17. Półmaraton Warszawski - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
1227 KAROL SZAFRAŃSKI M-40
10183 MATEUSZ SZAJDAK M-30
10258 JAROSŁAW SZAJEWSKI M-40
10004 EWA SZAJKOWSKA K-50
- TOMASZ SZAL M-40
- ALEKSANDRA SZALA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
- DAWID SZALAST M-30
1021 ALAN SZAŁAŃSKI M-30
- SZYMON SZAR M-40
10608 PAWEŁ SZAREWICZ M-40
- DAMIAN SZASTAK M-40
16065 ŁUKASZ SZCZAP M-30
- ADRIAN SZCZEPAŃCZYK M-40
1545 PAWEŁ SZCZEPANIAK M-40
25004 DOROTA SZCZEPANSKA K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
950% / 3 800 zł
- KATARZYNA SZCZEPAŃSKA K-30
- MARCIN SZCZEPAŃSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
12% / 50 zł
10716 PAWEŁ SZCZEPKOWSKI M-60
1445 PAWEŁ SZCZEŚNIAK M-40
- ROBERT SZCZEŚNIEWSKI M-30
- MARCIN SZCZĘSNY M-40
1313 PAWEŁ SZCZĘSNY M-40
16121 RAFAŁ SZCZOTKA M-40
16122 TOMASZ SZCZOTKA M-30
10714 TOMASZ SZCZUROWSKI M-30
10507 OLGA SZCZUTOWSKA K-40
10189 MARCIN SZCZYGIELSKI M-40
16019 BARTOSZ SZCZYPIŃSKI M-40
- ARTUR SZCZYPIOR M-30
- JAROSŁAW SZEJNER M-50
- PIOTR SZELĄG M-40
16143 WŁODZIMIERZ SZEWC M-50
10142 BARTOSZ SZEWCZYK M-30
- JACEK SZEWCZYK M-40
10699 KRZYSZTOF SZEWCZYK M-50
10576 PAWEŁ SZEWCZYK M-40
10052 ROBERT SZKÓŁKA M-50
- ANITA SZLEJTER K-30
- URSZULA SZŁAPA K-40
1114 PIOTR SZMELA M-20
- ANTON SZMELOW M-30
- IZABELA SZMIGIEL K-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
50% / 200 zł
16041 AGATA SZMIGIELSKA K-20
10355 KAMIL SZMITOWICZ M-40
- CEZARY SZMURŁO M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
55% / 220 zł
25002 BEATA SZNEJFUS K-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
195% / 780 zł
- DAWID SZNYR M-30
23002 JAROSŁAW SZOSTAKOWSKI M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
207% / 830 zł
26001 JAROSŁAW SZPADZIK M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 400 zł
10256 JAREK SZPEJNA M-40
1393 CEZARY SZPERNALOWSKI M-60
10165 MACIEJ SZPIL M-40
1033 KAROLINA SZROMEK K-30
10235 MARTA SZTORC K-30
1486 MACIEJ SZUCHTA M-30
16126 PRZEMYSŁAW SZUDER M-40
27010 BARTOSZ SZUKAŁA M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
112% / 450 zł
10050 ROBERT SZULAWSKI M-50
25001 DAMIAN SZULC M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
237% / 950 zł
- JAKUB SZULC M-20
1372 SEBASTIAN SZULC M-40
1478 MARCIN SZUSTAK M-30
- TOMASZ SZWAJCA M-40
8044 MARCIN SZWEBS M-40
10339 WIOLETTA SZWEBS K-40
1204 ADAM SZWED M-40
21001 MICHAŁ SZWEDA M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 430 zł
1505 MICHAŁ SZYBALSKI M-30
- HENRYK SZYJA M-60 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
5% / 20 zł
- MARCIN SZYJA M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
25% / 100 zł
1481 KRZYSZTOF SZYJKA M-40
1375 ŁUKASZ SZYMANEK M-40
10334 AGNIESZKA SZYMAŃSKA K-40
10648 ALICJA SZYMAŃSKA K-50
10112 MARTA SZYMAŃSKA K-20
1120 MAGDALENA SZYMAŃSKA-PAWLAK K-40
10656 BARTŁOMIEJ SZYMAŃSKI M-40
10031 CEZARY SZYMAŃSKI M-20
1474 DANIEL SZYMAŃSKI M-30
10350 HUBERT SZYMAŃSKI M-40
16037 KAROL SZYMAŃSKI M-30
- MARIUSZ SZYMAŃSKI M-40
1258 MICHAŁ SZYMAŃSKI M-40
1170 SEBASTIAN SZYMAŃSKI M-30
1176 MONIKA SZYMCZAK K-40
10413 BOGDAN SZYMCZYK M-60
1453 AGATA SZYMUSIAK K-30
1443 MAREK SZYNKAREWICZ M-50
10246 PAWEŁ SZYPULSKI M-30
10204 ANDRZEJ SZYRWIŃSKI M-60
- PIOTR SZYSŁOWSKI M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
62% / 250 zł
- MICHAŁ SZYSZKA M-40
1070 TOMASZ SZYSZKA M-40
- ALAN SZYWALSKI M-30
- JANUSZ SZYWAŁA M-60
16009 JACEK TALAROWSKI M-40
10740 SYLWIA TARASIEWICZ K-30
1396 ROZALIA TCHOREK K-30
- BARTOSZ TEKIELSKI M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
10588 BARTOSZ TEKIELSKI M-20
10595 WOJCIECH TEKIELSKI M-30
- PAWEŁ TERCZYŃSKI M-50
- MICHAŁ TERESIŃSKI M-30
10401 PAWEŁ TIMOFIEJUK M-40
1154 PAWEŁ TOCHOWICZ M-50
10320 PIOTR TOCZEK M-40
1399 JERZY TOKARSKI M-60
- PIOTR TOLAK M-30
10752 ARTUR TOMASZEK M-50
- MARCIN TOMASZEK M-30
10642 MARCIN TOMASZEWSKI M-40
1553 JAKUB TOMICZEK M-40
1398 DARIUSZ TRAWCZYŃSKI M-20
10261 TOMASZ TREMBECKI M-50
10335 JAKUB TRESKA M-20
10164 RYSZARD TROJANOWSKI M-50
- KAROLINA TROKA K-20
- MARCIN TRONIARZ M-40
10754 PAWEŁ TRONIARZ M-40
10326 MARCELA TRUMIŃSKA K-30
10321 ARTUR TRUSIAK M-50
10404 ALEKSANDER TRUSZKIEWICZ M-30
- MARLENA TRZASKA K-40
- MAREK CEZARY TRZASKOWSKI M-50 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
12% / 50 zł
1319 IWONA TRZCIŃSKA K-50
1320 MICHAŁ TRZCIŃSKI M-20
1199 ROBERT TRZONKOWSKI M-30
16100 NIKOS TSAKALAKIS M-40
1511 AGATA TUDEK K-30
10111 RENATA TULA K-70
- BOŻENA TULEJ K-60
1060 MICHAŁ TUŁODZIECKI M-30
16063 ŁUKASZ TURCZYŃSKI M-30
- MICHAŁ TUREK M-40 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
10310 PAWEŁ TUREK M-50
10333 DARIUSZ TURLEJ M-60
1469 BŁAŻEJ TUROŃ M-30
1472 PAWEŁ TUROŃ M-40
- MARTYNA TUROWSKA K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
1420 MICHAL TWARDAWA M-40
- MONIKA TWARDOWSKA K-30
- MARCIN TWARUSZKA M-40
10185 MARIUSZ TYMIŃSKI M-40
- GRZEGORZ TYMOWSKI M-40
1435 WERONIKA TYRCHA K-20
- WERONIKA TYSZKA K-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
80% / 320 zł
8075 FRANCISCO GABRIEL UCEDA MARTÍN M-30
16001 MARCIN UCHWAŁ M-40
1243 ŁUKASZ UCINEK M-30
1342 WOJCIECH ULITKO M-50
10030 BARTOSZ UMIASTOWSKI M-20
10250 KAROLINA UMIŃSKA K-20
- TOMASZ UPTAS M-40
1392 PIOTR URBANIAK M-50
10491 RAFAŁ URBANOWICZ M-40
10053 KATARZYNA URBAŃSKA K-40
27011 MARIUSZ URBAŃSKI M-20 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
165% / 660 zł
10232 MIROSŁAW URBAŃSKI M-50
10063 IWONA URYŃ K-40
10060 ŁUKASZ URYŃ M-40
10278 MAREK UZNAŃSKI M-30
16053 LOTTE VAN DE KAR K-30
1142 ARSEN VASKANIAN M-40
1146 FEDERICO VIOLA M-50
1406 ERIK VISSER M-30
1354 ANNA VREE K-40
1484 TOMASZ WACHOWSKI M-30
1520 MARIA WACŁAW K-40
- PAULA WACŁAWEK K-30
- SYLWESTER WĄDOŁOWSKI M-40
27013 DARIUSZ WADOWSKI M-30 Biegam Dobrze! - przejdź do strony
152% / 610 zł
- KAMIL WADZIŃSKI M-30
8028 JAKUB WALASZCZYK M-30
8029 SZYMON WALASZCZYK M-30
1370 MAGDA WALCZUK K-40
1508 BOGNA WALICKA K-50
1446 BOGDAN WALICKI M-50
- BARTŁOMIEJ WALKIEWICZ M-40
- MAGDALENA WARAKOMSKA K-30
10559 GRZEGORZ WARDECKI M-40
10591 MAŁGORZATA WARGOCKA K-30
10106 OLAF WARNECKI M-20
16027 ROBERT WAROWNY M-40
10554 ANNA WASIELEWSKA K-50
10552 SEBASTIAN WASIELEWSKI M-50
10688 ADAM WASIEWICZ M-40
- KORNELIA WĄSIK K-30
1510 MARTA WASIK K-40
1274 MARIA WASILEWSKA K-40
- RENATA WASILEWSKA K-40
1190 KUBA WASILEWSKI M-30
- MARCIN WASILEWSKI M-40
- MARCIN WASILEWSKI M-40
10705 PAULINA WAŚNIEWSKA K-40
10262 MARZENA WATARZYSZYN K-20
10312 ŁUKASZ WAWRZYNEK M-30
1310 MARCIN WCISŁO M-40
10247 KASIA WDOWIAK K-30
1247 MICHAŁ WĘGRZYNEK M-40
10068 ŁUKASZ WEŁPA M-30