7. Mini Maraton - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa
G116 ZUZIA MAJEWSKA Bieg Nastolatka I
D149 ZUZIA MICHALIK Bieg Urwisa
A314 ZUZIA PERYT Bieg Bąbla
B207 ZUZIA MYDŁOWSKA Bieg Krasnala
A220 ZUZIA ROSŁAN Bieg Bąbla
C219 ZUZANNA RACZYŃSKA Bieg Smyka
C316 ZUZANNA OBIDZIŃSKA Bieg Smyka
E217 ZUZANNA STOJAK Bieg Zucha
B325 ZUZANNA STUDNIAREK Bieg Krasnala
D240 ZUZANNA GRZEGORZEWSKA Bieg Urwisa
E213 ZUZANNA SZCZAP Bieg Zucha
E104 ZUZANNA SZPUNAR Bieg Zucha
D341 ZUZANNA PECYNA Bieg Urwisa
C101 ZUZANNA ŻŁAK Bieg Smyka
D342 ZUZANNA ŁACIŃSKA Bieg Urwisa
D214 ZOSIA DREBOT Bieg Urwisa
A325 ZOSIA KWIECIEŃ Bieg Bąbla
C243 ZOSIA DOMINIAK Bieg Smyka
A126 ZOSIA TRONINA Bieg Bąbla
B114 ZOFIA BIL Bieg Krasnala
B308 ZOFIA MICHALSKA Bieg Krasnala
D217 ZOFIA NIEWIADOMSKA Bieg Urwisa
E236 ZOFIA LASZCZKOWSKA Bieg Zucha
C121 ZOFIA NEY Bieg Smyka
A102 ZOFIA ROŻKIEWICZ Bieg Bąbla
A210 ZOFIA GALAS Bieg Bąbla
E232 ZOFIA ROSTOWSKA Bieg Zucha
C311 ZOFIA BOGDANOWICZ Bieg Smyka
- ZOFIA DOMINIAK Bieg Smyka
C403 ZOFIA GADOMSKA Bieg Smyka
B401 ZOFIA MADEJ Bieg Krasnala
D111 ZOFIA SIEMASZKO Bieg Urwisa
D143 ZOFIA OLSZEWSKA Bieg Urwisa
C216 ZOFIA SZEREMETA Bieg Smyka
C124 ZOFIA MIKIELSKA Bieg Smyka
E209 ZOFIA MŁODKOWSKA Bieg Zucha
F121 ZIEMOWIT URBANOWSKI Bieg Juniora
- ZIEMOWIT URBANOWSKI Bieg Juniora
A116 ZBIGNIEW BIL Bieg Bąbla
D249 ZBIGNIEW KORNEL Bieg Urwisa
A216 YAROSLAVA LUKASHCHUK Bieg Bąbla
C250 XENIA JÓZWIK Bieg Smyka
D328 WOJTEK WILK Bieg Urwisa
D109 WOJCIECH MARIAN BANASIK Bieg Urwisa
A113 WOJCIECH NERŁO Bieg Bąbla
C417 WOJCIECH MAJER Bieg Smyka
D150 WOJCIECH PIETNICZKA Bieg Urwisa
- WOJCIECH KOLANECKI Bieg Urwisa
B301 WOJCIECH SZPOT Bieg Krasnala
A317 WOJCIECH JASIŃSKI Bieg Bąbla
E122 WOJCIECH MATOSEK Bieg Zucha
B219 WOJCIECH MATAK Bieg Krasnala
A213 WITOLD GURZĘDA Bieg Bąbla
C338 WITOLD BALIŃSKI Bieg Smyka
C112 WINCENTY NERŁO Bieg Smyka
C246 WIKTORIA KRAMEK Bieg Smyka
B243 WIKTORIA WAWRZYNIAK Bieg Krasnala
E250 WIKTORIA STRECKER Bieg Zucha
E112 WIKTORIA GAWRON Bieg Zucha
- WIKTORIA ŁOWCZAK Bieg Juniora
E241 WIKTORIA WITEK Bieg Zucha
C307 WIKTORIA DULNIK Bieg Smyka
- WIKTOR SADOWSKI Bieg Zucha
- WIKTOR GRUSZCZYŃSKI Bieg Nastolatka I
- WIKTOR GRUSZCZYŃSKI Bieg Nastolatka I
G109 WIKTOR KUCHTA Bieg Nastolatka I
- WIKTOR KRYWIENKO Bieg Krasnala
A118 WIKTOR SILCZAK Bieg Bąbla
G105 WIKTOR GRUSZCZYŃSKI Bieg Nastolatka I
E142 WIKTOR SADOWSKI Bieg Zucha
D120 WIKTOR GŁUSZCZYŃSKI VEL GŁUSZCZYK Bieg Urwisa
G121 WIKTOR JAROSZ Bieg Nastolatka I
G123 WIKTOR JAROSZ Bieg Nastolatka I
C110 WIKTOR ŁATAŚ Bieg Smyka
F122 WERONIKA KOZERSKA Bieg Juniora
D124 WERONIKA OŁOWSKA Bieg Urwisa
- WERONIKA KASPRZYKOWSKA Bieg Smyka
B145 WERONIKA ZIÓŁKOWSKA Bieg Krasnala
C105 WANDA POKRYWIŃSKA Bieg Smyka
C350 VICTORIA AVILES RIBEIRO Bieg Smyka
A207 URSZULA MAGNUSKA Bieg Bąbla
B402 URSZULA KOSACKA Bieg Krasnala
D103 URSZULA SZPUNAR Bieg Urwisa
D329 TYMOTEUSZ ZADROŻNY Bieg Urwisa
B337 TYMOTEUSZ KUBIAK Bieg Krasnala
C242 TYMOTEUSZ BOYARINTSEV Bieg Smyka
D339 TYMON KACZMARCZYK Bieg Urwisa
D413 TYMON FELIS Bieg Urwisa
D142 TYMON SOSNOWSKI Bieg Urwisa
C137 TYMON BOROWIEC Bieg Smyka
C231 TYMON WOŚKO Bieg Smyka
- TYMON KUSAK Bieg Smyka
C125 TYMON KUSAK Bieg Smyka
D112 TOSIA KOWALCZYK Bieg Urwisa
E229 TOMEK MAJEWSKI Bieg Zucha
D224 TOMASZ GRABOWSKI Bieg Urwisa
B250 TOMASZ ŁUBA Bieg Krasnala
A214 TOMASZ KOWALEWSKI Bieg Bąbla
G104 TOMASZ BARTCZAK Bieg Nastolatka I
A125 TOLA CIELEMĘCKA Bieg Bąbla
- TIMOFII SUKOVENKO Bieg Urwisa
A130 TEODOR PUACZ Bieg Bąbla
B318 TEODOR BOROWSKI Bieg Krasnala
D317 TADZIO ZAKROCKI Bieg Urwisa
C107 TADZIO ROGACEWICZ Bieg Smyka
A218 TADEUSZ ŁUKASIK Bieg Bąbla
D207 TADEUSZ DEJNAROWICZ Bieg Urwisa
D301 SZYMON MULARCZYK Bieg Urwisa
D127 SZYMON KARWOWSKI Bieg Urwisa
C129 SZYMON TYSZCZUK Bieg Smyka
C146 SZYMON SZKLARCZYK Bieg Smyka
B128 SZYMON LECH Bieg Krasnala
E147 SZYMON STROMECKI Bieg Zucha
- SZYMON DYNOWSKI Bieg Nastolatka II
D348 SZYMON ZARĘBA Bieg Urwisa
D239 SZYMON MICHNIEWICZ Bieg Urwisa
E227 SZYMON FABIANCZYK Bieg Zucha
G107 SZYMON BISOWSKI Bieg Nastolatka I
C212 SZYMON SOSNOWSKI Bieg Smyka
- SZYMON BRODZIUK Bieg Urwisa
- SZYMON RYBIŃSKI Bieg Krasnala
C134 SZYMON TREPANOWSKI Bieg Smyka
G113 SZYMON KULKA Bieg Nastolatka I
C217 SZYMON OKRÓJ Bieg Smyka
E107 SZYMON GŁOGOWSKI Bieg Zucha
E134 SZYMON IZDEBSKI Bieg Zucha
C113 SZYMON ŁUKASZEWSKI Bieg Smyka
A104 SYRIUSZ JUSIŃSKI Bieg Bąbla
B335 SYLWESTER STRECKER Bieg Krasnala
B306 STEPAN HERASHCHENKO Bieg Krasnala
C233 STEFANIA SAWIŃSKA Bieg Smyka
- STEFANIA PICHUKOVA Bieg Bąbla
E244 STASIU FIT Bieg Zucha
B249 STAŚ DĄBROWA Bieg Krasnala
B150 STAŚ DREBOT Bieg Krasnala
B233 STANISŁAW GORCZYŃSKI Bieg Krasnala
B238 STANISŁAW SZEWCZYK Bieg Krasnala
D115 STANISŁAW PODKAMINER-LEWANDOWSKI Bieg Urwisa
B309 STANISŁAW RUTKOWSKI Bieg Krasnala
D133 STANISŁAW BARTOSIEWICZ Bieg Urwisa
- STANISŁAW KOLANECKI Bieg Juniora
F127 STANISŁAW KAŹMIERCZAK Bieg Juniora
B118 STANISŁAW PAWELEC Bieg Krasnala
C213 STANISŁAW GALAS Bieg Smyka
C241 STANISŁAW SOBOLEWSKI Bieg Smyka
G122 STANISŁAW GACKI Bieg Nastolatka I
B342 STANISŁAW JAROSŁAWSKI Bieg Krasnala
E110 STANISŁAW WEISS Bieg Zucha
C214 STANISLAW KUNKEL Bieg Smyka
C330 SOFIA HERASHCHENKO Bieg Smyka
C144 SARA MUSA Bieg Smyka
D203 SARA KUBIAK Bieg Urwisa
C306 SARA BIAŁOŻYŃSKA Bieg Smyka
D230 SANDRA MATAK Bieg Urwisa
B148 SABINA ZUBCZYŃSKA Bieg Krasnala
B213 SABINA SMOGORZEWSKA Bieg Krasnala
D147 RYSZARD SULECKI-CZAJKOWSKI Bieg Urwisa
C402 RYSZARD STUDNIAREK Bieg Smyka
C104 RYSZARD RYCHLIK Bieg Smyka
A310 RYSZARD KRYGIER Bieg Bąbla
B136 RYSZARD SANCHEZ JARECKI Bieg Krasnala
C126 RÓŻA MIROSZ Bieg Smyka
C133 ROBERT PUACZ Bieg Smyka
E118 RITA RZEŹNICZAK Bieg Zucha
- RITA ŁOBACZ Bieg Krasnala
B330 RITA ŁOBACZ Bieg Krasnala
C211 REMIGIUSZ POTERA Bieg Smyka
B146 REMIGIUSZ OTOK Bieg Krasnala
D407 RAFAŁ OKOŃ Bieg Urwisa
F135 RAFAŁ BALAZY Bieg Juniora
G120 RAFAŁ CZERWONKA Bieg Nastolatka I
F107 RAFAEL GOBBI Bieg Juniora
E132 RADEK MAĆKOWSKI Bieg Zucha
D211 POLA DRATWA Bieg Urwisa
- POLA SZYDLIK Bieg Smyka
B212 POLA SEREMAK Bieg Krasnala
D408 POLA KLIMCZAK Bieg Urwisa
- POLA JAŚKIEWICZ Bieg Krasnala
- POLA SEREMAK Bieg Krasnala
G112 POLA GRZONEK Bieg Nastolatka I
D229 POLA SIWEK Bieg Urwisa
A205 POLA KĄTNIK Bieg Bąbla
B104 POLA SKRZYPIEC Bieg Krasnala
E246 POLA MATRAS Bieg Zucha
D208 POLA SOKOŁOWSKA Bieg Urwisa
B215 PIOTRUŚ ADAMCZYK Bieg Krasnala
B234 PIOTR TOMASZEWSKI Bieg Krasnala
D312 PIOTR JANISZEWSKI Bieg Urwisa
C334 PIOTR MICHALSKI Bieg Smyka
C335 PIOTR KOBUS Bieg Smyka
B346 PIOTR NOWAKOWSKI Bieg Krasnala
C345 PIOTR STEFANIUK Bieg Smyka
D141 PIOTR DZIEŁAK Bieg Urwisa
C103 PIOTR WYSOCKA Bieg Smyka
C209 PIOTR PISKORSKI Bieg Smyka
- PIOTR SZABŁOWSKI Bieg Zucha
E145 PIOTR TOMCZYKOWSKI Bieg Zucha
B218 PELAGIA SAMBORSKA Bieg Krasnala
C314 PAWEŁ TERLECKI Bieg Smyka
C331 PAWEŁ CZERWIŃSKI Bieg Smyka