Page views: 1987

Visitors: 1667

Ja z rakiem już wygrałem. Teraz chcę pomóc innym!

Moim celem jest start w 16. Półmaratonie Warszawskim, który odbędzie się 27.03.2022 r. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

5 lat temu sam wygrałem swoją walkę z rakiem. Teraz chcę pomóc innym tego dokonać!
Rak stał się już chorobą cywilizacyjną, która może dotyczyć każdego z nas. Wcześniej sam myślałem, że to mnie nie dotyczy póki nie dowiedziałem się, że choruję na raka i to w zaawansowanym stadium. Na domiar złego 1,5 wcześniej przez raka straciłem mamę. Nie załamałem się jednak i dzięki wsparciu bliskich podjąłem walkę z chorobą, którą wygrałem i teraz nadal mogę cieszyć się życiem. Wiem, że nie każdy ma tyle szczęścia oraz silnej woli by podjąć walkę, dlatego chcę pobiec w 16. PZU Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj Fundację Rak'n'Roll, dla której biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!

Fundacja Rak'n'Roll nie tylko pomaga ludziom już chorym ale stara się uświadomić nas jak bardzo ważne jest, żeby się badać, że profilaktyka jest najważniejsza - specjaliści przekonują że, połowę zachorowań na nowotwory można uniknąć dzięki przestrzeganiu zasad zdrowego stylu życia. Ja przekonałem się o tym po fakcie i zacząłem biegać. Inni mogą zrobić to dużo wcześniej.

Rok i dwa lata temu pobiegłem dzięki Wam! Teraz też liczę na Waszą pomoc!

My challenge

Może nie będę oryginalny, ale każdy darczyńca, który przyczyni się do osiągnięcia mojego celu może liczyć na to, że umieszczę jego imię i nazwisko lub nazwę firmy na koszulce, w której pobiegnę. To będzie moje podziękowanie dla Was za okazaną pomoc. W ten sposób pobiegniecie razem ze mną, bo z całą pewnością na to zasłużycie. To będzie nasz półmaraton i przebiegniemy go razem :)
Krzysztof has already collected :
717
Race kit
My target : 2 000 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »