18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
9856 MATEUSZ KOWALCZYK M-30
3780 JERZY CZECHOWSKI M-70
- MONIKA BORKOWSKA K-30
- ALEX BARBER M-20
- AGNIESZKA KERNER K-50
- PAWEŁ WASIELEWSKI M-30
4119 PAULINA SOŁTYSIAK K-30
- ROBERT SZULAWSKI M-50
- FILIP ZELEK M-20
- TOMASZ CELIŃSKI M-50
14057 AGNIESZKA TWORKOWSKA K-40
- DAWID ŁYGAN M-30
- ANDRZEJ KUBECZKO M-30
- IZABELA KRZYSZYCHA K-40
- IWONA CIEŚLIK K-30
3878 MARTYNA RĘKOŚ K-30
- ALİ AYGUN M-50
10130 JULIA BOROWSKA K-20
- DARIA KLECZAJ-AVETISYAN K-30
- JUSTYNA PALASEK K-30
- VILLE NOUSIAINEN M-20
- CEZARY WYSZOMIRSKI M-30
- JAKUB GAWRON M-30
- MAŁGORZATA CIOSEK K-40
- MACIEJ WILK M-30
- PATRYK PRZYBYŁA M-20
- KAMIL MIKA M-20
- KRYSTIAN TOKARZ M-40
10033 ADAM SKRZYŃSKI M-20
- MAŁGORZATA BUDZYŃSKA K-40
- SEBASTIAN NABOŻNY M-30
- TEST TEST M-20
10308 ŁUKASZ CICHY M-40
- WITOLD GOSZCZYCKI M-50
- GRZEGORZ LEJAWKA M-40
- MARTYNA MARON K-20
9953 MARIUSZ ZYCH M-40
9500 DARIUSZ SIEDLECKI M-50
9516 OLIWER KICINSKI M-20
9532 JAN KOCIMSKI M-70
- MILENA BATOR K-20
9565 WOJCIECH TOMASZEWSKI M-30
10017 MARZENA KLIMKIEWICZ K-40
9581 KATARZYNA RADKOWSKA K-20
9597 PATRYK PACIOREK M-20
9613 RAFAŁ NAPIERAJ M-40
- TOMASZ PAWŁOWSKI M-30
9630 WITOLD BARTNIK M-30
9647 ANNA CHALEWICZ K-30
9663 KRZYSZTOF OLENDRZYŃSKI M-60
9679 MARCIN ROZLAZLY M-40
- KAROL TRUBA M-30
9696 KIM DALGAARD M-40
9728 MARGARYTA IEVTUKH K-30
9744 GRZEGORZ KASPROWICZ M-40
- MARCIN PATKOWSKI M-40
9776 KAMIL KUSIŃSKI M-40
9792 KAROLINA UMIŃSKA K-20
9808 TOMASZ ZOMERFELD M-40
9840 MICHAŁ CIESIELSKI M-30
9824 MICHAŁ DZIENISIK M-20
- KAMILA KRÓL K-30
9872 SEBASTIAN DŁUSKI M-30
9888 MICHAŁ DZIEKOŃSKI M-20
9905 GRZEGORZ OKUNIEWSKI M-40
9921 PAWEL LIGOCKI M-20
9937 MICHAL WESOLOWSKI M-30
9969 MARKUS LIVING M-30
9985 KASIA GAWLIK-RYBIŃSKA K-40
- PIOTR WESOŁOWSKI M-60
10049 ADA PLUSA K-20
10066 ROMUALD KOWALCZYK M-30
10082 FLORENTIN ARNO M-30
10098 SEBASTIAN BŁASZCZAK M-30
- SHIJIE ZHANG K-30
10114 JACEK JANCZEWSKI M-50
10146 ANETA KIRILENKO K-50
10162 MICHAŁ SAŁAJCZYK M-30
10179 IZABELLA HALOTA K-60
10195 MARCIN BĄK M-30
10211 MATEUSZ SMOLIŃSKI M-30
10227 MARCIN SŁOWIŃSKI M-40
- ANDRZEJ GRACZYK M-30
10244 JAKUB PIĘTKA M-20
10260 JAREK POTORSKI M-40
10292 JAROSŁAW SIESS M-60
- NETA ISRAELI K-20
- OLIWIA ŚNIADAŁA K-20
3910 AGNIESZKA ZAWADKA K-50
- DAVID BURMEISTER M-40
- CHANGHOO SONG M-40
- MONIKA WÓJKOWSKA-DURYS K-40
- JULIA SEWASTYNOWICZ K-20
- MARCIN OSSOWSKI M-30
- INGA JEKEL K-20
- SEBASTIAN KŁACZKA M-30
- MAREK SADOWSKI M-30
3991 MARCIN ULBRYCH M-40
3894 BENJAMIN BERACAH JOSEPH M-30
3683 BARTOSZ BOBER M-20
3458 KAMIL WIĘCEK M-40
14089 PRZEMEK NAWROCKI M-40
3474 BARTEK MYŚLIWIEC M-20
3506 JAKUB SKRZYPECKI M-30
3490 PAWEŁ BUCZYŃSKI M-40
14073 MARCIN KULCZYK M-40
3522 ALEKSANDRA MRÓZ-KACZYŃSKA K-40
3539 PIOTR GRZESIK M-20
3555 KAROLINA MIESIAC K-30
3571 MICHAŁ MICHALEWICZ M-40
14105 PIOTREK KUNKA M-40
3587 MARCIN WÓJCIK M-30
3603 KAMILLA SHINIARA HISSAN K-20
3619 ŁUKASZ AUBRECHT PRĄDZYŃSKI M-30
3635 KONRAD CHOJNACKI M-30
14426 PRZEMYSŁAW OLENDER M-20
3651 MACIEJ DYBAŁA M-20
3667 TOMASZ WITON M-20
14410 RAFAŁ RZESZUTKO M-30
3699 MACIEJ ZERA M-20
3715 MARCIN MAZUR-CHROMIAK M-40
3731 PAWEŁ KOWALCZYK M-30
3747 DOMENIC ZABRZYCKI M-30
3763 LEONARDO PIERRE M-40
3796 PAWEŁ SZAJOWSKI M-50
3812 JAKUB ROLA M-30
3829 DAMIAN MAJORKOWSKI M-30
3846 TOMASZ DZIURZYNSKI M-50
3862 ELWIRA PIETRUCHA EL MESSAOUDI K-30
4135 MARCIN PARTYKA M-30
13684 SYLWIA KOLANKO K-40
9712 ŁUKASZ WITKOWSKI M-40
13748 ALEKSANDRA MŁOŹNIAK K-20
3926 JAROSŁAW BIEŃKOWSKI M-20
3943 DAVID BRECHENMACHER M-30
3959 DAWID KACZMAREK M-40
3975 PIOTR BIAŁEK M-20
4007 MICHAŁ WIÓRKIEWICZ M-40
4023 MAREK JĘDRUSZAK M-60
4039 BERENIKA ŻUK-DRĄŻYK K-40
4055 WOJCIECH WENDLAND M-60
14250 JAKUB PONIECKI M-30
4071 ANETA STĘPIEŃ-MŁOT K-30
4087 IHOR SYLAKOV M-30
4103 PAWEŁ RACHELSKI M-30
13668 ARKADIUSZ KAMIŃSKI M-40
4152 FRANEK SAWICKI M-20
4168 MICHAŁ MROZEK M-30
13977 KACPER ŁAGUNA M-30
4184 MARCIAL PEREZ M-60
9548 ANASTASIYA SAVITSKAYA K-20
9760 ZOFIA SZUBA K-70
4200 DARIUSZ STASIEWICZ M-40
4216 SARA DJAMBAZOVSKA K-20
14266 DANIEL BŁASZCZYK M-20
4232 MARZENA MIKUSEK K-30
4248 MICHAŁ SZWACZYK M-20
14442 SANDRA BĘDLIN K-20
4264 PRZEMYSŁAW KLIMKOWSKI M-40
4280 MICHAŁ BŁASZKIEWICZ M-20
13928 MARTYNA LIPIARZ K-30
13944 PIOTR SZRAJNER M-50
13732 MARCIN ŁOJEWSKI M-30
13912 AIZHANA ERNAZAROVA K-20
13620 MARIA KOSIŃSKA K-20
13636 PAWEŁ JABŁONKOWSKI M-40
13652 DARIA BARTOSIEWICZ K-30
13700 MICHAŁ JÓZEFOWICZ M-30
13716 ERYK HAŁUBEK M-20
13764 MAKS KARASIOU M-20
13780 ROBERT CZYŻKOWSKI M-40
13796 MACIEJ WEŚNIUK M-40
13812 ANASTAZJA PANASIUK K-20
13829 PRZEMYSŁAW BOBOJĆ M-20
13845 BŁAŻEJ HEJWOWSKI M-20
13861 PATRYK DOBROWOLSKI M-20
13877 ESRANUR KOCA K-20
13896 JAKUB PERUCKI M-20
13960 JUSTYNA BARTOSIEWICZ K-30
13993 ARTUR BADYSZ M-50
14009 TOMASZ NOWAK M-40
14025 JAKUB BARANOWSKI M-20
14041 YURY MATUSEVICH M-30
14122 ELŻBIETA HANKIEWICZ K-30
14138 ARKADIUSZ KWIATKOWSKI M-30
14154 DOMINIK WIERUSZ-WALKNOWSKI M-40
14170 MATEUSZ WASILEWSKI M-20
14186 IGOR CHORAB M-20
14202 MIŁOSZ MOSKALUK M-40
14218 PAWEŁ GRZĄDZIEL M-50
14234 MICHAŁ RAPACKI-ZIMNY M-40
14282 MARIUSZ KUCHARSKI M-40
14298 MICHAŁ FURMAN M-40
14314 NERIJUS FOMICIOVAS M-40
14330 KAMIL JĘDRZEJEWSKI M-30
14346 GRZEGORZ SĘK M-40
14362 MACIEJ NAROJCZYK M-40
14378 KRZYSZTOF SŁUPIŃSKI M-30
14394 JOACHIM BURGARD M-40
10001 CALVIN LEE HAYES M-30