XVI Ekiden - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
B508 Fat'n'Furious MICHAŁ KOŁODZIEJ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
158% / 1 585,82 zł
B603 Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
B601 BKB Lubartów GRZEGORZ OSIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
133% / 1 330 zł
B401 NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 253,33 zł
B602 Biegnące Wieprze 1 RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 250 zł
A506 Grupa Rokująca Warsaw Masters Team ANNA SZERLING Biegam Dobrze! - przejdź do strony
122% / 1 220 zł
B604 RunVols DARIA MROCZKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A407 Pędziwiatry BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A601 Słodkie Pączki EDYTA WINNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 110 zł
A409 Citi HRSS Prosta do celu #better #stronger #together MARCIN BUGOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 110 zł
A403 Parexel #1 MAREK SKŁADANOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
B501 NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A401 ASB Poland KATARZYNA CHAJĘCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A406 BOX FORCE ONE JAROSŁAW ŁUKOW Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A508 Team KBJ MARCIN JASIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
B505 CORDIA ŁUKASZ WĘCŁAWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 055 zł
B504 Sągorsi MARCIN STACHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A507 Londek Zdruj NORBERT ZIEMLAKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A509 BOX Poland KATARZYNA REMBOWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A502 SEACHANGE2 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 035 zł
A602 DRUG LOVERS KATARZYNA BARANOW Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 022,20 zł
A504 Bractwo Biegowe BGK 1 MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 010 zł
A408 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 001 zł
A402 Aniołki Daniela DANIEL FILOCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A510 Są gorsi DAWID ZAJĄC Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A503 SEACHANGE1 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A501 SEACHANGE3 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A511 BAWs PAWEŁ ZALEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B507 Auchan Retail Polska 1 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B506 Auchan Retail Polska 2 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A404 IESE Running 1 JOSE GOZALBO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A405 Ogniste buty KBJ MARCIN JASIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A410 BNP Paribas Real Estate Poland PATRYK TOPOLSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B503 WATAHA - COMPENSA S.A. MICHAŁ JAKÓBIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- ZADYSZKA ZUZANNA DZIERGWA  
- Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury MONIKA OSIECKA  
- Elavon Boys JAKUB ŚLIWIAK  
A279 ALTO RUN TEAM 1 MAGDALENA PAPIERZ  
- Elavon Girls IZA ZALEWSKA  
- OW SARP PIOTR JURKIEWICZ  
- Szalona ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA  
- Impact AGATA STANIK  
- Prędka ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- DTS TEAM JANUSZ SZERSZEN  
- Sun & Snow Running Team BARTŁOMIEJ MAJDAK  
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ  
- TriWawa PRO NATALIA JĘDRZEJCZYK  
- Off-road Runners Benefit Systems ANNA KRYŃSKA  
- Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA-ŁADNA  
- IQVIA RDH 2 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- PRA HS Pedziwiatry GRZEGORZ SATOŁA  
- Perkoz Running Team KAMIL FRONCZAK  
- KAZIKI 1 PIOTR KOWALCZYK  
- Czarne Pantery MAŁGORZATA BOCHNIAK  
- NEINVER POLSKA GRZEGORZ SKALSKI  
- KAZIKI 2 PIOTR KOWALCZYK  
- Efigence MARCELINA COMPEL  
- Spartanie Dzieciom Team 2 WIKTORIA SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA  
- Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI  
- IQVIA RDH 1 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- Biegnące Wieprze III RYSZARD RACZYŃSKI  
- Adform ŁUKASZ KAWĘCKI  
- AMBRA zWINNI TOMASZ PAWLICKI  
- Sześciopak MIKOŁAJ BORKOWSKI  
- Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
- Warszawski Klub Rogatego Morsa JANUSZ RUTKOWSKI  
- DziewczynyBiegnieMY MAGDALENA PREDKA  
- Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI  
- 'Out of Control' Generali ADAM DYNIEWICZ  
- Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
- UFG ALEKSANDER URBAN  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
- Artegence MARCELINA COMPEL  
- Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA  
- OTIS PIOTR ŻEBROWSKI  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Run a LOT Ziemianie JAKUB KLUZIŃSKI  
- Mondelez URSZULA KUK  
- Charty z CMS 1 MONIKA KOZŁOWSKA  
- Charty z CMS 2 MONIKA KOZŁOWSKA  
- One Pfizer 3 KATARZYNA BARANOW  
- One Pfizer 2 KATARZYNA BARANOW  
- Rydoo MICHAŁ WIŚNIEWSKI  
- Słuchmed Team A TOMASZ PILIPCZUK  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA  
- Benefit Systems Oddział Fitness MONIKA KANIAK  
- CHIESI TEAM ANNA RYMSZO  
- W PIOTR CIECIELĄG  
- S PIOTR CIECIELĄG  
- XXXX ALICJA SOBCZAK  
A175 Polska Press Grupa MARCIN MONIK  
A142 KB WYSZKÓW YOUNG&OLD MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A126 Nielsen IQ 1 MICHAŁ PATAJ  
A134 Nielsen IQ 5 MICHAŁ PATAJ  
B126 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
- ORPEA. MazoTim MAGDALENA ŻELAZKO  
- PEMES Automatycy MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
B299 Stryker Medical Team MARIANNA SLAWINSKA  
B108 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B101 UNILOGO RUNNING TEAM VIII JULIA SIELICKA  
B118 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
- Pratt&Whitney Kalisz 2 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 3 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 4 MARIUSZ PERA  
A281 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B191 TOPSIL WOJCIECH MĄKA  
A242 Dynamo Kołomyja KATARZYNA GRABOWSKA  
B150 Żubrówkownicy EWA SZLĘK  
- Performance Team 1 ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
- PZU Sport Team - Dziewczyny DAREK KNYCHAS  
- Syenos Health II ADAM BURDAN  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Black Mamba MICHAŁ PLASKOTA  
- Bractwo Biegowe BGK 5 MICHAŁ JAMBOR  
A183 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
B288 ExpressMap - wydawnictwo turystyczne RAFAŁ TYKSIŃSKI  
- NatWest 1 JACEK KAPŁON  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
B280 OLX RUNNING TEAM #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
- OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- OIRP w Warszawie 4 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
A167 AegonRun 2 RENATA JAKUBISIAK  
- Grupa Biegowa UM W-wa 1 PRZEMYSŁAW KIJANOWSKI  
- Grupa Biegowa UM W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
A109 KPMG Running Team 2 AGATA DORCZUK  
A331 NASK SA ROBERT CIESIELSKI  
A101 Friends ALEKSANDRA MIKLAS  
- Sage A DOROTA ŚNIEG  
- SANTANDER BANK - KOMPLETNI AMATORZY MARCIN MAKULEC  
- Sage S SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Runnero Team ROMAN KOLEŚNIK  
- PKO Pędzące Mokasyny ALBERT FOKT  
- Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BDG DKO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
B272 GGLegal KATARZYNA RYMARZ  
- Polka Sport Girls I KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport Girls II KASIA PÓŁTORAK  
A191 Gilead Sciences Poland ŁUKASZ RUTKOWSKI  
- LOT OCC ADRIANNA TOMASZÓW  
- Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
- Uniqa Runners 1 JAN BORWIN  
A232 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 1 PAULINA TARASZEWSKA  
- Carrefour Running Team Usługi Finansowe KATARZYNA SZCZYGLAK  
- SpeedApp Team ALICJA FOLGA  
- w tempie InterRisk 1 WANDA KUREK  
A118 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
- KB Krokus Kwiatkowice MARIAN ŻUKOWSKI  
- Angry Bubbles STEFAN VETRILA  
- Uskrzydleni TOMASZ BOJANOWSKI  
B263 GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
B134 COLLINS AEROSPACE - KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
- GO Siemens! ADAM FRANK  
- Biedronka Biega Fake III JUSTYNA KLECZAJ  
- Fake2 KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Słuchmed Team B TOMASZ PILIPCZUK  
B255 REAL SME PKO BP TEAM PIOTR PAZDAN  
B207 AKTYWNI DARIA RUCIŃSKA  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
A330 Sportgas RunningTeam KRZYSZTOF WOJDALSKI  
- Apleona - Wildcats II MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
- TouK Team ADAM CIOŁKOWSKI  
- BASF Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
A150 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
- BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
B223 Ferrero Team II ANDRZEJ STANASZEK  
- swanna.waw.pl/ PAWEŁ ZASTOCKI  
- LeeWrangler - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG  
- Piwoński Budujemy KAMIL RYBINSKI  
A159 Candellux speed of light ANETA KRUSZEWSKA  
B117 Soplicowianie KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
B133 Prokuratoria Generalna - DOPI MAGDALENA KAJKOWSKA-GRATYS  
A208 Nazwa do ustalenia BARTŁOMIEJ SŁAWIŃSKI  
B141 DHL Global Forwarding nr 2 ANNA GLIB  
A200 Pierogi Adamusa DOROTA TRAWICKA  
B183 Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
A216 Quick Razors NIKOLAUS CIESLINSKI  
A224 12tri.pl 1 WERONIKA ZIELIŃSKA  
B199 Nie znamy się MARCIN NOWAKOWSKI  
A299 Cartrack Team IWO KAMIŃSKI  
B159 GKS Andrzejewo KAMIL RYBINSKI  
A255 AI Clearing DARIUSZ CIEŚLA  
B167 Żywcem Zabiegani 2.0_WARKA DANIELA NOWAK  
A263 Savangard JAKUB MICHALIK  
A273 Parexel #2 MAREK SKŁADANOWSKI  
B175 Żywcem zabiegani 2.0 - oddział Południe. MACIEJ OZIMIŃSKI  
A289 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA  
A110 Obiboki 013 POLINA BYKOVSKAIA  
A313 Kantar Runners MAŁGORZATA WLAZŁA  
A347 OBI 007 POLINA BYKOVSKAIA  
A346 OBI 065+077 POLINA BYKOVSKAIA  
A314 12tri.pl 3 WERONIKA ZIELIŃSKA  
- DHL Run Club ANETA FABIANSKA  
B215 TBS Warsaw DOROTA SYNOWIEC  
B242 Tatra Running Coach Kuba JAKUB WIŚNIEWSKI  
B231 Colliers MAŁGORZATA CIECHANOWSKA