XVI Ekiden - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
- XXXX ALICJA SOBCZAK  
- Parexel #2 KAROL KNAPIK  
- Parexel #3 KAROL KNAPIK  
- eAzymut.pl Team 1 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
A142 KB WYSZKÓW YOUNG&OLD MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
- ORPEA. DYNAMICZNI – ELASTYCZNI MAGDALENA ŻELAZKO  
A126 Nielsen IQ 1 MICHAŁ PATAJ  
A136 Nielsen IQ 3 MICHAŁ PATAJ  
A135 Nielsen IQ 4 MICHAŁ PATAJ  
A134 Nielsen IQ 5 MICHAŁ PATAJ  
B127 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
A111 ELECTRA RUNNING TEAM MARCIN WOŹNY  
B126 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
B300 Z wiatrem PAWEŁ SMIGIELSKI  
- PEMES Konstruktorzy MICHAL KUCZKOWSKI  
- Stryker Medical Team MARIANNA SLAWINSKA  
- PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
- PEMES Zarząd MICHAL KUCZKOWSKI  
A160 eXteam ANTONI WARSZAWIK  
- Drukarnia Perfekt S.A. ANDRZEJ NEJMAN  
A152 KB Wyszków BigBoys&Girl ŁUKASZ SARNACKI  
B102 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
B101 UNILOGO RUNNING TEAM VIII JULIA SIELICKA  
B119 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B118 Novo Nordisk 10 JACEK NAGLER  
- Pratt&Whitney Kalisz 3 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 4 MARIUSZ PERA  
- Pratt&Whitney Kalisz 5 MARIUSZ PERA  
- Bractwo Biegowe BGK 2 MICHAŁ JAMBOR  
- MVP TAX Team RADOSŁAW MAĆKOWSKI  
A281 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
B191 TOPSIL WOJCIECH MĄKA  
A128 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
B151 Grant'siaki EWA SZLĘK  
B150 Żubrówkownicy EWA SZLĘK  
A103 PZU Sport Team 2 DAREK KNYCHAS  
- PZU Sport Team - Dziewczyny DAREK KNYCHAS  
A185 PrzeBączki HUBERT BĄK  
- Syenos Health II ADAM BURDAN  
- BNPP Athletes Union KRZYSZTOF KOROL  
- GE POWER POLAK JULITA  
- PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA  
- Black Mamba MICHAŁ PLASKOTA  
- Bractwo Biegowe BGK 5 MICHAŁ JAMBOR  
- Bractwo Biegowe BGK 6 MICHAŁ JAMBOR  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
B111 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK  
B290 TopLine Power Runners MICHAŁ ZIMIŃSKI  
B289 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
B209 Trendsetters TOMASZ JARMUŁ  
- NatWest 2 JACEK KAPŁON  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- NatWest 5 JACEK KAPŁON  
- Ministerstwo Rozwoju 1 CEZARY MALISZEWSKI  
B282 HL Team JUSTYNA ROGUS  
B281 OLX RUNNING TEAM MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
- OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- OIRP w Warszawie 4 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- Lirene Running Team INGA JAROSZ-WAWRYNIUK  
- Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
A153 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A168 AegonRun 1 RENATA JAKUBISIAK  
A257 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
A256 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
A193 P&G Running Team Targówek #1 MACIEJ MISZKURKA  
A192 P&G Running Team Targówek #2 MACIEJ MISZKURKA  
A143 The Luzers PIOTR LIBER  
- Grupa Biegowa UM W-wa 2 KATARZYNA BANASIK  
A109 KPMG Running Team 2 AGATA DORCZUK  
A144 Danske Bank 2 MACIEJ SEMENIUK  
A101 Friends ALEKSANDRA MIKLAS  
- SANTANDER BANK - KOMPLETNI AMATORZY MARCIN MAKULEC  
- Sage S SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Sage B SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Ani Szybcy Ani Wściekli KATARZYNA MARCINIAK  
- RDCP I MARTA MEDREK  
- PKO Pędzące Mokasyny ALBERT FOKT  
- Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BDG DKO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 1 PAWEŁ FRĄCZAK  
B274 Deloitte Legal OLA PETRUK  
B273 GEOalpin team LECH SALONI  
- Polka Sport Girls I KASIA PÓŁTORAK  
- Polka Sport Girls II KASIA PÓŁTORAK  
- KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
A120 Run BNP Paribas MICHAŁ KLIMA  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 3 PAWEŁ FRĄCZAK  
A177 SWO SAP Team 1 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
- Auto Plaza Team MARTA KUNCIKOWSKA  
A119 Norton Rose Fulbright ARTUR JOŃCZYK  
A233 Axa Running Team KRZYSZTOF GÓRAJ  
- Uniqa Runners 1 JAN BORWIN  
- Uniqa Runners 2 JAN BORWIN  
- Nordea team 1 ERWIN PRUŚ  
- SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
A232 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 1 PAULINA TARASZEWSKA  
- SpeedApp Team ALICJA FOLGA  
- w tempie InterRisk 1 WANDA KUREK  
- W tempie InterRisk 2 WANDA KUREK  
B208 Nestle IT BARTOSZ FILIPOWICZ  
- XTB Running Team TOMASZ GOGOL  
A118 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A127 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
- Angry Bubbles STEFAN VETRILA  
- Uskrzydleni TOMASZ BOJANOWSKI  
- DHL Global Forwarding I PAULINA BUDZEŃ  
- DHL Global Forwarding II PAULINA BUDZEŃ  
- DHL Global Forwarding III PAULINA BUDZEŃ  
B201 Rembertów Team 1 ANNA KRÓLICZEK  
B263 GO4ENERGY ANDRZEJ MORUŃ  
A169 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
B134 COLLINS AEROSPACE - KALISZ MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
- KMD Running Team II MARCIN SIERANT  
- Exatel Running Team 2 BARTOSZ BOROWSKI  
- HIAB WOOMEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- Fake2 KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Słuchmed Team B TOMASZ PILIPCZUK  
- Psychorun Team I MAGDALENA WALENCZAK  
- Słuchmed Team C TOMASZ PILIPCZUK  
- EcoVadis Finco PAWEŁ WUJCZYK  
B256 HTL-STREFA RUNNERS 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
B255 REAL SME PKO BP TEAM PIOTR PAZDAN  
B135 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Alfasigma Polska 2 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- Ministerstwo Sprawiedliwości 1 MATEUSZ BETTIN  
- RunnersHut DAMIAN SZALEWICZ  
- LSWorldRUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- Dom przy rynku MAREK PASTUSZKA  
- webinterpreciaki KAROLINA ŁĄCZKA  
- BASF Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
- BASF Polska Lejdis MAREK CZAJKOWSKI  
- Kinder Joy of moving #1 ANDRZEJ STANASZEK  
B225 Ferrero Team IV ANDRZEJ STANASZEK  
B224 Ferrero Team III ANDRZEJ STANASZEK  
B192 Bell 1 BOGUSŁAWA MAJER  
B110 Kopernik Kadra MATEUSZ OSAKOWICZ  
A151 PIAP Space Runners MICHAŁ PAWŁOWSKI  
A244 Performance Media Team ROBERT RYDZ-MOŚCICKI  
- LeeWrangler - Truchtacze PIOTR CIECIELĄG  
- Piwoński Budujemy KAMIL RYBINSKI  
A161 eXteam II ANTONI WARSZAWIK  
A266 Schenker Technology Center - Blue GRZEGORZ GALA  
- FPL Team #Najsilniejsi KRZYSZTOF WRÓBEL  
- Anteeo KONRAD MATYJASIAK  
A209 Minds & Roses #2 MACIEJ SZPIL  
- RCTMs II ADAM BURDAN  
A176 Palo Alto Networks MICHAŁ KOZŁOWSKI  
B161 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
A184 SWO SAP Team II SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A208 Nazwa do ustalenia BARTŁOMIEJ SŁAWIŃSKI  
B142 DHL Global Forwarding nr 1 ANNA GLIB  
A334 W Tempie InterRisk ANNA KRAJEWSKA-HOROSZ  
A200 Pierogi Adamusa DOROTA TRAWICKA  
A201 Danske Bank 3 MACIEJ SEMENIUK  
B184 Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
B183 Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
B143 Prokuratoria Generalna - DOP I i przyjaciele MAGDALENA KAJKOWSKA-GRATYS  
A217 KUKE Team PAWEŁ IWANOWSKI  
A216 Quick Razors NIKOLAUS CIESLINSKI  
A282 SWO Team MARIA WOLIŃSKA  
A224 12tri.pl 1 WERONIKA ZIELIŃSKA  
A225 Byle do przodu. ADAM JARMUŻEWSKI  
A243 ObiegUWka MARTA ZALESKAYA-HERNIK  
A265 Sandoz Running Team 1 AGATA WIELOGÓRSKA  
A264 Sandoz Running Team 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
B159 GKS Andrzejewo KAMIL RYBINSKI  
A102 Narodowa Agencja programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności ŁUKASZ SMOGOROWSKI  
B160 Żywcem Zabiegani 2.0 _ PLANNING MICHAŁ DYCHTO  
B176 CLV Bohaterki team 1 MIROSŁAW BRODOWSKI  
B167 Żywcem Zabiegani 2.0_WARKA DANIELA NOWAK  
A274 FibriTech Runners Team MICHAŁ ZIÓŁKOWSKI  
B177 CLV Bohaterki team 2 MIROSŁAW BRODOWSKI  
A273 Parexel #2 MAREK SKŁADANOWSKI  
B232 Gazele z AWF ANNA KADŁUBOWSKA  
A317 KOMPLUS BARTŁOMIEJ DOMAŃSKI  
B168 Neuro Team PAULINA FONDERSKA  
B169 Drunk Samurai KENICHI MATSUYAMA  
B175 Żywcem zabiegani 2.0 - oddział Południe. MACIEJ OZIMIŃSKI  
A302 Decerto Team EW KOŁACZYŃSKA`  
A301 Decerto Team EW KOŁACZYŃSKA`  
A333 OLX GROUP TEAM KRZYSZTOF ŁOPĄG  
A289 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA  
A290 Moderna MARTYNA PISKORSKA  
A300 Zwierzaki PRZEMYSŁAW KRUGLEJ  
A110 Obiboki 013 POLINA BYKOVSKAIA  
A335 Bractwo Biegowe BGK 3 AGNIESZKA GUSZPIT  
B217 Żywcem Zabiegani 2.0_HQ MICHAŁ KUCZEROWSKI  
A318 T-Mobile Running Team 3 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A350 e-kręgowce POLINA BYKOVSKAIA  
A349 OBI Pomarańczowe Huragany POLINA BYKOVSKAIA  
A348 Tyskie Debeściaki POLINA BYKOVSKAIA  
A315 WT RUNNERS ANNA SUWIŃSKA (NYKAZA)  
A316 Panasonic Running Team AGNIESZKA BARAŃSKA  
A332 Savills team MAGDALENA GĄSKA  
B200 Mukainada MACIEJ HOCHMAN  
B216 Bibby Run Team BARBARA DZIDA  
B242 Tatra Running Coach Kuba JAKUB WIŚNIEWSKI  
B243 Demant GRZEGORZ KOSSOWSKI  
B233 Żórawski Team I JAROSŁAW ŻÓRAWSKI