45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
6627 JUSTYNA SADOWSKA K-50
- MICHAŁ ŁYSIAK M-40
6013 PAWEŁ SZYPULSKI M-30
- LESZEK KIELAK M-30
- MONIKA SAWCZUK K-20
6032 MICHAŁ GÓRSKI M-30
6112 BERNARD BIEDRON M-60
6043 SZYMON CZARNECKI M-20
6046 JAN DAMIĘCKI M-40
- MICHAŁ RUSNARCZYK M-30
6054 MATEUSZ PRZYCHODZEŃ M-30
10633 RADOSŁAW JONCZAK M-50
- DZIYANA BAKUN K-20
3781 MARLENA TRZASKA K-40
6593 BARTOSZ WACŁAWSKI M-30
- ADAM WIKTOR SIEDLECKI M-50
2826 JAROSŁAW PAŚNIK M-50
2830 JANUSZ STRYJEK M-30
2835 MAŁGORZATA POTOCKA K-20
901 NATALIA SOBOTA K-30
10765 MARCIN RADWAŃSKI M-30
2855 KONRAD WINKLER M-20
2862 WENDY WEBBER K-40
2872 ANDRZEJ JUSZKIEWICZ M-40
10088 TARAS ZADZIARNOUSKI M-20
- MARCIN JĘDRZEJEWSKI M-30
6639 PIOTR DAWID M-50
2883 ŁUKASZ SARNICKI M-30
2890 ARKADIUSZ FABISZEWSKI M-40
6660 DZMITRY CHAMIAREUSKI M-20
2912 SYLWESTER SCHABOWSKI M-40
2917 CHARLES TYLER M-30
6670 KRZYSZTOF FLIS M-30
6673 EUGENIUSZ REITER M-70
6679 OLIVER MATTISSON M-20
2944 ANNA ADAMSKA K-30
6686 GRZEGORZ ZAJAC M-40
- IGOR GORTAT M-30
2998 JAROSŁAW MALIK M-30
- PATRYK SZLAGA M-20
- IZABELA LARA K-40
2969 MARCIN BODZIACHOWSKI M-40
10593 ŁUKASZ FALKOWSKI M-30
6718 MARCIN CZERNIEWSKI M-30
7596 DARIUSZ NATKANIEC M-40
6723 ROBERT PAŃCZUK M-40
2995 KAROL OLSZEWSKI M-20
6808 PAWEŁ GRZYBOWSKI M-30
3026 SVITLANA DUBROVA K-40
3014 FILIP PIÓRO M-20
3023 ADAM BIELICKI M-60
10133 KAROLINA MEŁNICKA K-40
6751 HIROMI NOMOTO K-50
3040 WILLIAM WALDER M-30
6760 MAREK HAŁAS M-50
- MAGDALENA GOGACZ K-40
3059 YUANLI XIAO K-20
7656 KATARZYNA TOLL K-40
7947 DAWID ZARODKIEWICZ M-30
3072 ANDREJ KONOREV M-30
- EMILIA JOŃCZYK K-50
10143 TOMASZ MATUS M-40
6783 ARTUR WIELGUS M-20
3101 ANIKO RUSNAK K-30
10149 BOLESŁAW DAWIDOWICZ M-40
3109 VASYL PASTUKHOV M-30
- SYLWIA ANDERSON-HANNEY K-30
4390 JANUSZ SUCHARSKI M-50
6830 KRISTIAN GULBÆK M-50
6807 EWA DOMINIAK K-30
5128 TOMASZ CHRĄCHOL M-40
6818 KAROLINA ŻUKROWSKA K-40
7302 KATARZYNA WIECZOREK K-40
6829 ŁUKASZ KEMBŁOWSKI M-30
3153 ADAS VASILIAUSKAS M-40
- PAWEŁ BIADUN M-40
10165 SEBASTIAN GOLIAN M-30
6843 PAWEŁ PAWLIK M-20
3170 ŁUKASZ ŁATKA M-30
- ALEKSANDRA PAŁGAN K-20
2436 MICHAEL COLEMAN M-40
3190 ALEXANDER LEUTGEB M-30
6860 WOJCIECH BARTNIK M-60
3210 KRZYSZTOF WOJTCZAK M-40
- KATARZYNA MALUCHNIK K-20
5136 OSCAR DUARTE M-30
3225 DAMIAN KOŁODZIEJCZYK M-20
3232 KAROLINA SOBANIA K-30
6907 YOAN MULNET M-30
6911 KAMIL KOBIERSKI M-40
3256 ADAM MACUTKIEWICZ M-20
10225 RAFAŁ PIASEK M-40
3266 SZYMON MIDERA M-40
3268 DOROTA DURKA K-40
6939 ARKADIUSZ BUCZYŃSKI M-40
- GARETH WEAVER M-40
10207 ADRIAN MASŁOŃ M-40
6965 JUSTYNA ZIENKIEWICZ K-40
3298 JAKUB GRZYB M-30
6976 JACEK OLSZEWSKI M-30
3306 MATEUSZ PACYNIAK M-30
3315 ADRIAN ŚLUSARCZYK M-40
- ROBERT WAROWNY M-40
10220 DANIEL SZWAGIERCZAK M-30
- GARY TANG M-20
7035 DARIA SERAFIN K-30
3336 MARIUSZ BANAŚ M-30
7013 GRZEGORZ BOROWSKI M-30
3346 MAKSYM SMOGOL M-40
7021 WOJCIECH SEWERYN M-50
3358 MAREK KOSTUR M-40
7028 KACPER PLESIAK M-20
3372 EMILIANO IRILLI M-40
10242 RAFAŁ UMOWSKI M-30
3535 GHASSAN BAROUDI M-40
3888 CHE HUI CHANG M-60
7263 ADAM RYCOMBEL M-40
7065 DANIEL POLNY M-50
10419 RAFAŁ CIUPAK M-40
3412 DAWID PERZANOWSKI M-20
4030 MARCIN RUDEK M-40
7094 MICHAŁ KAMIŃSKI M-40
10260 ARTUR KOWALSKI M-50
3436 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI M-30
6232 ARTUR KARÓLKOWSKI M-40
8248 MICHAŁ BŁOTNICKI M-40
7856 JOANNA DZIENISZEWSKA K-20
2253 KATARZYNA PIECHOCKA K-40
10577 ADAM KACZMAREK M-30
10584 GABRIELA SIELECKA K-40
7910 DARIUSZ HAPUNIK M-50
- MARIUSZ MARCINKIEWICZ M-40
2411 TOMASZ BANASIK M-30
7934 GRZEGORZ MIKOŁAJSKI M-40
10599 RAFAŁ AUGUSTYNIAK M-20
10605 PIOTR PUCHAŁA M-30
6725 BARTOSZ KALETKA M-20
8231 TOMASZ KRÓL M-50
10615 ŁUKASZ CISZEK M-20
8039 PAWEŁ WALCZAK M-30
10727 SZYMON POSMYK M-40
2840 ŁUKASZ SZKLARSKI M-30
6201 GENIA GULYAS K-40
2116 TOMASZ PODPORA M-30
- NORBERT KARWEL M-40
- PIOTR CZAJKOWSKI M-50
5316 MACIEJ PIERZCHANOWSKI M-40
7978 AGNIESZKA KULIK K-30
8113 MICHAŁ BORKOWSKI M-30
7989 ARTUR SZYMONIAK M-40
4300 MICHAŁ PUDEŁEK M-20
8006 JAROSŁAW LIPKOWSKI M-40
4265 MARIUSZ MOĆKO M-40
4273 TOMASZ CHYS M-20
4279 BARTŁOMIEJ MECHELEWSKI M-50
8032 KRZYSZTOF ZYGOŃ M-30
- OLEKSANDRA KORNIIENKO K-30
4294 JAROSŁAW KUROWSKI M-30
8059 MARIUSZ ŚLESZYŃSKI M-30
4561 RAFAŁ ŚLUGAJ M-40
8098 ALEKSANDER RAJEWSKI M-20
8105 ANDRIUS LEKAVICIUS M-30
8203 DAWID GŁOWACKI M-20
8112 ŁUKASZ BRZEZIŃSKI M-30
- TOMASZ JANKOWIAK M-20
4584 DANIEL MACHNOWSKI M-30
- JAKUB BEDNAREK M-20
8133 KONRAD NICIŃSKI M-40
8340 TOMASZ WILMAN M-40
8139 MARCIN CHACIŃSKI M-40
4416 ANNIKA FAESSLER K-20
- JAKUB STRULAK M-20
- MARCIN MISZTAL M-40
4610 PAWEŁ MIKŁASZ M-20
4412 ROBERT URBAŃSKI M-50
3 ZSOFIA ERDELYI K-30
4385 MACIEJ MISZKURKA M-40
- DAWID PARULIS M-30
8171 ŁUKASZ KROLSKI M-40
8174 AGNIESZKA KOSIŃSKA-WALOCH K-30
8178 JONATHAN BROWN M-30
8397 MICHAŁ WIECZOREK M-20
8473 BEATA MUCHA K-50
8406 TOMASZ ORŁOWSKI M-30
4644 SEWERYN ŁUKAWSKI M-30
8228 MAŁGORZATA FILON K-40
8437 ANDRZEJ WIŚNIEWSKI M-60
4656 MICHAŁ MADEJ M-20
8214 MACIEJ DEMBIŃSKI M-40
4704 SERGE SHPYRKO M-50
8223 JACEK WILK M-50
4427 WOJTEK NOWAK M-50
- OLGA ABRAMOWICZ K-20
4673 WALDEMAR BARANOWSKI M-50
4678 IZABELA GALASZEWSKA K-40
- MARCIN POLAK M-40
8492 PRZEMYSŁAW CHRZĄSZCZ M-40
- OLEKSANDR SHEVCHUK M-30
- PIOTR LIBER M-40
4707 JAKUB MITRASZEWSKI M-50