31. Bieg Powstania Warszawskiego - wariant wirtualny - Lista startowa

Numer startowy Imię Nazwisko Kategoria wiekowa
A126 ROBERT KORNICKI M
B127 PRZEMYSŁAW ŚWIĘCKI M
B251 ARON PIETRUSZKA M
A318 DARIUSZ MASTALERSKI M
B304 KRZYSZTOF GACIONG M
A237 PIOTR PETLAK M
B128 SEBASTIAN MISZCZYK M
B176 MAREK PACIOREK M
11416 KAMIL RADZIAK M
B171 JANUSZ PARUZEL M
A271 DAMIAN KIETLINSKI M
B337 KAROL PRZYBYŁA M
7055 ANDRZEJ JASTRZĘBSKI M
A272 PATRYK KOHLMEYER M
A110 SEBASTIAN SEKURA M
B172 PIOTR BARTEL M
B186 KASJAN BRODOWSKI M
A175 KRZYSZTOF WOJTAŚ M
A193 JACEK GALANTY M
- MARCIN ZIÓŁEK M
B219 JAN KRAJEWSKI M
- IGOR PŁOSKI M
7056 WITOLD KOLATOR M
B220 MICHAŁ LISOWSKI M
- DANIEL DĘBOWSKI M
A273 TOMASZ GOGOL M
A176 MIROSŁAW PIETRENKO M
A252 MARCIN HAJDUKIEWICZ M
A177 PIOTR KONOPACKI M
B512 TOMASZ SZCZYCIŃSKI M
B187 PIOTR SAŁATA M Biegam Dobrze! - przejdź do strony
0% / 300 zł
A253 GRZEGORZ KUŹNICKI M
A238 MAREK MALUCHNIK M
B252 MAREK CZYŻ M
B306 KAMIL BORUTA M
7085 KRZYSZTOF KROK M
B174 LESZEK BORKOWSKI M
- JANUSZ OCHAB M
A239 DARIUSZ SIEMIERNIK M
B189 SEBASTIAN MROCZKOWSKI M
- PATRYK GÓRECKI M
B221 BŁAŻEJ POCHWAT M
7079 DAWID ZASADA M
A337 MATEUSZ SIUDAK M
B334 MARIUSZ KOWALEWSKI M
7080 PIOTR GOCYŁA M
B175 BARTŁOMIEJ WALKIEWICZ M
B242 MARCIN ADAMIAK M
B253 SYLWESTER UCIESZYŃSKI M
A113 EMIL DUCH M
B225 PIOTR TOKARSKI M
A319 ADAM STANNY M
11413 SZYMON POLITAŃSKI M
A348 DAWID MATUSIAK M
A254 GRZEGORZ WYBACZ M
B122 ŁUKASZ NOGA M
A321 MACIEJ ZABOROWSKI M
7058 PATRYK WOŁOSZYN M
7084 SŁAWOMIR KRYSZCZUK M
B138 ANDRZEJ DRABOWICZ M
A220 HENRYK KALBARCZYK M
B237 ADAM KULIKOWSKI M
B271 LESZEK SADOWICZ M
A274 TOMASZ BUDZYNOWSKI M
B223 HENRYK LESZCZYŃSKI M
A256 ANDRZEJ WYBACZ M
A107 PAWEŁ ZAZULA M
B272 ANDRZEJ JABŁONOWSKI M
B154 ANDRZEJ MENDEL M
B273 ANDRZEJ SIEMIENIUK M
B224 JANUSZ KAŹMIERSKI M
B338 EWA POLAK M
B155 ŁUKASZ KRÓL M
B509 PAWEŁ CZERWIŃSKI M
A381 DARIUSZ KARCZMARCZYK M
B156 ARTUR CIEŚLIŃSKI M
A332 ŁUKASZ BILNIK M
A350 MARCIN K. M
- KAROL SOBCZAK M
A512 MICHAŁ ŻUKOWSKI M
7060 ROBERT HABIERA M
A257 ADAM BUDZIAREK M
- PIOTR KARÓLEWSKI M
B255 ŁUKASZ OKOŃ M
A339 TOMASZ JARZYNSKI M
- GRZEGORZ KURKOWSKI M
B526 PIOTR DOROSZKIEWICZ M
A528 DARIUSZ NOWAK-NOVA M
A382 PAWEŁ BORKOWSKI M
A526 JERZY BAGIŃSKI M
B141 MICHAŁ BARTELA M
7088 MICHAŁ KOZŁOWSKI M
7089 JAREK WNUK M
B319 PIOTR PONTUS M
A334 JACEK DANIELSKI M
A383 KAMIL BARGŁOWSKI M
B113 ZBIGNIEW SAMOJLIK M
B203 ŁUKASZ WESOŁOWSKI M
A351 ADAM ROGALA M
B112 JAROSŁAW CIERNIAK M
B123 PAWEŁ STANICKI M
7090 JAROSŁAW RYCZEK M
A160 EMIL MAJEWSKI M
11410 WOJCIECH SYROCKI M
B206 PRZEMYSŁAW MATUSIAK M
B289 MATEUSZ KRAWCZYK M
B108 RYSZARD LEWANDOWSKI M
A140 DARIUSZ ŚWIĘCKI M
A108 JACEK SARAMAGA M
B320 TOMASZ WANAT M
A385 MACIEK BANASIAK M
11409 TOMASZ LASOTA M
A204 TOMASZ TLAK M
B210 BARTOSZ SALAMANDRA M
B142 ARKADIUSZ GRONOWSKI M
B158 KRZYSZTOF BUTKIEWICZ M
A301 TOMEK TARNOWSKI M
A241 MARCIN PELC M
B159 MICHAŁ OLSZAK M
- SZYMON BAJON M
B321 GRZEGORZ KMIOTEK M
B333 ARTUR CHIMIXZ M
B125 ALEXANDER PARMEE M
A141 BARTŁOMIEJ FISZER M
A352 KRZYSZTOF BOGAJ M
B510 JAKUB CHAMERNIK M
A188 TOMASZ WIECZORKOWSKI M
A285 MARCIN MRÓWKA M
7094 ŁUKASZ ILICZ M
B109 PAWEŁ PUŁAWSKI M
B286 PAWEŁ SZYMAŃSKI M
B348 WOJTEK WALCZAK M
B238 WILLIAM HAUCK M
11408 ANDRZEJ BACIŃSKI M
B126 GRZEGORZ ANTONIEWICZ M
A287 JAROSŁAW JOŃCZYK M
B349 ŁUKASZ KAMIŃSKI M
- DARIUSZ MĘDREK M
A222 MARCIN PIENIĄŻEK M
A189 ADRIAN SAMBORSKI M
A268 PIOTR KOSICKI M
B106 JAN JEŻÓŁKOWSKI M
A302 TOMEK SOWYER M
B160 ZENON MICHALIK M
A288 PAWEŁ BANASIK M
B350 ARTUR KACZMAREK M
11412 JANUSZ DRZEWIECKI M
B317 MACIEJ DAKOWICZ M
A225 KRYSTIAN LATOSZEWSKI M
B204 ARKADIUSZ WTULICH M
B124 DARIUSZ WOTLIŃSKI M
B193 GRZEGORZ POLAK M
- DOMINIK LIWOCZ M
B301 HARVEY SPECTER M
B507 MARIUSZ MORAWSKI M
7052 RAFAŁ MARKOWICZ M
A386 MICHAŁ GŁAZOWSKI M
B240 PIOTR WALCZAK M
B268 ADAM KRETOWICZ M
A303 JAROSŁAW BROŻEK M
A358 PAWEL NOWAKOWSKI M
B241 DARIUSZ PIELECH M
B318 RAFAŁ BOGUSZEWSKI M
7051 JACEK WOJTAS M
B140 IRENEUSZ TOPOLIŃSKI M
B303 JACEK RYBARCZYK M
B207 KIRYŁ JATKOWSKI M
B235 DARIUSZ KASPEREK M
B139 KRZYSZTOF KOŁTAN M
- KAMIL BARTNICKI M
11414 RYSZARD WYSOCKI M
A387 ADAM ŚWIERSZCZ M
B107 PIOTR KOWALCZYK M
A355 ANDRZEJ BAKALARSKI M
A305 TOMASZ GRĄCZEWSKI M
B257 ŁUKASZ SOLEWSKI M
A306 MICHAŁ RETKE M
B209 TOMASZ CHMIELEWSKI M
B269 RAFAŁ BALCEROWSKI M
7083 RAFAŁ DZIWIŃSKI M
B336 KONRAD FILIPOWSKI M
11411 DAMIAN SZWEDEK M
A532 ANDRZEJ BĄK M
A109 MACIEJ KAZUBEK M
A390 WOJCIECH OSIŃSKI M
B110 PRZEMYSLAW ZAJAC M
- ADAM JACZEWSKI M
B143 PAWEŁ WIĘCKOWSKI M
7086 MARCIN GODLEWSKI M
A509 SZYMON GŁĄB M
A236 WOJCIECH KRASNODĘBSKI M
7053 MAREK GRYGIER M
B144 TOMASZ WIADERNY M
A290 KAZIMIERZ PIETRUCHA M
A391 ŁUKASZ WEŁNICKI M
- IRENEUSZ MENDREK M
A270 MATEUSZ CZERNIAK M
A510 EMIL STRZELCZYK M
A357 MICHAŁ MIERNICKI M
- WOJCIECH JAKUBCZAK M