Page views: 3108

Visitors: 2851

@BIEGAJACY_POLICJANT biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

23 maja pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Rak'n'Roll nie jest tylko zwykłą Fundacją, często daje szansę i nadzieję, a to więcej niż możemy sobie wyobrazić dla osób chorujących. Każda złotówka, będzie Twoją cegiełką dla chorych i potrzebujących, a dla mnie, będzie to ogromna energia na ostatnich kilometrach !
Pamiętaj - nie liczy się wielkość kwoty a to że realnie możemy pomóc RAZEM :)
Kwota 997 złotych przy dobrych chęciach wcale nie jest tak duża. Dwa lata temu udało się uzbierać kwotę 1038 zł, która trafiła do w/w fundacji. Słowa dotrzymalem, zgoliłem głowę na łyso, a imiona, ksywki osób które wpłaciły pieniążki na fundacje trafiły na moją koszulkę. Podczas Maratonu w Warszawie wzbudzało to duże zainteresowanie wśród zawodników jak i kibiców.

My challenge

Aby zachęcić do wpłat na ten szczytny cel dodaje swoje indywidualne wyzwanie. Gdy kwota przekroczy 997 zł, półmaraton w Warszawie (21,0975 km) przebiegnę w pełnym umundurowaniu ćwiczebnym (mundur oraz buty taktyczne).
Michał has already collected :
355
Race kit
My target : 997 zł

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »