XVI Ekiden - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
A154 Czerwone koguty I KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A153 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
A152 KB Wyszków BigBoys&Girl ŁUKASZ SARNACKI  
A151 PIAP Space Runners MICHAŁ PAWŁOWSKI  
A150 Starzy znajomi DARIUSZ TURLEJ  
A149 TO NATURALNE MAŁGORZATA NIEDZIÓŁKA  
A148 #Najsilniejsi - FPL Team KRZYSZTOF WRÓBEL  
A147 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
A146 TAJfunny ANNA TAJERKAUF  
A145 Danske Bank 1 MACIEJ SEMENIUK  
A144 Danske Bank 2 MACIEJ SEMENIUK  
A143 The Luzers PIOTR LIBER  
A142 KB WYSZKÓW YOUNG&OLD MAŁGORZATA WYSZYŃSKA  
A141 TriWawa Wise Masters FILIP WOŁOWSKI  
A140 Koniki polne EWELINA LOVE  
A139 SOPRO MARCIN PRUS  
A138 Owieczki Dariusza POLINA BYKOVSKAIA  
A137 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A136 Nielsen IQ 3 MICHAŁ PATAJ  
A135 Nielsen IQ 4 MICHAŁ PATAJ  
A134 Nielsen IQ 5 MICHAŁ PATAJ  
A133 Nielsen IQ 6 MICHAŁ PATAJ  
A132 Pędzące Ślimaki DARIUSZ MELLIN  
A131 Nogi Stonogi DARIUSZ MELLIN  
A130 Pędzące Żółwie DARIUSZ MELLIN  
A129 Nielsen IQ 2 MICHAŁ PATAJ  
A128 Averbit ANNA GRYGIERCZYK  
A127 Team BAKK SŁAWOMIR CYGLER  
A126 Nielsen IQ 1 MICHAŁ PATAJ  
A125 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A124 PrędkośćGaszonegoŚwiatła EDYTA STRUK  
A123 NieMaŻeBoli TOMASZ MOTYLEWSKI  
A122 Vege Runners JOANNA PSZENICZNA  
A121 Cogit RADEK KOZIEJA  
A120 Run BNP Paribas MICHAŁ KLIMA  
A119 Norton Rose Fulbright ARTUR JOŃCZYK  
A118 Capco Alpha RADOSŁAW KRZEPKOWSKI  
A117 Meta już blisko OLEH KASHIVSKYY  
A116 Thames British School PAWEŁ PRZYCHODZEŃ  
A114 Wódzitsu Brothers SEBASTIAN JĘDRAL  
A113 AKS Polonia Warszawa MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A112 AKS Polonia Warszawa II MAŁGORZATA WALENDZIEWSKA  
A111 ELECTRA RUNNING TEAM MARCIN WOŹNY  
A110 Obiboki 013 POLINA BYKOVSKAIA  
A109 KPMG Running Team 2 AGATA DORCZUK  
A108 Nielsen Media 1 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A107 Nielsen Media 2 ANDRZEJ IGNATOWICZ  
A106 PKP Energetyka - Team I GRZEGORZ SIWEK  
A105 PKP Energetyka - Team II GRZEGORZ SIWEK  
A104 PZU Sport Team 1 DAREK KNYCHAS  
A103 PZU Sport Team 2 DAREK KNYCHAS  
A102 Narodowa Agencja programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności ŁUKASZ SMOGOROWSKI  
A101 Friends ALEKSANDRA MIKLAS  
- NEINVER POLSKA GRZEGORZ SKALSKI  
- Sage A DOROTA ŚNIEG  
- Syneos Health I ADAM BURDAN  
- NatWest 3 JACEK KAPŁON  
- Polka Sport Girls I KASIA PÓŁTORAK  
- PREVENITY AGNIESZKA ZEGADŁO  
- Piwoński Budujemy KAMIL RYBINSKI  
- Inżynieria Materiałowa WAT JOANNA SZYMAŃSKA  
- NatWest 4 JACEK KAPŁON  
- FPL Team #Najsilniejsi KRZYSZTOF WRÓBEL  
- Teleperformance MARKO OMELYASH  
- Słuchmed Team B TOMASZ PILIPCZUK  
- SANTANDER BANK - KOMPLETNI AMATORZY MARCIN MAKULEC  
- Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
- Stryker Medical Team MARIANNA SLAWINSKA  
- Black Mamba MICHAŁ PLASKOTA  
- Psychorun Team I MAGDALENA WALENCZAK  
- XXXX ALICJA SOBCZAK  
- Uniqa Runners 1 JAN BORWIN  
- Compensa Aktywni MAREK BARANOWSKI  
- PEMES Warsztat MICHAL KUCZKOWSKI  
- Citi HRSS Prosta do celu #better #stronger #together MARCIN BUGOWSKI  
- Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI  
- Uniqa Runners 2 JAN BORWIN  
- KORB-GLASS PIOTR PASIERBIŃSKI  
- Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI  
- GO Siemens! ADAM FRANK  
- Alfasigma Polska 1 ŁUKASZ DĄBROWSKI  
- LS World RUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- Ani Szybcy Ani Wściekli KATARZYNA MARCINIAK  
- Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO BDG DKO BOGUSŁAW MOCHNIEJ  
- W PIOTR CIECIELĄG  
- Syenos Health II ADAM BURDAN  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 3 PAWEŁ FRĄCZAK  
- EcoVadis PAWEŁ WUJCZYK  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 1 PAWEŁ FRĄCZAK  
- Prędka ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- S PIOTR CIECIELĄG  
- RDCP I MARTA MEDREK  
- eAzymut.pl Team 1 KRZYSIEK BRZĄKALSKI  
- Charty z CMS 1 MONIKA KOZŁOWSKA  
- Biegiem po zdrowie! EWA MIODUSZEWSKA  
- ForDziki z Plaży SYLWIA BRODOWSKA  
- KAZIKI 2 PIOTR KOWALCZYK  
- XTB Running Team TOMASZ GOGOL  
- Kuryłowicz & Associates 1 AGATA GROCHOWSKA  
- BNPP Athletes Union KRZYSZTOF KOROL  
- ORPEA. DYNAMICZNI – ELASTYCZNI MAGDALENA ŻELAZKO  
- Sześciopak MIKOŁAJ BORKOWSKI  
- Pratt&Whitney Kalisz 2 MARIUSZ PERA  
- FizjoAktywni MATEUSZ ŻUŁAWNIK  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- Off-road Runners Benefit Systems ANNA KRYŃSKA  
- Benefit Systems Oddział Fitness MONIKA KANIAK  
- MSportowcy MALGORZATA SZUKALSKA-WRONA  
- Szalona ComtegRUN KATARZYNA KRAJ-RÓŻYCKA  
- Kuryłowicz & Associates 2 AGATA GROCHOWSKA  
- Uskrzydleni TOMASZ BOJANOWSKI  
- Słuchmed Team A TOMASZ PILIPCZUK  
- Pratt&Whitney Kalisz 3 MARIUSZ PERA  
- DHL Global Forwarding I PAULINA BUDZEŃ  
- DziewczynyBiegnieMY MAGDALENA PREDKA  
- OBI 019 I ARKADIUSZ CHŁAPEK  
- RunnersHut DAMIAN SZALEWICZ  
- Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. ALICJA KĘPA  
- Run a LOT Ziemianie JAKUB KLUZIŃSKI  
- Warszawski Klub Rogatego Morsa JANUSZ RUTKOWSKI  
- Purina ANDRZEJ KOZŁOWSKI  
- MODIW Sport Group ANDRZEJ POTASZ  
- Skarpety do Mety MAGDALENA WAWRZYNIAK  
- Risky Lions MARTA ANACKA  
- LOT Siatka i Alianse WOJCIECH WORONA  
- Bractwo Biegowe BGK 2 MICHAŁ JAMBOR  
- Ascensia Diabetes Care II (nieaktywna) PATRYCJA CEDRO  
- Syncron I KAROLINA CHALIMONIUK  
- Spartanie Dzieciom ŁUKASZ ALEKSANDROWICZ  
- Drunk Samurai C KENICHI MATSUYAMA  
- MVP TAX Team RADOSŁAW MAĆKOWSKI  
- Ascensia Diabetes Care (nieaktywna) PATRYCJA CEDRO  
- Bank Gospodarstwa Krajowego MICHAŁ JAMBOR  
- Czerwone koguty III KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
- EY 4 ANETA LEMIESZ  
- Wydział Chemii UW MARCIN KARBARZ  
- Drunk Samurai B YOHEI WATANABE  
- Altkom 2 KAMILA BINKOWSKA  
- Exatel Running Team 2 BARTOSZ BOROWSKI  
- EY 5 ANETA LEMIESZ  
- DHL Run Club ANETA FABIANSKA  
- HIAB WOOMEN ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA  
- ASG ANNA RAMOCKA  
- SAVANGARD ANNA KOSMALA  
- Perkoz Running Team KAMIL FRONCZAK  
- Eracent Relaks KRZYSZTOF MATYSKIEL  
- JEST MOC JOANNA MODLIBOREK  
- Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka ROBERT AKSAMITOWSKI  
- Wedel MARCIN NOWAK  
- IQVIA RDH 1 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- Empik 2 EWELINA KOLAJ  
- ORPEA. FINANSOWI, ALE ZDROWI MAGDALENA ŻELAZKO  
- EGIS Biovitalni MARIA ŚLIWA  
- IQVIA RDH 2 KAROLINA NOWAKOWSKA  
- BlackMamba MICHAŁ STOLARSKI  
- oaza-swanna.info PAWEŁ ZASTOCKI  
- Empik 3 EWELINA KOLAJ  
- Elavon Boys JAKUB ŚLIWIAK  
- Test TEST TEST  
- Deloitte Adventure Team DBS RADOSŁAW KAWECKI  
- Schenker Technology Center (2020 / nieaktywna) GRZEGORZ GALA  
- Allergan Running Team KATARZYNA JARECKA  
- Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
- Run a LOT - personel pokładowy MONIKA KRASNODEMBSKA-LANGE  
- Apleona - Wildcats I MILENA OKUŃ-WIŚNIEWSKA  
- Arup A MACIEJ KOŁODZIEJSKI  
- Bractwo Biegowe BGK 4 MICHAŁ JAMBOR  
- Mondelez URSZULA KUK  
- Henkel Runnig Team 2 IWONA SEREMAK  
- KS Lemiesz Team ANETA LEMIESZ  
- Centrum Medyczne Żelazna - Żelazna Grupa Biegowa 2 PAWEŁ FRĄCZAK  
- Carrefour Running Team Usługi Finansowe KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Carrefour Running Team Handlowy KATARZYNA SZCZYGLAK  
- Sun & Snow Running Team BARTŁOMIEJ MAJDAK  
- Carrefour Running Team Operacja KATARZYNA SZCZYGLAK  
- KLUB BIEGACZA NCBR "INNORUNNERS" 2 PAWEŁ SKUBIDA  
- TouK Team ADAM CIOŁKOWSKI  
- Henkel Running Team 3 IWONA SEREMAK  
- Czarne Pantery MAŁGORZATA BOCHNIAK  
- 7N ALEKSANDRA MARIANEK  
- BASF Mocni Razem MAREK CZAJKOWSKI  
- SpeedApp Team ALICJA FOLGA  
- Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 MAGDALENA MALCZEWSKA  
- RTB House ANETA PARYS  
- LSWorldRUN PAWEŁ BUGAJSKI  
- ZADYSZKA ZUZANNA DZIERGWA  
- ORPEA. STAFF SKOKOWY MAGDALENA ŻELAZKO  
- OIRP w Warszawie 2 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- XXX KAROLINA STRZEMIECZNA  
- Mondelez URSZULA KUK  
- OIRP w Warszawie 3 JAROSŁAW DĄBKOWSKI  
- Shop Dent KRZYSZTOF GAŁKA  
- Biedronka Fake KAROLINA STRZEMIECZNA  
- ORPEA. MazoTim MAGDALENA ŻELAZKO  
- Morsy Zielonka na fali ARKADIUSZ ANDRUCZYK  
- TriWawa PRO NATALIA JĘDRZEJCZYK  
- Festina Lente Ortopedia Dziecięca Poznań PAWEŁ GŁÓWKA  
- Grupa Biegowa UM W-wa 3 ANNA WOLAK  
- T2S#2 MICHAŁ GRZESZCZYK  
- AMBRA zWINNI TOMASZ PAWLICKI