XVI Ekiden - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
B604 RunVols DARIA MROCZKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 200 zł
- Rydoo MICHAŁ WIŚNIEWSKI  
- S PIOTR CIECIELĄG  
A510 Są gorsi DAWID ZAJĄC Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- Sage A DOROTA ŚNIEG  
- Sage B SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Sage S SYLWIA SMOCZYŃSKA  
- Sage X3 DOROTA ŚNIEG  
B504 Sągorsi MARCIN STACHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
- Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
A265 Sandoz Running Team 1 AGATA WIELOGÓRSKA  
A264 Sandoz Running Team 2 AGATA WIELOGÓRSKA  
A294 Sandoz Running Team 3 AGATA WIELOGÓRSKA  
- SANTANDER BANK - KOMPLETNI AMATORZY MARCIN MAKULEC  
A263 Savangard JAKUB MICHALIK  
- SAVANGARD ANNA KOSMALA  
- SAVANGARD ANNA KOSMALA  
A332 Savills team MAGDALENA GĄSKA  
A266 Schenker Technology Center - Blue GRZEGORZ GALA  
A267 Schenker Technology Center - Yellow GRZEGORZ GALA  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
A281 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA  
A503 SEACHANGE1 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A502 SEACHANGE2 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 035 zł
A501 SEACHANGE3 MONIKA ANTOSZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
A310 SGW - Silni Gotowi Wytrzymali KATARZYNA BORUTA  
- Shop Dent KRZYSZTOF GAŁKA  
B262 Siemens Digital Industries Software EWELINA AUGUSTYNIAK  
A222 Sii Running Team KATARZYNA DOMAŃSKA  
A223 Siła Peletonu KAROLINA CHODOWIEC  
A241 SKANSKA team MAGDALENA MATRAS-WNĘT  
- Skarpety do Mety MAGDALENA WAWRZYNIAK  
A162 SKS Poziomki JUSTYNA PLUTA  
A601 Słodkie Pączki EDYTA WINNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 110 zł
- Słuchmed Team A TOMASZ PILIPCZUK  
- Słuchmed Team B TOMASZ PILIPCZUK  
- Słuchmed Team C TOMASZ PILIPCZUK  
- SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
A198 Solaris Optics KAMIL ŁĘCKI  
B117 Soplicowianie KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A139 SOPRO MARCIN PRUS  
A307 Sotrender happy JAREK NOWICKI  
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ  
A258 Spartanie Dzieciom PRZEMYSŁAW KARCZEWSKI  
- Spartanie Dzieciom Team 2 WIKTORIA SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA  
A196 SPECTRUM BRANDS TEAM IZABELA MATULKA  
- SpeedApp Team ALICJA FOLGA  
A330 Sportgas RunningTeam KRZYSZTOF WOJDALSKI  
A183 SQUADRA AZZURRA DANILO FERRARIS  
A204 SSW Smart Speedy Warriors MAGDALENA SUCHENEK  
A172 StarNet Telecom Sp. z o. o. AGNIESZKA LEWCZUK  
A150 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
B269 Stefaniuk & Wspólnicy PAWEŁ TOBIS  
- Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury MONIKA OSIECKA  
- STRABAG Real Estate ŁUKASZ CIESIELSKI  
- Strabag Team MICHAŁ ŁOBACZ  
B299 Stryker Medical Team MARIANNA SLAWINSKA  
B289 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
- Sun & Snow Running Team BARTŁOMIEJ MAJDAK  
A254 Sunday Runners MAGDALENA GWIAZDOWSKA  
- swanna.waw.pl/ PAWEŁ ZASTOCKI  
A278 SwingDev MAGDA PALICHLEB  
A177 SWO SAP Team 1 SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A184 SWO SAP Team II SEBASTIAN MACIEJEWSKI  
A282 SWO Team MARIA WOLIŃSKA  
- Syenos Health II ADAM BURDAN  
- Syncron I KAROLINA CHALIMONIUK  
- Syncron II KAROLINA CHALIMONIUK  
- Syneos Health I ADAM BURDAN  
- Szalona ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- Sześciopak MIKOŁAJ BORKOWSKI  
B135 Szkoła Pitagoras II LESZEK OSSOWSKI  
B137 Szkoła Pitagoras Nadarzyn LESZEK OSSOWSKI  
A238 T-Mobile Running Team BEATA PIELACHOWSKA  
A303 T-Mobile Running Team 1 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
A298 T-mobile Running Team 2 BEATA PIELACHOWSKA  
A318 T-Mobile Running Team 3 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
B196 T2S#1 MICHAŁ GRZESZCZYK  
- T2S#2 MICHAŁ GRZESZCZYK  
A146 TAJfunny ANNA TAJERKAUF  
B242 Tatra Running Coach Kuba JAKUB WIŚNIEWSKI  
B215 TBS Warsaw DOROTA SYNOWIEC  
A127 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
A508 Team KBJ MARCIN JASIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
110% / 1 100 zł
- Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA-ŁADNA  
A221 Team ZabieganeDni DOROTA SIERECKA  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Test TEST TEST  
A116 Thames British School PAWEŁ PRZYCHODZEŃ  
- The Hestons MICHAŁ RATUSZNY  
A143 The Luzers PIOTR LIBER  
A234 The Luzers Girls KATARZYNA CZWARTOSZ-LIBER  
A272 TiVo Running Team 1 PAWEŁ KODA  
A271 TiVo Running Team 2 PAWEŁ KODA  
A270 TiVo Running Team 3 PAWEŁ KODA  
B166 TiVo Running Team Android PAWEŁ KODA  
A149 TO NATURALNE MAŁGORZATA NIEDZIÓŁKA  
B290 TopLine Power Runners MICHAŁ ZIMIŃSKI  
B191 TOPSIL WOJCIECH MĄKA  
B189 TOPSIL GLOBAL WOJCIECH MĄKA  
- TouK Team ADAM CIOŁKOWSKI  
A155 TransEko MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
B209 Trendsetters TOMASZ JARMUŁ  
A322 TripleA ADRIAN OKUROWSKI  
- TriWawa PRO NATALIA JĘDRZEJCZYK  
A141 TriWawa Wise Masters FILIP WOŁOWSKI  
- TRUCHT TARCHOMIN TEAM KRZYSZTOF PRĘDOTA  
- Tu się biega PIOTR ŻUBIŃSKI  
B144 TU SIĘ BIEGA PIOTR ŻUBIŃSKI  
A247 Turma da Monica RICARDO ALMEIDA  
A248 Turma do Cebolinha RICARDO ALMEIDA  
B128 Tylko biegam MAGDALENA KOWALCZYK  
A348 Tyskie Debeściaki POLINA BYKOVSKAIA  
A295 Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny KAMIL GALA  
- UFG ALEKSANDER URBAN  
A171 UL Field Engineer Team KATARZYNA KRYPA  
A169 UL International Polska KATARZYNA KRYPA  
B108 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
B107 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
B106 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
B105 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
B104 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
B103 UNILOGO RUNNING TEAM VI JULIA SIELICKA  
B102 UNILOGO RUNNING TEAM VII JULIA SIELICKA  
B101 UNILOGO RUNNING TEAM VIII JULIA SIELICKA  
- Uniqa Runners 1 JAN BORWIN  
- Uniqa Runners 2 JAN BORWIN  
- UPIK KANCELARIA ZBIGNIEW MINDA  
A181 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
A182 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 PRZEMYSŁAW MAZAN  
- Uskrzydleni TOMASZ BOJANOWSKI  
B204 VATENGERS DAT LESZEK WIŚNIEWSKI  
A122 Vege Runners JOANNA PSZENICZNA  
- W PIOTR CIECIELĄG  
A334 W Tempie InterRisk ANNA KRAJEWSKA-HOROSZ  
- w tempie InterRisk 1 WANDA KUREK  
- W tempie InterRisk 2 WANDA KUREK  
- Warszawski Klub Rogatego Morsa JANUSZ RUTKOWSKI  
B503 WATAHA - COMPENSA S.A. MICHAŁ JAKÓBIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
- webinterpreciaki KAROLINA ŁĄCZKA  
- Wedel MARCIN NOWAK  
B261 Wedel runners team MARCIN ROGOWSKI  
- Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka ROBERT AKSAMITOWSKI  
A252 WETERANI RP PIOTR NOWICKI  
B206 WINIARY DARIA RUCIŃSKA  
A114 Wódzitsu Brothers SEBASTIAN JĘDRAL  
A260 Wolni i Wściekli :) MACIEJ GÓRTOWSKI  
A315 WT RUNNERS ANNA SUWIŃSKA (NYKAZA)  
- Wydział Chemii UW MARCIN KARBARZ  
B132 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
- WYSOKIE CIŚNIENIE na bieganie ANNA WIŚNIEWSKA - MROSLA  
B284 Xelion MARCIN KULA  
- XTB Running Team TOMASZ GOGOL  
- XXX KAROLINA STRZEMIECZNA  
- XXXX ALICJA SOBCZAK  
B298 Yokogawa Runners TOMASZ DZIUBANY  
B300 Z wiatrem PAWEŁ SMIGIELSKI  
- ZA MNĄ ŁUKASZ TULIK  
- ZADYSZKA ZUZANNA DZIERGWA  
A125 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A408 Załoga G RAFAŁ DĄBROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 001 zł
A289 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA  
A212 ŻÓRAWSKI TEAM JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
B233 Żórawski Team I JAROSŁAW ŻÓRAWSKI  
B150 Żubrówkownicy EWA SZLĘK  
A300 Zwierzaki PRZEMYSŁAW KRUGLEJ  
B160 Żywcem Zabiegani 2.0 _ PLANNING MICHAŁ DYCHTO  
B175 Żywcem zabiegani 2.0 - oddział Południe. MACIEJ OZIMIŃSKI  
B217 Żywcem Zabiegani 2.0_HQ MICHAŁ KUCZEROWSKI  
B167 Żywcem Zabiegani 2.0_WARKA DANIELA NOWAK