45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
6217 RAFAŁ KOLMAJER M-40
2068 MONIKA LIPNICKA K-30
2080 KRZYSZTOF KULIŃSKI M-30
10639 MARCIN ŁAZOWSKI M-40
6072 ARTUR CZERNIAK M-50
- MACIEJ CHOJECKI M-30
6082 KATARZYNA CZAPIŃSKA K-40
2806 ŁUKASZ WUWER M-30
2123 ŁUKASZ ZAWADZKI M-30
6094 MARCIN KOPIEC M-50
6323 KAROL ZALEWSKI M-40
- MICHAŁ SANCZENKO M-50
2143 TOMASZ JACZYŃSKI M-40
6109 KRZYSZTOF KĘDLARSKI M-50
6116 MATEUSZ RYNK M-30
5067 KLAUDIA KOWALCZYK K-40
10254 TOMASZ CYNAR M-40
6125 LEONARD MILCIN M-40
2194 FEDERICO VIOLATO M-30
6038 MICHAŁ GÓRECZNY M-40
2212 KAROL KĘDZIERSKI M-20
2220 RAFAŁ WYSOCKI M-40
- KÉRIM HAMMOUDA M-30
2236 SZYMON FITUCH M-20
- BARTOSZ ADAMIAK M-30
10673 BARBARA POPEK K-50
10770 BEATA MICHALSKA K-50
- ARKADIUSZ BOWSZYS M-40
2279 MIROSŁAW MELANIUK M-60
10682 MIROSŁAW NOWAK M-40
5025 KRZYSZTOF ROGOWICZ M-40
6202 KAZIMIERZ SOSNA M-60
2299 CHRISTOPHER KUPKA M-40
- MAGDALENA ŚLIWKA K-30
2313 LEONARDO PIERRE M-40
- SHELLEY PELCHER K-50
2337 PIOTR RODEWALD M-40
2345 MARLEN PRUUNLEP K-40
2354 TOMASZ SIEJKOWSKI M-40
7203 GRZEGORZ KULISZ M-50
10696 JAN SZULEJEWSKI M-60
2367 MARCIN WERNICKI M-40
5034 MAREK ZASŁONA M-30
3501 JOANNA DROZD K-30
6250 ROKSANA ZGIERSKA K-30
- ANGELIKA BAJOR K-30
6717 TOMASZ BILIŃSKI M-30
2403 JOLANTA CIESZYŃSKA K-60
2408 KATARZYNA DAWID K-50
- AGNIESZKA GŁODEK K-30
- DOKYUN KIM M-50
10313 JANUSZ ŚWIDERSKI M-40
3689 HENRYKA DZIEWULSKA K-50
10716 MACIEJ GOSK M-50
6290 MACIEJ MAROSZ M-50
6296 MATEUSZ PAWŁOWSKI M-20
- ŁUKASZ DUCKI M-30
6311 WŁADYSŁAW MALER M-80
- BARBARA LAL K-60
6320 EMILIA LEWANDOWSKA K-20
- WOJCIECH KRUSZEWSKI M-20
2473 ALEKSANDRA KOT-KRUPA K-30
2480 DOROTA ŻEBROWSKA K-40
6337 MATEUSZ STAŃCZYK M-30
- ANDRZEJ MOCZULSKI M-40
- TOMASZ KOLON M-30
10731 MATEUSZ STOLARCZYK M-30
- EWELINA MACIĄG K-30
905 ALEKSANDER SUSEŁ M-30
6361 WIKTORIA ŚLĄZEK K-30
5166 MONIKA SKURSKA K-40
- ROBERT SĄDEJ M-50
7838 SEBASTIAN WOSZCZYK M-40
6392 SŁAWOMIR BOROWIEC M-50
- EWELINA WAWROWSKA K-20
- ANNA WALERIAŃCZYK K-20
6393 TOMASZ BARTOSZEK M-30
2572 MATEUSZ NAŁĘCZ M-20
6402 JERZY WASILKOWSKI M-50
- CEZARY CIOSMAK M-30
- KIMON EFSTATHIOU M-40
10003 KRZYSZTOF POLATOWSKI M-40
- BARTOSZ NURZYŃSKI M-40
6416 JAROSŁAW ORCZYKOWSKI M-40
7540 JULIAN KŁOS M-40
- INGA LEWANDOWSKA K-40
2615 JESSE SCHAMBACH M-30
2623 JAN SIERAŃSKI M-20
10015 ANDRZEJ BARTMAŃSKI M-30
- PATRICK DUPUIS M-50
- MIKOŁAJ SOWIŃSKI M-20
10022 DANIEL SEIFERT M-30
6440 HAOJIE ZHENG M-40
6442 MARIUSZ SZYMAŃSKI M-40
10026 JACEK WICHORSKI M-50
6449 GABRIELA CHOJNOWSKA K-20
- JANUSZ SKOWYRSKI M-60
- MAGDALENA PAWLAK K-40
- MAŁGORZATA PACZKOWSKA K-30
10037 TOMASZ GRECZKOWICZ M-30
6464 KAMIL STRZELCZYK M-40
- BOGUSŁAW KASPRZAK M-60
7095 ANDREW CAREY M-20
3428 JACEK CZUBAJ M-40
3655 RADOSŁAW JAKUBOWSKI M-40
3449 WOJCIECH SMOLEC M-30
10323 KRZYSZTOF GRABARA M-40
10273 MACIEJ BOBROWSKI M-20
7117 RAIT MERERAND M-40
3465 GRZEGORZ GUSTAW M-30
7136 JOANNA TERESZKIEWICZ K-30
3480 PIOTR HACZYK M-50
7152 PIOTR MINCEWICZ M-40
7160 AGNES BLOQUET K-30
7164 MARCIN POCIECH M-30
7173 RAFAŁ TELIGA M-30
3894 KRZYSZTOF PAŁYSKA M-70
3522 MATEUSZ KOSIŃSKI M-20
3528 JAN SOCHA M-60
7208 KAMIL MISZCZUK M-30
3540 MAREK MAJEWSKI M-40
3554 MARCIN KANTARSKI M-40
3564 SZYMON ROGOZIK M-30
7223 MICHAŁ ŻELIŃSKI M-20
3577 RYSZARD BOROŃ M-60
3896 MARCIN BARTCZAK M-40
7247 MICHAŁ ILKIEWICZ M-40
3370 PRZEMYSŁAW GURBAN M-40
3613 PAWEŁ RYTAROWSKI M-50
3616 JAKUB PRZEŹDZIECKI M-40
10574 JACEK BARECKI M-30
3630 MICHAŁ SZWAJCA M-40
7292 JANUSZ MALCZYK M-40
5184 RAFAŁ PODOŁOWSKI M-20
8088 PIOTR PRZYWARA M-40
7320 ANGELIKA KAMIŃSKA K-40
- KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI M-30
3680 TADEUSZ WLAŹLAK M-60
3688 WITOLD MADEJ M-40
5201 SYLWESTER BERA M-40
3709 MARIUSZ OSYPIUK M-40
3719 MICHAŁ MALANOWICZ M-30
3725 MAŁGORZATA PRZEŹDZIĘK K-40
10362 SZYMON PRZYBYLAK M-30
3741 ZBIGNIEW KALISZEWSKI M-60
7399 ALINA LICZNIERSKA K-40
7411 MONIKA KOTLENGA K-40
7416 MARCIN FEDKO M-20
7425 ALBINA KAMUDA K-40
3773 KRZYSZTOF BIERNACKI M-30
7449 ADRIAN MIODUSZEWSKI M-30
7454 ROBERT JÄGER M-40
7462 NATALIA FILIPOWICZ K-30
3802 MARCIN MACHURA M-30
7528 EMIL GRABOWSKI M-40
7490 RAFAŁ POŁOM M-30
7499 FILIP VAN DER KERKEN M-50
- TOMAS KESSL M-20
- BARTŁOMIEJ PODKOŚCIELNY M-20
10398 MICHAŁ SETLAK M-30
6048 DOROTA TABIN-DZIKI K-40
3857 SŁAWOMIR KOLEŚNIK M-20
7522 KONRAD TABAK M-40
10412 TOMASZ MALICKI M-40
7551 JAKUB DZIEKOŃSKI M-30
7567 RADOSŁAW CIĘCIWA M-30
7049 SŁAWOMIR KLIBISZ M-50
3913 KONSTANTINOS TSIANTZIS M-40
10445 MICHAŁ GRYGIER M-40
3925 MAŁGORZATA HADASZ K-20
- BARTŁOMIEJ SZAFRAN M-50
7598 SZCZEPAN STAWCZYK M-60
- DARIUSZ GŁĘBIKOWSKI M-60
7606 MARTIN GEICSNEK M-50
2141 ANDRZEJ STĘPIEŃ M-40
4040 ULA CULJAK K-40
7717 EDWARD KOMENDACKI M-40
3959 ŁUKASZ KUTNIEWSKI M-20
3972 ANDRZEJ LEWIŃSKI M-30
7644 CHANGHOO SONG M-40
7651 IWONA GAJOWNICZEK K-50
7665 JERZY GARDZIEL M-50
3988 KRZYSZTOF DOŁŻYŃSKI M-30
- BOGUSZ PARZYSZEK M-40
5220 PIOTR PYSZKOWSKI M-30
4013 JAKUB PROKURAT M-40
7711 JAKUB KAZIECZKO M-20
10474 LIDIA KRZEWNIAK K-40
4046 MACIEJ WIŚNIEWSKI M-20
4080 PAWEŁ STECKIEWICZ M-30
4060 LESŁAW JANICZEK M-50
7740 MATEUSZ GÓRSKI M-30
10483 ANDRÉS FELIPE ORTEGA VANEGAS M-20
4085 PRZEMYSŁAW CHOLEWIŃSKI M-40
7761 JAROSLAV BELSKIJ M-40
4101 MAŁGORZATA KRAKOWSKA K-40
10487 DARIUSZ TARNOWSKI M-50
10505 PIOTR ŻAK M-20
4124 BARTOSZ PAWŁOWSKI M-50
6619 JAKUB ŁOBODA M-20