18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
15038 KATARZYNA KWIETNIEWSKA K-50
10202 ADAM RYDZYŃSKI M-40
10652 MATEUSZ AMBROZIAK M-30
10218 ALIAKSEI ANTONAU M-40
10928 DANIEL BIK M-30
10331 MÍRIAM PESSÔA K-30
10782 AGNIESZKA ZIMNA K-40
10411 ANDRE GLOBISCH M-50
10186 OLGA PANASIUK K-30
10234 FILIP PAWLIK M-30
10251 IGA MATYSIAK K-30
10267 MAŁGORZATA KOTOWICZ-ANTONIUK K-30
10283 ADRIANNA MIKOS K-20
10315 JAKUB KOZIOŁEK M-20
10347 PIOTR WINCZEWSKI M-20
10363 MATEUSZ KWIATKOWSKI M-30
10379 ROBERT RYBICKI M-50
10395 KLEMENTYNA KAMUDA K-20
10427 SZYMON GIETKA M-20
10443 KAMIL LEŚNIAK M-20
10459 KINGA MATUSZAK K-40
- ANITA WSZELAK K-40
10475 RENATA MARCINIAK K-40
10491 DARIA KOSZLAK K-30
10572 BEATA CHOMNICKA K-50
10507 ROBERT SAKOWICZ M-30
10523 MICHAŁ CZACHOWSKI M-50
10539 KAROL SKAŁECKI M-40
10555 JACEK ŻEBROWSKI M-40
10588 JOANNA DERMANOWSKA K-20
10604 SYLWIA KOBIERSKA K-40
10620 WIKTOR WALC M-40
10668 BARTOSZ SKALSKI M-50
10684 ANNA BRANDYK K-40
10700 SZYMON DYBEK M-20
10716 MARTA PODOLSKA-KĘDZIORA K-40
10734 GABRIELA BIALIC K-20
10766 MAŁGORZATA DULSKA K-50
- KAROL BŁASZKIEWICZ M-30
10798 PAWEŁ KRUCZEK M-30
10830 MAREK JANUSZ M-40
10846 ROBERT KIBART M-50
10862 RADOSŁAW ŁASTOWIECKI M-40
10299 JOANNA TRUSZCZYŃSKA K-50
10878 MAGDALENA WŁOSZCZYK-ŁOMIAK K-50
10895 WIKTOR GNIEWEK M-30
10912 EWELINA KOŁACIŃSKA K-40
10944 RAFAŁ KUBOWICZ M-40
10960 ANNA PIÓRKOWSKA K-20
10976 MIKOŁAJ TILZEN M-20
10992 WOJCIECH GORCZYŃSKI M-30
- MARCIN TOMASZEK M-30
- DANIEL DARKOWSKI M-40
- KAMILA ŁASOCHA K-40
4304 BOŻENA MIKULSKA K-50
- ADRIAN SITKOWSKI M-30
- ANNA MICHALAK K-40
- MICHAŁ KOPER M-40
- DANELLE DOMINIC AURE M-30
- KAROL SENDERSKI M-30
- MIROSŁAW BANACH M-50
- MARTA KORYBALSKA K-20
- KRZYSZTOF JANKOWSKI M-50
- KAMIL DIBELKA M-30
- JACEK SIEROŃ M-50
- PAVEL VIARBITSKI M-30
4736 DAWID ŚMIETAŁO M-30
- NATALIA SZUBA K-20
- ALIAKSANDR PIASTSIUK M-40
4336 KONRAD WYSOCKI M-40
14465 KRZYSZTOF KRAJ M-50
- KAROLINA KOWALIK K-30
10814 JAKUB PIEKUT M-30
- SEBASTIAN OLISZEWSKI M-40
- MACIEJ BOGDANIUK M-30
14774 IGOR BRODOWSKI M-30
- PAWEŁ WOJCIECHOWSKI M-30
- MATEJ PESEC M-30
- MAŁGORZATA GASIK K-40
- DARIUSZ BOBER M-40
4142 MARLENA CICHOŃSKA K-40
- JACEK JASTRZĘBSKI M-50
4159 GRZEGORZ PRUSZCZYNSKI M-40
14790 SŁAWOMIR KLIBISZ M-50
4175 ŁUKASZ BOSZKO M-30
14433 PRZEMYSŁAW KOSOBUDZKI M-30
- RAFAŁ SMURA M-30
4191 MAGDALENA KRAWCZYKIEWICZ K-40
4207 ANETA KŁOS K-40
4223 KRZYSZTOF KĘPKA M-40
4239 TOMASZ PALGAN M-30
- ŁUKASZ NOWAK M-40
4255 RADOSŁAW PRZYBYSZEWSKI M-40
4271 MONIKA SZPOTON K-30
10636 ŁUKASZ FIJOŁEK M-40
10750 ANNA CERUTTI K-40
- ALEKSANDRA GŁOGOWSKA K-40
4288 MARCIN OSTROWSKI M-40
4320 DOMINIK ROŻEK M-20
- NIKOLA BECZEK K-20
4352 JAKUB JANKOWSKI M-40
4368 JAROSŁAW CICHOSZEWSKI M-40
- KAMILA WAWROWSKA K-30
4384 MARIUSZ BURZYŃSKI M-40
4400 STANISŁAW KOMAR M-40
14904 MACIEJ MŁODAWSKI M-30
4416 MACIEJ DOŁĘGOWSKI M-40
4432 BRITTANY RUDICH K-40
4448 KAMIL SKOMOROWSKI M-40
- SYLWIA KRZYZIŃSKA K-40
4464 ZEG NORSWORTHY M-40
14417 MARIUSZ LEN M-60
4480 MARIUSZ ZYGMUNT M-40
4496 PIOTR IMIOŁEK M-40
4512 MAREK CABAJ M-40
4528 OLAF KOWALCZYK M-20
4962 SZYMON FLIEGERT M-20
- ANDRZEJ MAZUREK M-20
14513 KACPER PIWOWARSKI M-20
14625 GRZEGORZ BISKUP M-40
4544 MAREK LIS M-40
4560 BENEDEK KAPOSI M-20
4576 MATEUSZ TRUSZCZYŃSKI M-30
- KYRIAKOS MASTROGEORGIOU M-50
4592 SZYMON GONERKA M-20
4608 CESAR MENDEZ-VAZQUEZ M-20
4624 JAKUB NOWACKI M-30
4640 ZBIGNIEW MNICH M-40
4656 PIOTR NAREWSKI M-40
4672 JULIA MASZKOWSKA K-20
4688 MAGDALENA NOWACKA K-50
- MAGDALENA LIPKA K-30
4704 JACEK ANDRZEJCZAK M-40
14449 GRZEGORZ ZYCHALAK M-40
4720 ADRIANNA POTOCKA-KRASUSKA K-30
4752 DAMIAN IRZYK M-20
4768 SANDRA MICHALCZYK K-20
4784 MACIEJ GAŁKA M-30
4800 JAKUB TROC M-20
- PAWEŁ RACZKOWSKI M-40
4816 SEWERYN SZATKOWSKI M-40
4834 ANNA KOZAKOWSKA K-30
4850 MACIEK JANISZEWSKI M-30
4866 MAREK JAKUBIAK M-40
- NIKOLA BECZEK K-20
4882 THOMAS GAUDRON M-20
4898 KRYSTIAN KOCHANEK M-40
4914 KOLTEN RUCKER M-20
- MORITZ ACKERMANN M-20
4930 FRANCISCO PEREIRA M-20
4946 BARTŁOMIEJ FILIPIUK M-20
- MICHAŁ ŻYSZKO M-20
14353 PAWEŁ SZCZYPEK M-50
14369 NATALIA KLINK K-20
14385 PATRYK CIEŚLAK M-20
14806 DANIEL PLUTA M-30
14401 MICHAŁ KOWALSKI M-40
14481 KINGA ZUJKO-KOWALSKA K-20
14497 ROBERT GRUCHAŁA M-30
15087 MARTA BOBINSKA K-30
14529 MAŁGORZATA ŚWIDEREK K-20
14545 BOŻENA KOSTARSKA K-40
- MATEUSZ KASPRZYK M-30
14561 MATTIAS EKMAN M-40
14577 PIOTR ZIEWIEC M-30
14593 MICHAŁ WZOREK M-30
14609 SEBASTIAN JACZEWSKI M-20
14641 MONIKA ZYGMAŃSKA K-40
14657 ANNA SOBCZAK K-50
14673 KOSTYA PRUDNIKOV M-30
- WIKTORIA MIŚKIEWICZ K-20
14690 REID HASTIE M-20
14707 PAWEŁ TCHÓRZNICKI M-30
15022 CEZARY JANDUŁA M-30
14723 MARCIN STRAWSKI M-40
14956 DÖRTE BETTERMANN K-50
14742 WOJCIECH BECHEŃSKI M-50
14758 ZUZANNA ŻYWICKA K-20
- BARTEK BENDER M-30
14822 ANDRIS RONIMOISS M-40
14840 FRYDERYK WOJDAS M-50
14856 KACPER JARZĘBIŃSKI M-30
14872 PAULINA OKRASKA K-30
14888 ADRIAN NKWAMU M-20
14920 IZABELA SZYMAŃSKA K-30
14936 PIOTR CZAPSKI M-50
- LIUDMYLA PRODIUS K-60
14974 MICHAŁ KOCIOŁEK M-40
14990 FREDDIE BABBS M-20
15006 PAULINA ZAKRZEWSKA K-40
15054 WOJCIECH ŻEREK M-30
15070 MARIA SALONI-SADOWSKA K-50
15103 JAKUB JANKOWSKI M-30
15119 SZYMON WISZNIEWSKI M-20
15135 WITOLD DŻUGAN M-50
- SZYMON DOROŻYŃSKI M-30
- PATRYK GĄSIOR M-30
- EWA MĄCZKO K-30
- DAGMARA LEWANDOWSKA K-50
- KAMIL JANKOWSKI M-40