1. Pekao S.A. Warszawska Dycha - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa Zebrana kwota
25412 MARTA PODOLSKA-KĘDZIORA K
25015 PIOTR PODOLSKI M
- PAULINA PODSADNI-KRYSIK K
25231 DAGMARA POGORZELSKA K
- MARIA POGWIZD K
25435 KRYSTIAN POHORECKI M
25460 DOMINIKA POLUSZYŃSKA K
20116 PAULINA POPŁAWSKA K
- ADRIANNA POŚPIECH K
20409 PAWEŁ POSTUPALSKI M
25054 JAKUB POTURALSKI M
- KATARZYNA PRĘGOWSKA K
25079 MAREK PRIMIK M
20230 MICHAŁ PROTAZIUK M
- MAGDALENA PRZĄDKA-GŁODEK K
25167 RAFAŁ PRZEPIÓRKA M
- JOANNA PRZYBYLAK K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
20% / 50 zł
29016 MARIUSZ PRZYBYLSKI M
25028 MATEUSZ PRZYBYSZ M
20153 PRZEMYSŁAW PRZYDATEK M
20127 MICHAŁ PRZYWARA M
25051 MAŁGORZATA PTASZYŃSKA K
- PAWEŁ PUŁAWSKI M
20292 GRZEGORZ PUSZ M
25215 ARKADIUSZ PYCEK M
25210 ARTUR PYREK M
20363 ANNA PYSZNIAK K
25017 ANNA PYTEL K
25519 JERZY RABIEJEWSKI M
25014 MAŁGORZATA RADKOWSKA K
20193 LIDIA RADTKE K
25289 ROBERT RAJCHENBACH M
20168 BARBARA RAJKOWSKA K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 250 zł
25453 MICHAŁ RATYŃSKI M
20110 ALICJA REDA K
25020 NATALIA REGULSKA K
20293 DOMAN REGULSKI M
25025 ALEKSANDER REJDYCH M
- MARTYNA RĘKOŚ K
20182 SYLWESTER ROGULA M
- ARKADIUSZ ROGULSKI M
- KAROL ROKITA M
- DANIEL ROMAŃCZYK M
- OLIMPIA ROMANIK K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
80% / 200 zł
- JAVIER ROMERO M
- JAVIER ROMERO M
20282 URSZULA ROŃDA-BĄK K
20294 MARIUSZ ROSPARA M
25288 BARTOSZ ROSTKOWSKI M
- ADAM ROSZKOWSKI M
29001 MAGDALENA RÓŻAŃSKA K
20286 BARTOSZ RÓŻAŃSKI M
29002 ROBERT RÓŻAŃSKI M
25477 ELIZA RÓŻOWICZ K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
313% / 784 zł
25516 PIOTR RUPIK M
25209 KASIA RUTKA K
- AGNIESZKA RUTKOWSKA K
- ANNA RUTKOWSKA K
- SANDRA RUTKOWSKA K
25514 ADAM RUTKOWSKI M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
1463% / 3 659 zł
20161 MICHAŁ RUTKOWSKI M
20343 PIOTR RUTKOWSKI M
20399 DANIEL RYBARCZYK M
20178 WOJCIECH RYBIŃSKI M
25098 AGATA RYBUS K
20370 MARCIN RYCHLIK M
20172 MACIEJ RZEPKOWSKI M
20257 DOROTA RZEPLIŃSKA K
20206 KAROL RZEWUSKI M
25179 MATEUSZ RZEWUSKI M
- KRYSTYNA RZYMOWSKA K
25144 NORBERT SABAT M
- BEATA SADOWNIK K
20144 ROBERT SADOWNIK M
25293 JUSTYNA SADOWSKA K
20188 SEBASTIAN SAFIAŃSKI M
25385 JAKUB SAJ M
20271 MARCIN SAJA M
25164 ALINA SAKWA K
25396 IWONA SALIŃSKA K
- TOMEK SAŁKOWSKI M
20308 ANIA SAMBOR K
20179 IZABELA SAMOREK K
20327 KONRAD SAMUŚ M
20318 ELŻBIETA SAWCZUK K
20274 MACIEJ SAWICKI M
25022 WOJCIECH SAWICKI M
- KRZYSZTOF ŚCISŁOWICZ M
25378 AGATA SEKLECKA K
20210 RAFAŁ SEKUŁA M
25250 MARTA SERÓWKA K
25090 MIROSŁAW SERWACZYŃSKI M
25318 MONIKA SERWIN K
25126 YULIA SHASHKO K
20354 JAN SIDELNIK M
20380 MARCIN SIDWIŃSKI M
20141 JAKUB SIECZAK M
25086 RADOSŁAW SIERPIŃSKI M
25173 IWONA SIERZPUTOWSKA K
20219 JOANNA SIERZPUTOWSKA K
25128 JAROSŁAW SIESS M
25416 KATARZYNA SIESTRZYKOWSKA K
20160 JAKUB SIKORA M
- SYLWIA SIKORA K Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
25021 DARIUSZ SKIRZYŃSKI M
25298 PIOTR SKORACKI M
25199 PIOTR SKROBEK M
20164 JAKUB SKRZYPECKI M
25003 MICHAŁ SKRZYPEK M
- TOMASZ SKUZA M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 0 zł
25484 JOANNA ŚLAZYK K
25147 KRZYSZTOF ŚLIWA M
20202 ANNA ŚLIWCZAK K
20213 KAMIL ŚLIWIŃSKI M
29051 MICHAL SLIWINSKI M
20264 ADAM ŚLIWOWSKI M
- KAROLINA ŚLUSARCZYK K
- SYLWESTER ŚLUSARCZYK M
- PATRYK SŁADEK M
25082 GRZEGORZ SŁAWICKI M
20185 PIOTR SŁAWIŃSKI M
20272 AGNIESZKA SŁONECKA K
25359 SZYMON SŁOWIŃSKI M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 250 zł
- ARKADIUSZ SŁUPIK M
20356 ANDRZEJ SMAK M
25510 MARCIN ŚMIECHOWSKI M
20155 MARCIN SMOLAREK M
20298 MARCIN SMOLIŃSKI M
- RAFAŁ SMOLINSKI M
- RAFAŁ SMUŁEK M
25357 BOGDAN SNARSKI M
25520 EMILIA SOBCZAK K
25475 AGATA SOBCZYK K
25258 PAWEŁ SOBCZYŃSKI M
- RAFAŁ SOBICZEWSKI M
20256 JUSTYNA SOBIECH K
20255 ŁUKASZ SOBIECH M
25002 JOANNA SOBIELARSKA K
20299 ALEKSANDRA SOBIESKA K
20197 RAFAŁ SOBIESZEK M
25483 MARTYNA SOBIŚ K
25059 MARIANNA SOBKIEWICZ K
20301 MARTA SOLCZAK K
20152 KONRAD SOLECKI M
25313 ANNA SOŁDECKA K
- PAVLO SOTNYKOV M
25032 WIKTORIA SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA K
25324 TOMASZ SPRZĘCZKA M
29011 MARCIN STACHOWICZ M
20317 KAROL STACHURA M
25354 MAKSYM STALA M
25442 KATARZYNA STALKOWSKA-GALUHN K
- EWELINA STANISZEWSKA K
- ADRIANNA STANKIEWICZ K
25142 PAWEŁ STANKIEWICZ M
25397 ROBERT STANKIEWICZ M
- TOMASZ STANKIEWICZ M
20277 JOANNA STAŃSKA K
- SŁAWOMIR STAŃSKI M
25141 PIOTR STARCZEWSKI M
- MARCIN STASIAK M
20156 PIOTR STASZEWSKI M
25217 MAGDALENA STAWOWY K
20416 TOMASZ STEFANOWICZ M
25401 JOANNA STEFAŃSKA K
25229 BARBARA STELMACH K
25227 PIOTR STELMACH M
25071 TOMASZ STEMPEL M
20260 DAWID STĘPIEŃ M
20247 KLAUDIA STĘPIEŃ K
20270 KRYSTIAN STĘPIEŃ M
- PIOTR STOCHMALSKI M
- JUSTYNA STROMCZYŃSKA-KACPRZAK K
25421 ADAM STROMECKI M
25237 ADAM STRUŻYK M
- MARCIN STRZAŁKOWSKI M
25012 KASIA STRZELECKA K
25384 DAINIUS STULGYS M
20173 MAGDALENA STYKAŁA K
20204 KRZYSZTOF SUCHARSKI M
20237 MARIOLA SUDZIŃSKA K
25415 MARCELI SULECKI M
25220 ANNA SULEJ K
20325 WIOLA SULIGA K
20167 ANDRZEJ SULIŃSKI M
- DANUTA SUROWIAK K
29022 MICHAŁ ŚWIĄTEK M
20420 MAŁGORZATA ŚWIDER-CIACH K
25420 KACPER SYGIT M
25280 ŁUKASZ SYRWID M
25278 WITOLD SYRWID M
20366 ROMAN SYTNYK M
25411 ZSUZSANNA SZABADOS K
25041 PAWEŁ SZABŁOWSKI M
20140 ALAN SZAŁAŃSKI M
25301 SZYMON SZAR M
20395 DAGMARA SZARANOWICZ K
- RADOSŁAW SZATKOWSKI M
25367 JOANNA SZCZEPANIK K
25101 ROBERT SZCZEPANIK M