Page views: 2940

Visitors: 2170

Piotr biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

23 maja pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. Mój start, oprócz walki z samym sobą, to pomoc dobrze znanej mi fundacji Synapsis i wszystkim jej podopiecznym. Będę starał się urozmaicić czas współbiegaczom na trasie: będę Was wyprzedzać ubrany w TREŚĆ, którą będziecie gonić, żeby doczytać do końca. ;) Ta treść to informacje na temat F84.0 wg skali ICD czyli autyzm dziecięcy.

My challenge

Jeśli uda mi się uzbierać kwotę F84.0 po usunięciu F i kropki, spełnię każde wyzwanie darczyńcy zawarte w komentarzu. Dodatkowo odwdzięczę się każdemu pocztówką z ciekawej destynacji. "Spektrum (autyzmu) jest długie i szerokie, i wszyscy się na nim znajdujemy. Kiedy się w to uwierzy, łatwo zobaczyć, ile mamy ze sobą wspólnego." - Lisa Genova. /edit/ Zdecydowałem się podnieść poprzeczkę z 840 do 840+420=1260, bo Kamil Kurzynowski rozwalił system - dzięki w imieniu Fundacja SYNAPSIS !!! Marta, Karol, Jane, Marek, Agnieszka - brawo!
Piotr has already collected :
1 550
Race kit
My target : 1 260 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »