Page views: 1346

Visitors: 1245

Przemysław biegnie dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

W 2019 roku po raz pierwszy wystartowałem w zawodach biegowych w „ścieżce charytatywnej”. W ramach zbiórki przed Półmaratonem Warszawskim udało mi się zebrać ponad 1000 zł dla Fundacji „Dajemy Dzieciom Siłę”, co było dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem i utwierdziło mnie w przekonaniu, że bieganie i pomaganie to jedyna ścieżka w PW, jaka mnie interesuje. 27 marca 2022 r. pobiegnę w PW po raz siódmy, ale dopiero po raz drugi startuję dla fundacji. Wierzę, że rozpoczynając w 2019 roku „nową świecką tradycję” będę już biegał w kolejnych edycjach PW dla Fundacji DDS, a właściwie dla dzieci, które wspiera. Z okazji mojego kolejnego startu nie mam konkretnych oczekiwań co do zbiórki, byłbym szczęśliwy mogąc powtórzyć zeszłoroczny wynik i zebrać ponad 1000 zł, ale przede wszystkim chcę po prostu połączyć bieganie z pomaganiem. Za każdy grosz wpłacony na moją zbiórkę bardzo serdecznie dziękuję ludziom o dobrych sercach :) Więcej o fundacji, dla której biegnę, można przeczytać na stronie: https://fdds.pl/

My challenge

W 2019 r. pobiegłem dla dzieci przebrany za zająca. Chciałbym przede wszystkim zebrać kwotę 400 zł, ale będę wdzięczny za każde wsparcie a osiągnięcie kwoty 1000 zł w zbiórce jest moim ambitnym celem, po którego przekroczeniu zobowiązuję się do przebiegnięcia półmaratonu w przebraniu zwierzaka z innej szerokości geograficznej :)
Przemysław has already collected :
1 052,22
Race kit
My target : 1 000 zł

Empowering Children Foundation

For the last 26 years, the Empowering Children Foundation has been striving to make sure all children have a safe childhood and are treated with respect for their dignity and subjectivity. We protect children from harm and help those who have experienced violence to know their rights, believe in themselves and enjoy life. więcej »