45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
10573 MARTA MOŃKO K-40
6052 RADEK MIKLASZEWSKI M-50
2069 DARIUSZ KUBICKI M-40
2083 ARTUR PINIEWSKI M-40
10455 PAWEŁ KAMIŃSKI M-40
2091 ADAM KACZMARCZYK M-40
- KOSMA ZALEWSKI M-20
6171 MARTA NITKIEWICZ K-40
- MACIEJ PUCHAWSKI M-40
2125 JOHANN GRABNER M-50
6304 MIROSŁAW RZEPKA M-60
- ROBERT GONDZIA M-30
7582 MATEUSZ NOWAK M-20
10653 MICHAŁ NOWAK M-30
2154 SEBASTIAN ŁUCZAK M-40
2163 KORDIAN SZYMON M-20
2173 TOMASZ CHWEDCZUK M-20
2185 DOMINIK ZALEWSKI M-30
6127 PATRYK GROCHOWSKI M-30
2197 SYLWESTER SYKUT M-30
1007 ARTUR SIERY M-60
6301 ANAÏS MORIN K-20
10666 REMIGIUSZ SZUMILAS M-30
- KATARZYNA PARYS K-20
2239 PRZEMYSŁAW ZACZEK M-40
2245 STANISŁAW EYSMONT M-40
6170 ROBERT SPÓLNY M-50
- MAŁGORZATA DUBIELA K-40
2259 ROMAN KOWALSKI M-40
6181 BARTŁOMIEJ GRABOWSKA M-40
2276 ADAM SZULC M-40
10679 PIOTR BŁĄDEK M-30
10683 DAWID ROGIŃSKI M-50
2292 PAVEL ANDREYEUSKI M-30
- MAŁGORZATA CIOSEK K-40
2300 MARCIN SKOWROŃSKI M-20
6208 KRYSTIAN TABAK M-40
- DARIUSZ WIERBIŁOWICZ M-50
- ADAM PODKOWIŃSKI M-20
2341 MARIUSZ KUCHARCZYK M-40
- JERZY MARCINKIEWICZ M-50
6964 KONRAD BUJALSKI M-20
5032 MATEUSZ KRZYSZTOŃ M-30
6238 MACIEJ TURZYNSKI M-50
2369 PATRYCJA GŁOGOWSKA K-20
2931 MAGDALENA POPCZYK K-30
2994 MARCIN ORZEŁ M-40
4378 MAREK MROCZEK M-30
5037 MICHAŁ BENISZ M-20
6401 RAFAŁ KOWALSKI M-30
- TOMASZ JĘDRZEJKO M-40
2410 KAMIL ŻAK M-30
- PIOTR MYŚLIWIEC M-40
2416 EDYTA FRĄK K-30
6305 MARCEL KATA M-20
6286 KAROL KUKUŁA M-20
- RAFAŁ NAPIÓRKOWSKI M-40
6292 DAVID ELBOURNE M-40
3871 MARIUSZ TUSZKIEWICZ M-50
7429 MATEUSZ POLKIEWICZ M-20
2451 MARCIN ZAWISTOWSKI-LULEK M-50
2458 ANDRIUS BAREIŠA M-20
- TOMASZ GŁOWACKI M-50
- RAFAŁ SMURA M-30
10723 KAMIL KOWALSKI M-20
6334 RADOSŁAW CITKO M-40
2485 IZABELA GŁOGOWSKA K-30
2502 PAWEŁ CHOLEMŃSKI M-30
10508 GRZEGORZ MENDEL M-40
6909 ARTUR GRENDA M-40
2512 YONGBIN ZHU M-50
2514 MARIUSZ MAZUR M-40
2522 MARCIN GRUSZKA M-20
2530 ARNAUD LIEGEOIS M-40
- BARTŁOMIEJ WALKIEWICZ M-40
- FILIP KOLLAR M-30
2544 ALICJA GROCHOCKA K-30
2554 BARTOSZ LISIAK M-40
2556 PAWEŁ PASEK M-30
- LUKÁŠ NOVÁK M-30
6412 BEATA HEROMIŃSKA K-40
2578 PATRYK PRZYŻYCKI M-40
- RAFAŁ BĄCZKOWSKI M-40
- CHARLOTTE BARDOT K-20
- ARTUR CHIMICZ M-40
- PAWEŁ JAGIEŁŁO M-50
2599 DAMIAN CHESSARE M-20
6425 MARCIN SOŁOWIOW M-40
- VOLODYMYR IAVORSKYI M-20
2618 MARCIN MĄCZEWSKI M-20
- ŁUKASZ BECZEK M-30
2633 MICHAŁ TYSZKIEWICZ M-30
7175 RENATA ZABOROWSKA K-40
2643 KAMIL KRZYŻEWSKI M-30
- JAKUB PIWKOWSKI M-40
6445 ARTUR SZTORC M-40
2652 SZYMON RAZOWSKI M-30
- PAWEŁ KAŁUŻNY M-40
5063 FRANCISCO PIZARRO M-40
- KRYSTIAN PYPŁACZ M-40
2671 KAROL HERSZFELD M-30
6461 ROBERT FRANCZAK M-40
6465 GRZEGORZ SIKORA M-40
7092 PAWEŁ KONOWAŁEK M-40
7098 RAFAŁ KOCOŃ M-30
7348 KRZYSZTOF DZIOBA M-40
3444 MICHAŁ KASPRZAK M-30
- MICHAŁ KICHTIAK M-20
3452 KAMIL RYBAK M-30
- MARCEL STOKŁOSIŃSKI M-20
10279 CZESŁAW PELC M-60
3471 MICHAŁ KUBUŚKA M-40
3474 CRISTIAN RYCHLICZEK M-30
7144 MARCIN ROBIŃSKI M-40
- TERESA KAROLKOWSKA K-40
3494 PAWEŁ NEROWSKI M-30
7167 EWA MAJEWSKA K-40
7178 EMANUEL BARTUZI M-20
7184 MARIUSZ OSIAL M-40
10296 ŁUKASZ SZCZAP M-30
10301 GRZEGORZ KICIŃSKI M-40
3542 AGNIESZKA MURACH K-50
3547 MICHAŁ KACZAŁA M-40
- DAREK PERDJON M-50
3568 PIOTR SZMELA M-20
3573 RYSZARD KIEŁTYKA M-60
5204 TARAS MYSKO M-30
5174 EMILIA MENDYGRAŁ K-40
10318 ANDRZEJ BOGDANOW M-60
7249 BARTOSZ WYSOCKI M-30
7257 RYSZARD MILCZAREK M-50
7280 MATEUSZ STAŃCZYK M-30
10334 MATEUSZ BARTOS M-30
3642 WOJCIECH RZECZKOWSKI M-30
3650 JONATAN KRÓLAK M-30
7311 MICHAŁ BESZCZYŃSKI M-30
3667 PRZEMYSŁAW OSIK M-30
7329 TOMASZ STOPA M-50
7342 SAMANTHA ATKINS K-30
7351 AGNIESZKA ŻABIŃSKA-NABI K-30
3704 LEO DYRDAK M-30
3712 TOMASZ KUŚNIERKIEWICZ M-60
7370 DANIEL RAJEWSKI M-40
7376 MARIUSZ GOGOL M-30
10363 ADAM CHUDZIK M-40
7392 AGATA BOGUSZEWSKA K-30
7402 MARIUSZ WIECZOREK M-40
4066 ADRIAN SROKA M-20
7419 KATARZYNA SUWALSKA K-20
7430 MACIEJ JARKOWIEC M-40
7442 REMIGIUSZ RAMOTOWSKI M-50
3783 DOMINIK DANELSKI M-20
- ANNA BORKOWSKA K-40
3804 MICHAŁ BANAŚ M-20
- SOFIYA FEDZIUKOVICH K-20
10402 MICHAŁ STEC M-30
7504 FILIP CYBULSKI M-30
2916 MARCIN KOLEMBA M-40
7514 MICHAŁ KAZNOWSKI M-30
7520 MACIEJ MIKULSKI M-30
7527 RICCARDO NARDI M-50
2651 JAN JANKOWSKI M-20
7554 PIOTR SĘDECKI M-60
3881 ADAM DEJDA M-20
- PAWEŁ JEŻ M-50
10421 ŁUKASZ PYDYNKOWSKI M-20
3915 ELISAVET SIDIRA K-40
4042 KRZYSZTOF MEJER M-50
3932 EMMANUEL GUILLEMIN M-40
3934 SHAUN DOLBY M-30
4133 URSZULA WASILEWSKA K-50
7723 DOMINIKA KONISZEWSKA K-30
7613 KATARZYNA KOZINA K-20
3951 APOSTOLOS KOTINIS M-40
7628 AGATHE LISOWSKI K-20
7767 MONIKA OCHNIK K-30
7639 PIOTR KALMAN M-30
3976 OLEKSANDR MOLODETSKYI M-40
2087 STEFAN FUCHS M-40
- MANA EDA K-30
10461 JAROSŁAW DURYS M-40
2525 ANDRZEJ MARKUSZEWSKI M-30
8007 ZDZISŁAW BŁAŻEJEWSKI M-60
5222 ARTUR SULIKOWSKI M-40
7705 KRYSTYNA OLSZAŃSKA K-60
4026 CZESŁAW NIEDŹWIADEK M-60
4033 TOMASZ ZĘBIK M-40
4039 RAFAŁ KANIA M-30
4048 BARTŁOMIEJ DUBICKI M-30
4057 KÉVIN OBERLECHNER M-20
10480 WOJCIECH WOLSKI M-40
7741 ARTUR OLEK M-40
7750 KRZYSZTOF KOWALSKI M-40
7754 PIOTR NOWAK M-30
4094 CEZARY RYBACZYK M-50
4105 NIKODEM KLIMAŁA M-20
5230 KANSTANTSIN KARTASHEVICH M-40
- JAKUB SOBOŃ M-20
6668 JAN OJRZYŃSKI M-20
- BŁAŻEJ STATUCH M-30