18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
1014 MARCIN STACHOWSKI M-40
1030 PIOTR SOBOLEWSKI M-30
16012 TOMASZ JANKOWSKI M-40
1046 FILIP STEFANIAK M-40
1062 ANDRZEJ POTASZ M-30
1078 TOMASZ KAMIŃSKI M-20
16028 MICHAŁ POŚNIK M-30
1094 RAFAŁ JUSZYŃSKI M-40
7016 EMILIA MENDYGRAŁ K-40
16044 ARTUR KOWALSKI M-50
1127 ARKADIUSZ MIERZWA M-40
1144 IZABELA GRZEGRZÓŁKA K-50
16060 PIOTR KOLASA M-30
1160 WIESŁAW ZIELONKA M-60
1177 TOMASZ SKRZOS M-50
1194 JAN JORGENSEN M-70
16078 MARCIN KUC M-40
7032 WOJTEK KARDYŚ M-30
16095 JACEK GŁAZOWSKI M-50
1210 MICHAŁ KOTARSKI M-40
1259 KATARZYNA RYDZYŃSKA K-30
7279 JAKUB BANASZAK M-20
1276 BIEGALSKI WOJCIECH M-30
1292 ADAM GAWRYŚ M-30
16111 WOJCIECH ZEIDLER M-30
1453 PIOTR PUCHAŁA M-50
1308 ALEKSANDER MAC M-20
7049 NATALIA KUDLIK K-20
16127 IGA WACHOWICZ K-40
1324 MARINA RODRIGUEZ K-20
1340 SYLWESTER SCHABOWSKI M-40
1356 FILIP CHRABAŃSKI M-30
1372 GRZEGORZ STUPKA M-50
16144 TOMASZ GRZANA M-40
1388 MAGDALENA KOSOWSKA K-30
1404 MARCIN ZARADNIAK M-30
11791 ADAM KASICA M-40
11243 KASIA KOSTRZ K-40
1421 ILONA GAJDUK K-30
1437 JERZY KOŚCIEŃ M-40
16160 KRZYSZTOF GODLEWSKI M-40
1469 PIOTR NIECKARZ M-30
1485 JAKUB PAŁAC M-20
1517 SEBASTIAN MALINOWSKI M-50
16193 ALEKSANDRA KACZMARSKA K-20
16338 MATEUSZ SIKORSKI M-30
1533 PIOTR WITALEC M-30
7065 RAFAŁ ŁUCZKOWSKI M-30
1549 RAPHAEL MUKARJI M-50
1565 WOJCIECH TROCHYMIAK M-30
16209 MAREK KACZYŃSKI M-30
1581 MICHAŁ BARAN M-40
1597 GRZEGORZ BRYL M-40
16225 ROBERT STANI M-50
1613 VANESSA FUSARIMPERATORE K-30
1630 MAGDALENA JANKOWSKA K-30
1647 MAKKAS KONSTANTINOS M-50
7082 RENATA PYTEL K-50
1663 LESZEK BAREJA M-50
16241 JUSTYNA MIĄCZYŃSKA K-40
16257 KAROLINA KABZIŃSKA K-40
16273 ANDRZEJ GRYCZKA M-40
11145 ANDRZEJ PUTZ M-40
16289 KASIA SMORAG K-30
16305 ALICJA MICIŃSKA K-20
11211 KAROLINA KOWALCZYK K-30
7099 PAWEŁ SZCZEPKOWSKI M-60
16322 TOM SLAPJUMS M-30
11679 MICHAŁ KRAWCZYK M-20
909 GRZEGORZ KOŁODZIEJCZYK M-30
16354 ELA THIEDE-WAUGH K-40
7116 WIKTORIA DYLA K-20
16370 MARCIN SUWALSKI M-40
7132 WIKTOR WIERTLEWSKI M-20
16386 PAULINA GRUMBIANIN K-50
16402 KRZYSZTOF DOMAŃSKI M-20
11357 WOJCIECH POCZTOWSKI M-30
16418 ADAM ROGIŃSKI M-20
5257 KAMILA KOCZUR K-30
7148 ŁUKASZ PAJCHEL M-40
16434 MACIEJ KRÓL M-30
16450 DAMIAN SOBOTA M-20
7164 PAWEŁ ŚWIERKULA M-40
16482 MARIKA CHOLEWIŃSKA K-20
7180 JAKUB MATYSIAK M-20
7197 PAWEŁ KAŁOWY M-20
7213 ALEKSANDRA CIEPIELSKA K-40
11097 MARCIN ŚWIERZKO M-40
7230 KRZYSZTOF PRUSKO M-30
7246 ROBERT LACHOWICZ M-50
11047 WOJCIECH OBUCHOWICZ M-30
11065 PAWEŁ TUTAJ M-30
11081 MACIEJ JACZEWSKI M-20
7263 GRZEGORZ JANIAK M-30
11113 JAKUB SZCZEŚNIAK M-30
7423 PAWEŁ TETERYCZ M-30
11129 JUSTYNA ŚWIĘTOCHOWSKA K-30
11162 JAROSŁAW OLSZEWSKI M-60
11178 MATEUSZ DZIEKAN M-30
11195 MARCIN MAZURKIEWICZ M-40
11227 KAJA WILCZYŃSKA K-20
11275 BARBARA WLOCH-WISZNIOWSKA K-70
11291 DAMIAN WÓJCIK M-30
11307 KACPER KACZA M-30
11373 PAWEŁ FALTYN M-40
11323 MONIKA KMIECIK K-40
11339 MICHAŁ TOMZA M-30
11389 MARCIN GIARO M-50
11406 EWA LINDNER K-40
7295 RICHARD PRINZ M-20
11422 SYLWESTER NIEMYJSKI M-30
11438 MARIUSZ GUTMAŃSKI M-20
11454 THOMAS RODHAM M-40
11470 SEBASTIAN STERNICKI M-20
11487 AGNIESZKA NADEL K-30
11503 MARCIN SAJKIEWICZ M-40
11519 ŻANETA PACZKOWSKA K-40
11535 VIKTORIIA SIMAKOVA K-30
11551 LESZEK SULEJ M-60
7311 GRZEGORZ ZADYKOWICZ M-50
11567 ZBIGNIEW MUSZYŃSKI M-50
11583 MYKOLA LYTVYNENKO M-30
11599 SYLWIA GIEFERT K-30
11615 ADAM CYBULSKI M-60
11631 MARIUSZ DZIUBIŃSKI M-40
11647 SŁAWOMIR STAWSKI M-50
11663 ADAM SZARMACH M-40
11695 KRZYSZTOF PETKE M-30
11711 MARCIN CZOP M-30
7327 BARTŁOMIEJ RYMSZA M-20
11727 MAKSYM ANZIN M-20
11743 JAKUB RZEPKOWSKI M-20
11759 KRYSTIAN ZAŁUSKI M-20
11775 MARCIN ROMANOWICZ M-30
11807 MARIUSZ KARWOWSKI M-40
11823 OSKAR OKOŃ M-20
11839 TETIANA TURCHYNA K-30
7343 THOMAS HORNE M-60
5145 PIOTR LESZKOWICZ M-40
1111 ŁUKASZ DWORNICZAK M-40
7359 MAGDALENA BAKA K-40
16176 ANNA SYPION K-30
7375 JACEK NOSOWSKI M-50
170 EWA GRYBOŚ K-30
7391 RAFAŁ BEBELSKI M-40
11259 WERONIKA KOZAK K-20
7407 GRZESIEK TRONINA M-40
15303 MARIUSZ ŚWIACKI M-50
5033 ALEKSANDRA PAŁGAN K-20
1243 LUDWIK ZARĘBSKI M-20
5241 GRZEGORZ PAŁYSA M-40
1226 RAFAŁ GUZEK M-20
7439 TOMASZ CZARNECKI M-30
16466 KRZYSZTOF ŚLUSARZ M-30
7455 MARCIN KWIATKOWSKI M-40
7471 MATEUSZ WOJNAR M-30
15207 KAMIL MROZIEWICZ M-20
7487 TOMASZ GRZESIK M-30
15351 BARTOSZ PASZKO M-20
M1 POLAT KEMBOI ARIKAN M-30
M10 MAXIM RAILEANU M-30
5017 ILONA ADAMCZYK K-40
15319 KRYSTIAN STEFAŃSKI M-40
5113 WIKTORIA CELER K-40
5001 ADAM KSZCZOT M-30
15223 KAMIL JANCZAREK M-30
133 PIOTR GŁÓWCZYK M-20
201 ŁUKASZ KALASZCZYŃSKI M-40
5273 MAJA MARCINIAK K-40
15239 PIOTR PIKIEWICZ M-30
115 IWONA BERNARDELLI K-30
154 JAN WYCHOWAŁEK M-30
15175 TOMASZ BRALEWSKI M-50
15191 MICHAŁ CZAPLIŃSKI M-40
15255 EMIL MAD M-30
15495 ELŻBIETA PAULINA DEMIDOWSKA K-30
15271 KHALED EL SOUSY M-40
15287 ROKSANA PAWLAK K-20
15335 ELŻBIETA KARKUT K-30
15447 ŁUKASZ LIS M-30
15367 MACIEJ MADEJCZYK M-30
15383 PIOTR ROSŁON M-50
15399 DARIUSZ GŁOWACKI M-40
15415 JAKUB MACHNIO M-20
15431 MARIUSZ CHORYŁO M-50
15463 KRZYSZTOF PIOTROWICZ M-50
15479 FILIP TYLKOWSKI M-20
5049 NATALIA KOMAR K-20
5065 RADOMIŁ MAŚLAK M-50
5081 REMIGIUSZ JACHNIEWICZ M-40
5097 ANDRII RYZHYI M-20
5307 NATALIIA SHESTAKOVA K-30
5129 IGA GĄSIEWSKA K-20
5161 KRZYSZTOF ROLBIECKI M-40
5177 TIBOR JANKOVIČ M-30
5193 STANISLAV ROHAĆ M-40
5209 ŁUKASZ ŁUPIŃSKI M-30
5225 KONRAD CHOROMAŃSKI M-40
5290 OLGA PIORKOWSKA K-40
- KAROL MACHERZYŃSKI M-40