17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
- URSZULA PIWEK K-30
- PAWEŁ RACZYŃSKI M-40
- WOJCIECH KUDŁA M-30
- JOANNA SĘDŁAK K-20
- MATEUSZ HEMKA M-30
- KATARZYNA ZALEWSKA K-20
- TOMASZ KALATA M-30
- KAROLINA KAROLAK K-30
- KAROLINA KRZYŻEWSKA K-30
- YAUHENI KUSHALIN M-30
- JACEK KRONER M-30
- MARTA GREGORCZYK-ŚWISTEK K-40
- ŁUKASZ BOJARSKI M-40
- DANIEL PRĘDKOPOWICZ M-40
- MARCIN LAMPERSKI M-30
- KAJETAN ŚWIĘCICKI M-30
- JIAWEN LIN K-30
- EWA BOREK K-40
- AGNIESZKA PACHNIEWSKA K-40
- BARTOSZ JANKOWSKI M-40
- JAROSŁAW NOWICKI M-50
- SEBASTIAN WERYK M-40
- MAKSYMILIAN ŁOSIOWSKI M-40
- TOMASZ KAŹMIERCZAK M-40
- MAŁGORZATA CHMIEL K-30
- MAŁGORZATA NIEWIADOMSKA K-40
- MATEUSZ KRAWCZUK M-30
- DARIA ŚWIDZIŃSKA K-20
- KACPER ZIMOCH M-20
- JOANNA DĄBROWSKA K-30
- GUILLAUME WEGMÜLLER M-20
- BARTOSZ TEKIELSKI M-20
- MARCIN KOPROWSKI M-40
- MAREK WILCZURA M-50
- ANDRZEJ KRUPOWICZ M-30
- ANNA SKARZYŃSKA K-30
- JOANNA GRZANECKA K-40
- IZABELA PIECHOWKA K-20
- PIOTR SIENIUTA M-40
- ŁUKASZ GADOMSKI M-30
- ROBERT GAWIN M-40
- MATSVEI TOLAKH M-20
- DAMIAN BRODA M-30
- AGNIESZKA ŚMIGIELSKA K-40
- PRZEMYSŁAW ZIELIŃSKI M-40
- ALICJA SOLNICA K-40
- PAULINA WILGOS K-30
- AGNIESZKA CHODAKOWSKA K-50
- WOJCIECH DŁONIAK M-50
- ADRIANA PLIŻGA-WOJTUNIK K-40
- KAROLINA MIESIAC K-30
- SOPHIE CRÉMEL K-40
- ANNA KRUSZYŃSKA K-20
- MICHAŁ TOMASIK M-30
- ANNA ŚCIBISZ K-40
- JOANNA DRAJKOWSKA K-40
- ADRIAN GRYGIEWICZ M-30
- PRZEMYSŁAW DYLICKI M-30
- MAYARA L MARTINS K-30
- MARIUSZ NAUMIUK M-30
- EDYTA MADEJ K-40
- DOMINIK KIELAN M-30
- MARLENA GÓRZKOWSKA K-20
- PAULINA PIEKARSKA K-30
- PAWEŁ MAŁOLEPSZY M-20
- PRZEMYSŁAW OLEKSY M-30
- KAMIL GORAUS M-30
- MARCIN LASOCKI M-40
- FRANCOIS DILLEMANN M-50
- KRZYSZTOF SKONIECZNY M-30
- IGOR SAKHNENKO M-20
- PAVLO TURCHYNETS M-20
- MONIKA KOWALSKA K-40
- LUCYNA ADAMCZUK K-40
- BARTEK PLEBANEK M-30
- PIOTR KAWAŁKO M-40
- SŁAWOMIR GRUSZCZYŃSKI M-40
- KATARZYNA HYRA K-30
- DANIEL ROŻEK M-20
- PIOTR BIAŁEK M-30
- KRZYSZTOF PRĘDOTA M-50
- OLEKSANDR BARBUKH M-20
- SZYMON GŁĄB M-30
- RAFAŁ FALIŃSKI M-30
- JULIIA POBIEDONOSTSEVA K-30
- URSZULA KOREŃCZUK K-40
- ADRIAN RANUSZKIEWICZ M-40
- VLADYSLAV HORBOV M-30
- RAHILA CHAMANI K-20
- AGATA BORKOWSKA K-50
- ANTEK SABIK M-20
- TOMASZ GRZYWALA M-60
- MARCIN PAJEWSKI M-40
- NIKITA KOMAROV M-40
- PAWEŁ ŚWIEC M-30
- HANNA WIŚNIEWSKA K-30
- OLAF FURMANEK M-40
- TOMASZ TRYBUŁA M-50
- POLINA SHABUNIA K-30
- SANDRA PAWLIK-NIEDZIELA K-30
- DARIUSZ WILMAŃSKI M-40
- KAMIL JAKUBIAK M-30
- JAROSŁAW ROŚLICKI M-40
- MATEUSZ PACIA M-20
- JOANNA ORLICKA K-40
- JUSTYNA BOCZKOWSKA K-50
- RAFAŁ PRZYBYLSKI M-50
- VIKTOR KRYSHMARU M-50
- ARKADIUSZ SKOWRON M-20
- RAFAŁ BIELAKOWSKI M-20
- TOSHINAO MAEDA M-50
- ANIA FRYMUS K-20
- ROBERT OLECH M-50
- HUBERT GRABOWSKI M-40
- PAWEŁ RZEPIŃSKI M-30
- TOMASZ KACZKA M-30
- KATARZYNA KASPROWICZ K-20
- ANNA PAWLIKOWSKA K-30
- LILANA WYKURZ K-40
- PIOTR PIOTROWSKI M-40
- MASTEWAL GETACHEW M-30
- AGNIESZKA SZYMCZAK K-30
- MAŁGORZATA JANISZEWSKA K-50
- KACPER PIEKARCZYK M-20
- MACIEJ SZCZEPAŃSKI M-20
- SYLWIA OSTAFIJCZYK K-20
- WITOLD OBIDZINSKI M-60
- PAWEŁ ROJEWSKI M-30
- TOMASZ NIEDŹWIEDZKI M-40
- MACIEJ ADAMSKI M-30
- MARKETA VESELA K-30
- ADAM SZYMKIEWICZ M-30
- PIOTR KINASIEWICZ M-30
- IRMINA PAŃCZUK-FIGURA K-40
- AGNIESZKA KUBRYN K-30
- MACIEJ KOPROWSKI M-20
- MICHAŁ DEJA M-30
- HENADZI SKARAHOD M-20
- DARIUSZ BIAŁOŁĘCKI M-40
- JERZY KOZAKIEWICZ M-40
- ARKADIUSZ BANASZCZYK M-50
- MICHAŁ SOWA M-40
- TESTOWY TEST M-30
- SANDRA PODDĘBNIAK K-20
- ANAS SARI M-30
- ARTUR WITZKE M-40
- PAWEŁ JANKOWSKI M-30
- DARIA ROGOWSKA K-30
- ŁUKASZ MIAZEK M-40
- ŁUKASZ KWIATKOWSKI M-20
- KONRAD KRAJEWSKI M-40
- MARZENA DANIELAK K-40
- JACEK BIEGAJ M-50
- PAWEŁ WOJCIECHOWSKI M-30
- FLOW STATE M-30
- KRYSTYNA HELAND-KURZAK K-30
- PAWEŁ ŁEMPICKI M-30
- TADEUSZ SŁOMA M-70
- PAWEŁ SZCZUREK M-40
- MARCIN SZYJA M-30
- MAŁGORZATA LUBOWSKA-KUCHTA K-30
- MAGDA KACZMARCZYK K-30
- PAWEŁ DYBEK M-40
- MICHAL STANOVSKY M-30
- OD OCH M-30
- KRZYSZTOF RĘDZIAK M-40
- PAULA WACŁAWEK K-30
- KRZYSZTOF SZALAS M-30
- MARZENA WOJTKOWIAK K-20
- MAKSYM SUPRUN M-30
- OSKAR BĄK M-40
- PAWEŁ FRANCZAK M-30
- CHUN PONG YEUNG M-40
- AGATA PIOTROWSKA K-20
- PAWEŁ GÓRZKOWSKI M-40
- MAGDA NABIAŁEK K-30
- MACIEJ WIERZBICKI M-20
- PAWEŁ ANTONIEWICZ M-40
- EWA CYGAS K-40
- BRONAGH BYRNE K-20
- DARIUSZ MARCINKOWSKI M-60
- SILVIA BONFANTI K-30
- RAFAŁ ZAGRABSKI M-30
- DAWID SZALAST M-30
- DARIUSZ FLOREK M-30
- KATARZYNA SMĘDZIK K-30
- DOROTA POPIELSKA-NEMŚ K-50
- TOMASZ MAZUR M-30
- IZABELA BEŁDYCKA K-40
- PIOTR MIKOŁAJEWSKI M-30
- DMYTRO VASYLENKO M-20
- BARTOSZ TABIŚ M-30
- DARIUSZ BARANOWSKI M-30
- WOJCIECH BUJKO M-40
- MAKSYMILIAN ŁACIŃSKI M-20
- WACŁAW OLECH M-30
- JASMINE IDSARDI K-20
- ROBERT BANY M-50
- ADAM MACHOWINA M-40
- ANETA ŻYJEWSKA K-30