18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
8004 MARCIN KOPCZYK M-40
8003 ANETA WITAS K-40
8002 KAROL SUDA M-20
8001 ROBERT STRULAK M-30
7473 JAROSŁAW BRAUN M-30
7472 TOMASZ WOJEWODA M-40
7471 MATEUSZ WOJNAR M-30
7470 PAWEŁ ZIĘBA M-40
7469 RADEK KUKUŁA M-30
7468 SEBASTIAN KONICZ M-30
7467 MACIEJ JURCZYŃSKI M-40
7466 DOROTA GAWRYLUK K-30
7465 ADAM PAŚNIKOWSKI M-40
7464 MACIEJ MOŻUCH M-50
7463 MONIKA MIECZKOWSKA K-30
7462 MICHAŁ GRUSZCZYŃSKI M-30
7461 RADOSŁAW BŁASZCZAK M-40
7460 JERZY WYDRA M-70
7459 PRZEMYSŁAW CHMIEL M-40
7458 PAWEŁ KSIĄŻEK M-20
7457 MIROSŁAW DOMIN M-40
7456 DAWID SOBCZYK M-30
7455 MARCIN KWIATKOWSKI M-40
7454 KATARZYNA NAWROCKA K-40
7453 FILIP STRZELECKI M-40
7452 KINGA FRYDRYCH-SIEMIĄTKOWSKA K-40
7451 MICHAŁ GRZEGORZEWSKI M-20
7450 ZUZANNA MAJKOWSKA K-20
7449 JERZY OSTAPIUK M-50
7448 JULIANO SABATKE M-50
7447 WALDEMAR STĘPNIAK M-30
7446 ZUZANNA RATALEWSKA K-20
7445 ZOFIA BALUKIEWICZ K-20
7444 JAROSŁAW BOBER M-30
7443 FABRICIANO BARBOSA DE SOUZA M-30
7442 HUBERT WAWER M-30
7441 PAULA PRZYBYŁOWICZ K-20
7440 DANIEL NYC M-40
7439 TOMASZ CZARNECKI M-30
7438 KACPER ŻACZEK M-20
7437 ZBIGNIEW STARNAWSKI M-40
7436 ERYK KOWALSKI M-20
7435 SYLWIA JAKUBOWSKA K-20
7434 KATARZYNA WRZOSEK K-30
7433 ADAM LEWANDOWSKI M-40
7432 MARCIN DULNIK M-40
7431 PAWEŁ KĘDZIERSKI M-50
7430 PRZEMYSŁAW KOPERSKI M-40
7429 JAKUB PIOS M-40
7428 BARTOSZ TOMASZEWSKI M-30
7427 WIESŁAW SZEWCZUK M-30
7426 JOANNA PILECKA K-40
7425 JAKUB PIĄTEK M-20
7424 JACEK BYCZYK M-60
7423 PAWEŁ TETERYCZ M-30
7422 ANNA ZAKASZEWSKA K-30
7421 KAMIL ZAKASZEWSKI M-30
7420 BARTOSZ WIERZCHOWSKI M-30
7419 PIOTR SZEFER M-50
7418 GIRISH PATIL M-30
7417 STANISLAV ŠTRBÁK M-20
7416 JAKUB KAMINSKI M-20
7415 JANUSZ KRUPA M-50
7414 KATARZYNA OSTROPOLSKA K-30
7413 PIOTR CZARNOTA M-40
7412 EWA KUREK K-20
7411 MARCIN SZCZĘSNY M-50
7410 PAWEŁ TERCZYŃSKI M-50
7409 ILONA PERSZEWSKA K-40
7408 MATEUSZ SADOLEWSKI M-20
7407 GRZESIEK TRONINA M-40
7406 KAMIL JANKO M-20
7405 GRZEGORZ SKUPIN M-30
7404 PATRYK GRĘŹLIK M-20
7403 MARTA GULIDA K-20
7402 ARKADIUSZ LEWICKI M-40
7401 AGNIESZKA KUC K-20
7400 PAWEŁ TAG M-20
7399 ANNA OZGA K-30
7398 DANUTA MARCINKOWSKA K-50
7397 JACEK CZAPLIŃSKI M-40
7396 TOMEK BIAŁAS M-50
7395 MAREK KRAJEWSKI M-40
7394 WOJTEK MICHOTA M-40
7393 PAULINA WICHROWSKA K-20
7392 MATEUSZ PATYK M-30
7391 RAFAŁ BEBELSKI M-40
7390 MARCIN KOWNACKI M-40
7389 NATALIA SZPALERSKA K-20
7388 PAWEŁ SZAREWICZ M-40
7387 MATEUSZ JUCHNICKI M-20
7386 ZUZANNA JÓŹWIAK K-20
7385 MACIEJ BIELA M-20
7384 TOMASZ BRZEZIŃSKI M-50
7383 AGNIESZKA MAZUREK K-20
7382 KYLE WESTALL M-30
7381 JAREK NOGA M-40
7380 MICHAŁ JUSIŃSKI M-40
7379 MIKOŁAJ UZIĘBŁO M-20
7378 RAFAŁ TYŚKIEWICZ M-40
7377 NINA TYŚKIEWICZ K-20
7376 KACPER PIASKOWSKI M-20
7375 JACEK NOSOWSKI M-50
7374 KAMIL GAJEWSKI M-40
7373 SYLWIA GROCHAL K-30
7372 JULIA NOWICKA K-20
7371 MICHAŁ ŁUSZCZYKIEWICZ M-20
7370 URSZULA NOREK K-20
7369 PIOTR WYLĘŻEK M-30
7368 WIKTOR DĄBROWSKI M-30
7367 ALICJA BOROWSKA-KAMIŃSKA K-50
7366 SZABOLCS GRUNVALD M-30
7365 DAWID KABACIŃSKI M-40
7364 SEANN LINDSTROM M-50
7363 VITALII CHEREVKO M-30
7362 OLEH KUZMOVYCH M-30
7361 PAWEŁ KRYSZTOFIK M-20
7360 ROMAN NAHORNYI M-30
7359 MAGDALENA BAKA K-40
7358 PIOTR CZULAK M-30
7357 MARCIN SARNIAK M-40
7356 ROBERT PAWLICKI M-30
7355 TOMASZ KUBISZTAL M-20
7354 WAWRZYNIEC RUKUSZEWICZ M-40
7353 MAGDALENA RÓŻAK-RUKUSZEWICZ K-40
7352 PAWEŁ GORCZYCA M-50
7351 IZABELA BUCZYŃSKA K-30
7350 WOJCIECH PRUSZKOWSKI M-30
7349 DMYTRO MIASNIKOV M-30
7348 WOJCIECH MACIEJOWSKI M-40
7347 BARTŁOMIEJ MARCINEK M-30
7346 MACIEJ GAJOS M-30
7345 PIOTR KOŁODZIEJCZAK M-40
7344 EMILY GUILLIAMS K-20
7343 THOMAS HORNE M-60
7342 WITOLD OLECH M-50
7341 BŁAŻEJ MIECZNIKOWSKI M-30
7340 PAWEŁ KUCHTA M-40
7339 JAKUB OLBORSKI M-20
7338 KACPER PIETRZAK M-20
7337 JAKUB KRAJEWSKI M-40
7336 JULIA IGNACZAK K-20
7335 JULIA GRECZYŁO K-20
7334 JAKUB BOBROWICZ M-40
7333 ALEKSANDER HARTWIG M-20
7332 JACEK ROSŁAN M-60
7331 ALESSANDRO MOCELLIN M-50
7330 MARIA KOŹBIAŁ K-20
7329 VANESSA CHROMY K-30
7328 FLORIAN NAGEL M-30
7327 BARTŁOMIEJ RYMSZA M-20
7326 MARZENA STUDNIARZ K-30
7325 TYMOTEUSZ WIRKUS M-30
7324 PIOTR BLASZCZYK M-40
7323 SIMONE DI FRANCESCO M-20
7322 PIOTR ZIĘCINA M-20
7321 JACEK MOĆKO M-30
7320 TOMASZ KORZENIOWSKI M-40
7319 ERIK NORMAN M-40
7318 ANDREW KOHLSDORF M-30
7317 ARTUR NIESŁUCHOWSKI M-30
7316 JONATHAN SOARES M-30
7315 KAMIL KLIMEK M-20
7314 MARIE TAFERNABERRY K-40
7313 MATEUSZ KALINKA M-20
7312 MICHAŁ MAJCHER M-30
7311 GRZEGORZ ZADYKOWICZ M-50
7310 RADOSŁAW ŁYSONIEWSKI M-30
7309 NORBERT KOSSAKOWSKI M-20
7308 MONIKA KUCIŃSKA K-30
7307 LUCYNA SROKA K-40
7306 MATEUSZ GĘBORSKI M-30
7305 JAN POLICKÝ M-30
7304 PAVEL MOUKA M-30
7303 ADAM KRÓLAK M-50
7302 PIOTR SEKUŁA M-40
7301 RAFAŁ WIECZOREK M-40
7300 JIŘÍ BOČEK M-20
7299 SEBASTIAN NIEMASIK M-30
7298 KRYSTIAN NIEMASIK M-20
7297 DARIUSZ STAŃCZAK M-60
7296 JAN MRKVIČKA M-20
7295 RICHARD PRINZ M-20
7294 JOANNA ŁOCHINA K-30
7293 KATARZYNA GASTOŁEK K-20
7292 SZYMON BIELAWA M-40
7291 TOMASZ PIETRZAK M-40
7290 MACIEJ JAWORSKI M-40
7289 WALDEMAR MACIEJ ROZPŁOCHOWSKI M-50
7288 MAŁGORZATA MAZUR K-40
7287 RAFAŁ JAKUBIAK M-40
7286 MIKOŁAJ GABRYSZ M-30
7285 KUBA SOTNIK M-20
7284 KATARZYNA SOTNIK K-30
7283 KAROLINA WOJNARSKA K-30
7282 IRYNA SHEVCHENKO K-30
7280 DANIEL SZTYK M-20
7279 JAKUB BANASZAK M-20
7278 PATRYK BUJNIAK M-30
7277 ŁUKASZ CYRSON M-20