45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
2123 ŁUKASZ ZAWADZKI M-30
6094 MARCIN KOPIEC M-50
6323 KAROL ZALEWSKI M-40
- MICHAŁ SANCZENKO M-50
2143 TOMASZ JACZYŃSKI M-40
6109 KRZYSZTOF KĘDLARSKI M-50
6116 MATEUSZ RYNK M-30
5067 KLAUDIA KOWALCZYK K-40
10254 TOMASZ CYNAR M-40
6125 LEONARD MILCIN M-40
2194 FEDERICO VIOLATO M-30
6038 MICHAŁ GÓRECZNY M-40
2212 KAROL KĘDZIERSKI M-20
2220 RAFAŁ WYSOCKI M-40
- KÉRIM HAMMOUDA M-30
2236 SZYMON FITUCH M-20
- BARTOSZ ADAMIAK M-30
10673 BARBARA POPEK K-50
10770 BEATA MICHALSKA K-50
- ARKADIUSZ BOWSZYS M-40
2279 MIROSŁAW MELANIUK M-60
10682 MIROSŁAW NOWAK M-40
5025 KRZYSZTOF ROGOWICZ M-40
6202 KAZIMIERZ SOSNA M-60
2299 CHRISTOPHER KUPKA M-40
- MAGDALENA ŚLIWKA K-30
2313 LEONARDO PIERRE M-40
- SHELLEY PELCHER K-50
2337 PIOTR RODEWALD M-40
2345 MARLEN PRUUNLEP K-40
2354 TOMASZ SIEJKOWSKI M-40
2358 MAREK ZĄBEK M-60
2366 GRZEGORZ ORZECHOWSKI M-40
10699 MACIEJ OBUCHOWICZ M-50
6247 MAREK WILCZAK M-30
- MACIEJ MACIOSZEK M-20
2397 MICHAŁ TWARDAWA M-40
6262 TOMASZ ANDRZEJEWSKI M-40
2002 MARTYNA MUSKAŁA K-20
2415 STEF ALFRINK M-30
6277 MAREK MAGDIJ M-30
2423 WANDA PRZYBYLAK K-60
6289 DANIEL TAŁANDA M-30
2439 ADAM KOWALSKI M-40
2445 MAREK SIUDA M-50
6318 PIOTR SEREMAK M-30
10721 WERONIKA MIECZKOWSKA-LAPKE K-30
2469 JASIEK OLEJARZ M-50
10722 TOMASZ HRYSZKO M-50
2482 JERZY KOZAKIEWICZ M-40
10344 MARCIN SĄGOL M-30
2489 KATHERINE ATKINSON K-30
2494 JAKUB LIPKA M-30
6404 JULIA ORZECHOWSKA K-20
10732 JAROSŁAW HOC M-50
10735 MAREK LUSZTYN M-40
10625 WOJCIECH GRACZYK M-20
2526 NIKOLAS PARASOGLOU M-60
- TOMASZ OLSZEWSKI M-40
2536 JAROSŁAW HUZIUK M-40
6366 BARTŁOMIEJ BĄK M-20
6380 MICHAŁ CZYŻ M-30
10743 PIOTR TOMALSKI M-40
- PRZEMYSŁAW FRANKOWICZ M-40
6391 MAREK BĄK M-50
6406 ŁUKASZ TATYS M-40
2588 KONRAD SOKOŁOWSKI M-40
10002 BEATA CZERWIŃSKA K-40
6413 MACIEJ KRYCZAŁO M-40
2598 RYSZARD JĘDROWSKI M-40
7542 KRZYSZTOF NOWOTKA M-40
6898 WOJCIECH KOKOSZKA M-40
2614 HUBERT OLEJNICZAK M-30
8083 PIOTR TOMCZYK M-40
10014 ADAM RAUER M-40
3034 AREK CIEŚLIŃSKI M-30
- PATRYK BRZEZINSKI M-40
- GUILLAUME GHESQUIER M-40
- BARTOSZ KUPCZYK M-20
6448 PAWEŁ POMORSKI M-20
2660 MICHAŁ WOJTCZAK M-30
2666 OSKAR SARNA M-20
6459 MONIKA NASKAUSKĖ K-20
6463 ADAM CHYLIŃSKI M-30
4193 PATRICK KOŹLICZAK M-30
7709 KAROL KLECHOWSKI M-30
6480 ALEKSANDER WŁAZAŁEK M-20
6491 MAJKEL LEŚNIEWSKI M-30
6494 NIKITA KOLESNEV M-40
- MAŁGORZATA KUKLO K-40
- RAFAŁ SUJKA M-30
6510 DOMINIK WITASZCZYK M-30
- KATARZYNA OSOWSKA K-50
- RADOSŁAW WYRWAŁ M-40
2725 MICHAŁ BANASIŃSKI M-30
6526 KRZYSZTOF KORNASZEWSKI M-30
- PIOTR MATYJANKA M-40
- ZENON MOŚCICKI M-70
7136 JOANNA TERESZKIEWICZ K-30
3480 PIOTR HACZYK M-50
7152 PIOTR MINCEWICZ M-40
7160 AGNES BLOQUET K-30
7164 MARCIN POCIECH M-30
7173 RAFAŁ TELIGA M-30
3894 KRZYSZTOF PAŁYSKA M-70
3522 MATEUSZ KOSIŃSKI M-20
3528 JAN SOCHA M-60
7208 KAMIL MISZCZUK M-30
3540 MAREK MAJEWSKI M-40
3554 MARCIN KANTARSKI M-40
3564 SZYMON ROGOZIK M-30
7223 MICHAŁ ŻELIŃSKI M-20
3577 RYSZARD BOROŃ M-60
3896 MARCIN BARTCZAK M-40
7247 MICHAŁ ILKIEWICZ M-40
3370 PRZEMYSŁAW GURBAN M-40
3613 PAWEŁ RYTAROWSKI M-50
3616 JAKUB PRZEŹDZIECKI M-40
10574 JACEK BARECKI M-30
3630 MICHAŁ SZWAJCA M-40
7292 JANUSZ MALCZYK M-40
5184 RAFAŁ PODOŁOWSKI M-20
8088 PIOTR PRZYWARA M-40
7320 ANGELIKA KAMIŃSKA K-40
- KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKI M-30
3680 TADEUSZ WLAŹLAK M-60
3688 WITOLD MADEJ M-40
5201 SYLWESTER BERA M-40
3709 MARIUSZ OSYPIUK M-40
3719 MICHAŁ MALANOWICZ M-30
3725 MAŁGORZATA PRZEŹDZIĘK K-40
10362 SZYMON PRZYBYLAK M-30
7388 HUBERT KUCIŃSKI M-40
7400 DARIUSZ PIETRZAK M-50
7409 ARKADIUSZ PISZEWSKI M-50
- PIOTR OBŁUSKI M-40
3769 TOMASZ KAMIŃSKI M-20
3774 EULALIA MORGIEL K-30
3780 SEBASTIAN ŻUCHNIEWICZ M-30
7461 MIKOŁAJ MARZEC M-40
3797 ŁUKASZ KĘDZIORA M-40
3801 DOROTA OLSZEWSKA K-40
7480 RAFAŁ MICHALIK M-30
7523 BARBARA DUDKO K-30
7498 PABLO MARTIN DELGADO M-40
3831 MICHAŁ MULARZUK M-20
3850 PAWEŁ MARCINIUK M-30
7517 ŁUKASZ FITRZYK M-30
7952 TOMASZ ZINKO M-30
3982 KATARZYNA SINKIEWICZ K-30
4104 RAFAŁ PAWLAK M-40
3872 PIOTR SZYMAŃSKI M-50
3876 JAKUB ZIMNOCH M-20
3879 MACIEJ GAJEWSKI M-20
7566 MACIEJ MAĆKOWIAK M-40
3904 IZABELA BAR K-40
10566 RYSZARD TOBIASZ M-40
3918 MACIEJ PUDLARZ M-20
7591 WOJCIECH KŁOSSAK M-40
7776 MARCIN KAWKA M-30
10435 IRENEUSZ BOROWICZ M-40
3958 ANNA ŚWIERCZEK K-30
6582 SARA JASIONOWSKA K-20
10449 ŁUKASZ DONAJ M-30
5213 TOMASZ NAGOT M-40
10456 SEBASTIAN AMBROZIAK M-30
- DANIEL WALLER M-40
7668 KAMIL MAŁECKI M-30
7674 PIOTR KUNKEL M-30
2569 MAREK KOŁAKOWSKI M-20
7701 ADAM GOZDALSKI M-30
4012 DAREK SEMENOWICZ M-40
4016 MATEUSZ SZCZEŚNIAK M-20
7710 JANUSZ AULEYTNER M-40
- JAROSŁAW JULKE M-50
7721 NADIIA HOLOVKO K-30
10479 BARTŁOMIEJ STWORA M-40
- KAMIL KANIA M-30
- BARTOSZ OTŁOWSKI M-20
4072 PRZEMYSŁAW CHMIEL M-40
4078 ŁUKASZ SARNACKI M-30
211 STANISŁAW ORLICKI M-60
4090 MICHAŁ WĘGRZYNEK M-40
7773 ALIAKSANDR KLIMUK M-20
7781 MATTHEW WARNER M-20
4116 KRZYSZTOF WOJTOWICZ M-30
8116 MILENA ORZECHOWSKA K-20
3957 OLHA HLOTOVA K-40
7825 MACIEJ KUROWSKI M-40
- ZDZISŁAW HABIGIER M-50
4131 DOMINIKA TOMCZYK K-30
4134 GORKA ISASI M-50
7818 RADOSŁAW SKRZECZ M-30
4150 DOROTA LEONKIEWICZ K-20
8198 DAWID ŚMIETAŁO M-30
5244 TOMASZ STASZAK M-20
4163 CARL HERSCHELL M-40
4169 JULIA RĄCZKA K-20
- MICHAŁ MOHLEK M-20
10527 BARBARA JANKOWSKA K-40