5. Bridgestone Marathon Relay - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
- .... BARTŁOMIEJ ZGLIŃSKI  
702 #arunderground MACIEJ STACHOWIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
354% / 2 300 zł
523 #doporzygu JACEK ZAWISTOWSKI  
821 #ekipa od wina WERONIKA ZAKRZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
119% / 770 zł
394 #pgrbemowo KAMIL SZMITOWICZ  
385 2+1 PATRYK KOZŁOWSKI  
334 2bed & siwy team TOMASZ BEDNARSKI  
408 36 minut PAWEŁ GROSSE  
357 ADHD - AAD DARIUSZ WRONOWSKI  
400 AegonRun RADOSŁAW ŁABUDZIŃSKI  
493 AGATA MEBLE PRZEMYSŁAW GURBAN  
387 Akademia Sportu MEDYK WOJCIECH STANISŁAWSKI  
318 AKADEMIA SPORTU MEDYK MARIOLA FRANCISZKOWICZ  
337 AKTYWNI KAMIEŃSK MARIUSZ SEWERYNEK  
428 AKTYWNI KAMIEŃSK I KAMIL BĄKOWICZ  
383 Aktywni Węgrów OLGA RATYŃSKA  
450 Alfaco Running Team PRZEMYSŁAW MARSZAŁEK  
401 ALLE JAZDA PIOTR MICHALSKI  
- Almost doctors ZUZANNA FITAS  
333 Almost doctors ZUZANNA FITAS  
452 Altkom KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
440 Ana Iza Kaśka ANNA ZABOST  
490 Anioły i Demony Asfaltu #1 ANDRZEJ SUWALD  
491 Anioły i Demony Asfaltu #2 MONIKA DRYJA  
343 APA RUNNERS PIOTR FAJKOWSKI  
501 API TEAM GRZEGORZ MYSTKOWSKI  
841 arkenya_team PIOTR STOCHMALSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
126% / 818 zł
369 ARTOM TEAM PAWEŁ SZAFRANEK  
389 ASD TORRE ANNUNZIATA MANCO SALVATORE  
390 ASD TORRE ANNUNZIATA MANCO SALVATORE  
742 Asseco Active Team IWONA WIŚNIEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
358 AUT URSZULA ŁYSIAK  
312 Awendżersi MIROSŁAW KAŹMIERCZAK  
881 Babeczki z rodzynkiem MAGDA DZIARNOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
155% / 1 005 zł
370 Bain Force One MICHAŁ BEZUCH  
371 Bainies MICHAŁ BEZUCH  
455 Banda Dziubka MACIEJ DZIUBEK  
391 BeHappy MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
513 Bell BOGUSŁAWA MAJER  
429 Bemowo Biega Team Force One ŁUKASZ STAŃCZYK  
506 Białystok Biega Team MAREK DAKOWICZ  
508 BIEGACZE GORSZEGO SORTU PIOTR GUZOWSKI  
359 Biegaj Nisko i Powoli KRZYSZTOF MAGDA  
398 BIEGAJĄCE GATKI ARKADIUSZ GĄTKIEWICZ  
314 Biegające Ke'Baby PIOTR ŁUCZAK  
448 Biegający Cyrk KATARZYNA MIKOŁAJCZYK  
496 Biegający na Bielanach MICHAŁ LUTRZYKOWSKI  
340 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM CEZARY NIEBUDEK  
465 BiegamBoLubię Ostrołęka ANNA NAPIÓRKOWSKA  
466 BiegamBoLubię Ostrołęka ANNA NAPIÓRKOWSKA  
456 Biegamy - Pole Mokotowskie Team ANITA WIATR  
- Biegnące Wieprze I DARIUSZ ADRJAN  
- Biegnące Wieprze II DARIUSZ ADRJAN  
- Biegnące Wieprze III DARIUSZ ADRJAN  
348 Biegowy Terror KAMIL RODZOŚ  
704 Bo jak nie my to kto PRZEMYSŁAW WYDRA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 663 zł
524 Bobowscy JACEK BOBOWSKI  
311 BÓBR Tłuszcz ANNA BYCZUK  
396 Bolesław EWA WOJCIECHOWSKA  
410 Bractwo Biegowe BGK MAŁGORZATA BRZOSKA  
322 BRD (Biegacze Radę Dadzą) KAMIL SZCZUROWSKI  
418 Bridgestone B-Olympic AGNIESZKA MICHOTA  
- Bridgestone Team 1 FILIP KARCZMARCZYK  
519 Brigdestone1 KRZYSZTOF STOKWISZEWSKI  
520 Byle do mety Panowie JACEK BAJOREK  
434 Celsa HO 1 MARCIN ZAGRAJ  
436 Celsa HO 2 MARCIN ZAGRAJ  
435 Celsa HO 3 MARCIN ZAGRAJ  
412 Colian na Start! Appetyczni ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
414 Colian na Start! Gazy ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
413 Colian na Start! Jednorodni ARKADIUSZ GAWIANOWSKI  
308 ConnectPoint 1 JAKUB TOMICZEK  
309 ConnectPoint 2 JAKUB TOMICZEK  
407 Crido EWA WESOŁOWSKA  
482 CWT1 MARCIN MAKUCH  
485 CWT2 MARCIN MAKUCH  
484 CWT3 MARCIN MAKUCH  
483 CWT4 MARCIN MAKUCH  
486 CWT5 MARCIN MAKUCH  
426 CyberRUN MIREK MAJ  
425 Czad ekipa JÓZEF WIERZBOWSKI  
330 Czarne Konie MICHAŁ KRET  
439 DBS MACIEJ ULASZEWSKI  
458 Deloitte Adventure Team ŁUKASZ BIELEWICZ  
469 Deloitte Adventure Team 1 KONSTANCJA TANJGA  
304 Dream Team Milano MONIKA SERWIN  
382 Drunk Samurai YORIKO TERADA  
- Drużyna FIT ALEKSANDRA WOSZCZYK  
468 Drużyna IronMana DOROTA PRUS  
352 Drużyna Jasia MACIEJ NOWICKI  
419 Drużyna Jednorożca MICHAŁ WYGLĄDAŁA  
460 Drużyna Mateusza JACEK OLECHOWSKI  
375 DSO.pl Ciechanów RADOSŁAW SAGANEK  
377 DSO.pl II MICHAŁ SAGANEK  
350 Dwóch plus Jedna MARIUSZ MAŚLANY  
406 Dzicy Brodacze ANDRZEJ CZESŁAWSKI  
360 DZIEWCZYNY MAILINY, AR WARSAW MIRKA WĘGRZYNEK  
417 Dzikie koty WERONIKA GÓRALSKA  
521 DZIKIE SZTOSY MARLENA STRUPIECHOWSKA  
424 ELECTRA RUNNING TEAM MARCIN WOŹNY  
364 Elitmind Running Team KAMIL KOWOLIK  
- Elo MARCIN MONIK  
361 Eneria Runners #1 ANDRZEJ JANKOWSKI  
362 Eneria Runners #2 ANDRZEJ JANKOWSKI  
463 Feniks MAGDALENA ADACH-SOSNOWSKA  
464 Feniks 2 MARCIN TRONIARZ  
843 FO Asics Annopol Team MARCIN ZAKRZEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 651 zł
447 GetInData Flink ADAM KAWA  
446 GetInData Kafka ADAM KAWA  
339 Gide IWONA REK  
320 Girls in Tech - Poland ANNA ZAPAŁ  
487 Gorące ziemniaczki ANNA TOBIASZ  
368 Grzesiek&Michał&Bernard MICHAŁ KLIMA  
472 HAPPY GO LUCKY MAGDALENA SULIMA  
438 HILTI BIEGA PIOTR KANIA  
443 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
442 HTL-STREFA RUNNERS 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
409 IESE Running Team MICHAŁ SPOCZYŃSKI  
507 Iławianie PAWEŁ GUZOWSKI  
346 Innvigo MARIUSZ MICHALSKI  
386 Inobe MARCIN ZALEWSKI  
378 Izbicko w Biegu KRZYSZTOF URBAŃCZYK  
416 JakośToBędzie PAWEŁ PIÓRKOWSKI  
743 Jeże 2 MarMarMar MARCIN CIOSEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
- JK Team PAULINA OSIENICKA  
489 Józef Cytrus & Friends WOJCIECH KUSTOSZ  
415 Jozef Cytrus Team MARCIN ROZWÓD  
341 JTENDO DARIUSZ POSZELĘŻNY  
512 K -TEAM ILONA KUCHARSKA  
- Kalenji by Decathlon 1 AREK OSTASZEWSKI  
- Kalenji by Decathlon 2 AREK OSTASZEWSKI  
- Kalenji by Decathlon 3 AREK OSTASZEWSKI  
303 Kolorowa Drużyna Nessi KATARZYNA BORUCH  
367 KPA AGNIESZKA MASZEWSKA-BĄCAL  
372 KPMG Running Team AGATA DORCZUK  
- KPMG Running Team DA AGATA DORCZUK  
505 KS Atak Agykola BARTEK PIETRUSZEWSKI  
- Lafiryndy KATARZYNA KOZAKIEWICZ  
374 Laugaskokk KÁRI STEINAR KARLSSON  
317 Leśne Szychy EWELINA KOŁACIŃSKA  
315 Leśne Szychy MAGDALENA MAJ  
781 Liczy się dobra zabawa i pot i łzy i krew i browar po MACIEK KOZIARA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
104% / 670 zł
- Los Trepos DAMIAN ZDANOWICZ  
801 lubelskibiegacz.pl TEAM PAWEŁ WYSOCKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
260% / 1 689,75 zł
388 M3 ANNA MORAWSKA  
363 Marchewkowa Banda PIOTR JAROSZEK  
403 Markowi Biegacze EWA SZYSZKO  
495 Mazovia ProActiv Ciechanów ARTUR BAŁABAS  
335 Mazury Runners KATARZYNA KRAWCZYK  
514 Metro Warszawskie MIKE SKWIRUT  
316 MILA 1 ANNA JAKUBCZAK  
325 MILA 2 ANNA JAKUBCZAK  
324 MILA 3 ANNA JAKUBCZAK  
323 MILA 4 ANNA JAKUBCZAK  
365 MILA 5 ANNA JAKUBCZAK  
- Ministerstwo Zdrowia PIOTR WĘCŁAWIK  
397 MOVE IT with Nicole NICOLE KIERSNOWSKA  
444 MPM MONIKA KRÓLIKOWSKA  
411 Muszę wiedzieć518 KASIA BULICZ-KASPRZAK  
329 MYKK AMELIA KALUKIEWICZ  
376 Najlepsi MICHAL LESAK  
392 Naprzód! KRZYSZTOF KUZIN  
516 NatWest Poland AGNIESZKA LEŚNIAK  
522 NeRW WOJCIECH PERZYNA  
488 nFlo ŁUKASZ SZYMAŃSKI  
476 Nokia Team PIOTR GRĘDA  
431 Noski Eskimoski RAFAŁ KOWALCZYK  
423 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
422 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
421 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
420 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
- NovoNordisk 5 JACEK NAGLER  
342 Nutella Students ELA FERENC  
517 NWM Rates Centrals MICHAŁ ROBAK  
509 O Co Biega VIKTOR VOLKOV  
494 OEX RUNNERS TEAM TOMASZ STASZCZUK  
498 OLX Running Team #1 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
497 OLX Running Team #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
861 Orbis Team AGNIESZKA SERWIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
822 P&G Targowek Plant Natural Born Runners MACIEJ MISZKURKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
467 P&G Vibrant Living ARTUR MOSTOWSKI  
478 Pączki GRZEGORZ PĄCZEK  
842 PAHnące Biegaczki JUSTYNA SADOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
353 Paso a paso IZABELA KACZMAREK  
404 Pędzące Leniwce ANDRZEJ RYBIŃSKI  
457 PĘDZĄCE LENIWCE - LEJDIS MALGORZATA GETLER-STRZYŻOWSKA  
475 PĘDZĄCY PRZEZ PRZESTWORZA MAGDALENA SULIMA  
449 PFK Team Olecko KAMIL SOWA  
- PGE Energetic Running AGNIESZKA PARTYKA  
356 Pierogi Adamusa DOROTA NIEMCZYŃSKA  
395 Piwo na mecie JAREK DOMANSKI  
701 Pizzochłony EWA ZAJKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
139% / 900 zł
503 Polfa W-wa WOJCIECH ŚNIECHOWSKI  
515 Polonia Bydgoszcz Sekcja Lekkoatletyczna DAMIAN WIERZYŃSKI  
499 Polpharma PAULINA BIEŃ  
502 Polpharma Run Team Stg WIKTOR SZOPIŃSKI  
504 POLRUN MAGDALENA ADAMCZYK  
500 PolRun3 KRZYSZTOF MARZĘTA