Page views: 2609

Visitors: 1751

Waldemar biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Hej :)
W 2019 roku, w 14 Półmaratonie Warszawskim, w akcji #biegamdobrze, biegłem dla FUNDACJI DAJEMY DZIECIOM SIŁĘ, gdzie wspólnie z moją WSPANIAŁĄ DRUŻYNĄ BOHATERÓW, udało nam się zebrać dla DZIECI 3550 zł i zdobyć statuetkę DOBROCZYNNEGO BOHATERA !!!
W tym roku 27 września pobiegnę w 42. Maratonie Warszawskim, a mój udział nie może być inny jak tylko CHARYTATYWNY i oczywiście znów dla FDDS !!! Możesz mi w tym pomóc! Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy!
WPŁAĆ PROSZĘ DOWOLNY DATEK I DOŁĄCZ DO NASZEJ DRUŻYNY DOBROCZYNNYCH BOHATERÓW !!!

My challenge

Na 42. Maraton Warszawki i dystans 42 km cel nie może być inny jak 4200 zł !!! Jak osiągnę cel, to pobiegnę jako Rambo!!!, a koszulka z pakietu startowego trafi do osoby, która wpłaci największy datek !!!
Waldemar has already collected :
4 369,50
Race kit
My target : 4 200 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »