45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
6260 GENADIJS KOBENKINS M-20
- MIROSŁAW PYTLIK M-30
2413 RAFAŁ ŻÓŁKOWSKI M-30
- MARCIN ŁUKASIK M-30
2418 SEBASTIAN JAWORSKI M-30
10039 GRZEGORZ LEJAWKA M-40
10396 MARCIN WANDYCZ M-30
2435 PAWEŁ TOCHOWICZ M-50
6295 PAWEŁ CHABER M-30
10501 AGNIESZKA KARCZEWSKA K-40
6310 ŁUKASZ GIEGIEL M-30
5046 TADEUSZ KOSTRZEWA M-60
2461 GRZEGORZ SZTYK M-30
2468 ALEKSANDRA DOMINIAK K-40
7298 LIDIA CZUPRYNIAK K-20
2478 TETIANA DRANCHUK K-30
6335 ATHANASIOS TSOLAKAKIS M-40
6343 ANDREI FLOREA M-30
6352 ALEKSANDER HANKIEWICZ M-40
6360 RACHEL NEEDHAM K-30
10179 GRZEGORZ GŁOWIAK M-30
- JIAYU ZHOU M-30
2535 ALEKSANDER WENCEL M-40
- JAKUB LESZCZYNSKI M-20
10741 STEFAN WICHER M-40
3600 MAREK ŻWAWY M-50
- MACIEJ JUDA M-30
6390 EWA BĄK K-50
- FILIP CHYŁKOWSKI M-20
2546 TOMASZ MICHALCZYK M-40
7771 PRZEMYSŁAW KOMUDA M-30
- JACEK KARPOWICZ M-50
10001 MARIJA MIKSA K-30
- RAFAŁ MICHALUK M-40
6423 MAGDALENA STECZEK K-30
- DOMINIK HAŁADUS M-40
10013 KACPER BUDNIAK M-20
2622 MACIEJ CHILMANOWICZ M-30
6499 ALEKSANDER TRUSZKIEWICZ M-30
2630 PAWEŁ JERUSZKA M-40
2639 KRZYSZTOF WRÓBEL M-40
3180 MICHAŁ RUSIŃSKI M-20
10024 KRZYSZTOF WALENCIK M-20
6151 KORDIAN IZDEBSKI M-40
- JAN JAKUSEWICZ M-30
2656 DOMINIK CZAJKA M-30
- JAROSŁAW MURACH M-40
6454 PAWEŁ BOLISĘGA M-20
2670 MICHAŁ TUŁODZIECKI M-30
4231 MAGDALENA WACH K-40
6469 PAWEŁ PRZEKOPIAK M-40
3593 GRZEGORZ ZALIWSKI M-50
2692 KRZYSZTOF PRZEWOŹNY M-50
10041 MARCIN JAGODZIŃSKI M-40
6831 PATRYK FIDO M-20
10302 GRZEGORZ WĘGIEŁEK M-30
2704 DOMINIK SUPERA M-20
10048 ŁUKASZ KARCZEWSKI M-40
2713 ADAM GĘBAL M-30
- OLIWER KUCHARZYK M-20
5077 ANNA GRAD K-30
6523 GRZEGORZ KARYS M-30
2728 JAKUB MUCHA M-30
6531 MACIEK JANAS M-40
6533 MICHAŁ WOSZCZYK M-20
10061 DAMIAN ZYCH M-30
6600 MAŁGORZATA RZECZYCKA K-40
2755 KATERYNA PALYHA K-30
10071 ZIEMOWIT SZWEDEK M-40
6571 DOMINIK KOWAL M-20
6565 JAN BŁONIARZ M-20
6079 JO FELLOWES K-40
6567 PRZEMYSŁAW KALIŃSKI M-40
8148 PIOTR MAMEJ M-50
2800 ANNA KOWACKA-KUCZEK K-40
2808 JOANNA BEDNARSKA K-30
6583 RADOSŁAW KADZISZEWSKI M-30
4420 RENATA PIECH K-30
3584 KATARZYNA BERDZIK K-30
- KRZYSZTOF KRUSZYŃSKI M-60
5094 LEWIS ELGEY M-20
2836 DAMIAN SPADŁO M-30
2839 MICHAŁ MAZUR M-40
2846 ANNA ZIELONKA K-40
2921 AGRECH PIERRE M-30
6628 SEBASTIAN CHAMERA M-20
5253 BARTOSZ DULIK M-30
5100 NINA DOSKOCZ K-30
5101 ANNA STANISŁAWSKA K-20
7881 JACEK CIEŚLIŃSKI M-50
- JUSTYNA OWSIAK K-40
3015 PIOTR LESIECKI M-20
3285 ALINA HOMENIUK K-40
2900 JAKUB ANTOLAK M-20
2906 ROBERT STUZER M-40
7002 ANDRZEJ JURKIEWICZ M-50
- JAKUB JUZELUK M-20
2927 MONIKA MARCHEWKA K-40
10382 ARKADIUSZ GAJDA M-40
5197 MARIUSZ SUMIŃSKI M-40
7469 TOMASZ KUĆMIERCZYK M-30
3809 MARCIN MORGAŚ M-20
3825 PAWEŁ PARGULSKI M-20
7503 CHUCHUAN YANG M-50
3840 IGA STĘPNIAK K-30
- MARCIN RUTYNA M-30
3851 WOJCIECH PIELA M-40
3864 DOROTA SAWICKA K-40
10407 MICHAŁ KRYŃSKI M-20
7555 ŁUKASZ MAGDA M-30
7550 GILBERT BOTTY M-50
10415 ŁUKASZ KOZIKOWSKI M-30
7565 BOŻENA PASZKOWSKA K-40
- MICHAŁ OŻIBKO M-30
3911 JOE HEMMANT M-40
7574 SEAN JACKSON M-30
6154 KAMIL SZATANIK M-20
2061 ANDRZEJ PIEKARSKI M-40
3937 RICHARD ETCHELL M-30
7605 AGNIESZKA ŻURAWSKA K-50
3944 DARIUSZ ZAWIŁA M-40
10583 BARTOSZ CHORKOWY M-50
10440 MACIEJ WIŚNIEWSKI M-30
10447 KRZYSZTOF PODOLAK M-30
3971 RAFAEL BEZERRA RODRIGUES M-30
4017 MARTA LEWKOWICZ K-30
10361 MICHAŁ MIKOŁAJCZYK M-20
7813 MARCIN KIRYLAK M-30
7662 ARTUR MIKINA M-60
10617 ŁUKASZ POROWSKI M-30
7673 SZYMON ZWOLIŃSKI M-30
10464 WALDEMAR JEZIAK M-50
7685 KONRAD FUS M-20
7787 MACIEJ BARAŃSKI M-30
10789 ROBERT BERCAL M-40
7716 PETER PANUS M-40
4036 GRZEGORZ TELEŚNICKI M-50
4044 PRZEMYSŁAW KUCHARSKI M-20
4054 JAROSŁAW SMODEREK M-30
7737 PIOTR MARUSZAK M-30
4071 ROMAN DYLĄG M-60
7764 IGOR ATROSHKIN M-30
- MAŁGORZATA NIEWIADOMSKA K-40
10485 ŁUKASZ BANASZKIEWICZ M-30
4100 KAMILA BARTOSIK-BUDECKA K-30
4111 CEZARY WALUSZKO M-20
7778 ARKADIUSZ MIKOŁAJCZAK M-30
7786 DAWID MĘŻYŃSKI M-20
4123 ŁUKASZ SOŁTYSIAK M-30
8120 STEFAN VETRILA M-30
- KENNEDY HILLS K-40
7801 ARTUR PSZENNIAK M-30
10507 MYKOLA SEREDYCH M-60
10429 ZBIGNIEW ZGOLIŃSKI M-20
2974 CLARA GIOIELLO K-20
4144 MARCIN KRAJEWSKI M-40
8072 PIOTR FILIPKOWSKI M-40
2189 KATARZYNA KARYŚ - SKOWROŃSKA K-40
8118 MIKOŁAJ OSTRZOŁEK M-20
4158 MICHAŁ PAWLYTA M-40
4162 JOANNA NOWICKA K-70
4168 SŁAWOMIR OBRĘBSKI M-50
2026 BARD BRAEKKEN M-50
5249 BORYS REPILEVSKYI M-20
7860 MACIEJ RUCZYŃSKI M-60
6095 DAMIAN ZACHMYC M-30
- JERZY KWIDZIŃSKI M-20
4205 ROBERT DĘBSKI M-50
10545 FILIP JAKUBIK M-20
10549 PIOTR ZABOREK M-40
- SHUBHAM PRAJAPATI M-20
10554 PAWEŁ KILIAN M-30
10557 TOMEK KRUPIŃSKI M-40
2258 MICHAŁ MAZUR M-40
10561 DAMIAN JURKIEWICZ M-40
10330 GRZEGORZ RACIŃSKI M-30
- MARCIN SKWAREK M-30
- ANTON SZMELOW M-30
7901 ANDRZEJ WITKOWSKI M-40
10580 MATEUSZ KRAWCZUK M-30
4277 MONIKA CHOJNACKA K-40
10803 SEBASTIAN SZPINDA M-40
- MONIKA PĘKUL K-30
5022 MICHAŁ NURZYŃSKI M-50
7929 KLAUDIA BRZEZIŃSKA K-30
2511 MILENA WRĄBEL K-30
2462 DARIUSZ OSTROWSKI M-50
10610 IWONA DRZEWIECKA-GAJDA K-30
10613 HUBERT ŁUSZKIEWICZ M-20
2159 BARTOSZ OLEJNIK M-30
2111 JANUSZ KAROLEWSKI M-60
6339 MICHAŁ IZDEBSKI M-30
6067 RAFAŁ ROGIŃSKI M-50
6190 MARIUSZ DUBIELECKI M-40
6234 PAWEŁ SULIK M-50
6620 ADRIANA PIWOŃSKA K-40
7958 PAWEŁ DZIADOSZ M-40
5268 PAWEŁ FABISIAK M-40
7973 MIKOŁAJ SZMURŁŁO M-30
10779 WOJTEK HULEK M-30