XVII Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
A252 Aldesa Runners ZUZANNA JELENIEWSKA  
A185 Głodki i Winogronka ZOFIA GŁODOWSKA  
E511 Prokuratoria Generalna WOJCIECH MURAWSKI  
E512 Prokuratoria Generalna 3 WOJCIECH MURAWSKI  
E513 Prokuratoria Generalna 4 WOJCIECH MURAWSKI  
F552 Foodlines WOJCIECH KORDALSKI  
E529 TOPSIL WOJCIECH MĄKA  
F572 Prokuratoria Generalna 5 WOJCIECH MURAWSKI  
G611 PwC Runners FCU WITOLD PLUTA  
F565 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych WIOLETTA GRAMEK  
F564 Team niedoczas WIOLETA KOT  
A182 SocGen Runners Poland Team I WIKTOR SUSICKI  
D457 RODZINY SIĘ NIE WYBIERA WERONIKA ZIELIŃSKA  
D456 GAZELE WERONIKA ZIELIŃSKA  
D455 UCIEKAM PRZED DRUGĄ POŁÓWKĄ WERONIKA ZIELIŃSKA  
A134 szybki maraton WERONIKA STANISŁAWEK  
D498 Avery Dennison 3 WALDEMAR JAŁOCHA  
D481 Avery Dennison 1 WALDEMAR JAŁOCHA  
D482 Avery Dennison 2 WALDEMAR JAŁOCHA  
G612 PWC Runners #5 URSZULA BEZAK  
B399 Uniqa Running Team URSZULA BIAŁECKA  
A178 Sami swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
G625 MINERAL MIDRANGE TOMASZ LEWICKI  
A245 Orangetheory Fitness - Mokotów TOMASZ MAKSIMOWSKI  
A218 Toastmasters Centrum TOMASZ MAKUCH  
D468 CLV Bohaterki Team 1 TOMASZ STOPA  
B816 Abris Runners TOMASZ HAJDUK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
458% / 5 500 zł
D467 CLV Bohaterki Team 2 TOMASZ STOPA  
C413 Atman Runners TOMASZ SZYMANOWSKI  
A281 Decathlon Piaseczno TOMASZ HOŁÓWKA  
F570 Sportowe Świry TOMASZ ŁOSEK  
G613 PwC Runners #7 TOMASZ KIERZKOWSKI  
D491 Buro Happold TOMASZ GÓRSKI  
A228 BH Poland TOMASZ SWIATEK  
B357 RedCompass Labs Running Team1 TOMASZ CICHACKI  
C403 Worksuite RNNRs TOMASZ WIADERNY  
A198 Rymarz Zdort Maruta - PARytet TOMASZ SIP  
E508 Sales & More Running Team I TOBIASZ CZUBA  
E507 Sales & More Running Team II TOBIASZ CZUBA  
A186 Drunk Samurai A TEPPEI IZUMI  
A187 Drunk Samurai B TEPPEI IZUMI  
G609 PwC Runners #6 TADEUSZ PIŁKOWSKI  
B394 Team KL SYLWIA WŁODARSKA  
A220 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
C427 BEC Poland - Data & Cloud SEBASTIAN BISAGA  
C417 Pruszkowski Team 2 SEBASTIAN CELEJ  
A133 SWO Team #1 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A132 SWO Team #2 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A131 SWO Team #3 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
C428 BEC Poland - Cośtam Cośtam SEBASTIAN BISAGA  
C429 BEC Poland - Recursion Runners SEBASTIAN BISAGA  
G639 Rodzynek and Girls SANDRA ŚNIEGOSKA  
G812 Biegnące Wieprze 1 RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 450 zł
G814 Biegnące Wieprze 2 RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
112% / 1 350 zł
G647 Żoliborz ROBERT BUCZEK  
B710 comtegRUN 2 ROBERT RAFAŁKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 615 zł
C902 Os Duros!!! RICARDO ALMEIDA  
A271 Flexi Solutions RENATA KOPYCZYŃSKA  
A861 Fast & Furios RAMAN SAMUSEU Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A127 HM Lecimy RAFAŁ ŁAZUR  
E548 BioTeam RAFAŁ NAJDA  
C401 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI  
A273 Biegnij z ProService: Skurcz Team RAFAŁ KOSIŃSKI  
A272 Biegnij z ProService: Błąd Systemu RAFAŁ KOSIŃSKI  
D458 Parówy i Pierogi WWA RAFAŁ PIASECKI  
A261 Olsztyńskie Bobry RADOSŁAW SŁOWIK  
A260 Rybnickie Petardy OBI RADOSŁAW SŁOWIK  
A259 OBI_Tychy 049 RADOSŁAW SŁOWIK  
C903 Zdrofit RADOSŁAW KULIG  
A269 GANG OBIboków 064 RADOSŁAW SŁOWIK  
A290 OBI Lublin 013 RADOSŁAW SŁOWIK  
A268 OBI_Radom 065 RADOSŁAW SŁOWIK  
A267 OBI_Zarząd RADOSŁAW SŁOWIK  
A266 E-Komersiaki OBI RADOSŁAW SŁOWIK  
A211 OBIecane Pobiegane RADOSŁAW SŁOWIK  
A210 Tyskie Debeściaki OBI RADOSŁAW SŁOWIK  
A265 OBI_Wrocław 007 RADOSŁAW SŁOWIK  
A264 OBI_Piotrków 016 RADOSŁAW SŁOWIK  
A263 OBI_Wałbrzych 024 RADOSŁAW SŁOWIK  
A262 OBI_Toruń 027 RADOSŁAW SŁOWIK  
F567 CBRE GWS PIOTR KNAGA  
A225 ING Team I PIOTR KORNILUK  
E549 Box Team #1 PIOTR SUCHARSKI  
D492 PwC Runners 4 PIOTR GRZYB  
A151 LeeWrangler - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG  
A150 LeeWrangler - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
D859 MARKETING DECATHLON POLSKA PIOTR SZELESZCZUK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 300 zł
D497 MicroStrategy PIOTR JANASZEK  
D711 THe Runners PIOTR TRĘBICKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A804 Vege Runners PIOTR WITUSOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
231% / 2 777,72 zł
B397 Magenta Sport Team 11 PAWEŁ KUŹNIARSKI  
A202 PAYBACK 1 PAWEŁ ŁOKAJ  
A201 PAYBACK 2 PAWEŁ ŁOKAJ  
A809 Coke Runners Team PAWEŁ GĄSIEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 500 zł
B805 BIEGLI! PAWEŁ LEWANDOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 220 zł
D463 Thames British School PAWEŁ PRZYCHODZEŃ  
B364 CDM Smith Internal Training PAWEŁ KWIATKOWSKI  
G642 Lingaro One PAWEŁ GÓRSKI  
A101 Najlepsi Old PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  
G641 Lingaro DS PAWEŁ GÓRSKI  
G640 Lingaro Fun PAWEŁ GÓRSKI  
A754 Charlie's Angeles PAWEŁ ZALEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 614 zł
E544 Google Kokosy PAWEL JASINSKI  
F578 Medtronic SportFreaks hidden power II PAULINA WYSZKOWSKA  
C402 Sukces.Kropka PAULINA JASZCZUR  
A248 NeuroTeam PAULINA FONDERSKA  
A219 EXPEDITORS PAULINA BANASIAK  
D858 United 4 DKMS PAULINA DOMINIAK-BIENIAS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A856 Zimmer Biomet Runners PAULINA KORZENIEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A209 Ascensia Diabetes Care PATRYCJA CEDRO  
C424 Stój Halina OSKAR OLCZAK  
G634 Nowe Inicjatywy OLGA GRABOWSKA  
A135 National Geographic OLEH KASHIVSKYY  
A136 Burda Media OLEH KASHIVSKYY  
B383 Run&De OLA GAWINKOWSKA  
B386 Ambra zWinni Team 1 NORBERT BRZOZA  
F576 Ambra zWinni Team 2 NORBERT BRZOZA  
B355 Quick Razors NIKOLAUS CIESLINSKI  
A199 Lycée Français de Varsovie, PARIS 2024 NICOLAS HESLOUIS  
E505 TBS Team 1 NICCI BELL  
E506 TBS Team 2 NICCI BELL  
H656 RunForFun MONIKA SŁOMSKA  
D852 Godel Technologies MONIKA KACZMAREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
C416 Pruszkowski Team 3 MONIKA KALINOWSKA  
E501 Prawnik mnie goni MONIKA BOBROWICZ  
F580 RunnAIRs MONIKA PRZĄDKA  
A701 Herbert 99 Run Team MONIKA WOJCIECHOWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
154% / 1 850 zł
A124 Kancelaria Ożóg Tomczykowski 1 MONIKA SAWICKA  
C810 RANDSTAD MONIKA MACIOS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 450 zł
A123 Kancelaria Ożóg Tomczykowski 2 MONIKA SAWICKA  
A168 TMPL Sport Team CLO MIROSŁAW BRODOWSKI  
A190 SSW Smart Speedy Warriors MILENA RUTKOWSKA  
D453 Sigma Runners MIKOŁAJ KUBICZ  
A157 Magistral Transport MIKITA BAHDANAU  
B709 CDM Smith Running Engineers MICHAŁ OCHREMIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 500 zł
C425 Pędzące Żółwie MICHAŁ CHABIERA  
A172 BNP PARIBAS DOBRZE MICHAŁ KLIMA  
D464 Team ZabieganeDni #2 MICHAŁ BOCIAN  
G644 Żywcem Zabiegani 2.0 _ PLANNING MICHAŁ DYCHTO  
A139 NIQ 1 MICHAŁ PATAJ  
B363 JOHN MATRIX KOMANDO TEAM MICHAŁ HAJDUK  
B392 TRUMPF Huettinger MICHAŁ ŚWIERŻYŃSKI  
B360 GBC team!2 MICHAŁ WRONKA  
B359 GBC team!1 MICHAŁ WRONKA  
B398 Pekao FS Run Crew MICHAŁ WIERZBICKI  
A175 Polcard from Fiserv I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
C439 T2S MICHAŁ GRZESZCZYK  
H651 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
G643 Żywcem Zabiegani 2.0_Browary Warszawskie MICHAŁ KUCZEROWSKI  
E536 Polcard from Fiserv II MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
A142 NIQ 2 MICHAŁ PATAJ  
A141 NIQ 3 MICHAŁ PATAJ  
A138 NIQ 4 MICHAŁ PATAJ  
A140 NIQ 5 MICHAŁ PATAJ  
E534 Korposzczury MICHAŁ BALCEWICZ  
A813 PwC ITX team MICHAŁ RUDY Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 300 zł
F581 KMD Running Club MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
H655 PKP Intercity Running Team 2 MICHAŁ PIOTROWSKI  
A200 Inchcape Jaguar Land Rover MICHAŁ GŁODOWSKI  
A241 Unum Warsaw Runners MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK  
A227 BlueSoft MICHAŁ ŁUBIAN  
A803 Żórawski Team #BiegamDobrze MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
118% / 1 416 zł
D478 Siemens Finance Running Team MICHAL WARZOCHA  
D499 T-Mobile Running Team 1 MATEUSZ MARCINIAK  
G637 KOPERNIK KADRA MATEUSZ OSAKOWICZ  
G636 KOPERNIK MATEUSZ OSAKOWICZ  
C418 Na sztafecie, a gdzie? MATEUSZ POLKIEWICZ  
C410 Criden MARTA KOŹMIŃSKA  
G645 Żywcem Zabiegani 2.0 - Sprzedaż MARTA POLITOWSKA  
A806 AVA MARTA SCHMIDT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
E547 Run4Fun MARTA ADAMIAK  
A705 FIN MARTA SCHMIDT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
C412 Crido in Motion MARTA KOŹMIŃSKA  
C411 CRIDO4FUN MARTA KOŹMIŃSKA  
A230 KBJTeam MARLENA MISZKIEL  
C901 Kruger&Matz MARIUSZ LESZEK  
F559 Pratt&Whitney Kalisz 1 MARIUSZ PERA  
F558 Pratt&Whitney Kalisz 2 MARIUSZ PERA  
F557 Pratt&Whitney Kalisz 3 MARIUSZ PERA  
F556 Pratt&Whitney Kalisz 4 MARIUSZ PERA  
F555 Pratt&Whitney Kalisz 5 MARIUSZ PERA  
D489 Win Now Run Later MARIE-AURE DE BAZELAIRE  
B353 STRYKER Medical MARIANNA SLAWINSKA  
- ecovadis MARIA RADWAŃSKA  
A212 Trenuj z Mańko MARIA MAŃKO  
A115 Outsiderzy KB Wyszków MAREK ZIĘTARA  
D485 Renault 1 MAREK DADAN  
D484 Renault 2 MAREK DADAN  
G855 #TeamDKMS MAREK WYBRANIEC Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 201 zł
B358 Yokogawa MAREK KWIATKOWSKI  
A170 Parexel #1 MAREK SKŁADANOWSKI  
A229 BH Poland MAREK KAMIŃSKI  
A206 Państwowy Instytut Medyczny MSWiA MAREK PURZYCKI  
A171 Parexel #2 MAREK SKŁADANOWSKI  
G616 Kujawski 5 MARCIN PALACZ  
F568 LUX MED 1 MARCIN TRZCIŃSKI  
B377 SOPRO MARCIN PRUS  
G615 Kujawski 1 MARCIN PALACZ  
D755 Warbud Gwiezdna Eskadra MARCIN HOYER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 500 zł
G617 Kujawski 4 MARCIN PALACZ