XIV Ekiden - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
C305 ONE ESSITY ALEKSANDRA MARCZAK  
C289 ONE ESSITY 1 ALEKSANDRA MARCZAK  
B213 Elektrometal Energetyka SA - bieg z Energią MARIUSZ MAŚLANY  
A107 KB WYSZKÓW 1 KRZYSZTOF MATWIEJCZYK  
- SOFTSOL Active Team 2 KONRAD MATYJASIAK  
A122 SOFTSOL Active Team KONRAD MATYJASIAK  
C130 Eracent KRZYSZTOF MATYSKIEL  
B141 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 PRZEMYSŁAW MAZAN  
B196 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 PRZEMYSŁAW MAZAN  
A508 Reckitt Benckiser All-Stars PIOTR MAZUR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
103% / 1 030 zł
A276 TopLine Power Runners JAKUB MECHLIŃSKI  
C165 7N Admin MAGDA MECHOWSKA  
C169 7N MAGDA MECHOWSKA  
C195 7N Danske Bank MAGDA MECHOWSKA  
A240 ALDEspeed 2 MAŁGORZATA MELLIN  
A239 ALDEspeed 1 MAŁGORZATA MELLIN  
B212 Izba Adwokacka w Warszawie RAFAŁ MICHALIK  
B322 Adamed Team I JOANNA MICHALSKA  
B323 Adamed Team II JOANNA MICHALSKA  
A136 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
B167 ANGELINI DREAM TEAM MONIKA MILANI  
B204 North Stars Angelini MONIKA MILANI  
B329 Auchan Retail Polska 4 JOANNA MISZKURKA  
B507 Auchan Retail Polska 2 JOANNA MISZKURKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
122% / 1 220 zł
B508 Auchan Retail Polska 3 JOANNA MISZKURKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
126% / 1 260 zł
B343 Auchan Retail Polska 5 JOANNA MISZKURKA  
C191 Którędy na Giewont ? KACPER MITRĘGA  
B115 XYLEM 1 ANETA MŁYNARCZYK  
B116 XYLEM 2 ANETA MŁYNARCZYK  
A154 Wnuki pięknego Romana JOANNA MODLIBOREK  
A156 Red Hot Chili Runners JOANNA MODLIBOREK  
A155 GAME OVER JOANNA MODLIBOREK  
A245 Go4Energy PIOTR MOKRZAŃSKI  
A128 WWAA MARCIN MOSTAFA  
C190 Ikano Running Team MAŁGORZATA MOTWICKA  
B118 Biegać każdy może TOMASZ MUCIEK  
B292 Prokuratoria Generalna 4 WOJCIECH MURAWSKI  
B192 Prokuratoria Generalna 3 WOJCIECH MURAWSKI  
B154 Prokuratoria Generalna WOJCIECH MURAWSKI  
B155 Prokuratoria Generalna 1 WOJCIECH MURAWSKI  
C128 Prokuratoria Generalna 2 WOJCIECH MURAWSKI  
C275 42 Baza Lotnictwa Szkolnego TOMASZ MUSZYŃSKI  
C288 Tk maxx dla Wiosny BOZENA NACHOWSKA  
B224 Novo Nordisk 11 JACEK NAGLER  
B129 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
B128 Novo Nordisk 6 JACEK NAGLER  
B225 Novo Nordisk 12 JACEK NAGLER  
B127 Novo Nordisk 7 JACEK NAGLER  
B126 Novo Nordisk 8 JACEK NAGLER  
B125 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
B124 Novo Nordisk.10 JACEK NAGLER  
B123 Novo Nordisk 1 JACEK NAGLER  
B122 Novo Nordisk 2 JACEK NAGLER  
B121 Novo Nordisk.3 JACEK NAGLER  
B130 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
B149 Nestle Polska One Team JOANNA NAMIOTA  
C167 Studiotech Poland KRZYSZTOF NAROJCZYK  
B339 Lotos Poligrafia ANDRZEJ NEJMAN  
B193 Parszywa 6 ŁUKASZ NESTER  
A178 Sami Swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
B168 PepsiCo Planning Tigers ROBERT NIEWADZIŁ  
A213 OLX Running Group MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A212 OLX Running Group MATEUSZ OCHRYMOWICZ  
A308 OBI Lublin 013 AGNIESZKA OGÓREK  
C234 MAI Insurance Brokers TEAM PIOTR OKRASA  
C133 Bosch CodeRunners MICHAŁ OLCHOWIK  
A142 Rembertów Team Laski EMILIA OLĘDZKA  
C184 Aasa Runners AGATA OLEJNIK  
C183 Aasa Heart Inside AGATA OLEJNIK  
C258 mfind MARCIN OPIEKA  
B133 Szkoła Pitagoras Nadarzyn I LESZEK OSSOWSKI  
B134 Szkoła Pitagoras z Nadarzyna II LESZEK OSSOWSKI  
A251 ORPEA: Piękni i Bestie IZABELA PACHUTA  
B261 Optima Cardio 1 MARCIN PALACZ  
B260 Optima Cardio 2 MARCIN PALACZ  
B263 Optima Cardio 3 MARCIN PALACZ  
B262 Optima Cardio 4 MARCIN PALACZ  
B264 Optima Cardio 5 MARCIN PALACZ  
B265 Optima Cardio 6 MARCIN PALACZ  
B266 Optima Cardio 7 MARCIN PALACZ  
B268 Optima Cardio 8 MARCIN PALACZ  
B267 Optima Cardio 9 MARCIN PALACZ  
B269 Optima Cardio 10 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 11 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 12 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 13 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 14 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 15 MARCIN PALACZ  
- Optima Cardio 16 MARCIN PALACZ  
C266 Siemens Finance AGATA PASEK  
B131 LOGOsc PIOTR PASIERBIŃSKI  
- LOGOsc PIOTR PASIERBIŃSKI  
A298 SKS Biega KAMILA PASZKIET  
B342 MB Aerospace Technologies (Poland) TOMASZ PAWLACZYK  
B331 AUCHAN RETAIL POLSKA 7 EWELINA PAWLAK  
C304 AMBRA zWINNI TOMASZ PAWLICKI  
A180 Klub Biegacza leroy Merlin Polska KRZYSZTOF PAWLIK  
B250 Centrum Fizyki Teoretycznej PAN KRZYSZTOF PAWŁOWSKI  
A148 Naprzód Młociny MONIKA PEC  
C320 Drużyna TVN 3 ULA PETAŚ  
C101 MVP TAX WOJCIECH PIETRASIEWICZ  
A307 DPD express JAROSŁAW PIETRZYK  
A266 Ronson Running Team MAGDALENA PILICH  
B203 Ronson Running Team 2 MAGDALENA PILICH  
B360 KB PLL LOT - PILOCI MARIUSZ PIŁAT  
A129 Nestle Team Winiary ANNA PIOTROWSKA  
A130 Nestle Winiary Team ANNA PIOTROWSKA  
C192 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 3 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
C132 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
C193 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 ELŻBIETA PIOTROWSKA  
B287 NAWA Running Team ŁUKASZ PIOTROWSKI  
A225 IPSON NATALIA PLEWA  
A277 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team V DANIEL PLUTA  
A281 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team I DANIEL PLUTA  
A280 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team II DANIEL PLUTA  
A278 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team IV DANIEL PLUTA  
A279 Run 4 Fun - L’Oreal Running Team III DANIEL PLUTA  
C314 LOT CHARTERS RADOSŁAW PODBIELSKI  
C229 DTC-1 ALICJA PODGAJNA  
C230 DTC-A ALICJA PODGAJNA  
A411 Syncron A MIŁOSZ POGODA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
114% / 1 135 zł
A516 Syncron B MIŁOSZ POGODA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
107% / 1 070 zł
C124 Polka Sport Girls KASIA PÓŁTORAK  
A265 ALIOR RUNNING TEAM II DAWID PONIATOWSKI  
B354 OBI 051 Leszno SEBASTIAN POPIELA  
C185 JTENDO DARIUSZ POSZELĘŻNY  
B318 OPI_o_idy ANNA POWIERŻA  
B319 OPI Team ANNA POWIERŻA  
B503 Dziewczyny BiegnieMY MAGDALENA PREDKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
111% / 1 100 zł
B345 Odchylenie pionu DOMINIK PRÓCHNIEWICZ  
C401 Charty z CMS 2 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
105% / 1 050 zł
A407 Charty z CMS 1 KATARZYNA PROKOP-OKUŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 000 zł
C129 Netguru Fastlane Runners KRZYSZTOF PRZYBYLSKI  
C114 Allianz Running Team MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
C115 Allianz Running Team II MIKOŁAJ PRZYBYSZEWSKI  
B286 AWBUD S.A. URSZULA PUCHALSKA  
C248 P&G JOLANTA RACHWALIK-SEDLAK  
C249 P&G 2. JOLANTA RACHWALIK-SEDLAK  
C250 P&G 3. JOLANTA RACHWALIK-SEDLAK  
A614 Biegnące Wieprze RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
171% / 1 701 zł
A615 Biegnące Wieprze II RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
131% / 1 301 zł
A145 IPOPEMA Business Consulting LIDIA RADKOWIAK  
A419 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 199,52 zł
A522 EcoVadis MARIA RADWAŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
102% / 1 020 zł
- Nie śpię, bo biegam z paczkami MARTA RADZIKOWSKA  
B316 Schweppes AGATA RAFAŁOWSKA  
B317 Orangina AGATA RAFAŁOWSKA  
- Dr Pepper AGATA RAFAŁOWSKA  
A253 Gide JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A252 Gide 1 JERZY RAJKOW-KRZYWICKI  
A610 Team More Wine KATARZYNA RAKOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 340 zł
C261 ASG ANNA RAMOCKA  
C241 The Hestons MICHAŁ RATUSZNY  
C246 Victus Rębków VICTUS RĘBKÓW  
- KRKA Inspiruje nas zdrowie DOMINIK REJMAN  
A150 TransEko MAGDALENA REZWOW-MOSAKOWSKA  
A250 Wydział Wszystkiego Najlepszego AGNIESZKA ROGALA  
B107 XYZ ANDRZEJ ROGULSKI  
C187 Hogan Lovells JUSTYNA ROGUS  
B238 WITC Tuesday's Team JUAN ROMERO GARCIA  
B237 WITC Saturday's Team JUAN ROMERO GARCIA  
B361 WITC Thursday's Team JUAN ROMERO GARCIA  
C105 Szybcy i z CHEPa PIOTR RÓŻYCKI  
A186 Exo Life ANETA RUDNICKA  
A187 Dream Team ANETA RUDNICKA  
C290 GGH EkidenTeam EWELINA RUDNIK  
B218 Cormay KRZYSZTOF RUDNIK  
- P.K.B. 1 OLEG RUSNAK  
C317 Zanim bąbelki uciekną ADRIANNA RUTKOWSKA  
A258 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
A257 Gilead Sport Team ŁUKASZ RUTKOWSKI  
B153 Aplitt 1 RADOSŁAW RYBAK  
B152 Aplitt 2 RADOSŁAW RYBAK  
B151 Aplitt 3 RADOSŁAW RYBAK  
B150 Aplitt 4 RADOSŁAW RYBAK  
- GLOBAL FISH KAMIL RYBARCZYK  
A189 Gemius Team AGATA RYBUS  
A171 NIELSEN POLSKA VII MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A177 NIELSEN POLSKA I MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A176 NIELSEN POLSKA II MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A175 NIELSEN POLSKA III MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A174 NIELSEN POLSKA IV MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A173 NIELSEN POLSKA V MARIUSZ RYŻKOWSKI  
A172 NIELSEN POLSKA VI MARIUSZ RYŻKOWSKI  
C152 Byle dobiec ANNA RZECZKOWSKA  
B355 OBI Łańcuch Dostaw JUSTYNA RZESZKIEWICZ  
C601 IRun by cc group KASIA SADOWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
150% / 1 500 zł
A206 SALONI-SADOWSKI TEAM MARIA SALONI-SADOWSKA  
C122 PRA HS Pędziwiatry GRZEGORZ SATOŁA  
C123 PRA HS Gepardy GRZEGORZ SATOŁA  
C404 PRA HS Błyskawica GRZEGORZ SATOŁA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
162% / 1 620 zł
A255 FPL TEAM EWA SATORA  
A256 FPL TEAM EWA SATORA  
B344 AUCHAN RETAIL POLSKA 6 ALEKSANDRA SAWA  
A207 Danske Bank MACIEJ SEMENIUK  
B244 NATEK TEAM WARSZAWA ANNA SENDECKA  
B106 NATEK TEAM WROCŁAW ANNA SENDECKA  
- Amicis ULADZISLAU SHAUCHUK  
- Atman Runners JOANNA SIDOR  
A149 COBI URSZULA SIEDLECKA