18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
3915 NATALIA HORDIENKO K-30
3851 GRZEGORZ KRUSZAKIN M-40
14078 MICHAŁ ESTEBAN ŁOJKO M-30
4092 WARREN SHAPIRO M-50
10345 ANDREY VARAVA M-30
10135 AGNIESZKA SMĘDA K-30
4044 GRZEGORZ LECH M-40
10054 DARIUSZ GRZESIAK M-40
3801 PIOTR ĆWIĘKAŁA M-40
- DOROTA NOWICKA K-30
- SEBASTIAN LIPERTOWICZ M-40
- MACIEJ STANIKOWSKI M-30
- PIOTR JANCZUK M-40
- PATRYCJA GAWRYJOLEK K-30
- NATALIA DZIEWOŃSKA K-30
- MAŁGORZATA JAGŁOWSKA K-30
- MACIEJ URBAŃSKI M-40
- MARCIN KARPIŃSKI M-40
- OLAVI ALLASE M-30
- MAŁGORZATA DZIĘCIELSKA K-40
- PRZEMYSŁAW TUROWSKI M-40
- MICHAŁ PILICH M-40
10022 BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED K-50
- MAREK HIŻ M-50
- MARLENA GARAZDOWSKA K-20
9910 KACPER STEFANOWICZ M-30
- PAWEŁ SZKLARZYK M-30
9861 AGNIESZKA GRADUS K-40
9877 SELINA GRIFFITHS K-40
10216 ARTUR ANTOŃCZYK M-30
9894 STEPHEN HUGHES M-20
- MARCIN STASIAK M-50
9926 PIOTR BILSKI M-20
9942 SHEKA FORNA M-60
10281 ARKADIUSZ KRYSTOSIAK M-40
9958 TOMASZ ZAKRZEWSKI M-20
9974 JAKUB SIKORSKI M-30
9990 ADRIANNA PYRKA K-30
10006 KRYSTIAN PEEK M-40
10553 KAROLINA WIDAWSKA K-20
10038 EWA SZTARBAŁA K-40
- JOHN WAITHAKA NJIHIA M-30
10071 MATEUSZ PIECHOTA M-40
10087 SYLWESTER ŁABNO M-30
10119 MATEUSZ ZYCH M-30
10151 PAULINA WALISZEK K-30
10167 PATRYCJA BELIŃSKA K-30
- ALICJA RADZIEJ K-30
10184 TOMASZ OŻÓG M-40
10200 ERYK PIEKARSKI M-20
10232 MIKOŁAJ CZERWONKA M-40
10249 MATEUSZ MYSZKA M-30
10265 MATEUSZ RYBICKI M-20
- ANGHARAD PRICE K-40
10297 PIOTR WALKOWICZ M-30
10329 TOMASZ ŁABUDA M-30
10361 PAWEŁ HELAK M-40
10377 ROBERT DOBRUCH M-50
10393 MAREK POŁÓG M-50
10425 PRZEMYSŁAW ZYCHOWICZ M-40
10441 ROBERT WYPORKIEWICZ M-50
10457 MICHAŁ MACIEIK M-40
- KATARZYNA TARGALSKA K-20
10473 MACIEJ ZUB M-30
10489 AGNIESZKA KUSZYŃSKA K-40
10505 PAWEŁ KUCHARCZUK M-30
10521 JAN NAPIÓRKOWSKI M-20
10313 WOJCIECH TRYBUSZKIEWICZ M-50
4012 ALEKSANDRA KULIK K-30
10537 NATALIA JAKUBOWSKA K-40
10570 PIOTR TYBURSKI M-50
10586 PIOTR KOSNO M-50
10602 PIOTR WIĘCEK M-30
10618 MAREK NOWAK M-40
10634 IRENEUSZ KOZAKIEWICZ M-40
10650 RAFAŁ ZAWADZKI M-40
10666 FILIP GETEK M-20
- MARCIN PAWLUCZEK M-40
- ANETA KACZOR K-30
- MARCIN SOKÓŁ M-30
14303 BARTEK PIETRUSZEWSKI M-40
- DAWID SZKIELKA M-40
- PABLO GUTIERREZ RAPSO M-40
9845 DAWID ŚCIERKO M-30
14207 DARIUSZ WIECZOREK M-40
- SLAWEK SZWARC M-40
- ANIA KOKOT K-40
- DANUTA KOŁATKA K-50
- ALLA ANGELOVA K-30
- MARIUSZ DERBICH M-40
- AHMET YILMAZ M-20
14415 RAFAŁ JANASZ M-40
- JAKUB KULASA M-30
- DANIEL PIEKARSKI M-20
14094 SZYMON NAWROCKI M-20
- PIOTR SATORA M-50
- PATRYCJA KOTLARSKA K-40
4366 KACPER SOBCZAK M-20
- MARCIN WYSOCKI M-40
3980 DANUTA BETHKE K-50
14239 ADAM JANCZURA M-40
- NATALYA DOLGOVA K-50
3817 SANDRA ZENKA K-30
- KATSIARYNA PARKHIMOVICH K-30
4173 KAMIL DĄBEK M-20
3834 ŁUKASZ GAWLIK M-40
10409 DANIEL KAROLKIEWICZ M-30
- ALIAKSANDR BAHUK M-40
3867 PAVEL GORDON M-30
3883 AGNIESZKA KRUCZKOWSKA K-50
3899 RAFAŁ OLEKSY M-30
14431 OLEKSANDR KINCHYK M-30
3932 DEIVID GILDEBRANDT M-20
3948 PAWEŁ ROWIŃSKI M-30
- PATRYCJA KUKUŁA K-30
3964 GRZEGORZ SMIGIERA M-40
- TOMASZ KŁONOWSKI M-40
3996 LUCA CATTANEO M-40
4028 MICHAŁ MOCHOCKI M-40
4318 BARTOSZ ŁATECKI M-40
- MYKOLA HROSHKO M-30
4060 KATARZYNA BIAŁCZAK K-40
4076 JULIAN KANIA M-40
10103 PRZEMYSŁAW GÓRKA M-40
4108 PIOTR STRZELECKI M-50
- KATARZYNA BORUTA K-40
4124 JAN WROCŁAWSKI M-30
4140 DAMIAN JAGIEŁŁO M-40
- KATARZYNA OLECH K-30
4157 BOGDAN KOWALCZYK M-50
- AKTAI SHEIBAK M-30
4189 MARCEL KOKOT M-30
4205 KAROL SOCHA M-30
4221 JUSTYNA ZĘGOTA K-30
4237 PAWEL DOLMAN M-30
4253 ADAM GONSTAL M-20
4269 JOSEPH KIRK M-50
4286 OLGA TEREFENKO K-20
4302 TOMASZ SURLEJ M-30
14591 JAROSŁAW WALASZKOWSKI M-50
4350 ROBERT KIEROŃSKI M-40
14062 PAWEŁ BARTKÓW M-40
4382 SŁAWOMIR PAPKA M-60
4398 MACIEK RYDZ M-40
4414 MARCIN DOŁĘGOWSKI M-40
4430 ADRIAN WOJEWÓDZKI M-20
4446 KONRAD MOLSA M-20
4462 DOMINIK ŻOŁĄDEK M-40
4478 BARTŁOMIEJ ANTOŃ M-20
4494 PIOTR KOZIŃSKI M-40
4510 MICHAŁ KAMIŃSKI M-40
4526 DAWID BRATKOWSKI M-20
4542 SYLWESTER FRĄCKIEWICZ M-40
4558 ZBIGNIEW CZOP M-40
4574 KAROLINA GRZEGORCZYK-KOMAROWSKA K-20
4590 KAMIL BIAŁAS M-40
4622 ALEXANDRE PAGE M-20
4606 ANDRZEJ SZAŁAS M-50
14447 KAMIL MIKLASZEWSKI M-40
14399 MARCIN RADOMSKI M-30
13965 BOGDAN OSKWAREK M-50
13998 ANDRZEJ NOWAKOWSKI M-50
14110 FILIP WITOS M-20
14014 MIŁOSZ LENART M-50
14030 MAŁGORZATA PŁECHA K-30
14046 MATEUSZ AFTOWICZ M-30
14127 ŁUKASZ GAPIŃSKI M-30
14143 KYRYLO GONCHARENKO M-30
14175 MICHAŁ KOWALSKI M-20
14191 MAGDALENA SKOTARCZAK K-30
14223 NATALLIA LANTSUNTSEVICH K-30
14255 WOJCIECH STĘCHŁY M-30
14271 WOJCIECH MEKWINSKI M-50
14287 PAWEŁ MALARA M-40
14319 TOMASZ ANDRZEJEWSKI M-40
14335 ELIZA MATWIEJCZUK K-40
14351 ANNA DOBIELIŃSKA-PARUCH K-40
14367 MIKOLAJ SOCHA M-20
14383 DONATAS KOJALA M-40
14463 IZABELA ŁOJEWSKA K-50
14479 PAWEŁ TOMCZYKOWSKI M-40
14495 WIKTOR WURMAŃSKI M-40
14511 MARIUSZ BOCIAN M-50
14527 PIOTR FRĄCZYK M-40
14543 KLEMENTYNA MALESZEWSKA K-30
14559 ROBERT ZAKRZEWSKI M-30
14575 GRZEGORZ POPCZYK M-40
14607 JACEK SKOWROŃSKI M-40
14623 WŁADEK KLENIEWSKI M-40
14639 JACEK BARANOWSKI M-40
14655 MICHAŁ WIERZCHOWIECKI M-50
14671 MICHAŁ KOWALSKI M-30
14688 KAROL CEREGRA M-30
14705 MICHAŁ DONICA M-30
14721 ANASTASIIA HARBUZOVA K-20
14739 MARCIN CHLASTAWA M-30
14756 ŁUKASZ WIADERNY M-30
14772 ANDRZEJ ZIĘTEK M-40
14804 MERCY SONHERA K-20
14788 DOMINIK KUBICA M-20