10. New Balance Bieg na Piątkę - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- JACEK EXPEDYT DOMAŃSKI M-80
36066 BOGDAN SNIEC M-70
33883 KRZYSZTOF SYTA M-70
30246 PIOTR BIERNACKI M-70
33338 ANDRZEJ SKRZECZYŃSKI M-70
30267 JAN KAŹMIERCZYK M-70
34480 ANDRZEJ DYMEL M-70
34767 JERZY CZECHOWSKI M-70
33100 KAZIMIERZ KIELEWICZ M-70
33309 JERZY WASILUK M-70
33360 PIOTR DYMEL M-70
- ZENON MOŚCICKI M-70
33882 MACIEJ ZDZIARSKI M-70
33040 MIROSŁAW SZYMCZAK M-70
- JULIAN NOWACKI M-70
33788 CZESŁAW SZAFRAN M-70
33399 RYSZARD SAWA M-70
33320 STANISŁAW DMOWSKI M-70
30647 JULIAN NOWACKI M-70
30943 MAREK TUCHALSKI M-60
37201 ZDZISŁAW KOPEĆ M-60 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 220 zł
30538 ANDRZEJ MAMAK M-60
35133 LUIS FREITES M-60
34309 LESZEK GARCARZ M-60
33164 GRZEGORZ KOZYRA M-60
34350 TOMASZ WRONKA M-60
34795 MIECZYSŁAW OLOWSKI M-60
33529 SŁAWOMIR STAŃSKI M-60
33923 JAN NARTOWSKI M-60
- ARKADIUSZ JERZYŃSKI M-60
33334 JANUSZ ZBIEĆ M-60
30821 KAZIMIERZ TOMCZYKIEWICZ M-60
33302 JERZY MAGIERSKI M-60
33704 STANISŁAW KAMIŃSKI M-60
33808 WOJCIECH MOLSKI M-60
33003 MIROSŁAW ARTYSZUK M-60
34028 JERZY MARSZAŁEK M-60
30873 MAREK STRZAŁKOWSKI M-60
36002 TADEUSZ NADROWSKI M-60
34827 GRZEGORZ FOIK M-60
34285 WALDEMAR ŻÓŁCIŃSKI M-60
34998 ANDRZEJ KOTUŁA M-60
33020 RYSZARD NOWAK M-60
34777 ANDRZEJ BĘBNOWICZ M-60
30790 JERZY SŁOWIK M-60
31097 JONATHAN STEER M-60
33343 STANISŁAW SNOPEK M-60
30310 WOJCIECH RYTEL M-60
34100 KRZYSZTOF BŁAŻEJCZYK M-60
33025 MAREK GILEWSKI M-60
31226 MAREK KOCH M-60
- MIROSŁAW GROMEK M-60
33268 LESZEK PIENIĄŻEK M-60
30392 KRZYSZTOF ROZWÓD M-60
30106 STANISŁAW TOPOLEWSKI M-60
34591 KRZYSZTOF PIGUŁA M-60
33785 JANUSZ KAŹMIERSKI M-60
34592 LESZEK ŁUKASIEWICZ M-60
36056 JÓZEF MACIEJ BRZEZINA M-60
30507 RYSZARD FAŁATOWICZ M-60
- MARIUSZ BRZOZOWICZ M-60
36087 KRZYSZTOF KUCHARSKI M-60
33117 JERZY STANISZEWSKI M-60
34794 ARKADIUSZ ZAJĄC M-60
37430 JAN MIODOŃSKI M-60 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 205 zł
- KRZYSIEK AKSAMITOWSKI M-60
- JERZY ŁACHETA M-60
33860 WALDEMAR BOJARCZUK M-60
30626 PRZEMYSŁAW JAMONT M-60
33348 KRZYSZTOF TUROWSKI M-60
36064 WOJCIECH ŁUGOWSKI M-60
36023 LESZEK GŁOWACKI M-60
30237 ROBERT CZAPLICKI M-60
34846 JAN KRYPA M-60
30445 BOGDAN KOWALCZYK M-60
34812 SZYMON DRABCZYK M-60
33827 MAREK BURZYŃSKI M-60
30119 SŁAWOMIR ZAJĄC M-60
33444 PIOTR TOMCZYK M-50
- JACEK SANDERSKI M-50
- KRZYSZTOF JABŁONOWSKI M-50
31043 ARTUR GORNICKI M-50
33828 DAREK STRAUSS M-50
33058 REMIGIUSZ WIŚNIEWSKI M-50
33324 GRZEGORZ NOWACZEK M-50
30918 TOMASZ GOLEC M-50
36030 PIOTR CHECHŁACZ M-50
34807 PAWEŁ GRZĄDZIEL M-50
34306 WOJCIECH WILKLISZ M-50
33891 TOMASZ STEFANIUK M-50
30572 GERARD OSTROWSKI M-50
- MIREK PIETRASZEK M-50
30600 ZBIGNIEW ZIEMOWIT DEPTUŁA M-50
33430 BOGDAN GARBIEC M-50
33354 JERZY BASIŃSKI M-50
33161 PIOTR PIELUŻEK M-50
- ARTUR JADCZAK M-50
30603 KRZYSZTOF ROSIŃSKI M-50
- WIESŁAW KOWALSKI M-50
- MICHAŁ WOJTAŚ M-50
34015 MAREK KOPER M-50
30201 RENATO BOSIO M-50
33675 MICHAŁ WIERZCHOWIECKI M-50
35054 MAREK GOLEBIOWSKI M-50
34538 SŁAWOMIR KOWALCZYK M-50
33072 MARCIN NOSZCZAK M-50
31219 TOMASZ WEJTKO M-50
33449 ZBIGNIEW SYPULA M-50
30277 MACIEJ KORZENIOWSKI M-50
31183 ROBERT SKRZYPEK M-50
31254 KAROL BIADUŃ M-50
31175 JAREK UFA M-50
34475 PIOTR FELISZEK M-50
33641 DARIUSZ PYTLIK M-50
35172 EUGENIO BEVILACQUA M-50
- MARCIN DYCHA M-50
31176 BARTOSZSKIBINSKI SKIBIŃSKI M-50
- TOMASZ OLEJNIK M-50
33645 PETR PACINEK M-50
36001 ANDRZEJ BARTKOWSKI M-50
35099 WITOLD SYRWID M-50
33618 DARIUSZ MICHALAK M-50
33523 ANDRZEJ OLSZEWSKI M-50
33092 ROBERT RÓŻAŃSKI M-50
- ANDRZEJ DESSELBERGER M-50
34367 JACEK MARON M-50
33756 PIOTR RADASZKIEWICZ M-50
30407 ARKADIUSZ KOWNACKI M-50
33382 ANDRZEJ GRZEGRZÓŁKA M-50
- ARTUR ZAKABŁUKOWSKI M-50
34404 PAWEŁ HALON M-50
35166 ROBERT WENGERSKI M-50
33358 JACEK RUSZKOWSKI M-50
- PAWEŁ BŁASZCZAK M-50
33613 TOMASZ SŁOMCZYŃSKI M-50
33395 PIOTR LESIAK M-50
34583 ROBERT GÓRSKI M-50
33266 RAIMONDAS PASKEVICIUS M-50
33651 OLEH KASHIVSKYY M-50
34935 KONRAD KOMAR M-50
33021 PAWEŁ POMASKI M-50
30424 ANDRZEJ FOLGA M-50
34052 ZBIGNIEW PAPIERNIK M-50
30685 MAREK BZURA M-50
34781 DARIUSZ ZIÓŁKOWSKI M-50
34939 PIOTR JABŁOŃSKI M-50
34533 CEZARY MĘDEL M-50
31311 JOACHIM GEIGER M-50
30103 RONALDO FARRALES M-50
33282 MAREK SUKNAROWSKI M-50
34302 ROBERT MATCZAK M-50
33107 JAREK MART M-50
33026 MAREK LENZ M-50
31027 TOMASZ KUBICKI M-50
30829 ADAM JANKOWSKI M-50
- DARIUSZ ZIELINSKI M-50
38203 JAROSŁAW DĘBOWSKI M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 220 zł
30107 JACEK MLECZEK M-50
33654 MACIEJ HRYNKIEWICZ M-50
30760 PRZEMYSŁAW MATUŁA M-50
33525 JACEK KORPALSKI M-50
34373 ROBERT WYDRA M-50
34076 PRZEMYSŁAW KANIA M-50
30882 JACEK RYBARCZYK M-50
34044 JAROSŁAW JANIUK M-50
33908 ARKADIUSZ SAŁACIŃSKI M-50
34089 MAREK KAMIŃSKI M-50
30300 RAJMUND BINISZEWSKI M-50
33845 GRZEGORZ ZEMBACZYŃSKI M-50
31147 MICHAŁ GAŁECKI M-50
35101 ARTUR WIZA M-50
34494 BARTŁOMIEJ SŁAWIŃSKI M-50
- DIDZIS CERINS M-50
34121 ANDRZEJ KORNEL M-50
36018 TOMASZ DYBICZ M-50
30374 KRZYSZTOF KAŁUCKI M-50
30859 TOMASZ GREWIŃSKI M-50
34166 PIOTR GRALAK M-50
31204 MAREK RYBIEC M-50
30144 JACEK DĄBROWSKI M-50
33476 TOMASZ STUDZIŃSKI M-50
33232 SŁAWOMIR BRONIAREK M-50
30239 TOMASZ CHOCHOROWSKI M-50
33126 DOMAN REGULSKI M-50
35021 JAKUB MITRASZEWSKI M-50
33687 GRZEGORZ PODGÓRSKI M-50
34909 KOSTIANTYN KORSAKOV M-50
31208 ŁUKASZ DROŹDZIEL M-50
34175 DAREK WIECZOREK M-50
33218 DAREK GRĘBOSZ M-50
33127 JACEK WYGONOWSKI M-50
30431 ADAM KORZEŃ M-50
37607 ROBERT MICHALAK M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
300% / 600 zł
37004 PIOTR PRUSZYŃSKI M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
200% / 400 zł
33740 ROMAN PYTEL M-50
34218 IRENEUSZ CHARLEJ M-50
33742 SŁAWOMIR ABRATKIEWICZ M-50
30589 ROLANDAS ŠMERGELIS M-50
34787 ARTUR HOŁOZUBIEC M-50
- JACEK BODALSKI M-50