17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- BARTOSZ TALAGA M-50
- MIHAI SUSTER M-20
- TOMASZ GRYGORUK M-30
- KATARZYNA SKARZYŃSKA K-30
- ANNA RAJTAR K-30
- KAROL SZCZĘSNY M-30
- OLEKSANDR NAUMCHUK M-20
- SŁAWOMIR GURGAS M-40
- MICHAŁ WYSZYŃSKI M-20
- WIKTOR PALIWODA M-30
- PIOTR PONTUS M-30
- MICHAŁ HARNIK M-40
- MATEUSZ JAROSZEWICZ M-30
- PIOTR STANKIEWICZ M-40
- PRZEMEK SZAŁKOWSKI M-40
- MAGDA BAMBYNEK K-30
- JOSEPH SMITH M-30
- BARTŁOMIEJ DUDZIK M-20
- KRZYSZTOF KRASNODĘBSKI M-30
- SYLWESTER STEUER M-40
- DAREK PAWŁOWSKI M-30
- MASHHOUR HALAWANI M-30
- DOMINICK KIEŁBOWICZ M-30
- KRYSTYNA GIERASIMCZYK K-50
- MICHAŁ GONCZARYK M-40
- TOMASZ KŁONOWSKI M-40
- WOJCIECH PIJANOWSKI M-20
- NATALIA KOWALSKA K-30
- AGNIESZKA PYZEL K-50
- IZABELA KUBIAK K-30
- ANASTASIYA TSIALITSA K-30
- IGOR SKRABURSKI M-30
- AMELIA NANOWSKA K-30
- JAN KAPICKI M-60
- PAWEŁ MAŁOLEPSZY M-30
- PAWEŁ WÓJCIK M-20
- RAFAŁ SKARBOWSKI M-30
- KRZYSZTOF MALICKI M-60
- ALEKSANDER JANKOWSKI M-20
- ODETTA OSTAPCZUK K-50
- SALVATORE MONTESANO M-40
- FILIP KARCZMARCZYK M-30
- RAFAŁ BALCEROWSKI M-40
- CIARA O CONNOR K-20
- ANNA SOŁDECKA K-50
- TOMASZ UPTAS M-40
- AGNIESZKA CEBULSKA K-30
- MACIEJ STEGLIŃSKI M-30
- ŁUKASZ RYSZARD RUBIN-SZYMAŃSKI M-30
- BEATA SOBOLEWSKA K-40
- JAROSŁAW BRYŁA M-50
- PIOTR MINASZ M-50
- SŁAWOMIR STROJNOWSKI M-60
- ADAM SYGA M-50
- PAWEŁ CHMIELEWSKI M-40
- ALEX LAZUROVICH M-40
- PIOTR ŻUBIŃSKI M-40
- OLENA BURDEINA K-40
- IGOR DĄBROWSKI M-20
- PAULINA ŻURAWSKA K-20
- JAKUB CHMIELEWSKI M-30
- MARYNA LIUBYCH K-20
- DARIUSZ CIEĆWIERZ M-40
- MICHAŁ KANIA M-30
- ZENON CIECHAŃSKI M-60
- KATARZYNA SZCZEPAŃSKA K-30
- YEN SEN CHENG M-60
- CEZARY DARCZUK M-40
- MAREK LIS M-30
- ELA GRALINSKA K-30
- GRZEGORZ TYMOWSKI M-40
- AGNIESZKA KULESA K-40
- DOROTA DOBRZAŃSKA K-30
- MATEUSZ KOCHANIEC M-20
- RAFAŁ MACIEJEWSKI M-20
- JAKUB HALADUS M-20
- SŁAWOMIR LEŚNIEWSKI M-50
- PAWEŁ TOMASZEWSKI M-30
- DARIA ADAMIEC K-30
- MAREK FABISIAK M-40
- TOMASZ KLIMEK M-30
- BARTOSZ DŹBIK M-20
- DANIEL KRASZEWSKI M-30
- ROBERT KURIATA M-50
- KRZYSZTOF TYMICKI M-40
- IWONA GAJO K-40
- DHRUV MANIKTALA M-20
- DANIEL ANGOWSKI M-40
- RADOSŁAW BAJDA M-20
- MARCIN RAMOTOWSKI M-40
- KAROLINA JARKIEWICZ K-20
- KINGA BILICKA K-30
- DAMIAN HORTECKI M-30
- PIOTR TOMCZYK M-40
- MIŁOSZ LENART M-50
- MARCIN ŻURAWSKI M-40
- HUBERT TACZYNSKI M-20
- KAROLINA TROKA K-20
- RABAH KHEDDAM M-20
- JOANNA CIEŚLUK - RUSIŁOWICZ K-30
- KRZYSZTOF KŁOSIŃSKI M-40
- NISHANT WANKHEDE M-30
- DARIUSZ KOSMALA M-50
- WOJCIECH HAŁABUZ M-30
- ROBERT MICHAŁOWSKI M-40
- BARBARA DUDKO K-30
- ŁUKASZ MAGDA M-30
- NATASZA MRÓWCZYŃSKA K-20
- KAROL TWAROWSKI M-40
- ANNA KOZYRA K-30
- JAN PĄGOWSKI M-30
- AGATA ZAWORSKA K-30
- NELA KORZENIEWSKA K-30
- JAKUB KRUPIŃSKI M-30
- SZYMON GŁĄB M-30
- LINDA MAINA K-40
- MARIUSZ SEWERYNEK M-40
- MARIUSZ MONIOWSKI M-40
- ANETA OFFMAN K-50
- KAMIL JANCZAREK M-30
- MICHAŁ BIAŁOBRZESKI M-40
- ANDRZEJ ZARĘBA M-60
- MARCIN STODOLAK M-40
- KRZYSZTOF ŚCISŁOWICZ M-40
- MACIEJ KARCZ M-50
- JACEK ZAGÓRSKI M-40
- KRZYSZTOF KILJAN M-40
- ANNA KĘSKA K-30
- MARIUSZ MURAWSKI M-40
- ADAM JARMUŻEWSKI M-40
- KRZYSZTOF BREGUŁA M-50
- KACPER ŁUGIEWICZ M-40
- KRZYSZTOF KONIECKO M-40
- ADAM PODKOWIŃSKI M-20
- RAFAŁ SURDY M-40
- EWA GODZISZ K-40
- RAFAŁ KACZYŃSKI M-30
- KYRYLO VDOVIN M-20
- JOANNA GAWORSKA K-20
- AGATA SIKORSKA K-40
- KRZYSZTOF GÓRSKI M-40
- STANISLAU SHYBANAU M-50
- JUSTYNA SZYSZKA K-20
- PATRYK GRONOWSKI M-30
- SŁAWOMIR BARANOWSKI M-50
- MARCIN ZYCHALAK M-40
- MAŁGORZATA WAWAK K-30
- BEATA JANIK K-30
- OLENA CHUPRYNA K-30
- ROBERT LANCKAMER M-50
- ABDULLAH ALAM M-20
- ROBERT KUBISZ M-40
- PIOTR BURAS M-50
- ANDRZEJ WRZEŚNIEWSKI M-60
- MICHAŁ JÓŹWICKI M-40
- RADOSŁAW BYSTRZYCKI M-50
- KATARZYNA ŁYP-WROŃSKA K-40
- ROBERT TOMASZEK M-40
- SŁAWOMIR GRZEGORZEWSKI M-30
- RAFAŁ RUTKOWSKI M-30
- YAUHEN MATSKEVICH M-30
- JACEK NOWICKI M-50
- ALEKSANDRA SZCZUROWSKA K-30
- MIKOŁAJ ŚLEDŹ M-30
- NEIL RILEY M-40
- ANNA SKINDER K-30
- JOANNA GOSEK K-40
- ROBERT BENEDYCZAK M-40
- OLGA KOWALCZYK K-30
- PIOTR BURNATOWICZ M-20
- TOBIASZ ZIEMKOWSKI M-30
- MAŁGORZATA ROTTER K-40
- PRZEMYSŁAW SOBIERAJSKI M-30
- JAN SKAWSKI M-40
- BARTŁOMIEJ GRZYWIŃSKI M-30
- PIOTR KOZŁOWSKI M-40
- TOMASZ PUK M-50
- BARTOSZ BOCZKOWSKI M-40
- DOROTA CABAŃSKA K-40
- PÉTER HORVÁTH M-30
- BARTOSZ MATUSZEWSKI M-40
- SUSAN HOFFNER K-70
- KYRYLO VDOVIN M-20
- DOKYUN KIM M-50
- ANTONIO DIOGO M-30
- KAJA KAJUTH K-20
- KRZYSZTOF WYROSTEK M-50
- MONIKA PIECZONKA K-20
- ANGELIKA KAZA K-20
- DAGMARA PIETRASIK K-30
- OLGA WÓJCICKA K-30
- MAŁGORZATA SZWEDO K-20
- HAISHAN ZHENG M-40
- TOMASZ STARUCH M-40
- FILIP POŁOSKA M-30
- MARIA MICHALSKA K-20
- JAROSŁAW MAZUR M-30
- KATARZYNA PRZEPIÓRA-OWOC K-40
- BARTŁOMIEJ SMOLAREK M-30
- IZABELA GALASZEWSKA K-40