUKASZ IWANICKI M-40
16350 ADAM GRZELEC M-50
7111 ŁUKASZ GÓRATOWSKI M-30
16366 MATEUSZ WYSMOLIŃSKI M-30
7127 PATRYCJA RUBINKOWSKA K-30
16382 PIOTR SINIARSKI M-30
16398 ROMAN KATANA M-60
7143 KONRAD OSIAK M-30
7259 MICHAŁ BOLECHOWSKI M-30
7159 RAFAŁ WĘGRZYN M-50
11449 TOMASZ GUNIA M-30
7175 MACIEJ KROMKOWSKI M-40
7191 DOMINIKA JANISZEWSKA K-20
7209 RAFAŁ MIERZEJEWSKI M-20
11010 JACEK ZAWISTOWSKI M-40
7226 PAWEŁ DUDEK M-50
7242 ANDRZEJ KAWKA M-60
10962 KATARZYNA DOBROŃSKA K-30
10978 MONIKA MÓL K-40
10994 ARKADIUSZ PTAK M-40
11026 KAMIL KARASIŃSKI M-30
11042 ANETA NOWAK K-40
11059 FRANZISKA BORG K-40
11076 TOMASZ SZYKULSKI M-30
11611 KRZYSZTOF KOENIG M-40
11092 PAWEŁ MAREK M-40
11108 JAKUB PONIATOWSKI M-40
11124 JOANNA SARNACKA K-40
11173 PAULINA MERING K-30
11190 MARIUSZ OSTASZEWSKI M-30
7371 MICHAŁ ŁUSZCZYKIEWICZ M-20
11206 ANNA ZIĘTY K-40
7275 PIOTR PIECHOTA M-30
11222 PAVEL SEMENOV M-30
11238 KATARZYNA WILK K-30
11254 KRZYSZTOF JAGIEŁKA M-50
1319 CELINE BERTRAND K-40
11659 LILIANNA KOHNKE K-20
11270 JAROSŁAW DOBRZYŃSKI M-30
11481 KARI DEJONG K-40
11286 MICHAŁ KOLUCH M-40
11384 JAKUB SZAŁAŃSKI M-20
11514 MAGDALENA KWIATEK K-40
11302 DOMINIK GAWRON M-20
11318 MAREK BARTKOWSKI M-50
11352 JAN LIPIECKI M-20
11368 DOROTA RUTKOWSKA K-50
7291 TOMASZ PIETRZAK M-40
11739 YULIYA BARANCHUK K-20
11401 DAMIAN KOŃCZAL M-30
11417 JOANNA CHARCZUK K-30
11433 MICHAŁ GOŁĘBIEWSKI M-30
11465 PIOTR KOLASIAK M-20
11498 MAGDALENA BĄK K-40
11530 HUBERT MAJZER M-30
11546 KAROL KRUPA M-30
11563 TERESA MUSZYŃSKA K-50
11579 ALAN SZYWALSKI M-30
11595 PAWEŁ ZALECH M-40
11627 LESŁAW ŁOWCZYŃSKI M-30
11643 ANATOLII VOLOKHOVSKYI M-40
7323 SIMONE DI FRANCESCO M-20
11675 MONIKA MOURAO K-40
11691 PAWEL KOZUB M-40
11707 MAREK BOSAK M-40
5156 PIOTR WIELGOSZ M-40
11723 RADOSŁAW KOCBUCH M-40
11755 SELMA KJOS K-20
15202 ŁUKASZ LAMBERT M-20
7339 JAKUB OLBORSKI M-20
7355 TOMASZ KUBISZTAL M-20
15266 OLEKSANDR CHORMAN M-30
128 EMANUEL ZIMNY M-40
7387 MATEUSZ JUCHNICKI M-20
7403 MARTA GULIDA K-20
144 MAREK LATKA M-30
16139 ARKADIUSZ SZYMAŃSKI M-30
15362 MICHAŁ JAKÓBIAK M-40
108 DARIUSZ NOŻYŃSKI M-40
4964 KACPER MAŃKA M-20
15378 PRZEMYSŁAW SYROKA M-30
4916 KAJETAN PILAREK M-20
15218 DOMINIK JAWOREK M-30
4932 ŁUKASZ STROIŃSKI M-30
4948 DARIUSZ MARTOWICZ M-30
F7 VIKTORIA KALIUZHNA K-30
4980 GRZEGORZ SIERADZKI M-40
5172 MAŁGORZATA KRZESIAK VEL CZYŻEWSKA K-50
4996 MAREK KUŁAKOWSKI M-40
165 MAGDALENA PATAS K-30
15234 ŁUKASZ SEKITA M-30
5012 ARTUR ODROBIŃSKI M-30
5108 AGNIESZKA FRANK-DEMBIŃSKA K-40
15346 DANIEL KORCZ M-20
15105 MICHAŁ TOFILUK M-40
5204 BARBARA URZĘDOWICZ K-30
15121 TOMASZ KOPYRA M-50
15138 KONRAD ZILINSKI M-20
181 MAGDALENA GIET K-20
15154 KRZYSZTOF BRANNY M-50
15170 MICHAŁ KOWALCZYK M-30
15186 KRZYSZTOF FLOREK M-50
15250 MICHAŁ BACIOR M-40
15298 BARTŁOMIEJ PIEKARSKI M-20
5302 VITALII LIASHCHENKO M-20
5092 ALEKSANDER WIELOPOLSKI-FONFARA M-30
15282 PIOTR GRYCUK M-50
15314 MIA CORAPCI K-20
15330 DAMIAN MIKUCKI M-20
- MACIEJ PAWŁOWSKI M-20
15394 PAWEŁ SIUDA M-40
15410 MICHAŁ GREGOROWICZ M-30
15426 PIOTR KUCZA M-40
15442 ANTON SZMELOW M-30
15458 JAKUB JACHIMSKI M-40
15474 ŁUKASZ WOSKOWICZ M-30
- KAROL GLINKA M-30
15490 FESIH SÖNMEZ M-50
5028 PIOTR SZURKOWSKI M-30
5044 PAULINA STELMACH K-30
5060 KATARZYNA WIŚNIEWSKA K-50
5076 KAJA WISLINSKA K-50
5124 IWONA KOTARSKA K-30
- OLA NIEDBALSKA K-20
5140 SEAN KEEFE M-40
5188 ADRIAN DYMEK M-30
5220 PAWEŁ RYKOWSKI M-30
- PIOTR BRATOSIEWICZ M-30
5236 KRZYSZTOF MARCINOWSKI M-40
- OLAF NOWAKOWSKI M-20
5252 MICHAŁ KANCIAŁA M-40
5268 ALAN SKUBISZ M-20
- JERZY KRASZEWSKI M-20
5285 SEBASTIAN DUDKOWSKI M-20
- ADAM TRZCIŃSKI M-30