Page views: 2962

Visitors: 2574

Nina biegnie dla Fundacji Wcześniak

23 marca 2021 pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny na który biegnę - wpłać nawet najmniejszą kwotę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

To mój pierwszy półmaraton - ogromne wyzwanie! Ten pomysł chodził już za mną od dłuższego czasu, ale jak to w życiu bywa - nie udawało się zrealizwować tego planu, ale teraz nadszedł ten czas:)
I jak zobaczyłam, że przy okazji mogę pomóc to już po prostu nie ma odwrotu! Postanowiłam, że pieniądze które uda się uzbierać trafią do fundacji Wcześniak. Jest to organizacja, ktora pomaga rodzicom wcześniaków. Fundacja ta wydaje się być ogromnym wsparciem dla rodziców w trudnych momentach w walce o życie ich dzieci. Sama jestem mamą dwójki szalonych dzieciaków i wiem, że zdrowie dziecka to jest najcenniejsza wartość.

My challenge

Kochani! Wyzwaniem dla mnie jest już sam bieg - to mój pierwszy półmaraton! Ale obiecuję, że w momencie gdy pojawię sie na mecie, z tej radości, że dobiegłam i żyję, wyciągam z plecaka kolorową kieckę i tańczę dla Was oberka, krakowiaka bądź to na co mnie natchnie (tak, tak tańczyło się kiedyś takie hity:P) z wiankiem na głowie. Obiecuję wszystko sfilmować i pochwalić się z wami:) Mój cel to tysiąc złotych mam nadzieję, że uda się uzbierać więcej
nina has already collected :
1 150
Race kit
My target : 1 000 zł

Fundacja Wcześniak

Fundacja Wcześniak for the last 13 years supports parents of premature babies, who at birth weigh as much as a teddy bear or bag of sugar. The Foundation runs a www.wczesniak.pl, rental of equipment for the care of preterms, publish free books, manages more than 230 subaccounts, operates at EU level to standardize perinatal care in Europe. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »