45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- SŁAWEK JURCZAK M-20
- SYLWIA ANDERSON-HANNEY K-30
- PAWEŁ WITEK M-30
- BARTŁOMIEJ BARTOSIŃSKI M-30
- MAGDALENA PRZETAKIEWICZ K-40
- MICHAL DERKACZ M-30
- JAROSŁAW PASTUSZEK M-40
- MICHAŁ OŻIBKO M-30
- MARCIN LEJA M-30
- EWA STOLARCZYK K-40
- PAMELA BAKIEWICZ K-30
- WACŁAW HOŁUB M-50
- MICHAŁ ŁYSIAK M-40
- CHARALAMBOS KONSTANTINOU M-30
- JACEK PIOTROWICZ M-40
- ZDZISŁAW HABIGIER M-50
- KONRAD ZAWARTKA M-20
- MICHAEL BILOUSOV M-40
- GARY TANG M-20
- ROBERT CZUBA M-50
- KRZYSZTOF RADZIOCH M-40
- GRZEGORZ NOWOSIELSKI M-30
- JACEK ŁUCZKA M-40
- MARCELINA CHUDOBA K-20
- RAFAŁ SUJKA M-30
- DAWID ŁYGAN M-30
- KLAUDIA BEDNARZ K-20
- BARTOSZ KOŚCIUCH M-40
- DZMITRY YESHCHANKA M-30
- AGNIESZKA WITKOWSKA K-30
- JACEK KOPEĆ M-20
- PAWEŁ ŚWIERŻEWSKI M-40
- PATRYK BRZEZINSKI M-40
- SANDRA CIOŁKOWSKA K-30
- HAITAO FENG M-40
- KAMIL WOJTCZAK M-30
- ALEKSANDER KAROLCZAK M-20
- PAULINA OSIENICKA K-30
- MAGDALENA GOGACZ K-40
- ARTUR GAWOR M-50
- EWA SIWON K-50
- MICHAŁ MOHLEK M-20
- NORBERT KARWEL M-40
- MONIKA SKOMOROWSKA K-40
- SEBASTIAN GRZELAK M-20
- LESZEK KIELAK M-30
- TOMASZ KALISZ M-40
- TOMASZ JANKOWIAK M-20
- BARTOSZ KUPCZYK M-20
- ROBERT SZTABA M-40
- ŁUKASZ KOWALCZYK M-40
- GRZEGORZ SURMA M-50
- ALEKSANDRA MIKŁASZEWICZ K-30
- MARTA MEDREK K-40
- KRYSTSINA SHUST K-30
- VLADYSLAV VOLOSHYN M-20
- PRZEMEK LAMERS M-20
- DARIUSZ LEWANDOWSKI M-50
- GRZEGORZ SOBORSKI M-30
- PATRYK SZLAGA M-20
- MACIEJ WITKOWSKI M-30
- KAMIL KANIA M-30
- DAWID MARECIK M-30
- RYAD KRACHE M-30
- MACIEJ CHOJECKI M-30
- ANNA SKAWIŃSKA K-40
- JAKUB ŻMUDA M-20
- PIOTR CIACH M-40
- MONIKA SAWCZUK K-20
- JUSTYNA BARAŃSKA K-40
- SYLWIA KARCZEWSKA K-30
- JACEK BUCZYŃSKI M-20
- OSKAR NGUYEN CANH M-20
- MARTIN RYSAVKA M-40
- PIOTR SZULHAN M-30
- KRZYSZTOF CZERSKI M-40
- MICHAŁ LASKOWSKI M-40
- STANISŁAW BEKACZ M-60
- MARCIN WILHELMI M-40
- JAKUB BEDNAREK M-20
- KATARZYNA HEWCZUK K-30
- KRZYSZTOF CIESZKO M-30
- JAKUB LESZCZYNSKI M-20
- ALEKSANDRA MAKOWSKA K-20
- OLEKSANDRA KORNIIENKO K-30
- EOGHAN FEARON M-50
- MAGDALENA KARAŚ K-20
- KATARZYNA FRONTCZAK K-20
- JANUSZ CELAREK M-60
- ZENON MOŚCICKI M-70
- AGATA COULON K-30
- MARIOLA TOMASZEWSKA K-50
- STANISŁAW TRYNKOŚ M-50
- OLGA ABRAMOWICZ K-20
- ZOFIA BOBROWICZ K-30
- WOJCIECH HALCZOK M-30
- MAREK ZARZYCKI M-60
- ANNA MAREK K-20
- GRZEGORZ OLEKSAK M-40
- ADAM WOŹNIAK M-50
- SEBASTIAN ŁYSZKOWSKI M-30
- MARIUSZ MICHALCZUK M-30
- MARINA KRICHKO K-30
- PIOTR PARYS M-20
- ŁUKASZ MAJ M-30
- SŁAWOMIR PIOTR WALCZAK M-40
- PAWEŁ GARWOŁA M-40
- KLAUDIA RAUDZIS K-40
- WOJCIECH GAWORZEWSKI M-50
- JIAYU ZHOU M-30
- DANIEL KELLER M-30
- ROBERT WAROWNY M-40
- BARTOSZ SAWCZUK M-30
- PIOTR LIBER M-40
- MARCIN MISZTAL M-40
- ARKADIUSZ BOWSZYS M-40
- MARCIN GROCHOWSKI M-40
- ALBERT GIL M-30
- TOMASZ DOBRZYŃSKI M-40
- MICHAŁ MRÓWCZYŃSKI M-40
- ADAM SOBCZAK M-30
- MICHAŁ JURKIEWICZ M-20
- GARETH WEAVER M-40
- MONIKA LIS K-40
- AHREN BRUNOW M-30
- MAREK JARECKI M-50
- ŁUKASZ JAKUBIAK M-30
- MARCIN PŁUCIENNIK M-40
- ROBERT LEWANDOWSKI M-50
- KINGA RUTKOWSKA K-40
- MICHAŁ RYNKOWSKI M-30
- MARCIN CHRÓST M-40
- BOGUSŁAW SAWICKI M-50
- GABRIEL PARZYSZEK M-30
- TOMASZ WRÓBEL M-40
- ROBERT GÓRNY M-40
- ARTUR MALINOWSKI M-40
- JOANNA DRAGUN K-20
- GRZEGORZ MATYSEK M-30
- JACEK MARCINIAK M-40
- JOANNA DRYK K-40
- DENIS MEKH M-30
- KRZYSZTOF KOŁACZ M-40
- KRZYSZTOF KUBIEŃ M-20
- DAMIAN POLITAŃSKI M-20
- AHLI IMANLI M-20
- JUSTYNA WOSZCZYK K-30
- MARCIN CHYRA M-20
- PAWEŁ TRACZ M-40
- AGNIESZKA GÓRECKA K-30
- IGOR GORTAT M-30
- KRZYSZTOF ŁAZARSKI M-20
- ANDRZEJ GONCIARZ M-60
- KACPER BŁASZCZYK M-20
- ARTUR RORAT M-30
- JACEK CZUJAK M-40
- MARCIN BOGUMIŁOW M-30
- KATARZYNA ZDANOWSKA K-40
- ALEKSANDRA DĄBROWA K-30
- SEBASTIAN LISOCKI M-30
- DANIEL ZAWISTOWSKI M-20
- SŁAWOMIR MULARSKI M-50
- KRZYSZTOF ZBIERZCHOWSKI M-40
- OLGA KOWALCZYK K-30
- TOMASZ STEMPEL M-40
- BARTOSZ ADAMIAK M-30
- SEBASTIAN BERNACKI M-30
- RADOSŁAW WYRWAŁ M-40
- MACIEJ MACIOSZEK M-20
- DAWID SZEPIELAK M-40
- ADAM PSZCZOLIŃSKI M-40
- JAROSŁAW CICHOSZEWSKI M-40
- BEATA KURIATA K-50
- MARCIN JĘDRZEJEWSKI M-30
- ROMEK WRZESIŃSKI M-40
- TOMASZ WOJTECKI M-20
- BENEDYKT KWAŚNIEWSKI M-60
- DOMINIK PIĄTKOWSKI M-30
- IVAN TARAN M-30
- MIKOŁAJ BEDNARCZYK M-20
- MICHAŁ SANCZENKO M-50
- TOMASZ DUDEK M-40
- SZYMON SZCZECIŃSKI M-20
- FILIP KLISZCZYK M-40
- MAREK DMITRUK M-40
- DEEP PAREKH M-20
- ALEKSANDER KRĘC M-50
- DANUTA CIEŚLAWSKA K-40
- PRZEMYSŁAW FRANKOWICZ M-40
- SATYA MISRA M-40
- KRYSTIAN KOSTRZEWA M-20
- DANIEL DUDEK M-40
- JAKUB KUCHNIAK M-20
- PIOTR PIENIEK M-40
- PIOTR OBŁUSKI M-40
- RADEK KARASIŃSKI M-40
- FRODE BERG M-50
- MICHAŁ PLICHTA M-20
- MACIEJ ADAMASZEK M-40
- JANUSZ KUNKA M-30