5. Bridgestone Marathon Relay - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
347 ЄТС Україна KSENIIA SIDNIEVA  
310 Zzz KATARZYNA JANKOWSKA  
349 ŻYWCEM ZABIEGANI WOJCIECH JANOWIAK  
306 Żółwiki JACEK WALCZAK  
331 Żółwikerki ELŻBIETA PIOTROWSKA-KRZAK  
454 Zielony Radom TOMASZ MYŚLIŃSKI  
479 Zdyszani.pl AGATA WALIGÓRSKA  
451 ŻAR w nogach SABINA OŚLAK  
525 ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI  
492 ZAŁOGA G MACIEJ TIJEWSKI  
480 Zagłębiowski Klub Oyama Karate BARTOSZ PAJDAK  
384 Zabiegani DANIEL KWACZYŃSKI  
- xyz SZYMON GŁĄB  
761 Wyczesani EMIL UŹDZIŁO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
124% / 800 zł
- Wspieramy Amazonki! ADRIANNA ZALEWSKA  
319 Wpisz cokolwiek MICHAL POLAK  
474 WNC Run for Fun PAWEŁ CICHOŃ  
345 WKZ KOZIENICE - BBL MARIUSZ TRACZYK  
313 wkurw_team Warszawa koniec składu MARTA SMOGORZEWSKA  
- Wkurw_team Warszawa MICHAŁ SMOGORZEWSKI  
302 Wkurw_team Warszawa RAFAŁ DOBROSIELSKI  
803 wkurw_team Dzikie Pufaki BARTŁOMIEJ ZGLIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
127% / 823 zł
- WILD HORSES WOJCIECH IGNALEWSKI  
782 Wieliszew Biega IZABELA KOWNACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
117% / 755 zł
481 WEBFLEET TEAM MICHAŁ STANIK  
459 WAWRYN TEAM MACIEJ WAWRYNIUK  
430 WAWER TEAM MONIKA SKOLIMOWSKA  
402 Warsaw Mathematical Institute KRZYSZTOF DZIOBA  
344 Vege Runners MARCIN OWCZAREK  
351 UNILOGO RUNNING TEAM V JULIA SIELICKA  
338 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
326 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
327 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
328 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
- TurboDziki IRENEUSZ MENDREK  
802 Truchtem do mety ANNA SERAFIN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 700 zł
510 TOR LUB TOMASZ DYBOWSKI  
518 Tłumacze Biegacze KAMILA TRAJNEROWICZ  
445 Thunderbolts of Jolibord MICHAŁ PERTKIEWICZ  
307 SZYBCY WOJCIECH SZYBKA  
461 Sztafeta z Grochowa ANDRZEJ TURZYNIECKI  
471 SZPROT KRZYSZTOF RUDNIK  
537 SZKARŁATNE BERETY MARCIN OWCZUK  
432 SUPrunMIS ŁUKASZ SZACHERSKI  
433 Strumyk 21 Biega JOANNA HASS-KALITA  
336 Śmigające biedroneczki MAJA KASPERKIEWICZ  
437 Slow Jogging Białołęka ANNA SOŁDECKA  
511 Skład węgla i papy MARCIN SZPERNALOWSKI  
321 Sisters' power - K Team KAROLINA KAWALEC  
703 Serwuski KATARZYNA KUNA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
479% / 3 112 zł
- SEDrun DAWID SZATTEN  
380 Sec&Run MIROSŁAW BRODOWSKI  
741 Schott Poland ŁUKASZ "BIDON" RAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
218% / 1 415 zł
462 Rydwany Ognia MARZENA HUSZCZA  
533 RunneRB JAROSLAW KURKOWSKI  
354 RUN TEAM MILEJÓW JOANNA JAGIEŁŁO  
332 run Girls run AGNIESZKA MARCZAK  
366 Run 4 You! TOMASZ MIETIUŁKA  
379 ROSOMAKI MELANŻU MICHAŁ KARIOZEN  
473 ROAD RUNNERS MAGDALENA SULIMA  
536 RMF4RT Gladiators BŁAŻEJ RYBACKI  
453 Reprezentacja oś. św. Antoniego ARTUR ZARZYŃSKI  
373 Rembertów Team No. 1 ARKADIUSZ ANDRUCZYK  
355 Relay Ostrow Team PIOTR OLESIŃSKI  
381 Relaks Team ROBERT MACIEJEWSKI  
301 Reebok Run Crew EWA ANNA DANIELEK  
399 Rącze Raciczki PAULINA BARAN  
393 Racefighter GOSiR Dębe Wielkie BEATA NOWAKOWSKA  
405 RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie BOŻENA WIERCIOCH  
- QWE SZYMON GŁĄB  
477 PZU Sport Team 2 PIOTR CZAPLICKI  
470 PZU Sport Team 1 ELWIRA KOSTRZEWA  
427 Psychorun KONRAD MATYJASIAK  
305 Pstrokate Krejzolki LIDIA BODASZEWSKA  
804 Przybiegły za wcześnie KLAUDIA BERK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
190% / 1 234 zł
531 PRM - Go ROBERT ROŻEK  
- Power Vols KASIA KUNA  
441 POMIDOR TOMASZ RUDZIK  
500 PolRun3 KRZYSZTOF MARZĘTA  
504 POLRUN MAGDALENA ADAMCZYK  
502 Polpharma Run Team Stg WIKTOR SZOPIŃSKI  
499 Polpharma PAULINA BIEŃ  
515 Polonia Bydgoszcz Sekcja Lekkoatletyczna DAMIAN WIERZYŃSKI  
503 Polfa W-wa WOJCIECH ŚNIECHOWSKI  
701 Pizzochłony EWA ZAJKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
139% / 900 zł
395 Piwo na mecie JAREK DOMANSKI  
356 Pierogi Adamusa DOROTA NIEMCZYŃSKA  
542 PGE Energetic Running AGNIESZKA PARTYKA  
449 PFK Team Olecko KAMIL SOWA  
475 PĘDZĄCY PRZEZ PRZESTWORZA MAGDALENA SULIMA  
457 PĘDZĄCE LENIWCE - LEJDIS MALGORZATA GETLER-STRZYŻOWSKA  
404 Pędzące Leniwce ANDRZEJ RYBIŃSKI  
353 Paso a paso IZABELA KACZMAREK  
842 PAHnące Biegaczki JUSTYNA SADOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
478 Pączki GRZEGORZ PĄCZEK  
467 P&G Vibrant Living ARTUR MOSTOWSKI  
822 P&G Targowek Plant Natural Born Runners MACIEJ MISZKURKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
861 Orbis Team AGNIESZKA SERWIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
497 OLX Running Team #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
498 OLX Running Team #1 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
539 Olas Kasias i Elizamis JAN WALCZAK  
494 OEX RUNNERS TEAM TOMASZ STASZCZUK  
509 O Co Biega VIKTOR VOLKOV  
517 NWM Rates Centrals MICHAŁ ROBAK  
342 Nutella Students ELA FERENC  
- NovoNordisk 5 JACEK NAGLER  
420 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
421 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
422 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
423 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
431 Noski Eskimoski RAFAŁ KOWALCZYK  
476 Nokia Team PIOTR GRĘDA  
488 nFlo ŁUKASZ SZYMAŃSKI  
522 NeRW WOJCIECH PERZYNA  
516 NatWest Poland AGNIESZKA LEŚNIAK  
392 Naprzód! KRZYSZTOF KUZIN  
376 Najlepsi MICHAL LESAK  
329 MYKK AMELIA KALUKIEWICZ  
411 Muszę wiedzieć518 KASIA BULICZ-KASPRZAK  
444 MPM MONIKA KRÓLIKOWSKA  
397 MOVE IT with Nicole NICOLE KIERSNOWSKA  
540 Ministerstwo Zdrowia II PIOTR WĘCŁAWIK  
541 Ministerstwo Zdrowia PIOTR WĘCŁAWIK  
365 MILA 5 ANNA JAKUBCZAK  
323 MILA 4 ANNA JAKUBCZAK  
324 MILA 3 ANNA JAKUBCZAK  
325 MILA 2 ANNA JAKUBCZAK  
316 MILA 1 ANNA JAKUBCZAK  
514 Metro Warszawskie MIKE SKWIRUT  
335 Mazury Runners KATARZYNA KRAWCZYK  
495 Mazovia ProActiv Ciechanów ARTUR BAŁABAS  
403 Markowi Biegacze EWA SZYSZKO  
363 Marchewkowa Banda PIOTR JAROSZEK  
388 M3 ANNA MORAWSKA  
801 lubelskibiegacz.pl TEAM PAWEŁ WYSOCKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
262% / 1 700 zł
532 Los Trepos DAMIAN ZDANOWICZ  
781 Liczy się dobra zabawa i pot i łzy i krew i browar po MACIEK KOZIARA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
104% / 670 zł
317 Leśne Szychy EWELINA KOŁACIŃSKA  
315 Leśne Szychy MAGDALENA MAJ  
534 Laugaskokk numero uno SIF ARNARSDOTTIR  
374 Laugaskokk KÁRI STEINAR KARLSSON  
- Lafiryndy KATARZYNA KOZAKIEWICZ  
505 KS Atak Agykola BARTEK PIETRUSZEWSKI  
526 KPMG Running Team DA AGATA DORCZUK  
372 KPMG Running Team AGATA DORCZUK  
367 KPA AGNIESZKA MASZEWSKA-BĄCAL  
303 Kolorowa Drużyna Nessi KATARZYNA BORUCH  
529 Kalenji by Decathlon 3 AREK OSTASZEWSKI  
528 Kalenji by Decathlon 2 AREK OSTASZEWSKI  
527 Kalenji by Decathlon 1 AREK OSTASZEWSKI  
512 K -TEAM ILONA KUCHARSKA  
341 JTENDO DARIUSZ POSZELĘŻNY  
415 Jozef Cytrus Team MARCIN ROZWÓD  
489 Józef Cytrus & Friends WOJCIECH KUSTOSZ  
- JK Team PAULINA OSIENICKA  
743 Jeże 2 MarMarMar MARCIN CIOSEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
538 Janos Artos i Hubamis JAN WALCZAK  
416 JakośToBędzie PAWEŁ PIÓRKOWSKI  
378 Izbicko w Biegu KRZYSZTOF URBAŃCZYK  
386 Inobe MARCIN ZALEWSKI  
346 Innvigo MARIUSZ MICHALSKI  
507 Iławianie PAWEŁ GUZOWSKI  
409 IESE Running Team MICHAŁ SPOCZYŃSKI  
442 HTL-STREFA RUNNERS 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
443 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
438 HILTI BIEGA PIOTR KANIA  
472 HAPPY GO LUCKY MAGDALENA SULIMA  
368 Grzesiek&Michał&Bernard MICHAŁ KLIMA  
487 Gorące ziemniaczki ANNA TOBIASZ  
320 Girls in Tech - Poland ANNA ZAPAŁ  
339 Gide IWONA REK  
446 GetInData Kafka ADAM KAWA  
447 GetInData Flink ADAM KAWA  
843 FO Asics Annopol Team MARCIN ZAKRZEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 651 zł
464 Feniks 2 MARCIN TRONIARZ  
463 Feniks MAGDALENA ADACH-SOSNOWSKA  
362 Eneria Runners #2 ANDRZEJ JANKOWSKI  
361 Eneria Runners #1 ANDRZEJ JANKOWSKI  
530 Elo MARCIN MONIK  
364 Elitmind Running Team KAMIL KOWOLIK  
424 ELECTRA RUNNING TEAM MARCIN WOŹNY  
521 DZIKIE SZTOSY MARLENA STRUPIECHOWSKA  
417 Dzikie koty WERONIKA GÓRALSKA  
360 DZIEWCZYNY MAILINY, AR WARSAW MIRKA WĘGRZYNEK  
406 Dzicy Brodacze ANDRZEJ CZESŁAWSKI  
350 Dwóch plus Jedna MARIUSZ MAŚLANY  
377 DSO.pl II MICHAŁ SAGANEK  
375 DSO.pl Ciechanów RADOSŁAW SAGANEK  
460 Drużyna Mateusza JACEK OLECHOWSKI  
419 Drużyna Jednorożca MICHAŁ WYGLĄDAŁA  
352 Drużyna Jasia MACIEJ NOWICKI  
468 Drużyna IronMana DOROTA PRUS  
535 Drużyna FIT ALEKSANDRA WOSZCZYK  
382 Drunk Samurai YORIKO TERADA  
304 Dream Team Milano MONIKA SERWIN  
469 Deloitte Adventure Team 1 KONSTANCJA TANJGA  
458 Deloitte Adventure Team ŁUKASZ BIELEWICZ  
439 DBS MACIEJ ULASZEWSKI  
330 Czarne Konie MICHAŁ KRET  
425 Czad ekipa JÓZEF WIERZBOWSKI