XVI Ekiden - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
B508 Fat'n'Furious MICHAŁ KOŁODZIEJ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
158% / 1 585,82 zł
B603 Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
B601 BKB Lubartów GRZEGORZ OSIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
133% / 1 330 zł
B401 NBS Team 1 TOMASZ IZDEBSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 253,33 zł
B602 Biegnące Wieprze 1 RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 250 zł
A506 Grupa Rokująca Warsaw Masters Team ANNA SZERLING Biegam Dobrze! - przejdź do strony
122% / 1 220 zł
B604 RunVols DARIA MROCZKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A407 Pędziwiatry BV DANIEL MITKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
A601 Słodkie Pączki EDYTA WINNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 110 zł
A409 Citi HRSS Prosta do celu #better #stronger #together MARCIN BUGOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 110 zł
A403 Parexel #1 MAREK SKŁADANOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
B501 NBS Team 2 TOMASZ IZDEBSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A401 ASB Poland KATARZYNA CHAJĘCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A406 BOX FORCE ONE JAROSŁAW ŁUKOW Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
A508 Team KBJ MARCIN JASIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
B505 CORDIA ŁUKASZ WĘCŁAWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 055 zł
B504 Sągorsi MARCIN STACHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A507 Londek Zdruj NORBERT ZIEMLAKOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A509 BOX Poland KATARZYNA REMBOWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A502 SEACHANGE2 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 035 zł
A602 DRUG LOVERS KATARZYNA BARANOW Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 022,20 zł
A504 Bractwo Biegowe BGK 1 MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 010 zł
A408 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 001 zł
A402 Aniołki Daniela DANIEL FILOCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A510 Są gorsi DAWID ZAJĄC Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A503 SEACHANGE1 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A501 SEACHANGE3 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A511 BAWs PAWEŁ ZALEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B507 Auchan Retail Polska 1 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B506 Auchan Retail Polska 2 JUSTYNA WÓJCICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A404 IESE Running 1 JOSE GOZALBO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A405 Ogniste buty KBJ MARCIN JASIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A410 BNP Paribas Real Estate Poland PATRYK TOPOLSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
B503 WATAHA - COMPENSA S.A. MICHAŁ JAKÓBIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- ZADYSZKA ZUZANNA DZIERGWA  
- Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury MONIKA OSIECKA  
- Elavon Boys JAKUB ŚLIWIAK  
A279 ALTO RUN TEAM 1 MAGDALENA PAPIERZ  
- Elavon Girls IZA ZALEWSKA  
- OW SARP PIOTR JURKIEWICZ  
- Szalona ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA  
- Impact AGATA STANIK  
- Prędka ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- DTS TEAM JANUSZ SZERSZEN  
- Sun & Snow Running Team BARTŁOMIEJ MAJDAK  
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ  
- TriWawa PRO NATALIA JĘDRZEJCZYK  
- Off-road Runners Benefit Systems ANNA KRYŃSKA  
- Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA-ŁADNA  
- IQVIA RDH 2 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- PRA HS Pedziwiatry GRZEGORZ SATOŁA  
- Perkoz Running Team KAMIL FRONCZAK  
- KAZIKI 1 PIOTR KOWALCZYK  
- Czarne Pantery MAŁGORZATA BOCHNIAK  
- NEINVER POLSKA GRZEGORZ SKALSKI  
- KAZIKI 2 PIOTR KOWALCZYK  
- Efigence MARCELINA COMPEL  
- Spartanie Dzieciom Team 2 WIKTORIA SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA  
- Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI  
- IQVIA RDH 1 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- Biegnące Wieprze III RYSZARD RACZYŃSKI  
- Adform ŁUKASZ KAWĘCKI  
- AMBRA zWINNI TOMASZ PAWLICKI  
- Sześciopak MIKOŁAJ BORKOWSKI  
- Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
- Warszawski Klub Rogatego Morsa JANUSZ RUTKOWSKI  
- DziewczynyBiegnieMY MAGDALENA PREDKA  
- Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI  
- 'Out of Control' Generali ADAM DYNIEWICZ  
- Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
- UFG ALEKSANDER URBAN  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 1 PAWEŁ SKUBIDA  
- Artegence MARCELINA COMPEL  
- Rozbiegane Pawiany MAGDALENA GRECZKA  
- OTIS PIOTR ŻEBROWSKI  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Run a LOT Ziemianie JAKUB KLUZIŃSKI  
- Mondelez URSZULA KUK  
- Charty z CMS 1 MONIKA KOZŁOWSKA  
- Charty z CMS 2 MONIKA KOZŁOWSKA  
- One Pfizer 3 KATARZYNA BARANOW  
- One Pfizer 2 KATARZYNA BARANOW  
- Rydoo MICHAŁ WIŚNIEWSKI  
- Słuchmed Team A TOMASZ PILIPCZUK  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA  
- Benefit Systems Oddział Fitness MONIKA KANIAK  
- CHIESI TEAM ANNA RYMSZO  
- W PIOTR CIECIELĄG  
- S PIOTR CIECIELĄG  
A137 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
- ORPEA. DYNAMICZNI – ELASTYCZNI MAGDALENA ŻELAZKO  
- #bigly ANNA ROZHNYATOVSKA  
A129 Nielsen IQ 2 MICHAŁ PATAJ  
A136 Nielsen IQ 3 MICHAŁ PATAJ  
- Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
- Małolat Team KAMIL GRZYBOWSKI  
- MSportowcy MALGORZATA SZUKALSKA-WRONA  
B153 HYC ANDRZEJ ROGULSKI  
B103 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
A186 KB Wyszków KUCYKI MAGDALENA NIZIŃSKA  
B120 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
- MVP TAX Team RADOSŁAW MAĆKOWSKI  
- ASG ANNA RAMOCKA  
- Boxing Team Nosir ZOFIA GÓRNAŚ  
A128 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
A104 PZU Sport Team 1 DAREK KNYCHAS  
A103 PZU Sport Team 2 DAREK KNYCHAS  
- PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
A112 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
- Wydział Chemii UW MARCIN KARBARZ  
B291 KUKE Biegnie AGNIESZKA WIERZBICKA  
A194 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
- oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
- TRUCHT TARCHOMIN TEAM KRZYSZTOF PRĘDOTA  
B111 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
B112 RENAULT - PASSION FOR LIFE 3 MAREK DADAN  
B283 FTC Razem KAZIMIERZ KONARSKI  
- Ministerstwo Rozwoju 1 CEZARY MALISZEWSKI  
- KMD Running Team MARCIN SIERANT  
- Skarpety do Mety MAGDALENA WAWRZYNIAK  
- Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
A153 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Czerwone koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- Filmweb MONIKA PIASECKA  
A121 Cogit RADEK KOZIEJA  
A304 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 MAGDALENA MALCZEWSKA  
B275 INTER EUROPOL MARTYNA WIECZOREK  
- LOGISTYKA OBI EWA BOJAR  
A145 Danske Bank 1 MACIEJ SEMENIUK  
A144 Danske Bank 2 MACIEJ SEMENIUK  
A234 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
- RDCP I MARTA MEDREK  
- RDCP II MARTA MEDREK  
- ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
- MODIW Sport Group ANDRZEJ POTASZ  
A120 Run BNP Paribas MICHAŁ KLIMA  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 3 PAWEŁ FRĄCZAK  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
- Nordea team 2 ERWIN PRUŚ  
- FizjoAktywni MATEUSZ ŻUŁAWNIK  
- XTB Running Team TOMASZ GOGOL  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 4 PAWEŁ FRĄCZAK  
B267 GMV Run! #1 KRYSTYNA MACIOSZEK  
- DHL Global Forwarding III PAULINA BUDZEŃ  
- Deloitte Adventure Team TP WOJCIECH REWCZUK  
- Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
B128 Tylko biegam MAGDALENA KOWALCZYK  
- HIAB WOOMEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- STRABAG Real Estate ŁUKASZ CIESIELSKI  
- HIAB WOW MEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- EcoVadis Finco PAWEŁ WUJCZYK  
- EcoVadis BTS PAWEŁ WUJCZYK  
- EcoVadis PAWEŁ WUJCZYK  
B257 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
A170 Biegaj z Ursusem MARCIN ADAMCZYK  
B136 Deloitte Adventure Team - Ekipa z Kropki PAULINA JASZCZUR  
- RunnersHut DAMIAN SZALEWICZ  
- EY 1 ANETA LEMIESZ  
- EY 2 ANETA LEMIESZ  
- webinterpreciaki KAROLINA ŁĄCZKA  
- lubie kwiatki MAGDALENA FRĄCZAK  
- LS World RUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- Arval Run Team ALEKSANDRA SZMUK  
- Arval Run Team II ALEKSANDRA SZMUK  
B193 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A218 PKP Energetyka II GRZEGORZ SIWEK  
A162 SKS Poziomki JUSTYNA PLUTA  
A210 Minds & Roses #1 MACIEJ SZPIL  
B226 RCTMs ADAM BURDAN  
- RCTMs II ADAM BURDAN  
B161 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
A178 LIPIEC RUNNING TEAM 1 TOMASZ LIPIEC  
A202 Danske Bank 4 MACIEJ SEMENIUK  
A226 ŁPMPWP PIOTR KNĄBER  
- Tu się biega PIOTR ŻUBIŃSKI  
B144 TU SIĘ BIEGA PIOTR ŻUBIŃSKI  
- Citi HRSS Prosta do celu #better #stronger #together MARCIN BUGOWSKI  
A283 MicroStrategy PIOTR JANASZEK  
A303 T-Mobile Running Team 1 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A321 CARLSBERGOWA GRUPA SPORTOWA 1 MICHAŁ SZYMAŃSKI  
A267 Schenker Technology Center - Yellow GRZEGORZ GALA  
A291 Flexi Solutions RENATA KOPYCZYŃSKA  
A245 Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych TOMASZ SKUZA  
A246 NAWAtaha MARTA BARZAŁ  
A258 Spartanie Dzieciom PRZEMYSŁAW KARCZEWSKI  
B177 CLV Bohaterki team 2 MIROSŁAW BRODOWSKI  
B185 ClientEarth Prawnicy dla Ziemi KAMILA DRZEWICKA  
A275 Rozbiegany Piastów MAŁGORZATA RĘDZIŃSKA  
B169 Drunk Samurai KENICHI MATSUYAMA  
B202 ALTO RUN TEAM 2 MAGDALENA PAPIERZ  
B210 ERGO Hestia Running Team III BASIA ŚWIDZIŃSKA-SZWED  
A336 Bractwo Biegowe BGK 2 AGNIESZKA GUSZPIT  
A319 DECATHLON DAF TEAM KATARZYNA KACZOR  
A337 KMD Running Club MICHAŁ BRZUSZKIEWICZ  
B234 EY Biega ANETA LEMIESZ  
B218 CRIDO Drużyna MARIETTA WRÓBLEWSKA