Page views: 1757

Visitors: 1643

Agnieszka biegnie dla Fundacji Rak'n'Roll. Wygraj Życie!

23 maja pobiegnę w 15. Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Bieganie pomogło mi w walce z życiowym problemami i stanowi dla mnie odskocznie od codzienności. Z tej pasji czerpie niesamowita energię i radość z którą chciałabym podzielić się z innymi. Biegi charytatywne to wspaniałe wydarzenia, w których biegamy podwójnie! Łączymy przyjemne z pożytecznym. Satysfakcja z włożonego wysiłku, przekraczania własnych granic to jedno, a satysfakcja ze świadomości, że poprzez bieganie pomogliśmy komuś, kto tej pomocy potrzebował od dawna to drugie. Celem fundacji dla której zdecydowałam się pobiec jest zmiana schematu myślenia na temat choroby nowotworowej. Propaguje pozytywne myślenie, uśmiech i radość życia, które są źródłem wewnętrznej siły do walki z choroba. Ty też możesz nam w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy! Pomaganie jest fajne! :)
Agnieszka has already collected :
370
Race kit

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation.

Rak'n'Roll - Win Your Life! Foundation changes the way of thinking about cancer and works to improve the quality of life of patients. It helps to get through cancer: go through treatment with dignity, live joyfully and well. It creates programs that respond to gaps in the healthcare system and addresses the needs of patients and their relatives. Due to the increasing scale of the problem, the Foundation makes life difficult for cancer, working for healthy choices, behaviors and self-care every day. więcej »

90% zebranej kwoty trafia na konto wybranej organizacji dobroczynnej, 10% zebranej kwoty jest przeznaczane na utrzymanie i rozwój akcji #BiegamDobrze oraz inne cele statutowe Fundacji „Maraton Warszawski”. Regulamin »