17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- MONIKA LEŚNIEWICZ K-40
- WOJCIECH DŁONIAK M-50
- BARTOSZ ROSTKOWSKI M-40
- JACEK KRONER M-30
- DARIUSZ MARCINKOWSKI M-60
- BEATA BURY K-40
- PIOTR PIOTROWSKI M-40
8029 SZYMON WALASZCZYK M-30
- KATARZYNA CIEŚLEWSKA K-40
- MARIUSZ NAUMIUK M-30
8013 MACIEJ OSIŃSKI M-40
- MICHAŁ HALAGIERA M-40
- MAGDA NABIAŁEK K-30
8045 MATEUSZ KOWALSKI M-40
- JACEK ZIELIŃSKI M-40
- KRYSTYNA HELAND-KURZAK K-30
- ANNA KIELAK K-30
- JOANNA ORLICKA K-40
13045 DAMIAN FREJ M-30
8061 ADAM LEWIŃSKI M-40
- PAVEL PICHUKOU M-30
8467 PRZEMYSŁAW JANECKI M-40
12863 PAWEŁ ORLIŃSKI M-50
- MACIEJ ADAMSKI M-30
- KRZYSZTOF MNICH M-40
8077 BOŻENA KRZYWKOWSKA K-30
12847 JUSTYNA BIERNAT K-40
- MAŁGORZATA LUBOWSKA-KUCHTA K-30
- MARTA MROCZEK K-40
- WOJCIECH BUJKO M-40
8094 MARTA PIĘT K-20
- DAVIDS SPERLINS M-20
- JOANNA DĄBROWSKA K-30
- AGATA KARP K-20
- PAWEŁ ANTONIEWICZ M-40
8111 MICHALINA DUDRA K-20
- PRZEMYSŁAW TUROWSKI M-40
13779 IZABELA RŻANY K-30
8127 JUSTYNA SZYMAŃSKA K-30
- KRZYSZTOF SZALAS M-30
8143 MACIEJ WYSOKIŃSKI M-40
- MARLENA GÓRZKOWSKA K-20
13682 MARTA LASKOWSKA K-40
- HUBERT BOSAK M-30
8159 CZESŁAW RADZIWON M-50
- SILVIA BONFANTI K-30
8175 MICHAŁ WYROSTEK M-30
- WIKTOR SAMBOROWSKI M-30
- SŁAWOMIR GRUSZCZYŃSKI M-40
- GULCIN SEVIM K-30
8191 NATALIA KUSICIELEK K-30
13112 TOMASZ WOŹNIAK M-40
- PIOTR KINASIEWICZ M-30
8207 MAREK ANTOŃCZAK M-40
13193 KAROLINA KACZYŃSKA K-20
- IRMINA PAŃCZUK-FIGURA K-40
8224 MICHAŁ ZAJDEL M-30
13209 ANDRZEJ CZERWIEC M-40
- PAWEŁ MROSZCZYK M-30
13763 AGNIESZKA KOZERSKA K-20
8336 JAROMIERZ SOBUSIAK M-40
8402 VOLODYMYR SKUBIY M-40
13747 PRZEMYSŁAW ANTONIEWSKI M-50
13551 KAROLINA KOWALIK K-30
- SEBASTIAN WERYK M-40
8240 ANETA KWIATKOWSKA K-30
13273 CYRYL NIŻEWSKI M-30
12879 EDUARDO GIL PASCUAL M-40
- ZSOLT QUITTNER M-30
8256 MARIUSZ PIŁAT M-60
- ADRIAN RANUSZKIEWICZ M-40
- EWA GORNA K-40
- EWA BOREK K-40
12961 JAROSŁAW KOWALSKI M-40
8304 PAWEŁ TWAROGOWSKI M-30
8272 MARCIN GONDOWICZ M-40
- SEBASTIAN PABICH M-30
12666 RAFAŁ KALISZ M-40
12682 MICHAŁ NAPIWODZKI M-40
12698 KATARZYNA OLSZANKA K-40
8288 PRZEMYSŁAW GÓRKA M-40
12715 AGNIESZKA WIEWIURA K-30
12732 ARTUR GOGOLIN M-30
12748 MARTA LINA HAINO K-20
12764 MARCIN NURZYŃSKI M-40
13225 AGATA KONIECZNA K-30
12782 MATTEO ROSING M-20
12798 JOANNA SOBIŃSKA K-20
12814 MACIEJ NOWAK M-50
12831 MICHAŁ JEDYNAK M-20
12895 ZOFIA SZABAT K-20
12912 ADAM BALWIERZ M-40
12928 MAŁGORZATA PABIAŃCZYK K-40
12945 STANISŁAW BOŃCZYK M-40
12979 KAMIL MAŁYSZ M-30
12995 ARTEM KARPCHENKO M-30
13011 GRZEGORZ JAKUBASZEK M-30
13027 DANIEL RZEPKA M-40
13567 KAMIL SOWA M-30
13062 VICTOR COTELO M-40
13079 DOMINIK SIUTA M-20
- KRZYSZTOF SKONIECZNY M-30
13096 MAŁGORZATA JASKÓŁOWSKA K-20
13128 PIOTR ŚWIĘCONEK M-40
8320 KRZYSZTOF STACHOWIAK M-50
13144 ROBERT TOBIASZ M-50
13487 ANNA POMERYNKO K-30
13160 MARCIN OGNIEWSKI M-30
13372 RAFAŁ KĄDZIELA M-40
13241 TOMASZ MIRONCZUK M-50
13289 TOMASZ RZYSZKIEWICZ M-50
13306 DOROTA SADOWSKA K-50
13322 ARKADIUSZ SZYDLIK M-40
13338 MARCIN PAWLIK M-30
13354 JAN JAKUB WANIOWSKI M-30
13388 PATRYCJA CEDRO K-30
- TOMASZ GRZEGORZEWSK1 M-50
13405 AGNIESZKA KULIK K-30
13422 ANIA KRUK K-20
13438 KONRAD ŁOWCZAK M-30
13471 CHRISTOPHE DEFOUX M-50
13455 JAKUB DOBOSZ M-30
13503 MICHAŁ TEODORCZYK M-30
13519 MARCIN MATYSIAK M-40
13535 MONIKA GĘSIARZ K-30
13583 KACPER KARPIŃSKI M-20
13599 PAWEŁ NAWROT M-40
8353 JAKUB GODLEWSKI M-30
13615 MARIUSZ POKORA M-30
13632 JANUSZ FLORCZYK M-40
8435 PATRYCJA SZCZESIUL K-30
13648 MICHAŁ BARTOS M-30
- MARTA GREGORCZYK-ŚWISTEK K-40
13665 MATEUSZ PACYNIAK M-30
- MARIUSZ MALIGRANDA M-30
13698 ALIAKSANDR PIASTSIUK M-40
13714 MARTYNA OLEJNIK K-20
- JOANNA GRZANECKA K-40
13730 ZBIGNIEW FALBA M-50
8369 JAN WIDMANSKI M-20
- EWA BOGUSZ K-40
- PAVLO TURCHYNETS M-20
8385 ŁUKASZ ZAJĄC M-30
- JOSEPH SALIBA M-50
- IZABELA PIECHOWKA K-20
8664 KARYNA CHERNIAKHOVYCH K-20
8418 RAFAŁ SAFIN M-20
- MYKOLA HROSHKO M-30
- ADAM SZYMKIEWICZ M-30
- KAMIL KUSZMIDER M-30
8451 ŁUKASZ DANIELAK M-30
- AGNIESZKA SZYMCZAK K-30
- JACEK NIKEL M-30
- MAKSYMILIAN ŁOSIOWSKI M-40
- MARCEL PLATON M-20
8570 STANISŁAW JAKUBOWSKI M-20
8500 TIM MARTIN M-30
8484 BARTOSZ POST M-30
- NIKITA KOMAROV M-40
- OLAF KACPERSKI M-50
3894 SWIETŁANA POPIS K-40
- TOSHINAO MAEDA M-50
8517 DARIUSZ RAMS M-40
4064 ANNA MURACKA K-20
- PIOTR JACZYŃSKI M-40
4080 ADRIAN BARTNICKI M-20
3910 KRZYSZTOF GIETKA M-40
- RAHILA CHAMANI K-20
3926 DANIEL ŁADZIAK M-30
3942 ANNE MUYARD K-50
3958 MAREK REDA M-40
8610 PRZEMYSŁAW CIEŚLAK M-40
- ADAM PUŁAŃSKI M-30
3862 SERGII ORLENKO M-40
3974 ŁUKASZ DWORNICZAK M-40
3990 MARIUSZ JACHIMCZUK M-50
4048 ANDRII ZAHORNYI M-30
8586 SAMUEL ZEP M-40
4096 AGNIESZKA NOWICKA K-50
3878 MICHAŁ CHMIELEWSKI M-40
9283 KAROL STACHURA M-20
9251 IGOR SZYMONCZYK M-20
9267 MYKOLA SERDIUK M-30
8648 MICHAŁ PIEŃKOWSKI M-50
9299 MICHAŁ BŁESZYŃSKI M-40
4016 JAREK ŚLIWA M-50
8533 MACIEJ TURSKI M-30
8554 KAROL KRYSTOSIAK M-40
9395 SYLWIA GARDECKA K-30
9315 PAWEŁ WITWICKI M-40
4032 PAWEŁ FAŁEK M-30
9411 BARTŁOMIEJ KSIĘŻAK M-40
8680 BARTŁOMIEJ JARZYNA M-40
9427 DARIA BARTNIAK K-30
9515 ADAM TRZCIŃSKI M-30
9443 IGNACY KAIM M-30
8696 FILIP LATOSZEK M-20
9223 ALIAKSANDR NIKIPARCHYK M-20
9460 MART ROUMEN M-30
9331 DARIUSZ DĄBROWSKI M-40