45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
6006 ALEKSANDRA HELENIAK K-40
6063 MACIEJ BAKSZA M-20
6014 MARTA SMOLIŃSKA K-40
2021 PIOTR WITCZAK M-40
2028 ANITA BRYLAK K-20
2036 MACIEJ CYNTA M-30
2041 ROB TREVOR M-50
2045 SZYMON KUCZYŃSKI M-30
10573 MARTA MOŃKO K-40
6052 RADEK MIKLASZEWSKI M-50
2069 DARIUSZ KUBICKI M-40
2083 ARTUR PINIEWSKI M-40
10455 PAWEŁ KAMIŃSKI M-40
2091 ADAM KACZMARCZYK M-40
- KOSMA ZALEWSKI M-20
6171 MARTA NITKIEWICZ K-40
- MACIEJ PUCHAWSKI M-40
2125 JOHANN GRABNER M-50
6304 MIROSŁAW RZEPKA M-60
- ROBERT GONDZIA M-30
7582 MATEUSZ NOWAK M-20
10653 MICHAŁ NOWAK M-30
2154 SEBASTIAN ŁUCZAK M-40
2163 KORDIAN SZYMON M-20
2173 TOMASZ CHWEDCZUK M-20
2185 DOMINIK ZALEWSKI M-30
6127 PATRYK GROCHOWSKI M-30
2197 SYLWESTER SYKUT M-30
1007 ARTUR SIERY M-60
6301 ANAÏS MORIN K-20
10666 REMIGIUSZ SZUMILAS M-30
- KATARZYNA PARYS K-20
2239 PRZEMYSŁAW ZACZEK M-40
2245 STANISŁAW EYSMONT M-40
6170 ROBERT SPÓLNY M-50
- MAŁGORZATA DUBIELA K-40
2259 ROMAN KOWALSKI M-40
6181 BARTŁOMIEJ GRABOWSKA M-40
2276 ADAM SZULC M-40
10679 PIOTR BŁĄDEK M-30
10683 DAWID ROGIŃSKI M-50
2292 PAVEL ANDREYEUSKI M-30
- MAŁGORZATA CIOSEK K-40
2300 MARCIN SKOWROŃSKI M-20
6208 KRYSTIAN TABAK M-40
- DARIUSZ WIERBIŁOWICZ M-50
- ADAM PODKOWIŃSKI M-20
2341 MARIUSZ KUCHARCZYK M-40
- JERZY MARCINKIEWICZ M-50
6964 KONRAD BUJALSKI M-20
10128 MAGDALENA SOBOL K-40
3021 MARCIN FIJAŁKOWSKI M-30
6745 MAREK MITIS M-30
3032 MARCIN CHYRA M-20
3043 PIOTR MIERZWA M-20
- JONATHAN PASSINI M-30
3057 MACIEJ KRASUCKI M-20
5120 EDDIE WEAVER M-30
10140 PIOTR GOLIŃSKI M-30
3118 VERONIKA RATSA K-20
3076 NORBERT SEREMAK M-30
3081 ARTUR WIERCIOCH M-40
3088 KOSTAS SIMOS M-50
6782 MICHAŁ WEBER M-30
3286 KONRAD PAWLAK M-40
6789 MACIEJ WOJTKOWSKI M-40
3113 PAWEŁ SKUTELI M-30
5125 ŁUKASZ MARUSZAK M-30
5127 HAMISH ROSEWARNE M-20
3123 PAVLO TOLUBYAK M-20
3128 PIOTR RADZIWIŁOWICZ M-40
3134 ISAK HERTIN M-20
10277 PATRYK DANEK M-20
3598 LESZEK DEC M-40
3152 YULIIA MATSIONOVA K-20
- OLE TOFT M-40
3761 MATEUSZ LEWICKI M-30
- MAREK POKORA M-20
10169 JACEK BIENIAS M-50
10172 PAULINA BEŁKOWSKA K-30
3183 THOMAS THEAKANATH M-50
3188 SAID BAHIR M-40
3207 MICHAŁ LEWANDOWSKI M-30
10183 SŁAWOMIR PANICZKO M-40
3209 DARIUSZ MYŚLIŃSKI M-30
6876 MIŁOSZ WAŁĘSA M-30
10184 REGIMANTAS EINORIS M-40
3220 KRZYSZTOF JAGIELSKI M-30
3231 IRYNA KASPIAROVICH K-40
6903 KAROL GASPEROWICZ M-20
3236 JAKUB DZIOCH M-20
3242 JULIAN GÓRTATOWSKI M-20
6913 LEWIS LONSDALE M-30
7543 AGNIESZKA RUTKOWSKA K-30
- MARIUSZ MICHAŁOWSKI M-40
3874 MONIKA ARABAS K-40
3272 TOMASZ KRÓLAK M-40
3278 DOROTA SIDORCZUK-KUMOSA K-40
- KAROL CZECH M-30
6956 MATEUSZ PUCZEL M-20
3292 WIKTOR GNIEWEK M-30
3297 ADAM BIEŃKOWSKI M-30
3302 YAUHENI KUSHALIN M-30
2051 MAGDALENA JEMIELITA K-30
3327 MICHAŁ PAJĄK M-30
- TADEUSZ KOTOWICZ M-70
- TEYMUR KARIMOV M-40
10228 MAREK FALKOWSKI M-40
3340 NINA GARAM K-50
3343 JONATHAN BASNETT M-30
7020 PIOTR BESTER M-40
5042 PIOTR STAWIŃSKI M-40
3365 KRZYSZTOF WĘGLEWSKI M-40
7034 ZDZISŁAW NIEWIADOMSKI M-70
3383 SŁAWEK BARTOŃ M-50
10484 IRENEUSZ MROCZEK M-50
10278 PAWEŁ JAWID M-40
7275 TADEUSZ BEDNARZAK M-60
10248 MARIUSZ PIĄTEK M-40
7069 JONATHAN GODFREY M-50
10478 PIOTR KOTFAS M-40
7084 MICHAŁ JACHIMIAK M-20
7092 PAWEŁ KONOWAŁEK M-40
7098 RAFAŁ KOCOŃ M-30
7348 KRZYSZTOF DZIOBA M-40
3444 MICHAŁ KASPRZAK M-30
- MICHAŁ KICHTIAK M-20
3452 KAMIL RYBAK M-30
- MARCEL STOKŁOSIŃSKI M-20
10279 CZESŁAW PELC M-60
3471 MICHAŁ KUBUŚKA M-40
3474 CRISTIAN RYCHLICZEK M-30
7144 MARCIN ROBIŃSKI M-40
- TERESA KAROLKOWSKA K-40
3494 PAWEŁ NEROWSKI M-30
7167 EWA MAJEWSKA K-40
7178 EMANUEL BARTUZI M-20
7184 MARIUSZ OSIAL M-40
10296 ŁUKASZ SZCZAP M-30
10301 GRZEGORZ KICIŃSKI M-40
3542 AGNIESZKA MURACH K-50
3547 MICHAŁ KACZAŁA M-40
- DAREK PERDJON M-50
3568 PIOTR SZMELA M-20
3573 RYSZARD KIEŁTYKA M-60
5204 TARAS MYSKO M-30
5174 EMILIA MENDYGRAŁ K-40
10318 ANDRZEJ BOGDANOW M-60
7249 BARTOSZ WYSOCKI M-30
7257 RYSZARD MILCZAREK M-50
7280 MATEUSZ STAŃCZYK M-30
10334 MATEUSZ BARTOS M-30
3642 WOJCIECH RZECZKOWSKI M-30
3650 JONATAN KRÓLAK M-30
7311 MICHAŁ BESZCZYŃSKI M-30
3667 PRZEMYSŁAW OSIK M-30
7329 TOMASZ STOPA M-50
7342 SAMANTHA ATKINS K-30
7351 AGNIESZKA ŻABIŃSKA-NABI K-30
3704 LEO DYRDAK M-30
3712 TOMASZ KUŚNIERKIEWICZ M-60
7370 DANIEL RAJEWSKI M-40
7376 MARIUSZ GOGOL M-30
10363 ADAM CHUDZIK M-40
8115 MACIEJ BORKOWSKI M-20
8122 FRANCOIS HUGE M-40
8126 YEVHENII SAKHNO M-20
4363 VASIL MARACHKOUSKI M-40
- JOLANTA LEWANDOWSKA K-40
8138 WIKTOR SCHREIBER M-30
8082 MARCIN BIEGUN M-40
4600 KAMIL BUDREWICZ M-30
- OLEKSANDR KONDRATENKO K-30
- MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK M-40
8380 MARIUSZ CHMIELEWSKI M-20
8165 ARTUR NIEDZIELA M-40
16 DAN NASH M-20
4387 DANIEL STACHURSKI M-40
- MAŁGORZATA ŁEMPICKA K-30
4639 KORNELIA ZDOLSKA K-20
4392 KRZYSZTOF PRZEKLASA M-40
8396 MICHAŁ TOFILUK M-40
8402 MIROSŁAW MYDŁO M-30
8190 MARTIN DE FILIPPO M-40
4642 ARTUR ZWIERZCHOWSKI M-40
4649 SAMUEL ŚWIĘCICKI M-30
4405 MACIEJ SZYMAŃSKI M-40
8442 KAROL SKOCZYLAS M-40
8213 VLADYSLAV RUSLOV M-40
4411 MICHAŁ RZEMIENIECKI M-30
- ERNEST NIEMASZEWSKI M-20
8464 TOVE NYGAARD K-50
- RADOSŁAW OLESZKOWICZ M-20
8235 MIROSŁAW KACHNIEWSKI M-50
- PATRYK BEREŚ M-20
8485 ŁUKASZ GAJOWIAK M-30
- PIOTR KLEŚNIAK M-20
8261 CEZARY KROK M-20
8500 TOMASZ IDZIASZEK M-40
8268 PAWEŁ KACPERSKI M-50