45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
6457 KRZYSZTOF KWAŚNIEWSKI M-50
2677 KAMIL KINDELA M-30
3247 MARCIN KŁOS M-50
2685 NORBERT NOWAKOWSKI M-40
2690 PATRYK SŁADEK M-30
2693 EWA KRUSZEWSKA K-50
7285 JOANNA PYRAK K-30
2707 MARTIAL BUTZIG M-40
7827 PIOTR SZELĄG M-40
6514 ŁUKASZ ROSSA M-40
- LILIANNA NOWAK K-30
- OLGA KOMOROWSKA K-30
6527 PATRYK WIECZYŃSKI M-30
7546 MAGDALENA WYSOCKA K-40
6535 DOMINIK KORNILUK M-30
6537 JOE VELEZ M-40
6540 WŁODZIMIERZ WOJTEK SZYMANKIEWICZ M-60
2751 MARCIN NOGA M-40
10067 MICHAŁ NOWAK M-40
10070 WOJCIECH GARCZYŃSKI M-30
6558 ANDREAS KAFKAS M-30
6563 WOUT VANDESOMPELE M-20
5086 MICHAŁ WILKOŁAWSKI M-30
10075 PIOTR FILAS M-40
- EWA IZABELA FIEDOROWICZ K-40
10078 JACEK ZIÓŁKOWSKI M-40
2802 MICHAŁ POLAŃSKI M-20
- PAWEŁ ADAMOWICZ M-30
6584 PIOTR MASARCZYK M-40
6590 MARCIN BOROWY M-20
- MAREK BARTOSZ M-40
5093 RADOSŁAW ROWICKI M-30
6607 OLGA BARAN K-30
- ROMAN ODOSZEWSKI M-40
- PAWEŁ RYS M-30
6617 WALDEMAR BANASZEK M-40
6618 GRZEGORZ KICZYŃSKI M-40
- MICHAŁ ŁUCZYŃSKI M-40
6626 BARTOSZ ZAJĄC M-30
6633 WIOLETTA KATA K-50
2875 ROBERT TELEGA M-50
10089 MARIUSZ JANIK M-30
7180 WIOLETTA CIEŚLIŃSKA K-50
6644 NADIA BUDZOWSKA K-20
- NATALIA DERA K-30
10542 EDYTA ORŁOWSKA K-30
6659 CHARLIE WHIPP M-40
2909 KATARZYNA GRUDZIŃSKA K-40
10106 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK M-30
6672 SŁAWEK BABIŃSKI M-40
- GRZEGORZ LIS M-40
6683 ELISA VALDEZ K-40
6694 ERNEST BRZOZOWSKI M-40
2955 VLADIMIR ANTONOVITCH M-50
3022 PIOTR ZAREMBA M-30
- IGOR KRYTSAK M-30
- GRZEGORZ SUTRYK M-30
6712 PAWEŁ BACAŃSKI M-30
- MARIUSZ DUDEK M-40
2984 PAWEŁ SZAŁAJKO M-40
2990 CHRIS JOHNS M-30
10125 MAREK GIL M-40
205 MICHAŁ STRZAŁKOWSKI M-70
3008 KRZYSZTOF KONARZEWSKI M-20
10128 MAGDALENA SOBOL K-40
3021 MARCIN FIJAŁKOWSKI M-30
6745 MAREK MITIS M-30
3032 MARCIN CHYRA M-20
3043 PIOTR MIERZWA M-20
- JONATHAN PASSINI M-30
3057 MACIEJ KRASUCKI M-20
5120 EDDIE WEAVER M-30
10140 PIOTR GOLIŃSKI M-30
3118 VERONIKA RATSA K-20
3076 NORBERT SEREMAK M-30
3081 ARTUR WIERCIOCH M-40
3088 KOSTAS SIMOS M-50
6782 MICHAŁ WEBER M-30
3286 KONRAD PAWLAK M-40
6789 MACIEJ WOJTKOWSKI M-40
3113 PAWEŁ SKUTELI M-30
5125 ŁUKASZ MARUSZAK M-30
5127 HAMISH ROSEWARNE M-20
3123 PAVLO TOLUBYAK M-20
3128 PIOTR RADZIWIŁOWICZ M-40
3134 ISAK HERTIN M-20
10277 PATRYK DANEK M-20
3598 LESZEK DEC M-40
3152 YULIIA MATSIONOVA K-20
- OLE TOFT M-40
3761 MATEUSZ LEWICKI M-30
- MAREK POKORA M-20
10169 JACEK BIENIAS M-50
10172 PAULINA BEŁKOWSKA K-30
3183 THOMAS THEAKANATH M-50
3188 SAID BAHIR M-40
3207 MICHAŁ LEWANDOWSKI M-30
7779 MONIKA SWĘDZIOŁ K-40
- DANIEL JUREK M-40
10494 FRANCISZEK PIECZARKA M-60
7788 PIOTR KUŁAK M-30
7790 BEATA TRONOWSKA K-50
10503 JAKUB MILCZARSKI M-20
7809 TOMASZ RZYSZKIEWICZ M-50
10607 ROBERT SKURCZAK M-50
- CARLOS RUIZ M-40
10510 ROBERT KRAWIEC M-30
4149 MARCIN NOWAK M-40
7829 MARCIN ROKITA M-40
4214 MARIUSZ KABZA M-50
4159 AGNIESZKA PRYCINSKA K-40
- ŁUKASZ PACZWA M-20
7850 WOJCIECH PÓŁROLNICZAK M-20
7865 RACHEL DONNELLAN K-30
10529 KRZYSZTOF FILARSKI M-40
4187 JAROSŁAW TKACZYK M-40
3260 OLEKSADR VOZNESENSKYI M-30
- ROSEANNE RUSSELL K-30
4209 ADAM KRZYWICKI M-30
- ANASTASIIA KALASHNIKOVA K-20
4212 PAWEŁ LISOWSKI M-50
7882 MARTA WOJDALSKA K-20
10555 KATARZYNA DUMKA K-50
2229 ŁUKASZ PYTELEWSKI M-30
7912 ISABELLE JOSEPH K-30
- KRZYSZTOF KUZIEMSKI M-30
2254 ANGELIKA GĘCA K-20
5263 WIKTOR GROMADZKI M-20
10582 STANISŁAW KRÓLIKOWSKI M-30
7909 MIRJAM VINT K-40
10591 TOMASZ BYKOWSKI M-20
- VADIM ANOSHKO M-40
7926 YEVHENII KURMANOV M-30
2373 ANDREI SIANIUTS M-30
7938 DAWID SOŁOWIEJ M-20
7689 BOGDAN JANOWSKI M-50
2566 JAROSŁAW RYTEL M-50
6033 ŁUKASZ NAGÓRSKI M-30
8431 ALIAKSEI SUPRUNIUK M-20
6197 MICHAŁ PIKUL M-40
2089 ŁUKASZ PIĘTA M-30
7896 MICHAŁ BRZEGOWY M-30
10753 JAKUB ZYGMUNT M-20
7281 DANUTA MROSZCZYK K-40
6268 TOBIASZ SUCHECKI M-20
- PRZEMYSŁAW RYBACZUK M-30
10772 ANDRZEJ WOJTYŚ M-40
4236 CEZARY DĄBROWSKI M-50
4240 MICHAŁ DĘBIŃSKI M-50
4244 ŁUKASZ SZNERCH M-30
- ARTUR MARUSZAK M-40
4257 BARTOSZ KWIATKOWSKI M-20
5317 KAMIL BRZYKCY M-30
8014 ROBERT LEE M-40
8019 KAROL JANIKOWSKI M-20
8021 PAWEŁ KOTWA M-30
- MICHAŁ KOLASZT M-20
4289 MARCIN CIOSEK M-40
8050 MAREK ABUCEWICZ M-50
5311 PIOTR KOWALCZYK M-30
4341 DARIUSZ RYĆ M-40
8310 ANNA MICHOWSKA K-40
8104 FILIP GROT M-20
4570 ANNA SYGUŁA K-40
- ŁUKASZ CZOKAJŁO M-30
8115 MACIEJ BORKOWSKI M-20
8122 FRANCOIS HUGE M-40
8126 YEVHENII SAKHNO M-20
4363 VASIL MARACHKOUSKI M-40
- JOLANTA LEWANDOWSKA K-40
8138 WIKTOR SCHREIBER M-30
8082 MARCIN BIEGUN M-40
4600 KAMIL BUDREWICZ M-30
- OLEKSANDR KONDRATENKO K-30
- MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK M-40
8380 MARIUSZ CHMIELEWSKI M-20
8165 ARTUR NIEDZIELA M-40
16 DAN NASH M-20
4387 DANIEL STACHURSKI M-40
- MAŁGORZATA ŁEMPICKA K-30
4639 KORNELIA ZDOLSKA K-20
4392 KRZYSZTOF PRZEKLASA M-40
8396 MICHAŁ TOFILUK M-40
8402 MIROSŁAW MYDŁO M-30
8190 MARTIN DE FILIPPO M-40
4642 ARTUR ZWIERZCHOWSKI M-40
4649 SAMUEL ŚWIĘCICKI M-30
4405 MACIEJ SZYMAŃSKI M-40
8442 KAROL SKOCZYLAS M-40
8213 VLADYSLAV RUSLOV M-40
4411 MICHAŁ RZEMIENIECKI M-30
- ERNEST NIEMASZEWSKI M-20
8464 TOVE NYGAARD K-50
- RADOSŁAW OLESZKOWICZ M-20
8235 MIROSŁAW KACHNIEWSKI M-50
- PATRYK BEREŚ M-20
8485 ŁUKASZ GAJOWIAK M-30
- PIOTR KLEŚNIAK M-20
8261 CEZARY KROK M-20
8500 TOMASZ IDZIASZEK M-40