Page views: 2296

Visitors: 2095

Maria biegnie dla Polskiej Akcji Humanitarnej

Tak się składa, że 23 maja skończę 29 lat i ten dzień chciałabym świętować w sportowych butach - biegnąc w Półmaratonie Warszawskim.

Najlepiej, jakbym mógła pobiec w barwach PAH, ale musisz mi w tym pomóc! Wybrałam ścieżkę charytatywna, a to oznacza, że wezmę udział w biegu tylko wtedy, gdy uzbieram min 350 PLN dla Polskiej Akcji Humanitarnej.

Zrób mi prezent, a przy okazji zrobisz coś dobrego dla innych:)

PAH niesie pomoc cierpiącym w wyniku konfliktów zbrojnych i katastrof naturalnych na świecie. Aktualnie prowadzi misje w Somalii, Jemenie, Kenii, Iraku, Sudanie Południowym i Ukrainie, odpowiadając na skutki kryzysów humanitarnych.

Jesli chcesz dowiedzieć się więcej o działaniach PAH i możliwościach zaangażowania i wsparcia wejdź na: www.pah.org.pl

My challenge

Ponieważ Półmaraton odbywa się wieczorem i w moje urodziny, od razu po biegu zrobię afterparty dla wszystkich moich kibiców i tych, dzięki którym będę mogła wziąć udział w biegu! ;)
Maria has already collected :
950
Race kit
My target : 500 zł

Polish Humanitarian Action

For 30 years we have been helping people suffering from natural disasters and armed conflicts. Life and health of people in need is always our priority. Currently, PAH's national offices operate in South Sudan, Kenya, Somalia, Iraq, Yemen, Poland and Ukraine. We also operate in Afghanistan, Madagascar and Lebanon. Help us reach where help is most needed! więcej »