5. Bridgestone Marathon Relay - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
703 Serwuski KATARZYNA KUNA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
478% / 3 112 zł
702 #arunderground MACIEJ STACHOWIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
358% / 2 330 zł
801 lubelskibiegacz.pl TEAM PAWEŁ WYSOCKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
261% / 1 700 zł
741 Schott Poland ŁUKASZ "BIDON" RAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
217% / 1 415 zł
804 Przybiegły za wcześnie KLAUDIA BERK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
189% / 1 234 zł
881 Babeczki z rodzynkiem MAGDA DZIARNOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
154% / 1 005 zł
701 Pizzochłony EWA ZAJKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
138% / 900 zł
803 wkurw_team Dzikie Pufaki BARTŁOMIEJ ZGLIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
126% / 823 zł
841 arkenya_team PIOTR STOCHMALSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 818 zł
761 Wyczesani EMIL UŹDZIŁO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
123% / 800 zł
821 #ekipa od wina WERONIKA ZAKRZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
118% / 770 zł
782 Wieliszew Biega IZABELA KOWNACKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
116% / 755 zł
802 Truchtem do mety ANNA SERAFIN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 700 zł
781 Liczy się dobra zabawa i pot i łzy i krew i browar po MACIEK KOZIARA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 670 zł
704 Bo jak nie my to kto PRZEMYSŁAW WYDRA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 663 zł
843 FO Asics Annopol Team MARCIN ZAKRZEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 651 zł
842 PAHnące Biegaczki JUSTYNA SADOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
861 Orbis Team AGNIESZKA SERWIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
743 Jeże 2 MarMarMar MARCIN CIOSEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
742 Asseco Active Team IWONA WIŚNIEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
822 P&G Targowek Plant Natural Born Runners MACIEJ MISZKURKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 650 zł
- Biegnące Wieprze I DARIUSZ ADRJAN  
- Biegnące Wieprze III DARIUSZ ADRJAN  
- Wspieramy Amazonki! ADRIANNA ZALEWSKA  
- Almost doctors ZUZANNA FITAS  
525 ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE ARTUR JAN BUKOWSKI  
- .... BARTŁOMIEJ ZGLIŃSKI  
- QWE SZYMON GŁĄB  
- Power Vols KASIA KUNA  
328 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
- Biegnące Wieprze II DARIUSZ ADRJAN  
- xyz SZYMON GŁĄB  
310 Zzz KATARZYNA JANKOWSKA  
305 Pstrokate Krejzolki LIDIA BODASZEWSKA  
306 Żółwiki JACEK WALCZAK  
315 Leśne Szychy MAGDALENA MAJ  
307 SZYBCY WOJCIECH SZYBKA  
311 BÓBR Tłuszcz ANNA BYCZUK  
308 ConnectPoint 1 JAKUB TOMICZEK  
309 ConnectPoint 2 JAKUB TOMICZEK  
372 KPMG Running Team AGATA DORCZUK  
312 Awendżersi MIROSŁAW KAŹMIERCZAK  
313 wkurw_team Warszawa koniec składu MARTA SMOGORZEWSKA  
325 MILA 2 ANNA JAKUBCZAK  
324 MILA 3 ANNA JAKUBCZAK  
323 MILA 4 ANNA JAKUBCZAK  
314 Biegające Ke'Baby PIOTR ŁUCZAK  
327 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
326 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
371 Bainies MICHAŁ BEZUCH  
370 Bain Force One MICHAŁ BEZUCH  
410 Bractwo Biegowe BGK MAŁGORZATA BRZOSKA  
346 Innvigo MARIUSZ MICHALSKI  
- TurboDziki IRENEUSZ MENDREK  
321 Sisters' power - K Team KAROLINA KAWALEC  
423 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
422 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
421 Novo Nordisk 3 JACEK NAGLER  
420 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
322 BRD (Biegacze Radę Dadzą) KAMIL SZCZUROWSKI  
329 MYKK AMELIA KALUKIEWICZ  
521 DZIKIE SZTOSY MARLENA STRUPIECHOWSKA  
353 Paso a paso IZABELA KACZMAREK  
330 Czarne Konie MICHAŁ KRET  
331 Żółwikerki ELŻBIETA PIOTROWSKA-KRZAK  
338 UNILOGO RUNNING TEAM IV JULIA SIELICKA  
337 AKTYWNI KAMIEŃSK MARIUSZ SEWERYNEK  
339 Gide IWONA REK  
340 BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM CEZARY NIEBUDEK  
341 JTENDO DARIUSZ POSZELĘŻNY  
342 Nutella Students ELA FERENC  
343 APA RUNNERS PIOTR FAJKOWSKI  
344 Vege Runners MARCIN OWCZAREK  
357 ADHD - AAD DARIUSZ WRONOWSKI  
516 NatWest Poland AGNIESZKA LEŚNIAK  
345 WKZ KOZIENICE - BBL MARIUSZ TRACZYK  
347 ЄТС Україна KSENIIA SIDNIEVA  
- JK Team PAULINA OSIENICKA  
449 PFK Team Olecko KAMIL SOWA  
- Bridgestone Team 1 FILIP KARCZMARCZYK  
355 Relay Ostrow Team PIOTR OLESIŃSKI  
354 RUN TEAM MILEJÓW JOANNA JAGIEŁŁO  
356 Pierogi Adamusa DOROTA NIEMCZYŃSKA  
358 AUT URSZULA ŁYSIAK  
359 Biegaj Nisko i Powoli KRZYSZTOF MAGDA  
360 DZIEWCZYNY MAILINY, AR WARSAW MIRKA WĘGRZYNEK  
361 Eneria Runners #1 ANDRZEJ JANKOWSKI  
362 Eneria Runners #2 ANDRZEJ JANKOWSKI  
363 Marchewkowa Banda PIOTR JAROSZEK  
408 36 minut PAWEŁ GROSSE  
- NovoNordisk 5 JACEK NAGLER  
369 ARTOM TEAM PAWEŁ SZAFRANEK  
373 Rembertów Team No. 1 ARKADIUSZ ANDRUCZYK  
374 Laugaskokk KÁRI STEINAR KARLSSON  
375 DSO.pl Ciechanów RADOSŁAW SAGANEK  
376 Najlepsi MICHAL LESAK  
377 DSO.pl II MICHAŁ SAGANEK  
378 Izbicko w Biegu KRZYSZTOF URBAŃCZYK  
379 ROSOMAKI MELANŻU MICHAŁ KARIOZEN  
385 2+1 PATRYK KOZŁOWSKI  
386 Inobe MARCIN ZALEWSKI  
387 Akademia Sportu MEDYK WOJCIECH STANISŁAWSKI  
- SEDrun DAWID SZATTEN  
401 ALLE JAZDA PIOTR MICHALSKI  
388 M3 ANNA MORAWSKA  
389 ASD TORRE ANNUNZIATA MANCO SALVATORE  
390 ASD TORRE ANNUNZIATA MANCO SALVATORE  
391 BeHappy MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
535 Drużyna FIT ALEKSANDRA WOSZCZYK  
392 Naprzód! KRZYSZTOF KUZIN  
393 Racefighter GOSiR Dębe Wielkie BEATA NOWAKOWSKA  
394 #pgrbemowo KAMIL SZMITOWICZ  
517 NWM Rates Centrals MICHAŁ ROBAK  
402 Warsaw Mathematical Institute KRZYSZTOF DZIOBA  
425 Czad ekipa JÓZEF WIERZBOWSKI  
424 ELECTRA RUNNING TEAM MARCIN WOŹNY  
403 Markowi Biegacze EWA SZYSZKO  
404 Pędzące Leniwce ANDRZEJ RYBIŃSKI  
- Altkom Software & Consulting 1 KAMILA BINKOWSKA  
- Altkom Software & Consulting 2 KAMILA BINKOWSKA  
452 Altkom KAMILA BINKOWSKA  
405 RaceFighter GOSIR Dębe Wielkie BOŻENA WIERCIOCH  
407 Crido EWA WESOŁOWSKA  
406 Dzicy Brodacze ANDRZEJ CZESŁAWSKI  
409 IESE Running Team MICHAŁ SPOCZYŃSKI  
417 Dzikie koty WERONIKA GÓRALSKA  
418 Bridgestone B-Olympic AGNIESZKA MICHOTA  
419 Drużyna Jednorożca MICHAŁ WYGLĄDAŁA  
532 Los Trepos DAMIAN ZDANOWICZ  
426 CyberRUN MIREK MAJ  
433 Strumyk 21 Biega JOANNA HASS-KALITA  
434 Celsa HO 1 MARCIN ZAGRAJ  
436 Celsa HO 2 MARCIN ZAGRAJ  
435 Celsa HO 3 MARCIN ZAGRAJ  
502 Polpharma Run Team Stg WIKTOR SZOPIŃSKI  
482 CWT1 MARCIN MAKUCH  
485 CWT2 MARCIN MAKUCH  
484 CWT3 MARCIN MAKUCH  
483 CWT4 MARCIN MAKUCH  
486 CWT5 MARCIN MAKUCH  
504 POLRUN MAGDALENA ADAMCZYK  
499 Polpharma PAULINA BIEŃ  
459 WAWRYN TEAM MACIEJ WAWRYNIUK  
437 Slow Jogging Białołęka ANNA SOŁDECKA  
438 HILTI BIEGA PIOTR KANIA  
439 DBS MACIEJ ULASZEWSKI  
440 Ana Iza Kaśka ANNA ZABOST  
501 API TEAM GRZEGORZ MYSTKOWSKI  
500 PolRun3 KRZYSZTOF MARZĘTA  
450 Alfaco Running Team PRZEMYSŁAW MARSZAŁEK  
443 HTL-STREFA RUNNERS 1 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
442 HTL-STREFA RUNNERS 2 KATARZYNA MAĆKIEWICZ  
441 POMIDOR TOMASZ RUDZIK  
514 Metro Warszawskie MIKE SKWIRUT  
503 Polfa W-wa WOJCIECH ŚNIECHOWSKI  
467 P&G Vibrant Living ARTUR MOSTOWSKI  
451 ŻAR w nogach SABINA OŚLAK  
453 Reprezentacja oś. św. Antoniego ARTUR ZARZYŃSKI  
454 Zielony Radom TOMASZ MYŚLIŃSKI  
455 Banda Dziubka MACIEJ DZIUBEK  
513 Bell BOGUSŁAWA MAJER  
471 SZPROT KRZYSZTOF RUDNIK  
533 RunneRB JAROSLAW KURKOWSKI  
456 Biegamy - Pole Mokotowskie Team ANITA WIATR  
457 PĘDZĄCE LENIWCE - LEJDIS MALGORZATA GETLER-STRZYŻOWSKA  
458 Deloitte Adventure Team ŁUKASZ BIELEWICZ  
465 BiegamBoLubię Ostrołęka ANNA NAPIÓRKOWSKA  
466 BiegamBoLubię Ostrołęka ANNA NAPIÓRKOWSKA  
498 OLX Running Team #1 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
497 OLX Running Team #2 MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
468 Drużyna IronMana DOROTA PRUS  
469 Deloitte Adventure Team 1 KONSTANCJA TANJGA  
470 PZU Sport Team 1 ELWIRA KOSTRZEWA  
472 HAPPY GO LUCKY MAGDALENA SULIMA  
473 ROAD RUNNERS MAGDALENA SULIMA  
474 WNC Run for Fun PAWEŁ CICHOŃ  
475 PĘDZĄCY PRZEZ PRZESTWORZA MAGDALENA SULIMA  
481 WEBFLEET TEAM MICHAŁ STANIK  
487 Gorące ziemniaczki ANNA TOBIASZ  
488 nFlo ŁUKASZ SZYMAŃSKI  
529 Kalenji by Decathlon 3 AREK OSTASZEWSKI  
489 Józef Cytrus & Friends WOJCIECH KUSTOSZ  
490 Anioły i Demony Asfaltu #1 ANDRZEJ SUWALD  
491 Anioły i Demony Asfaltu #2 MONIKA DRYJA  
505 KS Atak Agykola BARTEK PIETRUSZEWSKI  
506 Białystok Biega Team MAREK DAKOWICZ  
507 Iławianie PAWEŁ GUZOWSKI  
515 Polonia Bydgoszcz Sekcja Lekkoatletyczna DAMIAN WIERZYŃSKI  
518 Tłumacze Biegacze KAMILA TRAJNEROWICZ  
519 Brigdestone1 KRZYSZTOF STOKWISZEWSKI  
520 Byle do mety Panowie JACEK BAJOREK  
522 NeRW WOJCIECH PERZYNA  
530 Elo MARCIN MONIK  
523 #doporzygu JACEK ZAWISTOWSKI  
537 SZKARŁATNE BERETY MARCIN OWCZUK  
531 PRM - Go ROBERT ROŻEK  
534 Laugaskokk numero uno SIF ARNARSDOTTIR  
536 RMF4RT Gladiators BŁAŻEJ RYBACKI  
538 Janos Artos i Hubamis JAN WALCZAK  
539 Olas Kasias i Elizamis JAN WALCZAK