17. Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
8273 PIOTR SIBORENKO M-40
8272 MARCIN GONDOWICZ M-40
8271 JUSTYNA KLUKOWSKA K-20
8270 UMBERTO D'AURIA M-30
8269 DANIELE BONARI M-20
8268 MATEUSZ KULIŚ M-20
8267 PIOTR MŁYNARCZYK M-50
8266 MARCIN BŁOŃSKI M-40
8265 MICHAŁ SKRZYPEK M-30
8264 KAMIL MALCZYK M-30
8263 MARCIN KASZA M-40
8262 JAROSŁAW SOKOŁOWSKI M-40
8261 MARCELI GAWRYŚ M-40
8260 TOMASZ KWAŚNIEWSKI M-40
8259 ALEXEY RYMASHEVSKI M-30
8258 BARTŁOMIEJ POKRZYWIŃSKI M-30
8257 DARIUSZ CZERNY M-40
8256 MARIUSZ PIŁAT M-60
8255 MICHAL SZEGDA M-30
8254 RAFAŁ KOŁODZIEJSKI M-40
8253 IWONA MACIĄG K-30
8252 ANDRZEJ KAWKA M-60
8251 MARIA BERK K-30
8250 MARIUSZ GRZYWA M-30
8249 ŁUKASZ SMYK M-40
8248 ALEKSANDRA KALINOWSKA K-30
8247 KRZYSZTOF ZAKOŚCIELNY M-50
8246 IGOR DUDEK M-20
8245 KINGA DĘBOWSKA K-20
8244 VERONIKA ISMAILOVA K-30
8243 RAMAN SAMUSEU M-20
8242 ALEKSANDRA BOZOVIC K-40
8241 ALEKSANDRA KOZA K-20
8240 ANETA KWIATKOWSKA K-30
8239 ROMAN KOŁODZIEJ M-50
8238 IWONA PRAWDA K-40
8237 SEBASTIAN PRAWDA M-40
8236 DARIUSZ DĄBROWSKI M-50
8235 PIOTR DEPTUŁA M-50
8234 RADOSŁAW PIECHNA M-40
8233 TOMASZ ŚMIGIERA M-40
8232 KRYSTIAN WENTA M-30
8231 OLIMPIA MATYJA K-20
8230 MICHAŁ KOSTRZEWA M-20
8229 KRZYSZTOF JURSKI M-40
8228 PAULINA WOŹNIAK K-20
8227 KRZYSZTOF RYCHLIK M-30
8226 MARIOLA ŁADA K-40
8225 PIOTR JANISZ M-30
8224 MICHAŁ ZAJDEL M-30
8223 SYLWIA KRAUZE-NOWAKOWSKA K-40
8222 PAWEŁ BIAŁKOWSKI M-20
8221 PAWEŁ KALKOWSKI M-40
8220 ADAM GAŃKO M-50
8219 JANUSZ KRUPA M-50
8218 ANDRZEJ MAZUREK M-20
8217 EMILIA MENDYGRAŁ K-40
8216 BARTOSZ SAWICKI M-40
8215 EMILIAN BUCZEK M-30
8214 MATEUSZ WAGNER M-30
8213 BRENDAN BAILEY M-30
8212 EKATERINA LEVITSKAIA K-20
8211 MARTA CZUBAJ K-40
8210 PIOTR SZCZEPANIK M-40
8209 TOMASZ MIŚKIEWICZ M-30
8208 GRZEGORZ BIELECKI M-40
8207 MAREK ANTOŃCZAK M-40
8206 PIOTR SZEFER M-40
8205 WOJCIECH MACIEJOWSKI M-40
8204 PIOTR WŁODARCZYK M-20
8203 RADOSŁAW IGNATOWICZ M-40
8202 DOROTA DOBRZAŃSKA K-30
8201 BEATA MARKOWSKA -KLEPACKA K-30
8200 MICHAŁ WESOŁOWSKI M-30
8199 PAULINA HANKA K-20
8198 KAROLINA BEDRUNKA K-20
8197 ARKADIUSZ HODLIK M-30
8196 ALEKSANDRA WIECZOREK K-20
8195 WOJCIECH KASPROWICZ M-30
8194 MICHAŁ NISENGOLC M-30
8193 JAN PASZKIEWICZ M-30
8192 MARIA TEICHERT K-50
8191 NATALIA KUSICIELEK K-30
8190 MARCEL MIŃKOWSKI M-20
8189 PAWEŁ BOROWSKI M-40
8188 IRENEUSZ ZIMNY M-40
8187 PRZEMYSŁAW STĘPIEŃ M-40
8186 WOJTEK MICHOTA M-40
8185 MICHAŁ NURZYŃSKI M-50
8184 MICHAŁ KURPIEWSKI M-20
8183 MARCIN KASPROWICZ M-40
8182 MARTIN DYRSKA M-30
8181 BEATA DYRSKA K-30
8180 LESZEK KLEIMAN M-70
8179 KRZYSZTOF KONIEC M-50
8178 GRZEGORZ POŁEĆ M-60
8177 HUBERT GAWOREK M-40
8176 TOM CANNON M-30
8175 MICHAŁ WYROSTEK M-30
8174 ALEKSANDER PAWLAK M-20
8173 HUBERT GIL M-40
8172 MACIEJ JEMIOŁO M-30
8171 MAGDA GÓRECKA K-20
8170 SEBASTIAN PRZYBOROWSKI M-20
8169 TOMEK PIETRUCZUK M-50
8168 MIKOŁAJ DUTKIEWICZ M-20
8167 MATEUSZ WŁODARSKI M-20
8166 KRZYSZTOF PONIATOWSKI M-40
8165 DOMINIKA NIEWIATOWSKA K-20
8164 MACIEJ MAJEWSKI M-30
8163 PAWEŁ OLSZOWY M-40
8162 AGA NGUYEN K-40
8161 HANKA MAŁECKA K-50
8160 JACEK ROSŁAN M-60
8159 CZESLAW RADZIWON M-50
8158 PIOTR CZARNOTA M-30
8157 MARZENA NOWOBILSKI K-20
8156 BARTEK KUŚMIERCZYK M-30
8155 KAROLINA PENDRASIK K-20
8154 KATARZYNA FABROWICZ K-40
8153 BŁAŻEJ ŚWIĘTANOWSKI M-30
8152 PIOTR TOMCZAK M-40
8151 IREK MIROWSKI M-50
8150 RUTGER BROER M-20
8149 MATEUSZ GALON M-30
8148 RICHARD BURLEIGH M-50
8147 RAFAŁ OGRODOWCZYK M-40
8146 RAFAL WOLNIEWICZ M-30
8145 SZYMON JABCZYNSKI M-30
8144 RAFAŁ STYŁA M-40
8143 MACIEJ WYSOKIŃSKI M-40
8142 DOROTA ALBRECHT K-30
8141 MAŁGOSIA KOWALSKA K-30
8140 IZABELA SIEKIERSKA K-30
8139 MARCIN MIECZNIK M-30
8138 BEATA RAŹNIAK K-50
8137 JULIA MOOS K-20
8136 IRYNA KONOPLOVA K-40
8135 PIOTR SKROBEK M-30
8134 MICHAŁ POLITOWSKI M-40
8133 ANNA RACIBORSKA K-30
8132 GRZEGORZ BER M-40
8131 TORSTEN SCHIMMER M-40
8130 PAULINA KAWALEC K-30
8129 ŁUKASZ RYŃSKI M-30
8128 TOMASZ KOPIK M-40
8127 JUSTYNA SZYMAŃSKA K-30
8126 DAWID BULANDA M-20
8125 ŁUKASZ CHYLAK M-40
8124 ARTUR SZCZYPIŃSKI M-20
8123 EZRA DZWONIAREK M-20
8122 KRZYSZTOF JONAK M-50
8121 MAŁGORZATA ŚWIDERSKA K-70
8120 KRZYSZTOF PRĘDOTA M-60
8119 PIOTR WIŃSKI M-20
8118 MAREK JACEK M-60
8117 ARKADIUSZ ŚLIWKA M-40
8116 AGATA SZUCA K-30
8115 TOMASZ PIETRZAK M-30
8114 KAJA OŻGO K-30
8113 SZYMON BIELAWA M-40
8112 PIOTR SOBOLEWSKI M-30
8111 MICHALINA DUDRA K-20
8110 MACIEJ WIECZOREK M-40
8109 ADRIAN BARAŃSKI M-20
8108 KAMIL SÓJKA M-20
8107 ANDRZEJ DRZEWIECKI M-40
8106 WOJCIECH RUSICKI M-30
8105 PAWEŁ TARNOWSKI M-30
8104 RAFAŁ WĘGRZYN M-50
8103 AGNIESZKA SAŁUDA K-30
8102 JOHN JANKOWSKI M-20
8101 TOMASZ WILK M-50
8100 IWONA KOŁODZIEJSKA K-40
8099 PAWEŁ MIKULSKI M-30
8098 KONRAD PIECZKO M-30
8097 EWA CZAPIEWSKA-SIEKERKA K-40
8096 DOBROCHNA JAWOROWICZ K-40
8095 ROBERT ZAROŚLIŃSKI M-30
8094 MARTA PIĘT K-20
8093 ALEKSANDRA SZCZEPANIAK K-30
8092 SŁAWOMIR DĄBROWSKI M-30
8091 HUBERT SZYMAŃSKI M-30
8090 MICHAŁ KNAPIK M-30
8089 MACIEJ KROMKOWSKI M-40
8088 JANUSZ KOWALSKI M-40
8087 KATARZYNA KORDAL K-30
8086 ANDRZEJ SZEWCZAK M-60
8085 MARTA BRÓDKA K-30
8084 DARIUSZ SOBCZYŃSKI M-40
8083 SAMUEL KLONOWSKI M-20
8082 DANIEL DĄBROWSKI M-40
8081 FILIP KOSNO M-30
8080 PIOTR RADOMSKI M-40
8079 KRZYSZTOF KOZON M-50
8078 WIKTOR MARECKI M-20
8077 BOŻENA KRZYWKOWSKA K-30
8076 ŁUKASZ BIAŁKOWSKI M-40
8075 FRANCISCO GABRIEL UCEDA MARTÍN M-30
8074 ZBYSZEK PAŁKA M-40