18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- PRZEMYSŁAW KOMUDA M-30
- JANUSZ METELSKI M-50
- MARCIN SUBCZYŃSKI M-40
- KATARZYNA FRONTCZAK K-20
- DOKYUN KIM M-50
- ADAM OSOWSKI M-40
12612 ADRIANA OPARA K-40
- BORYS REMBIASZ M-20
- AGNIESZKA STEFANIAK K-40
9280 RENATA ŁUKASIK K-50
9035 PIOTR MIODOŃSKI M-30
8478 WALDEMAR WOŹNICKI M-50
8495 ALBERTO PEREZ M-40
8511 BARNEY FYMAN M-60
8528 ARTUR GOŁASZEWSKI M-40
8545 KRZYSZTOF DZIEKAN M-50
8561 RAFAŁ BARANOWSKI M-40
2513 KACPER ZIMOCH M-20
8577 BARTŁOMIEJ WIŚNIEWSKI M-30
8594 MARCIN GAWROŃSKI M-30
8610 ALIAKSANDR YAUSEICHYK M-40
8626 RAFAŁ GRUCZEWICZ M-30
8659 JOANNA KRYSIAK K-20
8675 PAULO PASCOAL M-50
8691 ROMAN RODZEWICZ M-30
8708 ALEKSANDRA URBAN K-20
8740 MICHAŁ JACHIMIAK M-20
8756 GRZEGORZ PODGÓRSKI M-50
2545 MAGDALENA KARLIK K-40
8773 ŁUKASZ OTŁOWSKI M-20
8789 KAROLINA STOMPEL K-20
8805 ŁUKASZ PIETRZAK M-40
8642 WALDEMAR KANIEWSKI M-40
8822 ŁUKASZ HRYCIUK M-30
8839 PIOTR TALIK M-40
8856 ROBERT GERULA M-50
8873 KACPER URBAN M-30
8890 MARTA TRĘBACKA K-20
8955 WERONIKA SADOWNIK K-20
8906 KATE KUZMYNSKA K-30
8922 MAGDALENA GROCHOWSKA K-30
8971 AGNIESZKA BĄK K-30
17318 DANIEL NIESZPOREK M-30
8987 KATSIARYNA MAKAS K-30
9344 TOMASZ KOWALSKI M-30
9003 JAREK PAMEK M-30
9051 TOMASZ BIEL M-40
9068 MATEUSZ GOLA M-20
9084 JAANA SUONTAUS K-30
9100 IINA HABIB K-30
17270 ŁUKASZ TOMASZYCKI M-30
9132 KARIN KROGSGAARD K-40
9116 MATEUSZ IWANEK M-40
9149 PAWEŁ NARÓG M-40
9166 MARCIN WINNICKI M-50
9182 BEATA DĄBRÓWKA K-30
9199 THOMAS SEBU M-30
17659 MICHAŁ BASIAK M-30
9232 PAWEŁ HAJDASZ M-40
3157 IGNACY WĄSOWSKI M-30
9248 ALBERT DZWONKOWSKI M-40
9264 JACEK GRUBA M-30
2462 NIMESHKUMAR GANGANI M-20
9296 MARCIN WELKIER M-50
9312 BARTOSZ RAKOWSKI M-40
9328 CEDRIK WREME M-50
9360 TADEUSZ WOJAS M-70
9377 PAWEŁ DUDEK M-50
2801 ARTUR ZADEBERNY M-50
2446 ANNA PLUCIŃSKA-FURGAŁ K-50
2478 ANNA CZARKOWSKA K-40
13339 KAMILA MARSZALEK K-20
2494 KATARZYNA GRZEJSZCZYK K-40
2529 KATARZYNA BIERNACKA K-40
2561 ALEKSANDER OSTAFIL M-20
2577 WOJCIECH SIETESKI M-30
2593 PIOTR OGRODOWICZ M-50
2609 TOMASZ BUCHALIK M-30
17302 MICHAŁ KEŃSKI M-30
2641 RADOSŁAW LESIAK M-60
2657 PAWEŁ SAWICKI M-50
2673 MARTA KUBUŚKA K-40
2689 SŁAWOMIR JEŻMAŃSKI M-40
2705 KAREN CHADWELL K-50
2721 JAN MŁYNARCZYK M-40
2737 MAGDALENA KULCZYK K-20
2753 PAWEŁ SZMAJDOWICZ M-50
2769 SEBASTIAN WORSZTYNOWICZ M-50
2785 MAJA SZELOWSKA K-30
2850 JACEK BLACHOWSKI M-30
2818 VLADAN PUPIK M-40
2834 KAJETAN CYBULSKI M-20
2866 MICHAŁ ŚWIĄTEK M-30
2882 DAMIAN WILARY M-30
2899 PAWEŁ ADAMUS M-30
2915 PIOTR LENIAK M-30
2931 ALINA JAKUBOWSKA K-40
2947 MARCEL FILCEK M-20
2963 MARIOLA KURACH K-20
17511 KAROLINA KROCZ K-30
2979 DANIEL MIKIELSKI M-30
2995 JĘDRZEJ WÓJCIK M-20
13258 JOANNA KUCHTA K-30
3011 ŁUKASZ NIEMIEC M-30
3027 MICHAŁ KAPRAL M-40
8939 MARCIN TOPOLSKI M-40
3043 PATRYK NOWAK M-30
3059 ROMAN GÓRECKI M-20
3076 DANIEL BORUCHALSKI M-40
8724 ARKADIUSZ WILCZEK M-40
3093 SŁAWOMIR GOCLAN M-30
3109 KONRAD BUCZYŁO M-50
17677 ZBIGNIEW WILEŃSKI M-60
3125 PAWEŁ SZKUP M-40
3141 MACIEJ PODSTAWKA M-20
3174 JAN KLUCZKIEWICZ M-20
3190 KAMIL SZYNKOWSKI M-40
3206 MARCIN PYZA M-20
3222 MICHAŁ CHŁYSTEK M-20
12917 SYLWESTER RADZIMOWSKI M-40
3238 GONCALO SILVA M-20
3254 ROBERT HRYCIUK M-50
3270 PIOTR ŻUROWSKI M-50
17462 PAWEŁ CHOJECKI M-50
3336 JACEK BARTCZAK M-50
3304 ADAM MARCINKOWSKI M-30
3320 MARIUSZ DAMPC M-30
3286 HANNA SPINALSKA K-30
2625 MILOSLAV POPOVIČ M-40
9216 MARCIN PRZYSIWEK M-30
12837 ANNA SITNIK K-20
17608 GRZEGORZ MICHAŁOWSKI M-40
17641 ROBERT JUCHNIEWICZ M-20
13323 TOMASZ CZECHOSKI M-40
13194 KAROLINA BRUNET K-30
13029 BARTOSZ ADAMCZYK M-20
12853 OLUWASEYI DUROJAIYE M-40
13356 BEATA KURIATA K-50
9019 ARTUR KLAMBOROWSKI M-30
12628 OLEKSANDR PRYLIPKO M-40
13210 ANNA PĄCZYŃSKA K-40
12644 RAFAŁ ZUBEK M-50
12660 TETIANA ILNYTSKA K-30
12676 MACIEJ URMANOWSKI M-20
12741 PAWEŁ MEJ M-50
12692 PIOTR IGNACZAK M-30
12708 OSKAR MAZUR M-30
17253 ŁUKASZ JASIŃSKI M-40
12724 ANDRZEJ SZULICH M-30
17334 MATEUSZ TRABKA M-20
12757 ARTUR MACHOWSKI M-30
12821 VICENTE VERDEJO HERNANDEZ M-50
12773 KRZYSZTOF RÓŻYCKI M-40
17286 GRZEGORZ KICIŃSKI M-40
12805 RUIGANG JIANG M-40
12869 GRZEGORZ MALESZA M-50
12885 MACIEJ NOWAK M-50
12901 KAMIL GRYKO M-40
12933 FILIP SZYMONIK M-30
12949 WOJCIECH KRÓL M-30
12965 BRUNO RENKIEWICZ M-20
17350 ŁUKASZ BEDNAREK M-40
12981 JULIA WOJCIECHOWSKA K-20
12997 MICHAŁ IWANIUK M-20
17366 RAFAŁ PIĘTKA M-30
13045 KRZYSZTOF URBAN M-40
13080 MICHAŁ KAJKA M-20
17382 KAROL WOLSZCZAK M-40
13096 PIOTR WOROSILAK M-40
13112 DAMIAN ŻUCHEWICZ M-20
13144 AGNIESZKA SIWEK K-30
13128 MARCELA TUSZYŃSKA K-30
17398 MARIUSZ KOZIOROWSKI M-40
13160 PAWEŁ CHODUN M-30
13177 RENATA MILCZAREK K-50
17414 MONIKA PALMOWSKA K-40
13226 RADOSŁAW CHILIMONIUK M-30
13242 KRYSTIAN MARKOWIAK M-20
17430 MACIEJ DOBOSZ M-40
13275 PIOTR MROZIŃSKI M-40
13291 JAVIER CORRALES M-30
13307 ŁUKASZ CHRZANOWSKI M-30
17446 ANDREW MONKS M-30
13372 MAGDALENA KIMEL K-20
13388 JEREMY ROYER M-30
13404 WIKTORIA SATURSKA K-20
13420 JAKUB DYBŻYŃSKI M-30
13436 MICHAŁ ZATHEY M-40
13452 BARTOSZ JANIK M-20
13468 MICHAŁ WOJCIECHOWSKI M-50
13484 PAWEŁ KUBACKI M-30
13500 MICHAŁ GÓRNISIEWICZ M-40
17495 TOMASZ PNIEWSKI M-30
17528 RAFAŁ BONIECKI M-30
17544 DAMIAN KICZOR M-30
17560 TOMASZ BEREDA M-30
17576 YEVHENII UTKIN M-30
17592 KACPER ŻARNA M-20
17624 MARIA SLASKA K-20
17693 JAKUB ŻOŁNA M-20