Page views: 2243

Visitors: 1933

Agnieszka biegnie dla Fundacji SYNAPSIS

23 maja pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. To będzie Mój DEBIUT na tak długim dystansie. Postanowiłam wesprzeć FUNDACJE SYNAPSIS i tym samym rozgrzać serca Przyjaciół i Znajomych do wpłaty w tak szczytnym celu.

My challenge

Kochani każdy kto z Was zechce wesprzeć Mnie w moim wyzwaniu i wpłaci kwotę 25 zł i więcej - to jego IMIĘ zostanie napisane na moich rękach ( markerem ) . Mam nadzieje że Waszych imion będzie tak dużo że moje ręce całe będą pokryte jak tatuażami imionami ludzi o wielkich sercach ;-)
Agnieszka has already collected :
890
Race kit
My target : 500 zł

SYNAPSIS Foundation.

There is no cure for autism. However, there is SYNAPSIS Foundation, which for 30 years has been changing the world for people with autism. Help us to be faster than autism in children: collect money for diagnosis and therapy. This will support autistic children in achieving their own world record - ability to live independently. Hurry up! Be faster than autism! więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »