XVI Ekiden - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
A170 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
- Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka ROBERT AKSAMITOWSKI  
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ  
A247 Turma da Monica RICARDO ALMEIDA  
A248 Turma do Cebolinha RICARDO ALMEIDA  
- Risky Lions MARTA ANACKA  
- Morsy Zielonka na biegu ARKADIUSZ ANDRUCZYK  
- Morsy Zielonka na skrzydłach ARKADIUSZ ANDRUCZYK  
- Morsy Zielonka na fali ARKADIUSZ ANDRUCZYK  
A502 SEACHANGE2 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 035 zł
A501 SEACHANGE3 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A503 SEACHANGE1 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B262 Siemens Digital Industries Software EWELINA AUGUSTYNIAK  
- Enterprise Investors PAWEŁ BĄCZYŃSKI  
A185 PrzeBączki HUBERT BĄK  
- Inżynierowie OT KONRAD BALCER  
B156 Grupa Biegowa UM W-wa KATARZYNA BANASIK  
- Grupa Biegowa UM W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
- One Pfizer 3 KATARZYNA BARANOW  
- One Pfizer 2 KATARZYNA BARANOW  
A602 DRUG LOVERS KATARZYNA BARANOW Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 022,20 zł
- Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
- Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
A316 Panasonic Running Team AGNIESZKA BARAŃSKA  
A246 NAWAtaha MARTA BARZAŁ  
- Ministerstwo Sprawiedliwości 1 MATEUSZ BETTIN  
- Altkom KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom 2 KAMILA BINKOWSKA  
B163 Accenture Relay Heroes MACIEJ BLOCH  
B162 Accenture Team One MACIEJ BLOCH  
- Czarne Pantery MAŁGORZATA BOCHNIAK  
B286 Incube&Qalcwise I MICHAŁ BOGUCKI  
B285 Incube&Qalcwise II MICHAŁ BOGUCKI  
- Uskrzydleni TOMASZ BOJANOWSKI  
- LOGISTYKA OBI EWA BOJAR  
- Sześciopak MIKOŁAJ BORKOWSKI  
A268 Exatel Running Team BARTOSZ BOROWSKI  
- Exatel Running Team 2 BARTOSZ BOROWSKI  
A310 SGW - Silni Gotowi Wytrzymali KATARZYNA BORUTA  
- Uniqa Runners 1 JAN BORWIN  
- Uniqa Runners 2 JAN BORWIN  
B173 ForDziki z Plaży SYLWIA BRODOWSKA  
- ForDziki z Plaży SYLWIA BRODOWSKA  
B176 CLV Bohaterki team 1 MIROSŁAW BRODOWSKI  
B177 CLV Bohaterki team 2 MIROSŁAW BRODOWSKI  
B145 MBB BOGUSŁAW BROŻYNA  
- eAzymut.pl Team 1 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
- eAzymut.pl Team 2 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
A337 KMD Running Club MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
A215 4fun PATRYK BUDKOWSKI  
- DHL Global Forwarding I PAULINA BUDZEŃ  
- DHL Global Forwarding II PAULINA BUDZEŃ  
- DHL Global Forwarding III PAULINA BUDZEŃ  
- LS World RUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- LSWorldRUN PAWEŁ BUGAJSKI  
A409 Citi HRSS Prosta do celu #better #stronger #together MARCIN BUGOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 110 zł
- Citi HRSS Prosta do celu #better #stronger #together MARCIN BUGOWSKI  
- Syneos Health I ADAM BURDAN  
B226 RCTMs ADAM BURDAN  
- RCTMs II ADAM BURDAN  
- Syenos Health II ADAM BURDAN  
B117 Soplicowianie KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A154 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A153 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Czerwone koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A311 #wkOBIetachsiła POLINA BYKOVSKAIA  
A312 bor OBIKI POLINA BYKOVSKAIA  
A350 e-kręgowce POLINA BYKOVSKAIA  
A349 OBI Pomarańczowe Huragany POLINA BYKOVSKAIA  
A348 Tyskie Debeściaki POLINA BYKOVSKAIA  
A347 OBI 007 POLINA BYKOVSKAIA  
A346 OBI 065+077 POLINA BYKOVSKAIA  
- OBI 065 POLINA BYKOVSKAIA  
A345 OBI Toruń POLINA BYKOVSKAIA  
A343 OBI TYCHY 049 POLINA BYKOVSKAIA  
A342 039 POLINA BYKOVSKAIA  
A341 OBI Centrala POLINA BYKOVSKAIA  
A110 Obiboki 013 POLINA BYKOVSKAIA  
A138 Owieczki Dariusza POLINA BYKOVSKAIA  
- Ascensia Diabetes Care II (nieaktywna) PATRYCJA CEDRO  
- Ascensia Diabetes Care (nieaktywna) PATRYCJA CEDRO  
A293 Ascensia Diabetes Care PATRYCJA CEDRO  
A401 ASB Poland KATARZYNA CHAJĘCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
- Syncron I KAROLINA CHALIMONIUK  
- Syncron II KAROLINA CHALIMONIUK  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 019 II ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- OBI 019 III ARKADIUSZ CHŁAPEK  
A223 Siła Peletonu KAROLINA CHODOWIEC  
A156 KB Wyszków DARIUSZ CIACH  
B231 Colliers MAŁGORZATA CIECHANOWSKA  
- W PIOTR CIECIELĄG  
- S PIOTR CIECIELĄG  
A286 LeeWrangler - Szybkobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
A285 LeeWrangler - Wolnobiegacze PIOTR CIECIELĄG  
- LeeWrangler - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG  
A174 Naprzód Młociny WIOLETTA CIEPLIŃSKA  
A331 NASK SA ROBERT CIESIELSKI  
- STRABAG Real Estate ŁUKASZ CIESIELSKI  
A255 AI Clearing DARIUSZ CIEŚLA  
A216 Quick Razors NIKOLAUS CIESLINSKI  
- TouK Team ADAM CIOŁKOWSKI  
- Efigence MARCELINA COMPEL  
- Artegence MARCELINA COMPEL  
A127 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
- BASF Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
- BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
A253 Hufiec Warszawa Ochota BARBARA CZERNECKA  
A234 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
- OIRP w Warszawie 1 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- OIRP w Warszawie 4 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
A408 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 001 zł
B112 RENAULT - PASSION FOR LIFE 3 MAREK DADAN  
B114 RENAULT - PASSION FOR LIFE 1 MAREK DADAN  
B113 RENAULT - PASSION FOR LIFE 2 MAREK DADAN  
A222 Sii Running Team KATARZYNA DOMAŃSKA  
A317 KOMPLUS BARTŁOMIEJ DOMAŃSKI  
A109 KPMG Running Team 2 AGATA DORCZUK  
- KPMG Running Team AGATA DORCZUK  
B185 ClientEarth Prawnicy dla Ziemi KAMILA DRZEWICKA  
B174 Big Bad Wolf PAWEŁ DURYS  
B160 Żywcem Zabiegani 2.0 _ PLANNING MICHAŁ DYCHTO  
- 'Out of Control' Generali ADAM DYNIEWICZ  
B216 Bibby Run Team BARBARA DZIDA  
- ZADYSZKA ZUZANNA DZIERGWA  
B298 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
- DHL Run Club ANETA FABIANSKA  
A183 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
B208 Nestle IT BARTOSZ FILIPOWICZ  
A402 Aniołki Daniela DANIEL FILOCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- PKO Pędzące Mokasyny ALBERT FOKT  
- SpeedApp Team ALICJA FOLGA  
B168 Neuro Team PAULINA FONDERSKA  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 3 PAWEŁ FRĄCZAK  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 1 PAWEŁ FRĄCZAK  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 4 PAWEŁ FRĄCZAK  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 2 PAWEŁ FRĄCZAK  
- lubie kwiatki MAGDALENA FRĄCZAK  
- GO Siemens! ADAM FRANK  
- Perkoz Running Team KAMIL FRONCZAK  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
A266 Schenker Technology Center - Blue GRZEGORZ GALA  
A295 Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny KAMIL GALA  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
A267 Schenker Technology Center - Yellow GRZEGORZ GALA  
- Shop Dent KRZYSZTOF GAŁKA  
- CATRacers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A297 Future Mind ANNA GĄSIOROWSKA  
A332 Savills team MAGDALENA GĄSKA  
B187 Firma Zatorski ADAM GĘBALA  
B158 DHL Global Forwarding nr 3 ANNA GLIB  
B142 DHL Global Forwarding nr 1 ANNA GLIB  
B141 DHL Global Forwarding nr 2 ANNA GLIB  
- Festina Lente Ortopedia Dziecięca Poznań PAWEŁ GŁÓWKA  
- XTB Running Team TOMASZ GOGOL  
B219 Fiserv Runners MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
B129 AARSLEFF One Team MARLENA GOŁOFIT  
A233 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
- Boxing Team Nosir ZOFIA GÓRNAŚ  
B172 Buro Happold TOMASZ GÓRSKI  
A260 Wolni i Wściekli :) MACIEJ GÓRTOWSKI  
A404 IESE Running 1 JOSE GOZALBO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A242 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
- Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA  
- Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
- Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
B221 Kuryłowicz & Associates AGATA GROCHOWSKA  
B254 Bird & Bird MARCIN GROCHOWSKI  
A128 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
B268 LI-ION EWA GRZEBSKA  
B196 T2S#1 MICHAŁ GRZESZCZYK  
- T2S#2 MICHAŁ GRZESZCZYK  
- Małolat Team KAMIL GRZYBOWSKI  
A336 Bractwo Biegowe BGK 2 AGNIESZKA GUSZPIT  
A335 Bractwo Biegowe BGK 3 AGNIESZKA GUSZPIT  
A254 Sunday Runners MAGDALENA GWIAZDOWSKA  
B200 Mukainada MACIEJ HOCHMAN  
A197 Ingersoll Rand ADAM HOLNICKI-SZULC  
B138 Rozbiegany Piastów MONIKA HRYNIEWICKA  
A108 Nielsen Media 1 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A107 Nielsen Media 2 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
- Drunk Samurai A NORIHIRO ISHIDA  
A217 KUKE Team PAWEŁ IWANOWSKI  
B401 NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 253,33 zł
B501 NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
B170 Drunk Samurai TEPPEI IZUMI  
B131 INTER Polska Running Team I MACIEJ JACHACZ  
B130 INTER Polska Running Team II MACIEJ JACHACZ  
A309 CORDIA NATALIA JAKIMOW  
B503 WATAHA - COMPENSA S.A. MICHAŁ JAKÓBIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A168 AegonRun 1 RENATA JAKUBISIAK  
A167 AegonRun 2 RENATA JAKUBISIAK  
A166 AegonRun 3 RENATA JAKUBISIAK  
A188 JSLEGAL KRYSTYNA JAKUBOWSKA  
- Bractwo Biegowe BGK 4 MICHAŁ JAMBOR