XVII Ekiden - Start list

Bib number Team name First name Last name Zebrana kwota
A704 MTT squad DAWID LIPSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
652% / 7 833,94 zł
B816 Abris Runners TOMASZ HAJDUK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
458% / 5 500 zł
D802 TRAVELIST ACTIVITY STARS ANNA LIPIŃSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
347% / 4 168 zł
B703 RUN PRIMUS RUN LIDIA BODASZEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
280% / 3 370 zł
D801 Cargill biega MAGDALENA MROZIK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
262% / 3 150 zł
A804 Vege Runners PIOTR WITUSOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
231% / 2 777,72 zł
G752 NOVAGO JAKUB ADAMKIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
210% / 2 530 zł
F713 Huragan ADAM MODRZEJEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
196% / 2 361 zł
A808 Securitas Intelligent Services Poland Team IWONA BRANDYS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
172% / 2 070 zł
A708 jtendo BARTŁOMIEJ GARNEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
170% / 2 050 zł
A719 Sun & Snow Running Team BARTŁOMIEJ MAJDAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
161% / 1 940 zł
D702 mamArchitekci JOANNA OSKIERA-KUROWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
157% / 1 890 zł
A701 Herbert 99 Run Team MONIKA WOJCIECHOWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
154% / 1 850 zł
F854 Heidelberg Polska IZABELA NIZIAŁEK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
154% / 1 850 zł
D815 Śmiały Team MAGDALENA BARTMAN Biegam Dobrze! - przejdź do strony
152% / 1 830 zł
A717 Avon EWA BŁAŻEJCZYK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
141% / 1 700 zł
A811 Compensa Biega Wszędzie JACEK GŁADYSZEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
140% / 1 690 zł
B710 comtegRUN 2 ROBERT RAFAŁKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 615 zł
A754 Charlie's Angeles PAWEŁ ZALEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
134% / 1 614 zł
B853 comtegRUN 1 GRZEGORZ MAŚLUCH Biegam Dobrze! - przejdź do strony
132% / 1 585 zł
D756 Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę GRETA REPEĆ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
131% / 1 580 zł
D818 Rycerze Ortalionu DANIEL TYMIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
129% / 1 550 zł
A809 Coke Runners Team PAWEŁ GĄSIEWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 500 zł
B709 CDM Smith Running Engineers MICHAŁ OCHREMIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 500 zł
D755 Warbud Gwiezdna Eskadra MARCIN HOYER Biegam Dobrze! - przejdź do strony
125% / 1 500 zł
G812 Biegnące Wieprze 1 RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 450 zł
C810 RANDSTAD MONIKA MACIOS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
120% / 1 450 zł
A803 Żórawski Team #BiegamDobrze MICHAŁ JAMBOR Biegam Dobrze! - przejdź do strony
118% / 1 416 zł
F706 Bezlitośni MAGDALENA KŁĘK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
116% / 1 400 zł
G814 Biegnące Wieprze 2 RYSZARD RACZYŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
112% / 1 350 zł
A707 SocGen Poland Runners III EUGENIUSZ MANCZENKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
109% / 1 310 zł
D859 MARKETING DECATHLON POLSKA PIOTR SZELESZCZUK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 300 zł
A813 PwC ITX team MICHAŁ RUDY Biegam Dobrze! - przejdź do strony
108% / 1 300 zł
A714 Słodkie Pączki EDYTA WINNICKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
104% / 1 250 zł
B805 BIEGLI! PAWEŁ LEWANDOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 220 zł
A817 Góra Biega ŁUKASZ ZIELIŃSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
101% / 1 220 zł
D757 Spicy Mobile One Horizon DANIEL KAROLKIEWICZ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 210 zł
G855 #TeamDKMS MAREK WYBRANIEC Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 201 zł
A718 Aniołki i Demony DANIEL FILOCHOWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
D751 Kajima Poland ŁUCJA LEŚNIAK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
D852 Godel Technologies MONIKA KACZMAREK Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
D858 United 4 DKMS PAULINA DOMINIAK-BIENIAS Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
D857 Pivotal Polska AGATA KAŁKO Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A807 Clurgo Running Team DOMINIKA TATOŃ Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A851 ITSF Team ESTERA EJSMONT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A806 AVA MARTA SCHMIDT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A705 FIN MARTA SCHMIDT Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A856 Zimmer Biomet Runners PAULINA KORZENIEWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
D711 THe Runners PIOTR TRĘBICKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
D712 Future Mind ANNA GĄSIOROWSKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A860 Zimmer Thunderbolts ADAM BOROWSKI Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A715 ASB Poland KATARZYNA CHAJĘCKA Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A861 Fast & Furios RAMAN SAMUSEU Biegam Dobrze! - przejdź do strony
100% / 1 200 zł
A280 All About Parenting KONRAD KUBACKI  
A279 Box Team #2 JUSTYNA DOLIŃSKA  
E549 Box Team #1 PIOTR SUCHARSKI  
A145 ORPEA. The Go Getters MAGDALENA ŻELAZKO  
D490 Czerwone koguty II KRZYSZTOF BURZYŃSKI  
G601 UNILOGO RUNNING TEAM I JULIA SIELICKA  
G602 UNILOGO RUNNING TEAM II JULIA SIELICKA  
G603 UNILOGO RUNNING TEAM III JULIA SIELICKA  
G604 UNILOGO RUNNING TEAM VIII JULIA SIELICKA  
A176 Magenta Sport Team 2 AGNIESZKA SZAJEWSKA  
F557 Pratt&Whitney Kalisz 3 MARIUSZ PERA  
F556 Pratt&Whitney Kalisz 4 MARIUSZ PERA  
F555 Pratt&Whitney Kalisz 5 MARIUSZ PERA  
A142 NIQ 2 MICHAŁ PATAJ  
G619 Kujawski 2 MARCIN PALACZ  
G618 Kujawski 3 MARCIN PALACZ  
G617 Kujawski 4 MARCIN PALACZ  
G620 Kujawski 8 MARCIN PALACZ  
A110 Kyndryl KAMILA KUBIK  
A113 Alior Running Team DAMIAN MICHALSKI  
A111 KB Wyszków Kuźnia Biegaczy MAGDALENA NIZIŃSKA  
A192 Zabezpieczamy Tyły ANNA MACHAŁEK  
H651 PKP Intercity Running Team MICHAŁ PIOTROWSKI  
A112 Zalewscy MARCIN ZALEWSKI  
A126 StarNet Telecom AGNIESZKA LEWCZUK  
C443 Novo Nordisk 1 Novo Running Trial JACEK NAGLER  
C444 Novo Nordisk 2 F&O and friends JACEK NAGLER  
C446 Novo Nordisk 4 JACEK NAGLER  
C445 Novo Nordisk 5 JACEK NAGLER  
A178 Sami swoi Speedożercy TUNG NGUYEN-BRODNICKI  
A114 KB Wyszków "Sarna i Ferajna" ŁUKASZ SARNACKI  
D458 Parówy i Pierogi WWA RAFAŁ PIASECKI  
D459 Bosch BGSW ADAM TYBURCY  
G635 PwC Runners 3 ALEKSANDRA WIECZOREK  
D460 Alfa Laval I DAWID PRZYŁUCKI  
D461 Alfa Laval II DAWID PRZYŁUCKI  
D476 Asseco Active Team 1 DOROTA KIERASIŃSKA  
D475 Asseco Active Team 2 DOROTA KIERASIŃSKA  
H652 Accenture Team One MACIEJ BLOCH  
C442 Novo Nordisk 9 JACEK NAGLER  
D462 EDGETEQ JACEK KIRAGO  
A128 Ministerstwo Rozwoju i Technologii 1 CEZARY MALISZEWSKI  
A127 HM Lecimy RAFAŁ ŁAZUR  
A129 Orki z Majorki BEATA SZCZYPIŃSKA  
A130 eXteam ANTONI WARSZAWIK  
D493 NatWest 1 JACEK KAPŁON  
D494 NatWest 4 JACEK KAPŁON  
A161 Bell 2 BOGUSŁAWA MAJER  
A162 Bell 3 BOGUSŁAWA MAJER  
D474 Benefit Systems ORRH FILIP CYBULSKI  
D477 Bractwo Biegowe BGK EDYTA PIOTROWSKA  
D478 Siemens Finance Running Team MICHAL WARZOCHA  
A225 ING Team I PIOTR KORNILUK  
A143 ZAPALENIE PŁUC DANIEL ŁAZUGA  
G633 Collins Aerospace Kalisz 2 MAGDALENA KAŹMIERCZAK  
A159 Rozbiegany Piastów MAŁGORZATA RĘDZIŃSKA  
A144 KUKE AGNIESZKA WIERZBICKA  
A146 ORPEA. RLS Międzylesie MAGDALENA ŻELAZKO  
A175 Polcard from Fiserv I MICHAŁ GOŁASZEWSKI  
E506 TBS Team 2 NICCI BELL  
D492 PwC Runners 4 PIOTR GRZYB  
E541 PFR Orły ALEKSANDER OZIEWICZ  
E540 PFR Sokoły ALEKSANDER OZIEWICZ  
E539 PZU Sport Team 1 DAREK KNYCHAS  
E538 PZU Sport Team 2 DAREK KNYCHAS  
G634 Nowe Inicjatywy OLGA GRABOWSKA  
A158 IPOPEMA Business Consulting Team LIDIA RADKOWIAK  
D491 Buro Happold TOMASZ GÓRSKI  
E524 CAT Winners MAGDALENA GĄSIEWSKA  
A160 KS LEMIESZ TEAM II KAROL KALINOWSKI  
G636 KOPERNIK MATEUSZ OSAKOWICZ  
E525 CAT Avengers MAGDALENA GĄSIEWSKA  
E508 Sales & More Running Team I TOBIASZ CZUBA  
E507 Sales & More Running Team II TOBIASZ CZUBA  
A177 SocGen Poland Runners II EUGENIUSZ MANCZENKO  
E509 Prokuratoria Generalna 1 MAGDALENA KAJKOWSKA-GRATYS  
B362 T-Mobile Running Team 7 MACIEJ ZDANOWSKI  
A174 Góra Biega ELŻBIETA CHARKO  
A223 Pędziwiatry BV I DANIEL MITKOWSKI  
A222 Pędziwiatry BV II DANIEL MITKOWSKI  
A224 Pędziwiatry BV III DANIEL MITKOWSKI  
A226 SPORTRADAR ADAM GODLEWSKI  
A210 Tyskie Debeściaki OBI RADOSŁAW SŁOWIK  
B363 JOHN MATRIX KOMANDO TEAM MICHAŁ HAJDUK  
B378 Paramount ANNA OLCHOWIK  
C412 Crido in Motion MARTA KOŹMIŃSKA  
C411 CRIDO4FUN MARTA KOŹMIŃSKA  
C410 Criden MARTA KOŹMIŃSKA  
C413 Atman Runners TOMASZ SZYMANOWSKI  
B364 CDM Smith Internal Training PAWEŁ KWIATKOWSKI  
C414 Group One EWELINA JEZIERSKA  
E522 An An i chłopaki JAROSŁAW CZAJA  
E523 Ketchup me if you can! EWA SZLĘK  
B365 MC Runners 1 EDYTA KUKWA  
B366 MC Runners 2 EDYTA KUKWA  
G649 Tchibo Cafissimo Team ELIZA POLIŃSKA  
A206 Państwowy Instytut Medyczny MSWiA MAREK PURZYCKI  
G650 Żywcem Zabiegani 2.0_WARKA DANIELA NOWAK  
A191 KS Lemiesz Team I ANETA LEMIESZ  
A194 Nationale-Nederlanden Running Team Fun I ŁUKASZ KOSZCZUK  
A193 Nationale-Nederlanden Running Team Fun II ŁUKASZ KOSZCZUK  
A190 SSW Smart Speedy Warriors MILENA RUTKOWSKA  
C426 Schenker Technology Center GRZEGORZ GALA  
A256 W Tempie InterRisk 1 ANNA KRAJEWSKA-HOROSZ  
A255 W Tempie InterRisk 2 ANNA KRAJEWSKA-HOROSZ  
A207 Moderna Poland A ANTONIO SHEHADEE  
A209 Ascensia Diabetes Care PATRYCJA CEDRO  
A208 Moderna Poland B ANTONIO SHEHADEE  
B398 Pekao FS Run Crew MICHAŁ WIERZBICKI  
C427 BEC Poland - Data & Cloud SEBASTIAN BISAGA  
A254 SAVANGARD ANNA KOSMALA  
B395 SAVANGARD ANNA KOSMALA  
C428 BEC Poland - Cośtam Cośtam SEBASTIAN BISAGA  
C429 BEC Poland - Recursion Runners SEBASTIAN BISAGA  
F554 Made in UA ELINA KUPINA  
A257 Capitalni Capitalsi 1 DARIA TANASOVA  
A258 Capitalni Capitalsi 2 DARIA TANASOVA  
C430 MAGO EWA POTOCZNA  
A273 Biegnij z ProService: Skurcz Team RAFAŁ KOSIŃSKI  
A272 Biegnij z ProService: Błąd Systemu RAFAŁ KOSIŃSKI  
A274 #DrużynaMJWPU KAROLINA MIODUSZEWSKA  
A238 Danske Bank 3 MACIEJ SEMENIUK  
B379 Wydział Fizyki UW KAROL NOGAJEWSKI  
F570 Sportowe Świry TOMASZ ŁOSEK  
B380 Samsung Runners MARCIN SIWIŃSKI  
B381 Majestic HOK TIN CHAN  
F571 FERRERO RUNNING TEAM #3 ANDRZEJ STANASZEK  
A239 Mazda2 ADRIANNA BADOWSKA  
A240 Mukainada ADRIANNA BADOWSKA  
A241 Unum Warsaw Runners MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK  
F572 Prokuratoria Generalna 5 WOJCIECH MURAWSKI  
F573 MOYA Team ALEKSANDER ZALEWSKI  
A242 Triple A CEZARY KIEŁCZEWSKI  
B382 EY Biega 1 MACIEJ JAŚKIEWICZ  
B394 Team KL SYLWIA WŁODARSKA  
A270 CARTRACK TEAM IWO KAMIŃSKI  
A271 Flexi Solutions RENATA KOPYCZYŃSKA  
B396 JLLT running BOHDAN YAKYMETS  
B397 Magenta Sport Team 11 PAWEŁ KUŹNIARSKI  
A289 HPE RUN KRZYSZTOF WIECKOWSKI  
A287 AII Team GRZEGORZ STEMPLOWSKI  
A290 OBI Lublin 013 RADOSŁAW SŁOWIK  
A288 MagazynBieganie & FMW MAGDA SKROCKA-KOŁODZIEJSKA  
D904 Fundacja Maraton Warszawski MAGDA SKROCKA-KOŁODZIEJSKA  
A286 Lions Publicis Groupe JOANNA IGNACZAK  
D906 Najszybsi Piekarze JOANNA ŚMIECHOWSKA  
D905 Najszybsi Piekarze 2 JOANNA ŚMIECHOWSKA