14. PZU Warsaw Half Marathon - Start list

Bib number First name Last name Age category Zebrana kwota
8004 PRZEMYSŁAW RYBICKI M-30
2396 RAFAŁ CIURA M-40
5009 DARIUSZ CIENKOSZ M-40
9168 ADAM KASICA M-40
- ZBIGNIEW MALINOWSKI M-40
- DARIUSZ MARCINKOWSKI M-60
2060 ANNA ROMAŃSKA K-30
5022 ADAM KRZESAK M-40
- ELŻBIETA SZCZEPANIK K-30
5037 ADAM SZEWIAK M-30
5361 ANDRZEJ KOLASA M-60
8855 PAWEŁ SOKOŁOWSKI M-50
- KAROL KĄCKI M-40
16118 NATALIA SZPACZYŃSKA K-20
- ANGELIKA ZAKABŁUKOWSKA K-40
5057 TOMASZ GLEGOLA M-40
5060 SYLWIA PĘDZIŃSKA K-40
5063 KASIA HUTNY K-20
1088 DANIEL WŁADEK M-30
1085 MAGDALENA WITTULA-PREJS K-40
5084 JAN KAŁUSKI M-30
- KATARZYNA OPACKA K-40
1108 BARBARA PRZEPIÓRKA K-30
1111 GOSIA OSIŃSKA K-30
1117 MONIKA BARTKOWIAK K-20
1127 PIOTR SKRZYPIEC M-20
8405 ŁUKASZ WARDZYŃSKI M-30
9301 MAGDALENA WOJAK K-40
- DARIUSZ BURDACH M-40
1153 MARIE BLONDEEL F-30
12492 MAGDALENA LISOWSKA K-30
- KRZYSZTOF KASPROWICZ M-30
5134 MARTIN NORIN M-40
1171 KRZYSZTOF WILCZYŃSKI M-40
1623 AGNIESZKA DŻUGANOWSKA K-40
- MARTYNA KMIECIK K-20
1194 RENSKE TURKSTRA F-50
5149 ADAM ANGIELCZYK M-30
16729 MARCIN KACZMARZYK M-40
10015 JOANNA KOSTRUBIEC K-30
1230 JAN JØRGENSEN M-70
- HUBERT KOTKIEWICZ M-30
1244 ZUZANNA MICHALSKA K-20
1862 MAŁGORZATA SZCZĘSNA K-30
- TOMASZ FLIS M-30
5182 ANNA MARKOWSKA-SZCZEPANIAK K-40
5187 PRZEMYSŁAW MURAWSKI M-40
- ŁUKASZ SOBIECH M-30
9816 BARTOSZ CUDAK M-20
- KATARZYNA ZAJĄC K-20
- KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI M-30
2372 TOMASZ ŁĘCKI M-40
4606 ADRIAN DOMALEWSKI M-20
6492 ANNA TCHÓRZEWSKA-PIETRZYK K-40
3005 MARIUSZ LASECKI M-30
- TEO RUBIANO M-60
12209 AGATA KOSECKA K-20
6510 LUDWIK SENTKIEWICZ M-70
- PAWEŁ DYMIŃSKI M-30
- AGNIESZKA JASTRZĘBSKA-SOBOLEWSKA K-40
2445 AGNIESZKA KANIA K-30
1734 RADOSŁAW MALIK M-30
- MAREK GRUZA M-40
9567 MARZENA GĘDEK K-40
4682 TOMASZ RUDZIŃSKI M-30
- ARKADIUSZ LEWICKI M-40
2993 PAULINE THINUS F-20
6535 KAROLINA NOWAKOWSKA K-30
6537 ANDRZEJ HUMIŃSKI M-40
2736 GRZEGORZ BŁASZCZYK M-40
2476 MARIUSZ MAKOWSKI M-20
2483 KRZYSZTOF DAWIDIUK M-40
2502 KATARZYNA DURKO K-40
2510 BARTEK MELLENTHIN M-30
- HUBERT ZIEMAK M-20
8119 BARTŁOMIEJ SZLASEK M-30
2531 SŁAWEK PAROL M-40
- JACEK GRZELEC M-20
2541 DOMINIK KLIMAS M-40
2547 KRZYSZTOF WÓJCICKI M-20
16207 ADAM ZBIERANEK M-30
- DAWID BACIA M-30
6602 MARTA PAWŁOWSKA K-30
2571 DAMIAN MATYSIAK M-30
- JAKUB WISNIEWSKI M-30
2585 JANUSZ WALUSZYŃSKI M-40
12210 SZYMON GORZKOWSKI M-20
- ANNA KASZTELAN K-30
8458 GRZEGORZ GULIŃSKI M-30
2613 MACIEJ MAJEWSKI M-30
12786 KASIA PADUCH K-30
2627 MATHIEU RENOU M-40
- MICHAŁ TALAGA M-40
2644 PAULINA KSIEZOPOLSKA K-30
2650 FRANK GILMORE M-60
6661 ANDRZEJ SAMEK M-30
6666 KONRAD ADRYAŃCZYK M-30
2671 WIESŁAW WÓJCIK M-60
2679 PATRYK WÓJCIK M-30
7660 EDYTA MICHNIEWSKA K-30
8309 MARCIN HANAS M-20
8918 JOSE CARRILLO LEON M-30
7672 KINGA STASZEWSKA K-40
8128 ŁUKASZ ZUBRZYCKI M-30
16024 TOMASZ SIESZPOWSKI M-30
8140 ŻANETA KIEŁCZYKOWSKA K-30
12154 MARIUSZ STOGNIEW M-40
9882 MAŁGORZATA PRYCZEK K-30
4680 JACEK GALEWSKI M-30
1066 MACIEJ DYONIZIAK M-20
6404 TOMASZ KOWALIK M-40
7343 BŁAŻEJ BIEDAK M-30
7979 IRENEUSZ PIEKUTOWSKI M-20
5838 AGNIESZKA MAĆKOWIAK K-40
- MACIEJ MATOSZKO M-30
5859 JANUSZ OLĘDZKI M-60
11978 MIGUEL FERNANDEZ LOPEZ M-40
- MICHAŁ MARKOWICZ M-40
8329 DOMINIKA KOLMAGA K-20
1443 ALINA RATAJCZAK K-20
- ANDRZEJ CHOŁUJ M-20
1837 PIOTR BIERNACKI M-70
1126 IRMINA PNIEWSKA-LASKOWSKA K-60
8366 EWELINA MIZERSKA K-30
7718 KAROLINA MĄDRZAK K-40
8517 DAMIAN ROŻEJ M-30
7739 OLEKSANDR PYLNIEV M-30
7505 MICHAŁ CIESIELSKI M-30
8413 TOMASZ BONISŁAWSKI M-30
7782 ALEKSANDRA KUSKA K-20
8428 ARIEL WALKER F-20
7758 ELIZA GODZIMIRSKA K-30
13705 DARIUSZ KRÓLIKOWSKI M-30
7770 ROBERT TELKA M-50
16093 MICHAŁ SZUMSKI M-20
- WOJCIECH DYŚKO M-30
8477 MARCIN SZANIAWSKI M-30
1004 KATARZYNA FABROWICZ K-40
16100 MIŁOSZ SZCZUCKI M-20
9505 ROMAN DAWIDOWSKI M-40
9245 EWELINA SIEMIONEK K-20
13499 NATALIA MAGRETA - ŁUPIŃSKA K-30
- AGATA ZRADZIŃSKA F-20
8519 BARBARA SUPIKOVA K-30
16109 RYSZARD NOWAK M-60
7827 DAREK KOMISARCZYK M-40
8799 RAFAŁ KUTA M-40
16113 SEBASTIAN KNAP M-30
9922 ROBERT SIWEK M-30
16553 ANDRZEJ BIERNAT M-50
16560 KLAUDIUSZ KRAUL M-30
12226 SZYMON SEWERYN M-50
12231 MARCIN STRUKOWICZ M-40
12301 SŁAWOMIR HOŁÓWKA M-40
10272 MONIKA CYBULSKA K-40
12261 WOJCIECH KANIA M-40
9976 PAWEŁ URBAŚ M-40
16433 KASIA PIŁAT K-30
10007 MIROSŁAW SOSZYŃSKI M-40
4108 PAWEŁ ŁACIŃSKI M-30
12336 VLADYSLAV DONTSOV M-20
12349 TOMASZ SOKOŁOWSKI M-30
16439 MAREK MARIAŃSKI M-60
10046 YORIKO TERADA K-40
12381 KATARZYNA KACZOR K-20
10059 MACIEJ ULASZEWSKI M-20
12571 STANISŁAW STACIWA M-50
12407 LUKE WILLIS M-40
12412 SZYMON KULIŃSKI M-40
10078 MARCIN BUKOJEMSKI M-40
12422 OLIVER KŁOS M-20
12427 JAROSŁAW POPOWSKI M-50
4139 GRZEGORZ SZYDLIK M-30
12446 PAWEŁ JEDRASIEWICZ M-30
12460 ANNA NIEŚCIORUK K-50
10108 PIOTR MAKOWIEC M-50
5129 MAŁGORZATA MIERZWIŃSKA K-30
12480 IRENEUSZ MATUSZCZAK M-40
12489 FILIP BRODOWSKI M-30
12899 MICHAŁ SAGANEK M-30
10141 MARCIN KOZAL M-40
12540 MATEUSZ PAWLIN M-20
4266 MAGDALENA WYCECH K-30
10165 BARTŁOMIEJ ŁUKASZEWSKI M-20
11489 MICHAŁ GRZELAK M-50
10188 MICHAŁ DRABIKOWSKI M-20
12648 ROMAN JĘDRKOWIAK M-40
8637 MACIEJ RUPIŃSKI M-50
12679 MAREK SOCHA M-50
12692 SZYMON ZIĘBORAK M-30
12707 RAFAŁ JOŃCZYK M-40
12713 RAFAŁ SETA M-40
12724 ARTUR ŁUCZYK M-40
12739 MARIUSZ CICHOCKI M-20
12750 MICHAŁ JANOTA M-40
10238 JAREK SOKULSKI M-40
12770 JULIA HARTMANN K-30
12781 KRZYSZTOF MISZEWSKI M-30
12790 MONIKA KOZŁOWSKA K-40
12800 MICHAŁ DZIDA M-30