XVII Ekiden - Lista startowa

Numer startowy Nazwa drużyny Imię Nazwisko Zebrana kwota
D490 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B351 Game Over EWELINA LOVE  
G601 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
G602 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
G603 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
G606 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
G605 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
G604 UNILOGO RUNNING TEAM VIII JULIA SIELICKA  
A176 Magenta Sport Team 2 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
F559 Pratt&Whitney Kalisz 1 MARIUSZ PERA  
F558 Pratt&Whitney Kalisz 2 MARIUSZ PERA  
F557 Pratt&Whitney Kalisz 3 MARIUSZ PERA  
F556 Pratt&Whitney Kalisz 4 MARIUSZ PERA  
F555 Pratt&Whitney Kalisz 5 MARIUSZ PERA  
B352 Squadra Azzurra DANILO FERRARIS  
A142 NIQ 2 MICHAŁ PATAJ  
G619 Kujawski 2 MARCIN PALACZ  
G618 Kujawski 3 MARCIN PALACZ  
G617 Kujawski 4 MARCIN PALACZ  
G622 Kujawski 6 MARCIN PALACZ  
G621 Kujawski 7 MARCIN PALACZ  
G620 Kujawski 8 MARCIN PALACZ  
A110 Kyndryl KAMILA KUBIK  
A113 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A111 KB Wyszków Kuźnia Biegaczy MAGDALENA NIZIŃSKA  
A192 Zabezpieczamy Tyły ANNA MACHAŁEK  
H651 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
A112 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A126 StarNet Telecom AGNIESZKA LEWCZUK  
A116 PKS Bomba MAJA WOJCIECHOWSKA  
C443 Novo Nordisk 1 Novo Running Trial JACEK NAGLER  
C444 Novo Nordisk 2 F&O and friends JACEK NAGLER  
C447 Novo Nordisk 3 Najpiękniejsi JACEK NAGLER  
C446 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
C445 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
A178 Sami swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
A114 KB Wyszków "Sarna i Ferajna" ŁUKASZ SARNACKI  
D458 Parówy i Pierogi WWA RAFAŁ PIASECKI  
A115 Outsiderzy KB Wyszków MAREK ZIĘTARA  
D459 Bosch BGSW ADAM TYBURCY  
G635 PwC Runners 3 ALEKSANDRA WIECZOREK  
D460 Alfa Laval I DAWID PRZYŁUCKI  
D461 Alfa Laval II DAWID PRZYŁUCKI  
D476 Asseco Active Team 1 DOROTA KIERASIŃSKA  
D475 Asseco Active Team 2 DOROTA KIERASIŃSKA  
H652 Accenture Team One MACIEJ BLOCH  
C442 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
D462 EDGETEQ JACEK KIRAGO  
A132 SWO Team #2 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A131 SWO Team #3 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
D463 Thames British School PAWEŁ PRZYCHODZEŃ  
A128 Ministerstwo Rozwoju i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
A127 HM Lecimy RAFAŁ ŁAZUR  
A129 Orki z Majorki BEATA SZCZYPIŃSKA  
A130 eXteam ANTONI WARSZAWIK  
D493 NatWest 1 JACEK KAPŁON  
D495 NatWest 3 JACEK KAPŁON  
D494 NatWest 4 JACEK KAPŁON  
A163 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
A161 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A162 Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
D474 Benefit Systems ORRH FILIP CYBULSKI  
D477 Bractwo Biegowe BGK EDYTA PIOTROWSKA  
D478 Siemens Finance Running Team MICHAL WARZOCHA  
D479 DHL Express MAŁGORZATA PIECHÓR  
A225 ING Team I PIOTR KORNILUK  
A143 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA  
G633 Collins Aerospace Kalisz 2 MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
A159 Rozbiegany Piastów MAŁGORZATA RĘDZIŃSKA  
A148 RK LEGAL TEAM B KRZYSZTOF KOZARSKI  
A144 KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
A146 ORPEA. RLS Międzylesie MAGDALENA ŻELAZKO  
A147 ORPEA. Staff Skokowy MAGDALENA ŻELAZKO  
A164 ORPEA. GO4FUN MAGDALENA ŻELAZKO  
A175 Polcard from Fiserv I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
E506 TBS Team 2 NICCI BELL  
A227 BlueSoft MICHAŁ ŁUBIAN  
D492 PwC Runners 4 PIOTR GRZYB  
E541 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
E540 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
E539 PZU Sport Team 1 DAREK KNYCHAS  
E538 PZU Sport Team 2 DAREK KNYCHAS  
G634 Nowe Inicjatywy OLGA GRABOWSKA  
A158 IPOPEMA Business Consulting Team LIDIA RADKOWIAK  
D491 Buro Happold TOMASZ GÓRSKI  
E543 Kuryłowicz&Associates Sp. z o.o. 1 DOMINIKA ANDRZEJCZUK  
E542 Kuryłowicz&Associates Sp. z o.o. 2 DOMINIKA ANDRZEJCZUK  
E524 CAT Winners MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A160 KS LEMIESZ TEAM II KAROL KALINOWSKI  
G637 KOPERNIK KADRA MATEUSZ OSAKOWICZ  
G636 KOPERNIK MATEUSZ OSAKOWICZ  
E525 CAT Avengers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
G638 UNILOGO RUNNING TEAM IX JULIA SIELICKA  
E508 Sales & More Running Team I TOBIASZ CZUBA  
E507 Sales & More Running Team II TOBIASZ CZUBA  
A177 SocGen Poland Runners II EUGENIUSZ MANCZENKO  
E509 Prokuratoria Generalna 1 MAGDALENA KAJKOWSKA-GRATYS  
E510 Prokuratoria Generalna 2 MAGDALENA KAJKOWSKA-GRATYS  
B362 T-Mobile Running Team 7 MACIEJ ZDANOWSKI  
E511 Prokuratoria Generalna WOJCIECH MURAWSKI  
B368 Drużyna MFiPR KATARZYNA KIELCZYK  
A174 Góra Biega ELŻBIETA CHARKO  
A223 Pędziwiatry BV I DANIEL MITKOWSKI  
A222 Pędziwiatry BV II DANIEL MITKOWSKI  
A224 Pędziwiatry BV III DANIEL MITKOWSKI  
A179 To Naturalne BOGDAN ŚLEPOWROŃSKI  
A226 SPORTRADAR ADAM GODLEWSKI  
A211 OBIecane Pobiegane RADOSŁAW SŁOWIK  
A210 Tyskie Debeściaki OBI RADOSŁAW SŁOWIK  
A260 Rybnickie Petardy OBI RADOSŁAW SŁOWIK  
A259 OBI_Tychy 049 RADOSŁAW SŁOWIK  
B363 JOHN MATRIX KOMANDO TEAM MICHAŁ HAJDUK  
A180 P.E.T.R.A.O. dream team ALEKSANDRA WYSOCKA  
B378 Paramount ANNA OLCHOWIK  
C412 Crido in Motion MARTA KOŹMIŃSKA  
C411 CRIDO4FUN MARTA KOŹMIŃSKA  
E527 TaxNieDogonią KRZYSZTOF REMBIERZ  
C410 Criden MARTA KOŹMIŃSKA  
C413 Atman Runners TOMASZ SZYMANOWSKI  
B364 CDM Smith Internal Training PAWEŁ KWIATKOWSKI  
C414 Group One EWELINA JEZIERSKA  
E522 An An i chłopaki JAROSŁAW CZAJA  
E523 Ketchup me if you can! EWA SZLĘK  
C415 Pruszkowski Team KARINA KĄDZIELA  
C416 Pruszkowski Team 3 MONIKA KALINOWSKA  
B367 Savills Running Team ANNA DENISIUK  
B365 MC Runners 1 EDYTA KUKWA  
B366 MC Runners 2 EDYTA KUKWA  
G649 Tchibo Cafissimo Team ELIZA POLIŃSKA  
A196 Logwin Team II MACIEJ URBAŃSKI  
A206 Państwowy Instytut Medyczny MSWiA MAREK PURZYCKI  
G650 Żywcem Zabiegani 2.0_WARKA DANIELA NOWAK  
H653 OIRP I JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
H654 OIRP w Warszawie II JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A191 KS Lemiesz Team I ANETA LEMIESZ  
A195 Nationale-Nederlanden Running Team Fast ŁUKASZ KOSZCZUK  
A194 Nationale-Nederlanden Running Team Fun I ŁUKASZ KOSZCZUK  
A193 Nationale-Nederlanden Running Team Fun II ŁUKASZ KOSZCZUK  
A190 SSW Smart Speedy Warriors MILENA RUTKOWSKA  
C426 Schenker Technology Center GRZEGORZ GALA  
E526 FTC RUN MACIEJ PUTON  
A228 BH Poland TOMASZ SWIATEK  
A256 W Tempie InterRisk 1 ANNA KRAJEWSKA-HOROSZ  
A255 W Tempie InterRisk 2 ANNA KRAJEWSKA-HOROSZ  
A207 Moderna Poland A ANTONIO SHEHADEE  
A209 Ascensia Diabetes Care PATRYCJA CEDRO  
A208 Moderna Poland B ANTONIO SHEHADEE  
B398 Pekao FS Run Crew MICHAŁ WIERZBICKI  
C427 BEC Poland - Data & Cloud SEBASTIAN BISAGA  
A254 SAVANGARD ANNA KOSMALA  
B395 SAVANGARD ANNA KOSMALA  
A212 Trenuj z Mańko MARIA MAŃKO  
C428 BEC Poland - Cośtam Cośtam SEBASTIAN BISAGA  
C429 BEC Poland - Recursion Runners SEBASTIAN BISAGA  
F554 Made in UA ELINA KUPINA  
A257 Capitalni Capitalsi 1 DARIA TANASOVA  
A258 Capitalni Capitalsi 2 DARIA TANASOVA  
C430 MAGO EWA POTOCZNA  
C431 MAGO EWA POTOCZNA  
C432 Decathlon Polska DARIA OGRODOWCZYK  
A273 Biegnij z ProService: Skurcz Team RAFAŁ KOSIŃSKI  
A272 Biegnij z ProService: Błąd Systemu RAFAŁ KOSIŃSKI  
A274 #DrużynaMJWPU KAROLINA MIODUSZEWSKA  
B400 ING Hubs Poland Runners KATARZYNA DOMAŃSKA  
A238 Danske Bank 3 MACIEJ SEMENIUK  
B379 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
F570 Sportowe Świry TOMASZ ŁOSEK  
B380 Samsung Runners MARCIN SIWIŃSKI  
B381 Majestic HOK TIN CHAN  
F571 FERRERO RUNNING TEAM #3 ANDRZEJ STANASZEK  
A239 Mazda2 ADRIANNA BADOWSKA  
A240 Mukainada ADRIANNA BADOWSKA  
A241 Unum Warsaw Runners MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK  
F572 Prokuratoria Generalna 5 WOJCIECH MURAWSKI  
F573 MOYA Team ALEKSANDER ZALEWSKI  
A242 Triple A CEZARY KIEŁCZEWSKI  
F574 Green Team MAŁGORZATA SKRZYPIŃSKA  
B382 EY Biega 1 MACIEJ JAŚKIEWICZ  
A243 Electra M&E Polska MAGDALENA BASIŃSKA  
A244 RunPSI KAROL WÓJCIK  
B383 Run&De OLA GAWINKOWSKA  
B384 EY Biega 2 MACIEJ JAŚKIEWICZ  
F575 Uganda Team DANIEL CHMIELEWIEC  
B394 Team KL SYLWIA WŁODARSKA  
A270 CARTRACK TEAM IWO KAMIŃSKI  
A271 Flexi Solutions RENATA KOPYCZYŃSKA  
B396 JLLT running BOHDAN YAKYMETS  
B397 Magenta Sport Team 11 PAWEŁ KUŹNIARSKI  
A275 Żórawski Team 1 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
A276 Żórawski Team 2 JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
A289 HPE RUN KRZYSZTOF WIECKOWSKI  
A287 AII Team GRZEGORZ STEMPLOWSKI  
- ecovadis MARIA RADWAŃSKA  
A290 OBI Lublin 013 RADOSŁAW SŁOWIK  
B399 Uniqa Running Team URSZULA BIAŁECKA  
A288 MagazynBieganie & FMW MAGDA SKROCKA-KOŁODZIEJSKA  
D904 Fundacja Maraton Warszawski MAGDA SKROCKA-KOŁODZIEJSKA  
A286 Lions Publicis Groupe JOANNA IGNACZAK  
D906 Najszybsi Piekarze JOANNA ŚMIECHOWSKA  
D905 Najszybsi Piekarze 2 JOANNA ŚMIECHOWSKA